Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kayne West i wyłamywanie się spod kontroli szatana


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#16

Inspektor Lewis.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Kronikarz Przedwiecznych, akurat Trump sporo stracił. Poza tym on zaczynał nie swoimi pieniędzmi tylko rodziców.De facto biorąc pod uwagę inflację i dewaluację dolara to ma mniej niż jak zaczynał.Znam zaś ludzi inteligentnych, którzy tez mają długi. A już twierdzenie, że inteligentni mężczyźni biorą sobie za partnerki inteligentne kobiety to mogę skwitować tylko śmiechem.Sprawdzają ich IQ wcześniej? Obserwując znajome pary mam wątpliwośći czy fajni inteligentni faceci związali się ze swoimi kobiecymi odpowiednikami czu tylko z pustakami, które skorzystały z szansy zdobycia magistra w kolejnej wyższej szkole gotowania na gazie.

@Staniq, Tak wiem, Twoja prawda jest jedyna i słuszna.A cała reszta to bzdury.Zgadzam się się z Tobą w stu procentach.A teraz spokojnie, napij się ciepłego mleka i obejrzyj fakty TVN.

 

 

Bardzo proszę bez takich wycieczek osobistych.

 

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 10.12.2016 - 19:08

  • -3

#17

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Kronikarz Przedwiecznych, akurat Trump sporo stracił. Poza tym on zaczynał nie swoimi pieniędzmi tylko rodziców.De facto biorąc pod uwagę inflację i dewaluację dolara to ma mniej niż jak zaczynał.Znam zaś ludzi inteligentnych, którzy tez mają długi. A już twierdzenie, że inteligentni mężczyźni biorą sobie za partnerki inteligentne kobiety to mogę skwitować tylko śmiechem.Sprawdzają ich IQ wcześniej? Obserwując znajome pary mam wątpliwośći czy fajni inteligentni faceci związali się ze swoimi kobiecymi odpowiednikami czu tylko z pustakami, które skorzystały z szansy zdobycia magistra w kolejnej wyższej szkole gotowania na gazie.

@Staniq, Tak wiem, Twoja prawda jest jedyna i słuszna.A cała reszta to bzdury.Zgadzam się się z Tobą w stu procentach.A teraz spokojnie, napij się ciepłego mleka i obejrzyj fakty TVN.

 

 

Bardzo proszę bez takich wycieczek osobistych.

 

Alis

 

Znaczy jak to Trump ma mniej teraz niż jak zaczynał? - rozwiń.

Serio masz 32 lata? Jak idziesz na randkę z nowo poznaną dziewczyną i rozmawiacie 5h o różnych sprawach, żartujecie, ona ma trafne uwagi, przemyślenia, rozmowa się klei - to jaka ona jest, inteligentna czy głupiątko? A jak idziesz z wymalowanym pustakiem, który siedzi w telefonie na fejsbuku i więcej patrzy na swoje paznokcie niż na ciebie - to jaka jest? Myślisz, że faceci inteligentni, na poziomie, majętni, z planami, inwestycjami, biorą sobie za żonę idiotkę z talonem na solarium? Nie. I uwierz mi, skoro sam nie doszedłeś do takich wniosków, mając tyle lat ile masz, że inteligentni faceci, żeby ocenić z kim mają do czynienia, nie muszą robić testu na IQ.


  • 0



#18

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Staniq, Tak wiem, Twoja prawda jest jedyna i słuszna.A cała reszta to bzdury.Zgadzam się się z Tobą w stu procentach.A teraz spokojnie, napij się ciepłego mleka i obejrzyj fakty TVN.

Pech Cię misiu prześladuje. TVN nie oglądam, a prawdy objawionej Ci nie przedstawiłem, tylko fakty. Naucz się analizować słowo pisane, a jak nie potrafisz poproś o to kogoś dorosłego.

Może być Pani od polskiego.





#19

Inspektor Lewis.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ja już się nie odzywam. Przynajmniej w tym temacie.Zrobiło mi się nagle niedobrze.

 

spam.gif

 

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 10.12.2016 - 20:23

  • -2

#20

Dobo.
  • Postów: 44
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

@Kronikarz Przedwiecznych, akurat Trump sporo stracił. Poza tym on zaczynał nie swoimi pieniędzmi tylko rodziców.De facto biorąc pod uwagę inflację i dewaluację dolara to ma mniej niż jak zaczynał.Znam zaś ludzi inteligentnych, którzy tez mają długi. A już twierdzenie, że inteligentni mężczyźni biorą sobie za partnerki inteligentne kobiety to mogę skwitować tylko śmiechem.Sprawdzają ich IQ wcześniej? Obserwując znajome pary mam wątpliwośći czy fajni inteligentni faceci związali się ze swoimi kobiecymi odpowiednikami czu tylko z pustakami, które skorzystały z szansy zdobycia magistra w kolejnej wyższej szkole gotowania na gazie.

@Staniq, Tak wiem, Twoja prawda jest jedyna i słuszna.A cała reszta to bzdury.Zgadzam się się z Tobą w stu procentach.A teraz spokojnie, napij się ciepłego mleka i obejrzyj fakty TVN.

 

 

Bardzo proszę bez takich wycieczek osobistych.

 

Alis

 

Znaczy jak to Trump ma mniej teraz niż jak zaczynał? - rozwiń.

Serio masz 32 lata? Jak idziesz na randkę z nowo poznaną dziewczyną i rozmawiacie 5h o różnych sprawach, żartujecie, ona ma trafne uwagi, przemyślenia, rozmowa się klei - to jaka ona jest, inteligentna czy głupiątko? A jak idziesz z wymalowanym pustakiem, który siedzi w telefonie na fejsbuku i więcej patrzy na swoje paznokcie niż na ciebie - to jaka jest? Myślisz, że faceci inteligentni, na poziomie, majętni, z planami, inwestycjami, biorą sobie za żonę idiotkę z talonem na solarium? Nie. I uwierz mi, skoro sam nie doszedłeś do takich wniosków, mając tyle lat ile masz, że inteligentni faceci, żeby ocenić z kim mają do czynienia, nie muszą robić testu na IQ.

 

Fakt. Za większością sukcesów mężczyzn stoi kobieta, która go wspiera doradza nie pozwala upaść. A z tego co mi wiadomo to jego Kim powiększyła sobie tyłek dla niego bo on bardzo lubi kształtne. A po za tym to żyje ponad stan na jego karcie kredytowej.


  • 0

#21

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Matko święta, wojna odnośnie Westa. Czy warto? Poszaleli...

Ja Wam powiem jak jest naprawdę: Kajni Łest to nie jest muzyk, to jest celebryta, podobnie jak jego żona, ta od tego gigantycznego kufra. Nazywanie jego twórczości muzyką to tak jakby splunąć w twarz Iggiemu, przytoczonemu przez Staniqa bodajże (o Davidzie nawet nie wspominam - Panie świeć nad jego duszą). Tacy ludzie jak West, Beyonce, czy inne Rihanny to są maszyny do robienia dolarów, a nie artyści. Tam jest biznes i jeśli nawet West powiedział coś "nie halo" w stosunku do swoich mocodawców, to tylko jego problem. Zadłużony i to po uszy gość (choć nie do końca, bo w USA to działa lekko inaczej - tam każdy leci na kredycie) nagle mówi o wyrwaniu się z systemu. Proszę wybaczyć, ale prędzej uwierzę w to, że ładunki z RPG są odpalane metodą elektromagnetyczną, niż w taką tezę (czyli nigdy, bo nawet strzelałem i moim zdaniem działało to na innej zasadzie). To jest show, gość robi show, i nic poza tym. 

 

PS. Aha - o ile zakład, że w najbliższym czasie ogłosi "upadłość"?

Pińdziesiąt centów już chyba tak zrobił, lub ktoś podobny do niego, oni wszyscy podobni, biegają po tej scenie i podobnie machają tymi swoimi rencoma i łańcuchami, że trudno ich rozpoznać. Mnie osobiście już nawet bardziej obchodzi zeszłoroczny śnieg, niż to co powiedział sobie jakiś Kayne West, czy jak to się tam pisze. Bardziej mnie interesują zeszłoroczne płatki na parapecie mojego domu.

 

PPS. A na wypadek, gdyby ktoś nie zrozumiał powyższego wywodu, to w skrócie:

Żaden celebryta nie powie publicznie niczego ponadto, co ma zostać powiedziane i jest zaplanowane.

Kto myśli, że jest inaczej, moim zdaniem jest mega naiwny.

 

PPPS. Ale Britney Spears była spoko. Britney zawsze była spoko. Aż sobie zapuszczę "Crazy"...

To nie moje klimaty, ale Spears jakoś naprawdę zawsze lubiłem (czy ktoś ją jeszcze pamięta?).

 

 

I na Britney się muzyka "popularna" w USA skończyła moim zdaniem, nie ważne jaki gatunek, nie chodzi mi o sam pop, lecz o całokształt.


Użytkownik szczyglis edytował ten post 11.12.2016 - 03:48

  • 1



#22

ThePrz.
  • Postów: 168
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Podłącze inny dziwny wątek, jakoby celebryci dosłownie "poświęcali" bliską osobę by wejść w biznes, skojarzyło mi się ponieważ Kayne jest na szczycie listy (na stronie jest też odnośnik jak o tym opowiada):

http://mediaexposed....7851/sacrifices

 

Generalnie przeszedł bym obok tego ale lista jest długa a ludzie którzy zginęli mieli ok 50 lat zamiast 70+  (wtedy można było to wyjaśnić zgonami z przyczyn naturalnych).


  • 0

#23

spooner.
  • Postów: 318
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem co się z tym gościem porobiło. Jakiś czas temu chyba na swoim twitterze prosił Marka Zuckerberga żeby mu pożyczył miliard dolarów :)
Była też organizowana zrzutka w internecie na pokrycie jego długu. Co do jego twórczości, to słuchałem tylko jeden utwór "Stronger" i ten kawałek bardzo mi się podoba:


  • 0



#24

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A taki Iggy Pop, to Twoim zdaniem został zrobiony idiotą,czy nim został z własnej woli, a może ktoś go zmusił do tego, aby nim był? Nie wiesz? Podpowiem. ten gość, to ikona muzyki punkowej lat siedemdziesiątych. Tworzył min. z Dawidem Bowie. Uważał, że fakt, iż tworzy niesamowitą muzykę stawia go ponad wszystkim. Jednym ze znanych jego "wyczynów", jest częstowanie własnym moczem jednego z producentów muzycznych, czy zmuszanie swojej dziewczyny do oglądania castingu dziewcząt do własnej orgii. Ktoś go zmuszał do bycia głupcem? Nie. Swoją pierwszą działkę hery przyjął od piętnastolatki! Była z illuminati?

Tworzycie legendy, miejskie opowieści, które z prawdą nie mają nic wspólnego, gorzej, koło prawdy nawet nie leżały.

Zastanawiam się czasem, skąd Wy takie bzdury wygrzebujecie? Z Pudelka?

Nie wszyscy są jak "Iggy Pop" Staniq. :)

 

 

 

Gostek ma kilkadziesiat mln dolcow dlugu, muzyk z niego zaden, to sie lapie czegokolwiek, zeby o nim mowili i zeby pod plotem nie skonczyl.
Jak juz zakladasz temat, to napisz o co ci chodzi i jakie masz zdanie, a nie dwa slowa i odnosnik na yt.

 

Tyle, że to już nie pierwszy "Gostek", z którego robi się szaleńca. Słyszałeś o DMX'ie? czy 2pacu? nawet Michael Jackson wkopał się przez to w kłopoty, bo może by jeszcze żył do tej pory. Nic nie wiesz, a udajesz mądrego w temacie.

 

 

No to powiedz mi czego nie wiem? Obal to co napisałem. Czekam. Tylko konkretami, a nie laniem wody. I nie porównuj 2Paca do jakiegoś chłystka - nie słucham tego rodzaju muzyki, ale jednak to niebo a ziemia.

 

Nie muszę nic mówić, bo nie zamierzam obalać twoich wypowiedzi by ci pomóc coś zrozumieć jakbyś nie miał mózgu i własnego zdania. Nie muszę też nic udowadniać na tym forum, a szczególnie nie miłym osobOM, którzy się wypiętrzają ze swoim ego ponad chmury. Zresztą critter również miał dość tej polityki.


  • -2

#25

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie muszę nic mówić, bo nie zamierzam obalać twoich wypowiedzi by ci pomóc coś zrozumieć jakbyś nie miał mózgu i własnego zdania. Nie muszę też nic udowadniać na tym forum, a szczególnie nie miłym osobą, którzy się wypiętrzają ze swoim ego ponad chmury. Zresztą critter również miał dość tej polityki.

 

No niby nie musisz tylko jaki sens ma wtedy Twoja egzystencja na forum? Chyba zaden. :(

Ja jestem nowy, mam otwarty umysl, nie jestem z grupy trzymajacej wladze to moze chociaz mi pomozesz zrozumiec, otworzyc oczy i wytlumaczysz czego nie wiemy i co zaprowadzilo tych biednych ludzi do grobu (jezeli nie ich wlasne bledy i glupota)? Ja niestety tez nie widze w tym wszystkim niczego niezwyklego. W dodatku na tyle na ile sie orientuje w takiej muzyce i showbiznesie to Kanye Zachodni bylby raczej na szarym koncu wiarygodnosci jezeli chodzi o roznego rodzaju rewelacje. Wlasnie z powodu swojej niezbyt rozleglej inteligencji i ogromnych dlugow jakie ma wiec co chwile robi jakies durnoty by zwrocic na siebie uwage.

 

Interesujace jest to, ze ludzie doszukuja sie kosmitow, iluminati, gtw, nwo i wszystkiego co kojarzy sie ze swiatowym spiskiem w roznych durnych sytuacjach, rzeczach i symbolach, a jak wokalista zespolu Globus w utworze "Europa" przepowiada przyszlosc juz ponad 10 lat temu dokladnie opisujac co sie bedzie dzialo to nikt nawet nie zauwaza. Ludzie sa czasem troche dziwni. 


  • 0

#26

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Nie muszę nic mówić, bo nie zamierzam obalać twoich wypowiedzi by ci pomóc coś zrozumieć jakbyś nie miał mózgu i własnego zdania. Nie muszę też nic udowadniać na tym forum, a szczególnie nie miłym osobą, którzy się wypiętrzają ze swoim ego ponad chmury. Zresztą critter również miał dość tej polityki.

 

No niby nie musisz tylko jaki sens ma wtedy Twoja egzystencja na forum? Chyba zaden. :(

Ja jestem nowy, mam otwarty umysl, nie jestem z grupy trzymajacej wladze to moze chociaz mi pomozesz zrozumiec, otworzyc oczy i wytlumaczysz czego nie wiemy i co zaprowadzilo tych biednych ludzi do grobu (jezeli nie ich wlasne bledy i glupota)? Ja niestety tez nie widze w tym wszystkim niczego niezwyklego. W dodatku na tyle na ile sie orientuje w takiej muzyce i showbiznesie to Kanye Zachodni bylby raczej na szarym koncu wiarygodnosci jezeli chodzi o roznego rodzaju rewelacje. Wlasnie z powodu swojej niezbyt rozleglej inteligencji i ogromnych dlugow jakie ma wiec co chwile robi jakies durnoty by zwrocic na siebie uwage.

 

Interesujace jest to, ze ludzie doszukuja sie kosmitow, iluminati, gtw, nwo i wszystkiego co kojarzy sie ze swiatowym spiskiem w roznych durnych sytuacjach, rzeczach i symbolach, a jak wokalista zespolu Globus w utworze "Europa" przepowiada przyszlosc juz ponad 10 lat temu dokladnie opisujac co sie bedzie dzialo to nikt nawet nie zauwaza. Ludzie sa czasem troche dziwni. 

 

 

Ostatnio Khan założył TRZY tematy o tym samym - bo ja mu zabroniłem się tutaj w tym wypowiadać :D Jak widać z jego posta powyżej. Podobno mu zabraniają, ale jak ktoś o coś zapyta, żeby podyskutować, to foch! - ja nic nie muszę udowadniać :D no komedia.

 

A propos tego kanye'ego, ostatnio czytałem gdzieś, ile kasy przytulają "gwiazdy" za koncert - on bierze ok 600.000$ ZA KONCERT! Czyli w ciągu roku jest w stanie spłacić cały swój dług. Kogo stać na to, żeby w ciągu roku spłacić 240.000.000 zł? Więc albo jest głupi, albo leniwy - ja obstawiam jedno i drugie. 


  • 0



#27

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kogo stać na to, żeby w ciągu roku spłacić 240.000.000 zł? Więc albo jest głupi, albo leniwy - ja obstawiam jedno i drugie.


 

 

Albo... jest pod kontrolą Szatana :D

 

Tak z ciekawości - to ten gostek, co się wżenił w Kardashianki?

Kilka razy zerknąłem na tą telenowelę, co ją w tiwi puszczają :facepalm: - wygląda więc na to, że masz rację.


Interesujace jest to, ze ludzie doszukuja sie kosmitow, iluminati, gtw, nwo i wszystkiego co kojarzy sie ze swiatowym spiskiem w roznych durnych sytuacjach, rzeczach i symbolach, a jak wokalista zespolu Globus w utworze "Europa" przepowiada przyszlosc juz ponad 10 lat temu dokladnie opisujac co sie bedzie dzialo to nikt nawet nie zauwaza. Ludzie sa czasem troche dziwni.

 

 A mógłbyś rozwinąć temat tej dokładnej przepowiedni?


  • 0



#28

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ostatnio Khan założył TRZY tematy o tym samym - bo ja mu zabroniłem się tutaj w tym wypowiadać :D Jak widać z jego posta powyżej. Podobno mu zabraniają, ale jak ktoś o coś zapyta, żeby podyskutować, to foch! - ja nic nie muszę udowadniać :D no komedia

 

No wlasnie widzialem to, widzialem tez ten temat wczesniej, ale dopiero domaganie sie dyskusji na ten temat przez Khana sklonilo mnie by wkroczyc tu ewentualnie w jakas polemike - tyle, ze nie wiem czy bedzie ku temu okazja bo nie wiem czy kolega wyrazi chec odpowiedzi na moje zapytanie. :)

 

 

 

 

A mógłbyś rozwinąć temat tej dokładnej przepowiedni?

 

Fragment tekstu (tej bardzo fajnej piosenki tak przy okazji ;) ):

 

 


(...)

 

Now we face the rising tide

Of new crusades, religious wars
Insurgents imported to our shores
The western world, gripped in fear
The mother of all battles here

 

(...)

 

Empires built, and nations burned
Mass graves remain unturned
Decendants of the dispossessed
Return with bombs strapped to their chests

 

There's hate for life, and death in hate
Emerging from the new caliphate
The victors of this war on fear
Will rule for the next thousand years

 

(...)

 

Brzmi mozna by powiedziec zupelnie nieprzypadkowo, a utwor juz jest dosc stary. Powstal zanim zaczely sie pojawiac zamachy terrorystyczne w Europie na taka skale na tle "religijnym". Ciekawy fragment "Insurgents imported to our shores" - o powstancach/rebeliantach importowanych do naszych brzegow, co zupelnie przypomina masowe przedostawanie sie uchodzcow, a wraz z nimi terrorystow do Europy, ktorzy teraz dokonuja i planuja zamachy. Ciekawy tez fragment o powstajacym nowym kalifacie (w momencie powstania piosenki nikt chyba nie myslal jeszcze o powstajacym nowym kalifacie, ISIS). Ogolnie te fragmenty sa dosc ciekawe i mysle, ze warto sie z nimi zapoznac glownie w ramach ciekawostki, jak i zreszta z calym tekstem piosenki bo wedlug mnie jest naprawde dobry, a i mozna sobie przy okazji niektore co ciekawsze wydarzenia z historii naszego ladu przypomniec.  :>

 

Nie traktowalbym tego tak "serio" jak to powiedzialem, to raczej taka ciekawostka, na ktora ludzie nie zwracaja uwagi, a przeciez mieliby kolejny swietny powod do demaskowania illuminati i NWO. Tyle, ze wykracza ona troszke po za "mainstream" wiec zwolennikom roznorakich teorii spiskowych pewnie nie podpasuje bo sie zbyt dobrze nie sprzeda.


Użytkownik xMaster edytował ten post 12.01.2017 - 12:13

  • 0

#29

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Takie dość oszczędne te... przepowiednie - powiedziałbym.

Z naszej perspektywy, pewnie można się w nich doszukać zaskakujących podobieństw do współczesnych wydarzeń ale też nie przesadzajmy.

Terroryzm to nie jest wynalazek XXI wieku - w latach 70-tych i 80-tych też nieźle dymiło w tej kwestii.

I wcale nie założyłbym się czy tamte zamachy nie były i częstsze i krwawsze od tych obecnych.

 

Tak na szybko wymieniając: ETA, IRA, Baader-Meinhof, Czerwone Brygady - to Europa ale Arabowie, też nie siedzieli spokojnie: CCC, Ludowy Front Wyzwolenia Palestyny, Islamska Armia Ocalenia, Hezbollah, Hamas - to wszystko działo się w ubiegłym wieku i naprawdę nietrudno było uważnemu obserwatorowi domyśleć się, w jakim to pójdzie kierunku.

 

Ja wczoraj odświeżyłem sobie taki film Żywy zapalnik(1992) Live Wire z Piercem Brosnanem (no, próbowałem odświeżyć, bo w efekcie na nim zasnąłem :D) i mimo tego,że jest to produkcja już sprzed ćwierćwiecza, to wydaje się być również niezwykle...prorocza w tej kwestii.


  • 2



#30

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Takie dość oszczędne te... przepowiednie - powiedziałbym.

Z naszej perspektywy, pewnie można się w nich doszukać zaskakujących podobieństw do współczesnych wydarzeń ale też nie przesadzajmy.

Terroryzm to nie jest wynalazek XXI wieku - w latach 70-tych i 80-tych też nieźle dymiło w tej kwestii.

I wcale nie założyłbym się czy tamte zamachy nie były i częstsze i krwawsze od tych obecnych.

 

Tak na szybko wymieniając: ETA, IRA, Baader-Meinhof, Czerwone Brygady - to Europa ale Arabowie, też nie siedzieli spokojnie: CCC, Ludowy Front Wyzwolenia Palestyny, Islamska Armia Ocalenia, Hezbollah, Hamas - to wszystko działo się w ubiegłym wieku i naprawdę nietrudno było uważnemu obserwatorowi domyśleć się, w jakim to pójdzie kierunku.

 

Ja wczoraj odświeżyłem sobie taki film Żywy zapalnik(1992) Live Wire z Piercem Brosnanem (no, próbowałem odświeżyć, bo w efekcie na nim zasnąłem :D) i mimo tego,że jest to produkcja już sprzed ćwierćwiecza, to wydaje się być również niezwykle...prorocza w tej kwestii.

 

Dzis koniecznie obejrze. 

ETA, IRA etc. to nie byly zamachy na tle religijnym, nikt ich tez nie wyrzucal z kraju i nie toczyl wojen, ani nie sprowadzal masowo do Europy. To troche co innego niz w piosence tak mi sie wydaje. 

Jezeli chodzi o Arabow i zamachy w Europie - ja sobie nie przypominam. Moglbys mi jakies przytoczyc z lat 70-80 ? :) Gowniarz jestem wiec az tak dobrze sie nie orientuje co sie wtedy dzialo w tych kwestiach.  :szczerb:


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych