Skocz do zawartości


Zdjęcie

Opętanie. 7 największych ściem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#31

PsychoTropical Berlin.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Parę miesięcy temu byłem na egzorcyźmie, jako świadek. Widok przerażający, nie polecam nikomu.


  • 0

#32

kokoszka.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mógłbyś opisać co robiła ta opętana osoba? Tak mniej więcej. Jestem bardzo ciekawa.
  • 0

#33

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Toruń: akt oskarżenia za poddawanie córki egzorcyzmom

 

Według śledczych Aldona W. nad córką miała znęcać się aż przez pięć lat, od 2012 r. do połowy 2017 r. Dziewczyna nie jest jeszcze pełnoletnia. Stwierdzono u niej nieporadność i chorobę psychiczną. Matka miała m.in. oblewać ją święconą wodą, zmuszać do udziału w egzorcystycznych obrzędach, wmawiać jej opętanie przez demony, poniżać ją i głośno puszczać jej religijne pieśni. W tym czasie nastolatka podjęła cztery nieudane próby samobójcze. Prokuratorzy uważają, że sprowokowało ją do nich zachowanie matki.

 

Ta ostatnia na tym nie poprzestała, bo na cel wzięła sobie również innego "opętanego". Z akt sprawy wynika, że za takiego uznała własnego małżonka, gdy ten wrócił z zagranicy w październiku 2016 r. Uważała, że jego zachowaniem kierują demony, więc zgotowała mu podobne piekło, co córce. Ten w lipcu 2017 r. powiadomił jednak o wszystkim śledczych.

- Aldona W. nie przyznała się do popełnienia zarzucanych jej przestępstw - mówi Andrzej Kukawski z Prokuratury Okręgowej w Toruniu. - Grozi jej kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Śledczy nie wnioskowali o tymczasowy areszt dla oskarżonej, jednak sięgnęli po inne środki zabezpieczające. Dostała policyjny dozór i zakaz rozmów z mężem i córką. Nie może też przebywać w zajmowanych przez nich pomieszczeniach.

 

źródło





#34

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Zły próbował mnie kusić i jest to normalna rzeczywistość człowieka. Wszelkie logiczne próby wyjaśnienia tego prowadzą do błędu, logika Boga jest piękna tak jak "muzyka niebiańska" natomiast logika złego zawsze doprowadzi do obłędu dlatego nie jest to zrozumiałe. Można opisać jedynie samą sytuację mimo, że relacja będzie posiadała błędy.


  • 0

#35

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@ppp

 

Zły próbował mnie kusić i jest to normalna rzeczywistość człowieka.

Jak wyglądało to kuszenie, do czego Cię kusił? Mnie np. kusi do pewnych rzeczy gdy widzę ładne kobiety, ale uważam że kusicielem jest instynkt, moja własna psychika, a nie pan Zły. I tak jest we wszystkich przypadkach.


  • 0

#36

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bo Pan Zły kusi tylko tych, co w niego wierzą.

ppp@:

Wskaż przypadki opętania ateisty. Nie ma? No tak mi przykro...





#37

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Należy uświadomić ludzi, że takie kuszenie może dotknąć każdego, a człowiek po to ma rozum by mógł wybrać swoją drogę. Zły jest bardzo podstępny i przewyższa człowieka swoją mocą dlatego pomoc jest pożądana. Ja modliłem się do boga i przyszli Aniołowie. 

Zły chce twoją ***, decyzja należy do ciebie.

Po co mu *** to nie wiem, ale pewnie Stephen Hawking wie bo też chciał, jeśli się zgodzisz to może ci wpiszą pare cyferek na dysku bo papier im się już skończył a złote gdzieś przepadły.

 

stephen hawking płacił 1 000 000 000$ za ciało i duszę ogłoszenie szybko przepadło z sieci inni mówili że kłamstwo, a mnie zastanawia po co im dusza.

 

Jeśli ktoś boi się stracić *** to można się zapisać do wampirów na pełną wymianę krwi /do ostatniej kropelki/ no tutaj trzeba być młodym.

Dawni mówili, że tak utrzymywali Breżniewa przy życiu ale to pewnie tylko takie plotki.

 

Nie używaj wulgarymów. W razie wątpliwości czy słowo jest wulgaryzmem, skorzystaj z słownika PWN

Edward


Użytkownik Edward IV Groźny edytował ten post 05.01.2018 - 19:20

  • 0

#38

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pleciesz ppp
Skoro ten zły chce jego tyłka to znaczy że to jakiś pedzio jest. Pierwsze słysze żeby Hawking chciał dusze sprzedać.
Ten zły widocznie ma na ciebie nadal zły wpływ.
  • 0



#39

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Na następny dzień wszyscy zmienili artykuł z stephen hawking płaci 1 000 000 000 za ciało i duszę na tą: https://www.sciencea...awking-predicts. Było to gdzieś 2016 i pokazuje jak jest manipulowany internet.

Sam artykuł - ogłoszenie ukazał się na poważnych portalach i został bardzo ładnie wyczyszczony. Przy takich pieniądzach życzę szczęścia w poszukiwaniach.

 

Dawca musi wyrazić zgodę z własnej nieprzymuszonej woli

 

W mojej prywatnej opinii Bóg zakazał płacić za dusze i dlatego zły kupuje ja za jakieś cyferki w komputerze u złego czyli oszustwo.

 

Nie edytuję postów od tak sobie i proszę nie poprawiać po mnie edytowanej już odpowiedzi.

TheToxic


  • 0

#40

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

up@

Taaa... miliard za duszę powiadasz. Wszystko ma rację, ten Zły robi Ci kuku. Ja osobiście uważam, że pomieszał Ci klepki, a co najmniej połowę z nich wyrzucił...

Bredzisz jak Piekarski na mękach. A może Hawking'a Zły podmienił na Hawking'a na wózku? A może Hawking udaje? W necie nawet "wyczyszczone" strony można znaleźć w swej oryginalnej postaci. Tak, że tego...

Zaczynasz trollować.





#41

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Być może było to ogłoszenie które nie wyszło od hawkinga tylko jakiś fake-news, faktem jest że przedrukowało go wiele poważnych portali.

Gdzieś tam są budzące wątpliwość pozostałości tego artykułu.

 

https://www.taringa....era-por-el.html


Użytkownik ppp edytował ten post 05.01.2018 - 21:52

  • 0

#42

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W mojej prywatnej opinii Bóg zakazał płacić za dusze i dlatego zły kupuje ja za jakieś cyferki w komputerze u złego czyli oszustwo.

 

Jaki postęp się dokonał na przestrzeni dziejów, kiedyś trzeba było cyrograf własną krwią podpisać aby duszę diabłu sprzedać. Dzisiaj wystarczy fb i Instagram  :)


Użytkownik CzłowiekSarna edytował ten post 05.01.2018 - 22:23

  • 0



#43

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jutro będzie podpis elektroniczny....

ppp@

Daj se chłopie siana. Tak nawiasem, zapłata to zapłata. Nawet jeżeli jest to barter.





#44

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zastanawiałam się czy aby @ppp nie trolluje w tym temacie i już mu chciałam wlepić warna ale przeczytałam sobie nazwę tematu i już wiem co On tu robi, jest po prostu opętany :D. Piszesz jakoby Zły był Twoim kolegą ze szkolnej ławki, wiesz dokładnie co robi, czego oczekuje baaa! nawet wiesz, że skupuje dusze - fiu fiu! A to Ci nowość.

W imieniu zielonej ekipy forum proszę o dowody co by nasi czytelnicy mieli wreszcie jakiś dowód na działanie złego ducha ;) z góry dziękuję.





#45

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

W moim chińskim telefonie, dwa dni jedynie parę razy z niego dzwoniłem bez przeglądania internetu  gdzie ustawiony jest język angielski własnie włączył się film na youtube. Film włączył się samoistnie prawdopodobnie przeczyną były słuchawki leżące na nim. Zostawiam ten film jako odpowiedź na twoje pytanie, prawdę mówiąc nie oglądałem go w całości, myślę ze został on  zadedykowany TheToxic, więc sam wyciągnij wnioski.

 


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych