Skocz do zawartości


Znaczenie oczu

Oczy Kolor Znaczenie Parapsychologia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#16

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ok, pisałeś o zmianie z kolorowego na czarne, odsniosłam więc wrażenie, że mówisz o zmianach dość sporych.

 

edit: czytam o tych dietach zmieniających kolor oczu na Onecie, ale dla mnie to brzmi jak jakieś czary- mary :D


Użytkownik dziewięć edytował ten post 30.06.2017 - 22:36

  • 0



#17 Gość_Asriel

Gość_Asriel.
  • Tematów: 0

Napisano

@Dziewięć

Można zmienić kolor oczu na każdy jaki się chce, ale specjalnymi kroplami. Słyszałaś może o rybach głębinowych? Ich płyn powoduje czarne oczy i lepsze widzenie w ciemności. Tyle, że taki płyn kosztuje 1000$ za jedno zakropienie.


  • 0

#18

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

NIe, nigdy nie słyszałam. Możesz podesłać więcej infromacji na ten temat?


  • 0



#19

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Można zmienić kolor oczu na każdy jaki się chce, ale specjalnymi kroplami.

Poproszę o źródło tejże wiadomości.





#20

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kroplami to można co najwyżej rozszerzyć źrenice, wtedy oczy wydadzą się być ciemniejsze. Atropiną na przykład.

A ja mam chyba zielone oczy. Piszę chyba, bo dawno się sobie nie patrzyłem w oczy (w ogóle nie zwracam na to uwagi).

W każdym razie, gdy ostatnim razem sprawdzałem (z 15 lat temu) to były zielone.


Użytkownik szczyglis edytował ten post 01.07.2017 - 07:42

  • 0



#21

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@szczyglis

 

Dobra chłopie, nie wstydź się i pokaż. Zajrzę tu i ówdzie i określimy jakie masz te oczy ;)





#22

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@szczyglis

 

Dobra chłopie, nie wstydź się i pokaż. Zajrzę tu i ówdzie i określimy jakie masz te oczy ;)

 

Mój kolor oczu jest identyczny jak kolor oczu mojej Oblubienicy, którą mam na avatarze. Dokładnie taki sam.


  • 0



#23

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ważnym elementem oczu jest spojrzenie: cielęce, maślane, powłóczyste, zniewalające, piorunujące, przeszywające, złowieszcze i te tajemnicze zapowiadające spełnienie marzeń, inspirujące i zniewalające). Te rzucane spojrzenia spotęgowane kolorem są także zwierciadłem, studnią a co jest ciekawe, te skojarzenia związane są z wodą niezależnie od ich koloru.


Użytkownik Aidil edytował ten post 01.07.2017 - 09:12

  • 0



#24 Gość_Asriel

Gość_Asriel.
  • Tematów: 0

Napisano

Więc tak. Za kolor oczu odpowiada melanina. Każdy człowiek ma chociaż trochę inny jej poziom. Nie wiem, gdzie i kiedy patrzyłem na te krople, ale nie mogę znaleźć  ;p. Tak czy inaczej właśnie te krople posiadają coś w rodzaju zamiennika melaniny. Im więcej jej jest, tym oczy są ciemniejsze, a tak się składa, że ryby, o których wcześniej wspomniałem, żeby móc widzieć w tych ciemnościach produkują dziwną substancję. Ta sama substancja zmienia kolor oczu na czarny.

Aha i tak żeby nikt nie czytał głupot, to ten artykuł nie jest prawdą ---> http://gadzetomania....-w-ciemnosciach .


  • 0

#25

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@szczyglis
 
Dobra chłopie, nie wstydź się i pokaż. Zajrzę tu i ówdzie i określimy jakie masz te oczy ;)

 
No dobrze, proszę. Łap:
 
EwUB4s9.png
 
Marna jakość, bo z kamery w laptopie (nie chce mi się szukać kabla od telefonu). Oczu też marna jakość, bo jestem po zarwanej nocy.
Mówiłem, że mam taki sam kolor oczu jak Daenerys z avatara:
 
VmxpK5N.png

 

 

PS. Może to niekoniczne taka zieleń jak mi się wydawało, a bardziej taka szaro-zieleń - zawsze miałem problemy z określaniem koloru oczu.


Użytkownik szczyglis edytował ten post 01.07.2017 - 09:52

  • 0



#26

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@szczyglis oczy Daenerys są bardziej szare. A twoje sprawiają wrażenie jednak bardziej zielonych na tym zdjęciu. Ale jakośc jest taka sobie, więc mogę nie mieć racji. Za to odblask światła macie w podobnym miejscu :D

 

@Asriel, teraz wyobraź sobie substancję chemiczną, która penetruje komórki, dokładnie jak robi to igła z atramentem, tak, że zamienia melaninę, która sobie siedzi głęboko w tkance. Może wytłumaczenie jest inne, ale nie przychodzi mi ono do głowy, dlatego chciałabym o nim poczytać. Jeśli takowe istnieje. Jesli takowe krople faktycznie istnieją. 


Użytkownik dziewięć edytował ten post 01.07.2017 - 09:55

  • 0



#27

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@szczyglis oczy Daenerys są bardziej szare. A twoje sprawiają wrażenie jednak bardziej zielonych na tym zdjęciu. Ale jakośc jest taka sobie, więc mogę nie mieć racji. Za to odblask światła macie w podobnym miejscu :D

Aż poszedłem do lustra, żeby konkretniej sprawdzić i muszę powiedzieć, że zdjęcie troszeczkę jednak kłamie (lekko przekłamana kolorystyka).

Tak jak teraz patrzyłem w lustrze, to będzie to bardziej właśnie taka zielenio-szarość jak u Niej, praktycznie identyczna, przynajmniej w świetle w jakim patrzyłem.

Odblask ten sam, bo siedziała obok jak robiłem zdjęcie ;)

 

PS. Ktoś, coś w związku z moimi oczami? Jakieś horoskopy? Przepowiednie? Numery w totka?


Użytkownik szczyglis edytował ten post 01.07.2017 - 10:07

  • 0



#28

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@szczyglis

 

Zielone. Piękna zieleń, choć czasami wydaje mi się, że ja tez mam zielonkawe. Ładne duże oczy mimo zarwanej nocki. Nie wiem czy wygrasz w totolotka ale znalazłam coś takiego.

Oczy zielone – to oznaka wojowniczego charakteru. Mężczyzna taki jest uparty, trudno go do czegoś zmusić. Nie cofa się z raz obranej drogi. Jest skłonny do ryzyka. Choć bywa trudny we współżyciu, przy jego boku nie będziesz narzekać na brak wrażeń.

 

Jak już temat jest oparty o horoskopy to proszę.





#29

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kiedyś w podstawówce mi koleżanka analizę zaserwowała, a że się rymowało to zapamiętałam do dziś. Brzmiało to krótko i treściwie:

 

Oczy zielone życie szalone. 

 

Było też o kocich oczach, bo zidentyfikowała moje jako kocie właśnie:

 

Oczy kocie życie w złocie.

 

No to macie już wszystko jak na tacy.

 

Pamiętaj szczyglis, żeby szaleć z rozsądkiem.


Użytkownik dziewięć edytował ten post 01.07.2017 - 10:27

  • 0



#30

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@szczyglis

 

Zielone. Piękna zieleń, choć czasami wydaje mi się, że ja tez mam zielonkawe. Ładne duże oczy mimo zarwanej nocki. 

Też jestem tego zdania, że Daenerys ma piękne oczy. Ja to jestem w nich wręcz zakochany. Pytałem w sumie bardziej o swoje, no ale z racji, że ja mam podobny do Niej kolor to rozumiem, że i mnie się w jakiś sposób owe "oznaki" tyczą... A więc z tą upartością - coś w tym jest... Z pozostałymi rzeczami po części też, choć z tymi szaleństwami to bym już tak nie przesadzał. Jestem dość spokojnym człowiekiem, raczej nie w głowie mi szaleństwa. Może kiedyś była ze mnie dość niespokojna dusza, ale obecnie to sobie jakoś bardziej cenię spokój :)


  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Oczy, Kolor, Znaczenie, Parapsychologia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych