Skocz do zawartości
Zdjęcie

CIA udostępniło 12mln dokumentów, w tym o UFO

ufo cia odtajnienie dokumenty 2017 crest

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

CIA UDOSTĘPNIŁA WCZEŚNIEJ UTAJNIONE MATERIAŁY O UFO

 

Dane, które trafiły do internetu pochodzą z lat 1947 - 1990. Jest to część tzw. bazy Crest, która została odtajniona już za czasów prezydentury Billa Clintona. Początkowo dokumenty były dostępne tylko w National Archive w stanie Maryland. Zwolennicy pełnego dostępu do informacji od wielu lat prowadzili kampanię na rzecz udostępnienia zebranych informacji w internecie. Przeciwko CIA skierowano do amerykańskich sądów kilka pozwów. w 2014 roku amerykańska agencja przegrała sprawę w sądzie. W związku z czym musiała udostępnić zgromadzone informacje w internecie. Aby użytkownicy mogli w pełni korzystać z blisko 800 tysięcy plików, stworzono specjalną wyszukiwarkę, za pomocą której każda osoba z dowolnego miejsca na świecie mogła się zapoznać z interesującymi ją informacjami.

 

u16nELg.jpg

 

 

CIA wie o istnieniu UFO!

Część odtajnionych dokumentów to analizy polityczne oraz badania naukowe. W bazie znajdują się m.in. rozprawy wykładowców akademickich na temat zbrodni popełnionych przez nazistów, a także informacje o działalności Henry'ego Kissingera czy sytuacji politycznej w Układzie Warszawskim. Jak podaje BBC, znaczna część zgromadzonych danych jest poświęcona sprawom, które nie mają nic wspólnego z polityką czy bezpieczeństwem międzynarodowym. Jednym z dokumentów, z którym możemy zapoznać się w internecie jest pochodzący z lat 60. raport z obserwacji UFO oraz innych zjawisk paranormalnych. Na podstawie relacji osób, które twierdziły, że widziały UFO, agenci CIA stworzyli rysunki m.in. latających spodków. W bazie znajdują się także przepisy na wykonanie niewidzialnego atramentu. Jedną z ciekawszych informacji dostępnych w bazie CIA są dokumenty dotyczące programu Stargate, w ramach którego badano psychiczne zdolności ludzi.

Wśród ciekawszych informacji, które znajdują się ujawnionych dokumentach, są pisma z rzekomych obserwacji UFO. Znajduje się tam zbiór raportów o "latających spodkach". Jest tam m.in. dokument datowany na lata 60. mający przedstawiać konstrukcję tajemniczego obiektu. Sporządzono go na podstawie relacji jednego ze świadków zjawiska.

 

2FlR8ps.jpg

 

Wśród dokumentów są bardzo obszerne opisy pojawiania się obiektów UFO, które były obserwowane przez setki świadków, w tym agentów CIA.

 

vbvG5SL.jpg

 

poQPCId.jpg

 

YpYcaN0.jpg

 

Akta ujawnione przez CIA zawierają także wycinki z amerykańskich gazet. To teksty o manifestacji obiektów UFO, którymi bardzo interesowała się CIA.

pu6rE0e.jpg

Opublikowane zostały też dane dotyczące programu Stargate, który od lat jest przedmiotem wielu teorii spiskowych. Program miał dotyczyć badania nadzwyczajnych zdolności psychicznych ludzi. Chodziło o "widzenie" rzeczy, osób, zdarzeń znajdujących się daleko od obserwatora, który nie był w stanie zobaczyć, usłyszeć lub odczuć w bezpośrednim kontakcie. Są tam zapisy testów przeprowadzonych w 1973 roku na Urim Gellerze, izraelskim iluzjoniście, który twierdził, że posiada zdolności paranormalne. Według notatek Gellerowi udało się przerysować część obrazków, które znajdowały się w innym pomieszczeniu, do którego wcześniej nie miał dostępu. Rysunki ujawnione przez CIA pokazują, że Uri Geller bezbłędnie odczytywał rysunki, które widział tylko swoim umysłem.

RbfrxiG.jpg

XljFKZf.jpg

 

źródło: http://www.nautilus....ialy-o-ufo.html

 

-----

 

Aż sprawdziłem na stronie CIA, rzeczywiście - odtajniono ponad 12 mln stron dokumentów.

Link do strony CIA z informacją o odtajnieniu: https://www.cia.gov/...rds-online.html

 

A tutaj wyszukiwarka w odtajnionych dokumentach: https://www.cia.gov/...program-archive


Użytkownik szczyglis edytował ten post 19.01.2017 - 20:02

  • 12


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: ufo, cia, odtajnienie, dokumenty, 2017, crest

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u