Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prorocze sny - wyjaśnienie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
173 odpowiedzi w tym temacie

#151

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

 
 

 

Widze że staniq już założył, spoko. Sen o wybuchu gazu ma duże szanse bo zdarza sie to dość często. A kamienicą to różne budynki mogą być nazywane.

No jest tyle szczegolow ile zdolalem zapamietac.

 

Jezeli liczymy na sny typu:

W srode 21 czerwca o godzinie 11:51 i 32 sekundy z czarnego samochodu zaparkowanego na wspolrzednych geograficznych 49.797945, 19.020800 wysiadzie mezczyzna o delikatnym 2 dniowym zaroscie, 182 cm wzrostu, a nastepnie uda sie w kierunku budynku oddalnego od niego 22,5 stopy by wejsc do srodka i zastrzelic w nim 29 letnia kobiete o sniadej cerze, dlugich blond wlosach i pieprzyku na lewej lydce umiejscowionym 11,5 centymetra od czarnego paska jej szpilek.

To raczej sie przeliczymy bo takie sny naprawde sie nie zdarzaja i nigdy nie slyszalem by ktos zapamietal tyle szczegolow wiec przez ten miesiac czy ile bedziemy prowadzic ten diariusz nic nie zgromadzimy. Natomiast gdyby np. w weekend wybuchl gaz w jakiejs starej kamienicy na slasku, zgineloby 7 osob (co juz jest zjawiskiem rzadkim bo zazwyczaj tyle osob nie ginie... choc przyczyny tej konkretnej liczby upatruje w tym, ze chwile przed pojsciem spac tego dnia sprawdzalem date, a byl 7 czerwca wtedy :D ), z czego dwojka dzieci to mysle, ze spokojnie mozna przyznac kilka punktow.



#152

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oki jest w tym śnie troche szczegółów, więc pożyjemy i zobaczymy czy tak sie stanie.



#153

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3007
  • Tematów: 2579
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 
 
W temacie

 Diariusz snów proroczych - nasz własny eksperyment. Notatnik snów

możecie opisywać własne sny. Dalszą dyskusję jednak prowadzimy tutaj, tamten wątek przeznaczmy na zbiór snów :)





#154

Profesor Proton.
  • Postów: 140
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

I co? Nikomu z jasnowidzów nie śnił się płonący wieżowiec? To już by było coś...
Teraz już wiem, dlaczego jasnowidze wolą przepowiadać kataklizmy, końce świata -kiedyś-tam, wojny, choroby dość ogólnie - czyli nie precyzując dokładnie w jakim miejscu i którego dnia to się stanie.
A nagroda Randiego czeka... i chyba się nie doczeka.  Coraz bardziej zażenowana i zniecierpliwiona ludżmi rozmawiającymi z duchami, tworzącymi psi balle, telepatami, mistrzami potrafiącymi poruszać przedmiotami na odległość, uduchowionymi gośćmi widzącymi aurę, no i na końcu - jasnowidzami mającymi prorocze sny...

 

Dzięki naszemu eksperymentowi na koniec wychodzi na jaw jedna wielka ŚCIEMA, obnażająca tych ,,wyjątkowych" opisanych powyżej, bo jak na razie jest 1:0 dla teorii o tym, że przepowiedzenie snu proroczego to zwykły przypadek.
Chociaż mam nadzieję, że komuś tutaj jeszcze się uda stuprocentowo, że nam kopary poopadają.


Użytkownik Profesor Proton edytował ten post 14.06.2017 - 15:28


#155

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zapisujemy w statystykach: 

płonący wieżowiec - sceptycy 1, prorocy 0. 





#156

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zaraz ktoś odpisze że mu sie śniło ale tego nie napisał albo że komuś poza forum sie śniło itp (tak wiem podsuwam pomysły wierzącym)



#157

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co było, a nie jest,

nie wpisujemy w rejestr.

Po czasie to se można...





#158

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

... w nosie podłubać.

 

Faktycznie z tym płonącym wieżowcem to by było coś, a tu jak na złość nic, nul, zero. I wychodzi jednak, że sny mają się nijak do prorokowania. 

Mam też wrażenie, że ci którzy ściśle w nie wierzą, jakoś odpuścili :/. Szkoda





#159

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ja miałem syn o czarnym i białym demonie. Czarnego pokonałem białego nie wiem bo się obudziłem.

 

sceptycy 1, prorocy 1.

 

Problem z czytaniem ze zrozumieniem? I to parę postów pod adminem który wyjaśnia co gdzie piszemy? Sny opisujemy w innym temacie, proszę się  trzymać zasad i nie robić bałaganu.

TheToxic



#160

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i co to miało znaczyć? Czarny demon?... Wiem, będziesz miał rozwolnienie!

Weź się ogarnij...





#161

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

O pomoc w pokonaniu czarnego demona modliłem się do Boga, wspierało mnie około trzech tysięcy aniołów i wszyscy ludzie. Drugi raz może się nie udać dlatego lepiej być zawsze czujnym.

 

upomnienie.gif

Za pisanie w złym temacie. Jeśli nie masz nic do dodania, nie pisz wcale. Dwa zdania zlepione w całość, nie wiadomo czy to sen czy coś innego. 

TheToxic



#162

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy nie pomieszałeś z czymś leków? ILE razy trzeba ci mówić, że tutaj toczy się dyskusja nt eksperymentu, a sny przedstawiamy gdzie indziej?



#163

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kurde chciałbym dorzucić jakiś swój sen do kolekcji, ale jak na złość śnią mi się same pierdoły, nic co by można choćby podciągnąć pod jakąkolwiek przepowiednię.

 

I szczerze mówiąc zaskoczyło mnie kompletne zamilknięcie Endinajli odkąd zaczęliśmy eksperyment.. nie żebym myślał, że cokolwiek faktycznie przewidzi, ale spodziewałem się jakiejkolwiek aktywności i chociaż kilku propozycji snów.

 

@Profesor Proton - idąc za doświadczeniem Endinajli radzę postawić totka z liczbami 1, 4, 7, 14, 41, 17 ;) Jak od razu trafisz, to mamy 1:1


Użytkownik skittles edytował ten post 14.06.2017 - 23:52




#164

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

To są  zombi od czarnego demona /nie przez jakiegoś tam jeża/

 

Mają bardzo rozległą wiedzę o magii, telepatii, i takich tam, zazwyczaj to ludzie bardzo młodzi.

 

prowokacja2.gif

blokada7.gif

TheToxic



#165

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

^idź trolować gdzie indziej.

Nikt też nie nie napisał że dwie gimbusiary spalą jeża. A wtedy to by było proroctwo.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych