Skocz do zawartości


Zdjęcie

duch czy demon? szukam pomocy

duch demon wywoływanieduchód pentagramy pomocy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

emilia1992.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć, 

 

mam 24 lat, od 17 roku życia dookoła mnie dzieją się dziwne rzeczy, ksiądz niestety nie potrafi mi pomóc, dlatego szukam specjalisty. Ale zacznę od początku, gdy byłam w nastoletnim wieku brakowało mi wyobraźni, "bawiłam się" z przyjaciółmi w wywoływanie duchów, chodzenie po cmentarzach i zabawę pentagramami. Od 17-20 lat przytrafiały mi się dziwne rzeczy, na samym początku bagatelizowałam to... np. telewizor się włączył sam, światło samo się zapalało, coś się przesunęło... wydawało mi się że to tylko moja wyobraźnia. Później przybrało to na sile, budziłam się w środku nocy bo czułam że coś siedzi mi na plecach, nie mogłam się poruszyć ani wydobyć z siebie głosu chociaż chciałam krzyczeć, nigdy nie widziałam tego czegoś, ale zawsze czułam tą obecność ( jakby ktoś stał obok i się we mnie wpatrywał na każdym kroku ). Sytuacje te miały miejsce przez 3 lata. Rok temu przeprowadziłam się do nowego domu, zdążyłam zapomnieć już o wszystkim, bo minęło w końcu parę lat... ale to znowu zaczęło się powtarzać, znowu stopniowo... mam 2 psy, potrafią w środku nocy zacząć szczekać na coś w ciemności, piłka potrafi przeturlać się przez połowę pokoju w moją stronę, ktoś wali w drzwi. Wszystkie te sytuacje mają miejsce albo w nocy, albo gdy jestem sama w domu. Nie wiem co mam robić, boję się że to coś zrobi mi krzywdę. 


  • 0

#2

Ameline.
  • Postów: 44
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć, 

 

mam 24 lat, od 17 roku życia dookoła mnie dzieją się dziwne rzeczy, ksiądz niestety nie potrafi mi pomóc, dlatego szukam specjalisty. Ale zacznę od początku, gdy byłam w nastoletnim wieku brakowało mi wyobraźni, "bawiłam się" z przyjaciółmi w wywoływanie duchów, chodzenie po cmentarzach i zabawę pentagramami. Od 17-20 lat przytrafiały mi się dziwne rzeczy, na samym początku bagatelizowałam to... np. telewizor się włączył sam, światło samo się zapalało, coś się przesunęło... wydawało mi się że to tylko moja wyobraźnia. Później przybrało to na sile, budziłam się w środku nocy bo czułam że coś siedzi mi na plecach, nie mogłam się poruszyć ani wydobyć z siebie głosu chociaż chciałam krzyczeć, nigdy nie widziałam tego czegoś, ale zawsze czułam tą obecność ( jakby ktoś stał obok i się we mnie wpatrywał na każdym kroku ). Sytuacje te miały miejsce przez 3 lata. Rok temu przeprowadziłam się do nowego domu, zdążyłam zapomnieć już o wszystkim, bo minęło w końcu parę lat... ale to znowu zaczęło się powtarzać, znowu stopniowo... mam 2 psy, potrafią w środku nocy zacząć szczekać na coś w ciemności, piłka potrafi przeturlać się przez połowę pokoju w moją stronę, ktoś wali w drzwi. Wszystkie te sytuacje mają miejsce albo w nocy, albo gdy jestem sama w domu. Nie wiem co mam robić, boję się że to coś zrobi mi krzywdę. 

 

Cześć,

mam 22 lata i nie jestem księdzem, a dookoła mnie nie dzieją się dziwne rzeczy więc chyba jestem tym "specjalistą". Odpowiadając już jednak bez ironii, jeżeli szukasz specjalisty od duchów to niestety takowego tutaj nie znajdziesz, z pewnością jednak grono forumowiczów podpowie ci jak wyjaśnić rzeczy które ci się przytrafiają.

1. Nie szukasz księdza ponieważ jak piszesz - nie potrafił pomóc. To był egzorcysta, czy zwykły duszpasterz :) Na czym polegała pomoc, na rozmowie, święceniu mieszkania etc?

2. Cokolwiek robiłaś w dzieciństwie - uwierz 90% z dzieci też to robiło i nie byłaś jakimś tam wyjątkowym dzieckiem. Kto przynajmniej raz jako dzieciak nie wywoływał duchów niech pierwszy rzuci kamieniem ;)

3. Skoro sama dopuszczasz możliwość, że coś ci się przywidziało - masz jakieś dowody? Nagrania przesuwających się przedmiotów, zapalającego się światła etc. Może to tylko grawitacja, spięcia.

4. Sprawa uczucia "duszenia" w nocy... tego że coś na tobie siedzi = bezdech senny, z pewnością ktoś to bardziej rozwinie, ja niestety na ten temat niewiele wiem i nigdy coś takiego mnie nie spotkało.

5. Co do teraźniejszych paranormalnych doznań... może jakieś szczegóły? Chociażby dowody na turlającą się piłkę. Mieszkasz sama? Czy innym domownikom także przydarza się coś "paranormalnego".

Jeżeli mieszkasz sama to może dobrze by było zaprosić kogoś znajomego np. przyjaciółkę, kogoś z rodziny na nocowanie, żeby ktoś z zewnątrz także zobaczył to co ty. W przeciwnym wypadku to może być po prostu duża wyobraźnia napędzona zabawą z dzieciństwa, filmem, książką.


  • 1

#3

emilia1992.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Cześć, 

 

mam 24 lat, od 17 roku życia dookoła mnie dzieją się dziwne rzeczy, ksiądz niestety nie potrafi mi pomóc, dlatego szukam specjalisty. Ale zacznę od początku, gdy byłam w nastoletnim wieku brakowało mi wyobraźni, "bawiłam się" z przyjaciółmi w wywoływanie duchów, chodzenie po cmentarzach i zabawę pentagramami. Od 17-20 lat przytrafiały mi się dziwne rzeczy, na samym początku bagatelizowałam to... np. telewizor się włączył sam, światło samo się zapalało, coś się przesunęło... wydawało mi się że to tylko moja wyobraźnia. Później przybrało to na sile, budziłam się w środku nocy bo czułam że coś siedzi mi na plecach, nie mogłam się poruszyć ani wydobyć z siebie głosu chociaż chciałam krzyczeć, nigdy nie widziałam tego czegoś, ale zawsze czułam tą obecność ( jakby ktoś stał obok i się we mnie wpatrywał na każdym kroku ). Sytuacje te miały miejsce przez 3 lata. Rok temu przeprowadziłam się do nowego domu, zdążyłam zapomnieć już o wszystkim, bo minęło w końcu parę lat... ale to znowu zaczęło się powtarzać, znowu stopniowo... mam 2 psy, potrafią w środku nocy zacząć szczekać na coś w ciemności, piłka potrafi przeturlać się przez połowę pokoju w moją stronę, ktoś wali w drzwi. Wszystkie te sytuacje mają miejsce albo w nocy, albo gdy jestem sama w domu. Nie wiem co mam robić, boję się że to coś zrobi mi krzywdę. 

 

Cześć,

mam 22 lata i nie jestem księdzem, a dookoła mnie nie dzieją się dziwne rzeczy więc chyba jestem tym "specjalistą". Odpowiadając już jednak bez ironii, jeżeli szukasz specjalisty od duchów to niestety takowego tutaj nie znajdziesz, z pewnością jednak grono forumowiczów podpowie ci jak wyjaśnić rzeczy które ci się przytrafiają.

1. Nie szukasz księdza ponieważ jak piszesz - nie potrafił pomóc. To był egzorcysta, czy zwykły duszpasterz :) Na czym polegała pomoc, na rozmowie, święceniu mieszkania etc?

2. Cokolwiek robiłaś w dzieciństwie - uwierz 90% z dzieci też to robiło i nie byłaś jakimś tam wyjątkowym dzieckiem. Kto przynajmniej raz jako dzieciak nie wywoływał duchów niech pierwszy rzuci kamieniem ;)

3. Skoro sama dopuszczasz możliwość, że coś ci się przywidziało - masz jakieś dowody? Nagrania przesuwających się przedmiotów, zapalającego się światła etc. Może to tylko grawitacja, spięcia.

4. Sprawa uczucia "duszenia" w nocy... tego że coś na tobie siedzi = bezdech senny, z pewnością ktoś to bardziej rozwinie, ja niestety na ten temat niewiele wiem i nigdy coś takiego mnie nie spotkało.

5. Co do teraźniejszych paranormalnych doznań... może jakieś szczegóły? Chociażby dowody na turlającą się piłkę. Mieszkasz sama? Czy innym domownikom także przydarza się coś "paranormalnego".

Jeżeli mieszkasz sama to może dobrze by było zaprosić kogoś znajomego np. przyjaciółkę, kogoś z rodziny na nocowanie, żeby ktoś z zewnątrz także zobaczył to co ty. W przeciwnym wypadku to może być po prostu duża wyobraźnia napędzona zabawą z dzieciństwa, filmem, książką.

 

 

Odwiedził mnie ksiądz egzorcysta kilka razy między 18-20 rokiem życia. Na początku spowiedź, święcenie mieszkania później modlitwy- mam wrażenie że to nic nie dało. 

Mieszkam z rodzicami, ale wracają oni do domu wieczorem ( zresztą napisałam, że dzieje się to jak jestem sama w domu więc potwierdzenia nie mam co u nich szukać ). Z telefonem też nie biegam po domu ( bo może coś się stanie) , i w montowanie kamer też się nigdy nie bawiłam. Szukam specjalisty, kogoś kto będzie w stanie mi pomóc, wątpię żebym znalazła go bezpośrednio na tym forum, ale może ktoś będzie miał namiary na kogoś sprawdzonego. 


  • 0

#4

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I przez 7 lat nic z tym nie robisz? 

Pierdoły piszesz, każdy ksiądz (mowa tu o egzorcyście) jeśli pójdziesz i poprosisz o pomoc to takową dostaniesz za niemałą opłatą. Nie daliście "co łaska" to i pomocy nie otrzymaliście. Niestety taki urok księży.

 

"bawiłam się" z przyjaciółmi w wywoływanie duchów

Ja też się w to bawiłam i nic mi po domu nie chodzi prócz kota i psa.

 

telewizor się włączył sam, światło samo się zapalało, coś się przesunęło

Przerwa w dostawie prądu, zwarcie bezpieczników, nierówna wylewka 

 

coś siedzi mi na plecach

Uczucie ciężkości po całym dniu to objaw normalny

 

mam 2 psy, potrafią w środku nocy zacząć szczekać na coś w ciemności

Też mam zwierzęta w domu, pamiętaj że psy i koty mają o wiele lepszy  węch i wzrok od ludzi

 

SŁUCH

To drugi najsilniej rozwinięty psi zmysł. Uszy psa, poruszane przez 17 mięśni, potrafią ustawić się tak, aby wyłapać najdrobniejszy nawet szmer. Słuch psa rejestruje dźwięki o tak niskiej częstotliwości jak 16 Hz i tak wysokiej jak 50 000 Hz (dla porównania: skala słyszalności dla człowieka kończy się na 20 000 Hz).

 

Żeby temat nie wiał nudą to poproszę jeśli jest to możliwe:

1.Obraz z kamery

2.Dźwięk z dyktafonu 





#5

emilia1992.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

 

Cześć, 

 

mam 24 lat, od 17 roku życia dookoła mnie dzieją się dziwne rzeczy, ksiądz niestety nie potrafi mi pomóc, dlatego szukam specjalisty. Ale zacznę od początku, gdy byłam w nastoletnim wieku brakowało mi wyobraźni, "bawiłam się" z przyjaciółmi w wywoływanie duchów, chodzenie po cmentarzach i zabawę pentagramami. Od 17-20 lat przytrafiały mi się dziwne rzeczy, na samym początku bagatelizowałam to... np. telewizor się włączył sam, światło samo się zapalało, coś się przesunęło... wydawało mi się że to tylko moja wyobraźnia. Później przybrało to na sile, budziłam się w środku nocy bo czułam że coś siedzi mi na plecach, nie mogłam się poruszyć ani wydobyć z siebie głosu chociaż chciałam krzyczeć, nigdy nie widziałam tego czegoś, ale zawsze czułam tą obecność ( jakby ktoś stał obok i się we mnie wpatrywał na każdym kroku ). Sytuacje te miały miejsce przez 3 lata. Rok temu przeprowadziłam się do nowego domu, zdążyłam zapomnieć już o wszystkim, bo minęło w końcu parę lat... ale to znowu zaczęło się powtarzać, znowu stopniowo... mam 2 psy, potrafią w środku nocy zacząć szczekać na coś w ciemności, piłka potrafi przeturlać się przez połowę pokoju w moją stronę, ktoś wali w drzwi. Wszystkie te sytuacje mają miejsce albo w nocy, albo gdy jestem sama w domu. Nie wiem co mam robić, boję się że to coś zrobi mi krzywdę. 

 

Cześć,

mam 22 lata i nie jestem księdzem, a dookoła mnie nie dzieją się dziwne rzeczy więc chyba jestem tym "specjalistą". Odpowiadając już jednak bez ironii, jeżeli szukasz specjalisty od duchów to niestety takowego tutaj nie znajdziesz, z pewnością jednak grono forumowiczów podpowie ci jak wyjaśnić rzeczy które ci się przytrafiają.

1. Nie szukasz księdza ponieważ jak piszesz - nie potrafił pomóc. To był egzorcysta, czy zwykły duszpasterz :) Na czym polegała pomoc, na rozmowie, święceniu mieszkania etc?

2. Cokolwiek robiłaś w dzieciństwie - uwierz 90% z dzieci też to robiło i nie byłaś jakimś tam wyjątkowym dzieckiem. Kto przynajmniej raz jako dzieciak nie wywoływał duchów niech pierwszy rzuci kamieniem ;)

3. Skoro sama dopuszczasz możliwość, że coś ci się przywidziało - masz jakieś dowody? Nagrania przesuwających się przedmiotów, zapalającego się światła etc. Może to tylko grawitacja, spięcia.

4. Sprawa uczucia "duszenia" w nocy... tego że coś na tobie siedzi = bezdech senny, z pewnością ktoś to bardziej rozwinie, ja niestety na ten temat niewiele wiem i nigdy coś takiego mnie nie spotkało.

5. Co do teraźniejszych paranormalnych doznań... może jakieś szczegóły? Chociażby dowody na turlającą się piłkę. Mieszkasz sama? Czy innym domownikom także przydarza się coś "paranormalnego".

Jeżeli mieszkasz sama to może dobrze by było zaprosić kogoś znajomego np. przyjaciółkę, kogoś z rodziny na nocowanie, żeby ktoś z zewnątrz także zobaczył to co ty. W przeciwnym wypadku to może być po prostu duża wyobraźnia napędzona zabawą z dzieciństwa, filmem, książką.

 

 

Odwiedził mnie ksiądz egzorcysta kilka razy między 18-20 rokiem życia. Na początku spowiedź, święcenie mieszkania później modlitwy- mam wrażenie że to nic nie dało. 

Mieszkam z rodzicami, ale wracają oni do domu wieczorem ( zresztą napisałam, że dzieje się to jak jestem sama w domu więc potwierdzenia nie mam co u nich szukać ). Z telefonem też nie biegam po domu ( bo może coś się stanie) , i w montowanie kamer też się nigdy nie bawiłam. Szukam specjalisty, kogoś kto będzie w stanie mi pomóc, wątpię żebym znalazła go bezpośrednio na tym forum, ale może ktoś będzie miał namiary na kogoś sprawdzonego. 

 

+ nie należę do odważnych osób, takie rzeczy za każdym razem sprawiają że nogi u mnie robią się jak z waty i mam wrażenie że zaraz zemdleję. 

ps. nie mam też zidentyfikowanych żadnych chorób psychicznych, i wcześniej nie wierzyłam w takie rzeczy ( bardziej mnie to śmieszyło ) teraz przestało. 


  • 0

#6

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy robiłaś wszystkie badania ? Na początek proponuje udać się do lekarza pierwszego kontaktu i wszystko mu opowiedzieć.
To może być w twojej głowie, skoro tylko ty to widzisz/słyszysz.
Co do psów, mój potrafi przez godzinę gapić się na sufit. Psy tak mają. :)


Nie doszukiwał bym się na siłę paranormalnych przypadłości, raczej szukał przyczyny w chorobie. To tylko Ty.
  • 0



#7

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Emilio czy mogłabyś cytować dany fragment a nie post za postem? 

Jak wparuje tu moderator to zaraz sobie odpoczniesz  :szczerb:

 

Jak na razie to Twoje 3 posty i już się całość nie trzyma kupy.

 

@Post

Co do psów, mój potrafi przez godzinę gapić się na sufit. Psy tak mają

 

Mój kot też tak ma. Potrafi syczeć na coś po sufitem, po 40 minutach udaje mi się tam ujrzeć muszkę  :facepalm:





#8

Ameline.
  • Postów: 44
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam, przeczytałam post jeszcze raz wraz z odpowiedzią. Dobrze, ogarniam już że nie chcesz wyjaśnienia problemu, tylko kontakt do wróżki, egzorcysty, demonologa, czarodzieja czy co to tam sobie wymyśliłaś.  

Spróbuj na olx :)

 

Jedno mnie jeszcze tylko nurtuje :/

 

Przy okazji egzorcysty także nikogo nie było w domu? Rodzice w ogóle o tym wiedzą, uwierzyli Ci na słowo, że w domu grasuje demon lub duch bo psy w nocy patrzą w jeden punkt i światło zgasło?

 

Mieszkam z rodzicami, ale wracają oni do domu wieczorem ( zresztą napisałam, że dzieje się to jak jestem sama w domu więc potwierdzenia nie mam co u nich szukać ). 

 

Skoro się boisz to może warto polatać po domu z telefonem, wątpię by "specjalista" którego znajdziesz uwierzył na słowo - no chyba że będzie prawdziwym specjalistą w dziedzinie hochsztaplerki ;)


Użytkownik Ameline edytował ten post 02.11.2016 - 15:12

  • 1

#9

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mamy na forum zatrzęsienie tematów o pukającej podłodze, szczekającej firance, popierdujących rurach i wyjącym kominie. Żadna rewelka. Nie wspomnę o psach gapiących się na puste ściany i kotach wpatrujących się w obrazy. Są jeszcze do opisania chomiki i białe myszki.

Cóż, ksiądz odprawiający obrzęd nad czymś, co nie istnieje to zwykły oszust. Gdyby było inaczej, prawdopodobnie dostałabyś gwarancję na następne 5 lat, że nic więcej Cię nie odwiedzi.

A tak... jaki jest koń, każdy widzi.





#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wyjaśnienie tych zjawisk znajdziesz tutaj
https://pl.m.wikiped...

Zacznij myśleć racjonalnie.
  • 0



#11

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wyjaśnienie tych zjawisk znajdziesz tutaj
https://pl.m.wikiped...

Zacznij myśleć racjonalnie.

 

No teoretycznie psy też powinny myśleć racjonalnie, a piłka powinna leżeć w miejscu jeśli pisze prawde


  • 0



#12

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Piłkę mogło ruszyć samo zwierze, a psy mają lepszy słuch niż osoba, o której rozmawiamy.

Obie rzeczy mógł wywołać jeden mały gryzoń lub inne zwierzątko.
  • 0



#13

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No właśnie jeśli pisze prawdę. Bo równie dobrze to ten pies mógł potoczyć tą piłke. A skoro ona sie tak boi to ja biorę dużą poprawkę na takie historyjki.

^ wyprzedziłeś mnie troche z tą teorią o zwierzętach.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 02.11.2016 - 20:21

  • 0



#14

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak czy inaczej bez dowodów się nie obejdzie, chyba, że będziemy się opierać na dobrym słowie ;)





#15

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak gwoli ścisłości, możesz napisać, jakie zabiegi wykonał ksiądz? Jak to wyglądało? Kto był przy tym obecny?

Chcę wyeliminować pewne poszlaki i powyższe jest bardzo ważne.






 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: duch, demon, wywoływanieduchód, pentagramy, pomocy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych