Skocz do zawartości
Ruszyła tegoroczna edycja Złotych Szaraków. Tu się nie ma co wymigiwać, tu trzeba zagłosować!


Zdjęcie

Ministerstwo obrony narodowej Hiszpanii ujawniło swoje akta o UFO

ufo

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

dżek

  Muzyka Śnieżnych Pól

 • Postów: 1195
 • Tematów: 280
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakiś czas temu amerykańskie FBI ujawniło cały zestaw akt dotyczących prowadzonych przez nich śledztw na temat niezidentyfikowanych obiektów latających. Kolejny krok w kierunku globalnego ujawnienia prawdy o UFO podjęła Hiszpania. Tamtejsze Ministerstwo Obrony odtajniło 80 doniesień o rzekomych obserwacjach UFO, które miały miejsce w latach 1962 i 1995.
 

Poufne raporty zawierają około 1900 stron rzekomych obserwacji UFO, które zostały zarejestrowane w okolicy hiszpańskiej przestrzeni powietrznej między 1962 a 1995 rokiem. Materiał dostępny jest do publicznej wiadomości w bibliotece internetowej hiszpańskiego Ministerstwa Obrony. Sprawozdania obejmują lokalizację obserwacji, datę, podsumowanie faktów, okoliczności, wnioski i proponowana klasyfikacja lub odtajnienie każdego dokumentu. Proces odtajnienia dokumentów rozpoczał się w 1991 roku, kiedy Ministerstwo Obrony postanowiło przeanalizować raporty i zmniejszyć ich poziom klasyfikacji w celu udostępnienia ich ogółowi społeczeństwa.
 

Jednak przejdźmy do czegoś bardziej interesującego czyli zawartości akt. Jedną z najbardziej interesujących obserwacji UFO była ta zgłoszona przez pilotów i załogę samolotu w czasie kiedy prezydent Adolfo Suarez leciał z Niemiec do Hiszpanii. Obiekt został zauważony w nieznanym obecnie miejscu. Co gorsza ogólny opis całego tego zdarzenia nie informuje nas o zbyt wielu szczegółach całej tej sprawy. Stąd zrodziło się też wiele spekulacji.

A oto i fragment:

"W godzinach nocnych w dniu 25 lutego 1980 roku, na pokładzie samolotu 401 szwadronu w czasie lotu z Niemiec do Hiszpanii, uczestnikiem którego był prezydentem Suarez, dziwne światła zostały zaobserwowane przez pilotów i pasażerów". 

Ponadto, odtajnione dokumenty ujawniają szereg innych obserwacji, które nastąpiły w Hiszpanii, gdy to pojazdy UFO zostały wykryte przez radar, ale były niewidoczne dla pilotów, którzy zostali wysłani, aby je przechwycić. Bardzo ciekawa z perspektywy czasu jest też obserwacja która miała miejsce 27 listopada 1979 roku, kiedy "światła na niebie, zostały zaobserwowane przez wielu ludzi" a nawet nagrano wtedy dziwne dzwięki które zostały okrzyknięte mianem "tajemniczego echa". Czyżby miało to jakiś związek z plagą dziwnych dźwięków które jeszcze przed kilkoma laty były słyszalne na całym świecie ?
 

Jest tego oczywiście dużo więcej, niemniej jednak najistotniejsza wydaje się sama inicjatywa ujawnienia swoich źródeł o UFO. Oczywiście, zdeterminowani ufolodzy mogą poprostu stwierdzić że nie ujawniono wszystkiego i najprawdopodobniej mieliby rację. Żaden rząd  nie ujawniłby wszystkich materiałów na dany temat jeśli gwarantowałoby to wybuch paniki. Nie wykluczone że na prawdziwe ujawnienie prawdy odnośnie niezidentfikowanych obiektów latających będzie trzeba poczekać, co najmniej tak długo, aż ludzie pojmą, że prawdy nie trzeba się wcale obawiać.

http://innemedium.pl...woje-akta-o-ufo


 • 1#2

๖ۣۜKhan
 • Postów: 389
 • Tematów: 52
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie było jeszcze fajerwerków - pomijając terrorystów samobójców i np. Pożary w Ameryce lub Australii, ale czegoś nadprzyrodzonego od 2012 roku nie widać, ani nie słychać i tu powstaje pytanie: czy to może być jakiś celowy zabieg siania niepokoju na świecie? ważne by nie chować się z tego powodu w domach! najkorzystniej byłoby dla każdego gdyby zobaczył UFO na własne oczy, można dociekać, spekulować, możesz wierzyć generałom, którzy widzieli te obiekty, zawsze jednak znajdzie się ktoś kto powie, że nie wierzy tym wojskowym, bo prawdopodobnie są w zmowie lub różne odziały współpracują ze sobą by rozpowszechniać kłamstwo czego dobrym przykładem może być Snowden (mam na myśli film) nazwisko summa summarum też wszystko wyjaśnia. Możliwe, że amerykanie opracowali już taki pojazd "spodek" i teraz nim straszą w jakimś celu. Miałbym tylko pewne wątpliwości co do prędkości tych pojazdów, bo z nagrań wynika jak zawrotne prędkości potrafią osiągać, chociaż możliwe, że to kolejny magiczny trik. Zresztą Amerykanie są w tym nieźli - trzeba przyznać im.


 • 0
Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: ufo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u