Skocz do zawartości


Znaczenie oczu

Oczy Kolor Znaczenie Parapsychologia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#46

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Masz niebieskie.
  • 0



#47 Gość_Asriel

Gość_Asriel.
  • Tematów: 0

Napisano

Kryształowe oczy nie mają jednego określonego kolory. Czasem mogą tak odbijać światło, że wyglądają jak fioletowe. Ale tak normalnie, to wyglądają jak głębokie ciemnoniebieskie oczy.


  • 0

#48

Ireth.
  • Postów: 123
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zielone oczy, przez swoją barwę odwołujące się do natury, były postrzegane kulturowo jako oczy czarownic, które z tą sferą były jak najbardziej powiązane ;)


  • 0

#49

Mkbewe.

    Poważnie Tajemniczy

  • Postów: 97
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czytam ten artykuł i zgodzę się z @9
U mnie kolor piwny nie odpowiada cechom charakteru przez Cb przypisanych, chyba że miałbym zielone, jednakże moim ulubionym kolorem jest właśnie kolor zielony.

Może powinieneś postawić hipotezę, czy Twój ulubiony kolor odpowiada Twoim cechom przepisanym przez ten kolor.
  • 0

#50

Rigiel97.
  • Postów: 26
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jako zielonooki mogę napisać, że się zgadza


  • 0

#51 Gość_Asriel

Gość_Asriel.
  • Tematów: 0

Napisano

@Mkbewe

Nie u każdego musi się zgadzać. Nie muszę być jasnowidzem, żeby wiedzieć, że nie zawsze wszystko się zgadza. A u mnie kolor oczu się zgadza ;)


  • 0

#52

diavolo.
  • Postów: 51
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Szare, blade oczy - To oczy przejściowe. Występujące jak człowiekowi zmienia się kolor oczu.

 

To jak to jest z tym kolorem? ja mam oczy szare i nie wydaje mi sie zeby mi sie miały zmienic


  • 0

#53 Gość_Asriel

Gość_Asriel.
  • Tematów: 0

Napisano

To jak to jest z tym kolorem? ja mam oczy szare i nie wydaje mi sie zeby mi sie miały zmienic

Od jakiego czasu takie masz?


  • 0

#54

diavolo.
  • Postów: 51
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Od jakiego czasu takie masz?

Szare mam od zawsze


  • 0

#55 Gość_Asriel

Gość_Asriel.
  • Tematów: 0

Napisano

Być może masz oczy podobne do szarych. Np. thetoxic ma podobne do zielonych, ale jednak zielone to one nie są.


  • 0

#56

diavolo.
  • Postów: 51
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Być może masz oczy podobne do szarych. Np. thetoxic ma podobne do zielonych, ale jednak zielone to one nie są.

Zdjecia nie dam poniewaz kiedyś chcialam na jakies forum wysłać i nie dało sie powiekszyc, a słabo widac jako małe ale dam zdjecie z neta na których jest identyczny kolor oczu jak mój. stock-photo-gray-eyes-241198456.jpg


  • 0

#57 Gość_Asriel

Gość_Asriel.
  • Tematów: 0

Napisano

To nie są szare. Bardziej wyglądają na kolorowe (biały i szary).


  • 0

#58

diavolo.
  • Postów: 51
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

To nie są szare. Bardziej wyglądają na kolorowe (biały i szary).

Nie przesadzaj popatrz na kolory oczu i dużo ma białego w sobie. Z daleka tego w ogóle nie widać. W dowodzie również mam szare. Zresztą znam dużo osób które mają szary kolor oczu, a ty nie znasz nikogo takiego że twierdzisz że takich nie ma?


To nie są szare. Bardziej wyglądają na kolorowe (biały i szary).

Znalazłam zdjecie swoje oczu które koleżanka mi robiła ale z racji tego że było to w jej salonie kosmetycznym i pod lampą to wyglądają bardziej chyba na zielone.

Załączone grafiki

  • cccccccccccccccccccccccc.png

  • 0

#59

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@diavolo

 

Wszystko ma znaczenie. Pomaluję oczy cieniem w kolorze fioletu i moje oczy stają się zielone, pomaluję na niebiesko i moje oczy stają się szare. Pora dnia i sztuczne oświetlenie również mają bardzo duży wpływ na kolor tęczówki. Jeśli masz oczy takie jak na wklejce są one szare. Natomiast zdjęcie robione w salonie wyszło rzeczywiście zielone.





#60

diavolo.
  • Postów: 51
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

@diavolo

 

Wszystko ma znaczenie. Pomaluję oczy cieniem w kolorze fioletu i moje oczy stają się zielone, pomaluję na niebiesko i moje oczy stają się szare. Pora dnia i sztuczne oświetlenie również mają bardzo duży wpływ na kolor tęczówki. Jeśli masz oczy takie jak na wklejce są one szare. Natomiast zdjęcie robione w salonie wyszło rzeczywiście zielone.

Dokładnie jest tak jak mówisz. Jak ja zimą wychodzę na śnieg w słoneczny dzień i pomaluje oczy czarnym cieniem na około to oczy robią się strasznie jasne.


  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Oczy, Kolor, Znaczenie, Parapsychologia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych