Skocz do zawartości


Zdjęcie

#PIZZAGATE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#16

Naaveth.
  • Postów: 55
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Też oglądałam program o takich lalkach. Są bardzo popularne w UK. Podobno mają nawet w środku mechanizmy naśladujące oddech. Pokręcone to jak nie wiem co, ale popyt na nie jest. Niektóre kobiety wydają tysiące funtów kupując im wózki i ubranka. To drugie zdjęcie to na 100% lalka ale to pierwsze z dziewczynką przyklejoną do blatu trochę mnie zaniepokoiło. No mam mieszane uczucia jak spoglądam na jej twarz. Jest już w takim wieku, że jakby to była " heheszka" rodziców śmiałaby się razem z nimi, a ja mam wrażenie, że ona albo nie za bardzo wie co się dzieje, albo jest lekko wystraszona albo onieśmielona.  


  • 0

#17

Varamir.
  • Postów: 31
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ogólny skrót wydarzeń

WikiLeaks

Trzeba zacząć od tego, że w ciągu ostatniego roku miało miejsce wiele podejrzanych wydarzeń związanych z WL, a wiele osób związanych z tą organizacją poniosło śmierć.
Chronologia istotnych wydarzeń związanych z WL:
May 11: Michael Ratner (główny doradca WL) umiera na raka

 

Lipiec 10: Seth Rich, (pracownik DNC, który podobno udostępnił WL dokumenty DNC) zostaje zastrzelony strzałem w plecy. Policja twierdzi, że to napad rabunkowy, jednak nic nie zostaje skradzione

 

Sierpień 5: Edward Snowden (źródło wycieków związanych z NSA) tweetuje 64 bitowy kod (potencjalny dead man's switch - )

 

Sierpień 10: WL oferuje 20 000$ za wiadomości o zabójcy Setha Richa

 

Sierpień 16: John Jones (prawnik reprezentujący JA) wpada pod pociąg w West Hampstead

 

Październik 7: Pierwszy wyciek maili Johna Podesty

 

Październik 14: John Podesta tweetuje "Podejrzewam, że risotto z homarem jest lepsze niż jedzenie w ambasadzie Ekwadoru" - JA jest w ambasadzie Ekwadoru w Londynie, a niektórzy wyczuwają w tym wpisie sugestię otrucia JA (czytaj dalej - wątek Pameli Anderson)

 

Październik 16/17: Amerykański polityk John Kerry przyjeżdża do UK i osobiście wywiera naciski na Ekwador, by powstrzymać JA przed opublikowaniem dokumentów dotyczących HC

 

Październik 16: Wikileaks tweetuje klucze SHA-256.

 

Październik 18: Dostęp do internetu zostaje odcięty w ambasadzie Ekwadoru

 

Październik 18: Pamela Anderson odwiedza JA i częstuje go wegańską kanapką - istnieją podejrzenia, że posiłek ten był zatruty.

 

Październik 18: Świadkowie fotografują ciężkouzbrojone wozy policyjne przed ambasadą Ekwadoru. Telefony zostają skonfiskowane, a live stream, który podobno był gdzieś dostępny zostaje zablokowany. ---- Moja adnotacja ----
Nigdzie w internecie nie mogłem znaleźć zdjęć/filmów z tego zajścia. Znalazłem natomiast wiele wpisów na reddicie, w których ludzie opisują rzekomy live stream, który widzieli w nocy między 18 a 19 października, jednak nikt z nich nie zrobił backupu. Przy każdym takim wpisie pojawia się wiele kontr-wpisów osób, które twierdzą, że też widziały ten stream i nic takiego nie miało miejsca. Ciężko mi powiedzieć, która wersja jest prawdziwa, jednak sytuacja związana z londyńskim lotniskiem (czytaj dalej) pozwala na lekkie skłonienie się w stronę tego, iż rzeczywiście coś takiego mogło mieć miejsce

.

Październik 18: Fox News emituje materiał, w którym mówi o tym, że JA zostanie pojmany w przeciągu godzin. Wideo szybko znika z internetu, podobno istnieją jego backupy jednak do nich nie dotarłem - jakby ktoś miał jakieś info to proszę o wrzucenie go w komentarzu.

 

Październik 18: https://file.wikileaks.org/file staje się publicznie widoczne, daty plików zostają zmienione na rok 1984 (odniesienie do Orwella).

 

Październik 18: Na lodnyńskim lotnisku następuje ewakuacja związana z "atakiem chemicznym" - istnieje podejrzenie, że miało to na celu umożliwienie uprowadzenia JA z UK

 

Październik 20: /r/wikileaks, /r/dncleaks, /r/wikileakstaskforce i /r/nsaleaks (subreddity na reddicie) dodają 21 nowych moderatorów i usuwają starych. Wszystkie wątki na temat Assange'a zostają usuwane.

 

Październik 20/21: WL tweetuje 5 tweetów z literówkami, które składają się w napis "HELP HIM" ("POMÓŻCIE MU"). Wg obserwujących, na tym twitterze wcześniej literówki się nie pojawiały, a jeśli już to nie na taką skalę (5 literówek w 2 dni).

 

Październik 21: Ma miejsce ogromy atak DDoS na internet w USA. Tweety WL (najprawdopodobniej przejętego przez rząd/FBI - czytaj dalej) sugerują, że to wynik działań ich stronników i proszą o zaprzestanie tych działań.

 

Październik 22: Gavin MacFadyen (mentor Assange'a i ważna osoba w WL) umiera na raka płuc.

 

Październik 23: WL tweetuje ankietę pytając jaki jest najlepszy sposób na pokazanie, że JA ciągle żyje - do tej pory ciągle brak jakichkolwiek dowodów na niezawisłość WL i dobrą sytuację JA.

 

Październik 24: WL tweetuje wideo przedstawiające wywiad Michaela Moore'a (dokumentalista-skandalista z USA) z JA. Internauci dochodzą do tego iż wideo pochodzi z 4 czerwca.

 

Październik 26: Użytkownicy 4chana dekodują pierwszą wiadomość z bitcoinowego blockchaina. Wątki te są natychmiastowo zaspamowane wiadomościami, że nie należy się tym interesować

 

Listopad 6: Następuje wielki DDoS na WL.

 

Listopad 7: Wiele osób zauważa zniknięcie setek maili Podesty i DNC

 

Listopad 8: Trump wygrywa.

 

Listopad 12: JA spotyka się (przez ambasadora ekwadoru) ze szwedzkim prokuratorem w sprawie rzekomych oskarżeń o gwałt. Prawnicy nie mogli brać udziału w tym spotkaniu.

 

Listopad 14: WL udostępnia pliki-ubezpieczenie. Hashe tych plików nie pasują do tych, które zostały opublikowane w październiku - zawartość tych plików nie zgadza się z tym, co było wcześniej.

 

Dodatkowe:
Listopad 13: Pamela Anderson odwiedza JA po raz drugi, przynosi mu kolejne porcje jedzenia.

 

Listopad 14 (nie Listopad 12): Szwedzki prokurator przepytuje Ja (niebezpośrednio). Kot JA (samica) pojawia się w oknie ambasady w męskim ubranku.

 

Listopad 15: Kolejne przesłuchania JA przez szwedzkiego prokuratora

Ważne informacje:

1. WL od 16 Października nie podpisało żadnego dokumentu swoim podpisem PGP. ciekawe wytłumaczenie w poście na dole dlaczego to świadczy o tym, że WL zostało przejęte [ENG]

2. Od 16 października nie ma żadnej informacji w stu procentach potwierdzającej to, że JA żyje

3. Profil @EmbassyCat (oficjalny twitter kota JA, jedyny profil do którego tylko JA ma dostęp) nie opublikował nic od 15 października

3. Na /r/wikileaks doszło do gwałtownej zmiany moderatorów (powstało 21 nowych kont, a starzy zostali usunięci) po czym nastąpiło IAMA, w którym twierdzono, że JA ma się dobrze i nic mu nie zagraża, ale nie podano na to żadnych dowodów. Wiele osób podważa rzetelność tego AMA i uważa, że zostało ono przeprowadzone przez ludzi, którzy przejęli WL.

 

Literówki w postach WL:
Help him
Po 16 października w postach WL na twitterze wystąpiły literówki (podobno wcześniej takie rzeczy nie miały miejsca), a brakujące litery układają się w wiadomość "HELP HIM" (pomóżcie mu). Wiele osób uważa, że jest to jednak tylko i wyłącznie mydlenie oczu, by utrzymać mit prawdomówności i niezawisłości profilu WL (tzw. false flags).

Julian Assange po 16 października:
Wydarzenia z ostatniego okresu

1. JA brał udział w telekonferencji CISL2016, jednak robił to bez video ze słabo działającym dźwiękiem
2. John Pilger (osoba, która przeprowadzała wywiady z JA) potwierdził, że JA ma się dobrze i nic mu nie jest
3. JA napisał do rządu szwedzkiego o wydanie przepustki na pójście na pogrzeb Gavina MCFaydena (współzałożyciela WL)
Argumenty wskazujące na to, że JA jest sztucznie 'utrzymywany przy życiu':
1. Organizatorzy CISL2016 spodziewali się transmisji od JA i byli zaskoczeni tym, że było to tylko audio. Gdyby JA się w ogóle nie pojawił to skutkowałoby to jeszcze większym zdziwieniem i ogromnym dociekaniem tego, co się z nim stało - wszyscy wiedzieliby, że coś jest nie tak.
2. John Pilger może być szantażowany (tak jak wiele innych osób), by szerzyć nieprawdziwe informacje o tym, że JA ma się dobrze. Jeżeli rzeczywiście by tak było to JA zapewne albo pojawiłby się w oknie ambasady (co czynił wiele razy by rozwiać plotki o swojej śmierci/uprowadzeniu) albo opublikowałby coś na twitterze WL i podpisał swoim kluczem PGP.
3. Każdy spodziewał się obecności JA na pogrzebie swojego kolegi, a przynajmniej takiej prośby do rządu Szwedzkiego.

 

LINK

 

 

Oraz coś co mnie na prawdę przeraziło:

0:15


Użytkownik Varamir edytował ten post 23.11.2016 - 21:34

  • 0

#18

Lady Makbet.

    Lady

  • Postów: 65
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie ta dziewczynka jest uśmiechnięta. No i malutka. Moimr zdaniem ma max 2lata. Myślę, że to nie są zdjęcia prawdziwych ofiar, bo było to by zbyt ryzykowne. Pewnikiem są to dość randomowe zdjęcia, w których normalny przeciętny Kowalski nie wyłapie doslownego przekazu.


Edit
Varamir
Myślisz że ta dziewczynka jest właśnie porywana?
Tak po prostu?
Teraz nie będę spać tylko się martwić o nią.

Użytkownik Lady Makbet edytował ten post 23.11.2016 - 21:44

  • 0

#19

Varamir.
  • Postów: 31
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie ta dziewczynka jest uśmiechnięta. No i malutka. Moimr zdaniem ma max 2lata. Myślę, że to nie są zdjęcia prawdziwych ofiar, bo było to by zbyt ryzykowne. Pewnikiem są to dość randomowe zdjęcia, w których normalny przeciętny Kowalski nie wyłapie doslownego przekazu.


Edit
Varamir
Myślisz że ta dziewczynka jest właśnie porywana?
Tak po prostu?
Teraz nie będę spać tylko się martwić o nią.

 

To są oficialne tweety od jednej z osób powiązanych w tą aferę.

Nie są to randomowe zdjęcia, a jakieś chore zboczenia tego kolesia.


  • 0

#20

Lady Makbet.

    Lady

  • Postów: 65
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To są oficialne tweety od jednej z osób powiązanych w tą aferę.
Nie są to randomowe zdjęcia, a jakieś chore zboczenia tego kolesia.

Nie umniejszam tego. Nie twierdzę że to normalne. Ale myślę że to zdjęcia normalnych dzieciaków, nie ofiar, które wyszukuje w sieci.

Użytkownik Lady Makbet edytował ten post 23.11.2016 - 22:08

  • 0

#21

Naaveth.
  • Postów: 55
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale coś jest w tym zdjęciu nie tak. To już może moja nadinterpretacja, ale widząc to zdjęcie zwróciłam uwagę na podkrążone oczy - jakby niedawno płakała. Filmu z YT nie oglądałąm, bo to nie na moje nerwy. 


  • 0

#22

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To są oficialne tweety od jednej z osób powiązanych w tą aferę.

Nie są to randomowe zdjęcia, a jakieś chore zboczenia tego kolesia.

Rozdmuchiwanie teorii spiskowej. Przetłumacz sobie komenty obok tweeta, a zauważysz, że dotyczą lalki zauważonej w jakimś sklepie, stąd komentarz - zbyt drogie. Co więcej, jest tam tekst mówiący o tym, że zauważono tą lalkę podczas Bożonarodzeniowego szaleństwa sklepowego.

Co do pierwszego zdjęcia, moim zdaniem głupota rodziców. Nawiasem, w necie można spotkać bardziej głupie zdjęcia i bardziej niesamowite skojarzenia budzące. Przede wszystkim, pedofile kręcą się w TOR'ze w strefie cienia, a nie na tweecie, gdzie każdy może ich podejrzeć. Cały ten skandal jest trochę naciągany, ale z drugiej strony patrząc, mniej wiarygodne rzeczy były prawdą. 





#23

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Temu "JimmyComet" nie zaszkodzi się przyjrzeć, bo nie wygląda to normalnie, co do reszty, to nie wiem czy nie jest to ciut naciągane. Takie rzeczy się zdarzają, jak ostatnio w Norwegii, ale odpuściłbym sobie "satanizm" i "okultyzm" jeśli chce się jakiekolwiek podejrzenia traktować poważnie.


  • 0

#24

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wpiszesz  JimmyComet na fejsie i wyskakuje ich pełno. Ale chcę coś innego przytoczyć.

 

Z moim szwagrem spotykam się od wielkiego dzwona, ale od bardzo wielkiego. W tym roku widzieliśmy się na urodzinach ojca i od słowa do słowa temat spadł na religię. Otóż opowiadał mi o książce w której są same autentyczne przypadki opisane, mianowicie chodzi o pedofilów. Trzeba się cofnąć parę wieków wstecz, gdzie to zakony i inne instytucje religijne sprawowały pieczę nad sierocińcami / domami dziecka czy innymi placówkami wychowawczo -edukacyjnymi. Dzieci były "wypożyczane" pedofilom za hojne wsparcie finansowe "co łaska", kuria o wszystkim wiedziała, ale cicho siedziała, jak to w życiu bywa. Z resztą do dziś najwięcej pedofilów jest w kościele. Przepraszam wierzące osoby ale taka prawda.

Jeśli ktoś zna tytuł książki to niech poda mi na pw.

Myślę, że prawdziwy pedofil nie zaspokoi swojej chorej chcicy lalką. Jeśli by tak było, nie było by tylu przypadków wykorzystywanych dzieci, gwałconych, bitych, poniżanych i zastraszanych. Kupiłby taką lalkę i świat stałby się piękniejszy ale niestety tak nie jest i coraz więcej przypadków wykorzystywanych dzieci oglądamy w TV każdego dnia w wiadomościach :(





#25

jako_taki.
  • Postów: 114
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

. Z resztą do dziś najwięcej pedofilów jest w kościele. 

...ale to jest wynik  "ilości"  w/w bo ile na świecie jest księży, a pedofila równie często jednak  dotyczy nauczycieli czy adwokatów i innej maści profesji która nie jest tak liczna jak kk.


  • 0

#26

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wpiszesz  JimmyComet na fejsie i wyskakuje ich pełno. Ale chcę coś innego przytoczyć.

Widziałem jednego JimmyComet na Instagram i koleś lubi zamieszczać zdjęcia dzieci i komentować ze swoimi znajomymi przy użyciu slangu pedofilsko/gejowskiego. Koleś niech nie płacze, że ktoś go o coś podejrzewa.


  • 0

#27

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

O tej całej PIZZAGATE nie wiem co myśleć, bo część dowodów już podważono, a rozkręcił to ponoć serwis, który słynie z tego typu mistyfikacji.
 
Za to wydaje się, że z WL jest coś na rzeczy i to nawet bardziej zasługuje na osobny temat (choć pewnie taki istnieje już na forum). Przy okazji:

Październik 18: Fox News emituje materiał, w którym mówi o tym, że JA zostanie pojmany w przeciągu godzin. Wideo szybko znika z internetu, podobno istnieją jego backupy jednak do nich nie dotarłem - jakby ktoś miał jakieś info to proszę o wrzucenie go w komentarzu.

Chyba chodzi o to:

  • 0



#28

Albert Rosenfield.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A o co chodzi z tym ping pongiem w nocy?
  • 1

#29

Lady Makbet.

    Lady

  • Postów: 65
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A o co chodzi z tym ping pongiem w nocy?


Nie zauważyłeś dziewczynki krzyczącej "Daddy! Daddy!"?
  • 0

#30

niniwczyk.
  • Postów: 70
  • Tematów: 0
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Bywają ciekawe teorie spiskowe. Ta jest wyjątkowo bełkotliwa.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych