Skocz do zawartości


Zdjęcie

Helloł :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

Glossy Lady Blair.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Jestem Karola z Warszawy :) Mam 19 lat i kilka pomysłów na długą creepypastę :) Jak chcecie, to możecie mi podać propozycje co to pasty: miejsca akcji, te złe osoby i różne sytuacje, co ma się dziać w tych pastach itp. Pozdrawiam :)



#2

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1625
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj Karola  :papapa:

Życzę przyjemnego korzystania z forum, czuj się swobodnie i opisuj tą pastę, im więcej grozy tym lepiej.





#3

Glossy Lady Blair.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Witaj Karola  :papapa:

Życzę przyjemnego korzystania z forum, czuj się swobodnie i opisuj tą pastę, im więcej grozy tym lepiej.

 

Dziękuję :) Ogólnie to chcę jakoś połączyć kilka różnych strasznych sytuacji pod koniec pasty. Jako miejsca mam już psychiatryk, piwnicę, opuszczony dom, opuszczony psychiatryk, las, willę, cmentarz, opuszczony domek w środku lasu i opuszczoną fabrykę. Jest dużo, ale zawsze się każda podpowiedź przyda, żeby ulepszyć pastę :) Te złe osoby to będą: psychopaci, psychopatyczny psychiatra, psychopatyczna pielęgniarka, złe duchy, demony, jakiś potwór, wilkołak, wampir. Co do sytuacji, jakie będą w paście, to pozostawię to tajemnicą, żeby było ciekawsze :)



#4

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I co, to wszystko w jednym opowiadaniu? Mało trochę...dodaj jeszcze UFO, psychopatyczne sztućce, szalony samowar, morderczą dętkę od Wigry 3 i stukniętego jednookiego jamnika - wtedy to będzie prawdziwa pasta!! z fluorem, który wyczyści nasze mózgi na błysk.





#5

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No cześć Karola to ty na zdjęciu? ??



#6

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6614
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kotem i chlebem witamy!

Pisz creepy, będziemy czytać.





#7

Glossy Lady Blair.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

I co, to wszystko w jednym opowiadaniu? Mało trochę...dodaj jeszcze UFO, psychopatyczne sztućce, szalony samowar, morderczą dętkę od Wigry 3 i stukniętego jednookiego jamnika - wtedy to będzie prawdziwa pasta!! z fluorem, który wyczyści nasze mózgi na błysk.

 

Nie zamieszczam w swoich creepypastach zwierząt. Za bardzo je kocham. Tak samo nie zamieszczam dzieci do 15 lat, osób starszych od 60 w górę i osób niepełnosprawnych.


No cześć Karola to ty na zdjęciu? ??

 

Nie, to zdjęcie z neta :)



#8

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1625
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ Up 

Błąd! Najlepsze horrory to właśnie te z dziećmi ;) Zastanów się nad tym.





#9

Glossy Lady Blair.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

@ Up 

Błąd! Najlepsze horrory to właśnie te z dziećmi ;) Zastanów się nad tym.

 

No w sumie racja :)



#10

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6614
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Błąd! Najlepsze horrory to właśnie te z dziećmi.

To racja. Szczególnie te najmniejsze są najbardziej zabójcze. Potrafią załatwić rodziców samą zawartością pieluchy, o niej samej już nie wspominając...





#11

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1625
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Raczej chodziło mi o fakt, że dzieci kojarzą się nam niewinnie i gdy pojawiają się w filmach grozy już jesteśmy przerażeni.





#12

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zaskocz potencjalnych czytelników a nie oczekuj od nich scenariusza. Zreszta mało w tej dziedziniae da się jeszcze zrobić ...

Witaj.





#13

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

no w sumie jakbym w nocy, w środku lasu zobaczył idącą,  śpiewająca małą dziewczynkę, to na 100 % bym się lekko poschizował w pierwszej chwili :D 

 

Siema



#14

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

up@

 Ja bym się najpierw zastanowił, gdzie to dziecko idzie, i dla czego jest same. 

 Istotne jest że gdybym szedł taką ścieżką w nocy, to by znaczyło że ta ścieżka łączy dwa zamieszkane punkty.

No chyba że bym się zgubił w lesie, i nie wiedział gdzie jestem. Wtedy było by dziwnie. Chociaż akurat ta ewentualność mnie nie dotyczy. Mam w głowie kompas. Nigdy mnie nie zawiódł.  





#15

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

w pierwszej chwili byś się zastanowił będąc w środku lasu np o 2 nad ranem ? coś mi się wydaje, że był byś w szoku w pierwszej chwili - dopiero w drugiej chwili byś się zastanawiał.

 

ps też mam kompas w głowie :D no chyba, że się najaram za mocno, to czasami kierunki mieszają się w lesie 




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych