Skocz do zawartości
Zdjęcie

Dokumenty zw. z działalnością Sorosa upublicznione po ataku hakerskim

kryzys imigracyjny imigracja George Soros Unia Europejska Parlament Europejski Brexit Hillary Clinton Demokraci Open Society Foundation

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

Legendarny..

  King of Nothing, Slave to No One

 • Postów: 958
 • Tematów: 185
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Kryzys imigracyjny, który dotknął Europę kilkanaście miesięcy temu, wywołał jednostronną reakcją najważniejszych oficjeli Unii Europejskiej oraz europarlamentarzystów. Publiczną dyskusję całkowicie zdominowały głosy o konieczności przyjęcia imigrantów. Co więcej, przemilczano wszystkie dokonywane przez nich przestępstwa. Nawet po zamachach politycy powtarzali, że pojedyncze wydarzenia nie mogą zmienić drogi obranej przez Europę. Nowe światło na stronniczość polityków rzucają dokumenty związane z Open Society Foundation, czyli fundacją George’a Sorosa. Trafiły one do sieci po ataku hakerskim. Na ich podstawie wyraźnie widać, w jaki sposób możliwe jest zdominowanie narracji w mediach, a także uzależnienie kilkuset polityków od jednego człowieka.

 

george soros.jpg

George Soros - amerykański finansista pochodzenia węgiersko-żydowskiego, spekulant walutowy, główny fundator Open Society Foundation.

 

W każdym społeczeństwie kilka lub kilkanaście procent stanowią osoby, posiadające wystarczająco dużo czasu oraz zdrowego rozsądku, aby swoją opinie kształtować w oparciu o zróżnicowane źródła informacji. W przypadku większości sytuacja wygląda niestety zupełnie inaczej – nawet jeden wzruszający reportaż w wieczornym wydaniu wiadomości potrafi wpłynąć na poglądy tysięcy osób.

 

Open Society Foundation postanowiła wykorzystać siłę chwytliwej propagandy przed wyborami do Parlamentu Europejskiego w 2014 roku. Z inicjatywy prywatnej fundacji George’a Sorosa w miesiącach poprzedzających wybory przeprowadzono kilkadziesiąt projektów. Nakłady na każdy z nich wyniosły oficjalnie od kilkunastu do 340 tysięcy dolarów.

 

W całej inicjatywie bardzo istotne były cele formułowane przez organizatorów. Należały do nich: walka z mową nienawiści, zwiększenie udziału kobiet w polityce czy też wzmocnienie znaczenia ośrodków znajdujących się daleko od władzy. Każdy z tych punktów brzmi pięknie, więc potrzeba dobrego przygotowania merytorycznego, aby w debacie publicznej udowodnić, że ślepa realizacja powyższych celów ma też swoje efekty uboczne. Dla przykładu: walka z mową nienawiści bardzo łatwo może się stać zwykłym ograniczaniem wolności słowa.

 

Nie zmienia to faktu, że postulaty poszczególnych projektów fundacji Sorosa brzmiały świetnie, dzięki czemu łatwiej zyskiwały przychylność nieświadomych, zwłaszcza młodych osób. Jednocześnie, będąc kandydatem do Parlamentu Europejskiego, najłatwiejszą receptą na sukces było podpięcie się pod popularne hasła o tolerancji i równości.

 

Specyfikę propagandy prowadzonej przez Open Society Foundation warto uzupełnić opisem przykładowego projektu.

Nazwa: Nasza Europa – Nasze Wybory

 

Projekt prowadzony na Węgrzech, we Francji, Włoszech i Grecji. Trzymiesięczna kampania w mediach, kierowana do młodych osób, mająca na celu rozpowszechnianie pozytywnych historii o imigrantach, a także wyszydzanie ksenofobicznych zachowań. Nakłady finansowe: 50 tysięcy dolarów.

 

Prowadzona w ten sposób propaganda objęła wszystkie kraje Unii Europejskiej (ze szczególnym uwzględnieniem Francji, Włoch, Węgier i Wielkiej Brytanii) i towarzyszyła Europejczykom podczas kampanii przed eurowyborami.

 

1/3 Parlamentu Europejskiego pod kontrolą jednego człowieka

 

Niedawno w sieci ukazał się raport Kumquat Consult dla Open Society zatytułowany „Niezawodni sojusznicy w Parlamencie Europejskim”. Zważywszy na to, jak dużą rolę odgrywają w Brukseli lobbyści, trudno oczekiwać, aby wspomniani sojusznicy działali w oczekiwany sposób tylko dlatego, że identyfikują się z postulatami fundacji Sorosa. Niewątpliwie potrzebne są tutaj materialne argumenty.

 

Temat jest o tyle istotny, że w raporcie wymieniono… 226 członków Parlamentu Europejskiego. To blisko 1/3 całego europarlamentu. Liczba „sojuszników Sorosa” przewyższa liczbę mandatów przyznanych najważniejszym krajom UE. Zważywszy na te dane, samo rozdzielanie mandatów wydaje się być zwyczajną szopką. Rzeczywisty podział sił jest zupełnie inny i większą rolę od rządów poszczególnych państw odgrywają w nim np. niepozorne fundacje należące do wpływowych osób.

 

W Parlamencie Europejskim działa obecnie osiem bloków politycznych. Wśród osób wymienionych w raporcie Kumquat Consult brakuje wyłącznie członków „Europy Narodów i Wolności”, czyli frakcji dowodzonej przez Marine Le Pen, złożonej z uniosceptyków.

W raporcie pojawiło się sześciu polskich polityków. Biorąc pod uwagę, że przysługuje nam 51 mandatów, jest to stosunkowo niska liczba. Raport z pełną listą członków Parlamentu Europejskiego określanych mianem „niezawodnych sojuszników” jest dostępny na stronie DC Leaks, gdzie znajdują się również inne informacji dotyczące działalności George’a Sorosa.

 

Analiza dokumentów związanych z Open Society Foundation pozwala zrozumieć, dlaczego tak duża liczba europarlamentarzystów wspierała, i nadal wspiera, realizowanie wizji „otwartego społeczeństwa”. Politycy, o których mowa, świadomie ryzykują bezpieczeństwem milionów Europejczyków dla własnych korzyści. W efekcie na Starym Kontynencie pojawiły się setki tysięcy imigrantów, którzy przybywając do Europy nie byli w żaden sposób kontrolowani. Jakby tego było mało, niemieckie służby dopiero po największej fali imigrantów przyznały, że wśród osób tych znajdowali się bojownicy Państwa Islamskiego. Wcześniejsze uparte utrzymywanie wersji, że „nie ma się czego obawiać”, pozwoliło na wpuszczenie imigrantów bez jakiejkolwiek kontroli. Taka sytuacja nigdy nie miałaby miejsca, gdyby nie odpowiednia propaganda (praca u podstaw) oraz odpowiednie wpływy polityczne, jakimi dysponuje tak naprawdę mała grupa osób m.in. wspominany w tym artykule George Soros.

 

Doprowadzenie do centralizacji władzy w rękach polityków, których łatwo kontrolować z tylnego siedzenia, jest priorytetem Sorosa i jemu podobnych. Z punktu widzenia tych osób, najlepiej byłoby całkowicie zatrzeć jakąkolwiek tożsamość narodową. W mediach stale pojawiają się wypowiedzi mające uderzać w sens rozróżniania Europejczyków ze względu na posiadane obywatelstwo. Przykładem może być niewinne zachowanie pani Róży Thun, która po zakończeniu igrzysk olimpijskich wkleiła na Twitterze klasyfikację medalową z uwzględnieniem Unii Europejskiej jako jednej reprezentacji. Pytanie brzmi: czy ktoś słyszał o jakimkolwiek zawodniku, który mówiłby o zdobywaniu medali dla Unii Europejskiej? Albo, że nie może doczekać się hymnu UE odegranego przy wręczaniu medali? Można zauważyć, że jest to raczej odgórnie narzucany kierunek zmian, niż rzeczywista wola obywateli.

 

Podsumowanie

 

Zamachy terrorystyczne, które w ostatnich miesiącach kilkukrotnie wstrząsnęły Europą, wywołały u wielu niechęć czy wręcz nienawiść względem imigrantów. Pamiętajmy jednak, że właśnie to było celem całej operacji.

 

Załóżmy, że w Europie rządziłyby osoby chcące uniknąć zarówno destabilizacji kontynentu, jak i stawiania płotów na granicach. W przypadku napływu imigrantów rozwiązanie byłoby banalnie proste. Należałoby znieść pomoc socjalną względem przybyszy. Najlepszy przykład mamy pod nosem – większość Polaków nie ma świadomości, że przyjęliśmy milion Ukraińców. Dlaczego? Ponieważ wielu z nich przyjechało tutaj pracować i na to poświęcają swoje siły. Jednocześnie są wdzięczni za możliwość poprawienia swojego standardu życia.

 

Z imigrantami w Europie Zachodniej jest zupełnie inaczej. Setki tysięcy osób, które przybyły z Bliskiego Wschodu i Afryki, to najgorszy element, jaki mógł trafić na Stary Kontynent. Część z nich to osoby powiązane z organizacjami terrorystycznymi, inni zaś pojawili się w Europie skuszeni wizją szerokiego socjału i bycia utrzymywanymi przez państwo. Osób faktycznie uciekających przed wojną było w tej grupie tyle, co słynnych „matek z dziećmi”. Kilka procent.

 

To właśnie było celem. Tylko tak „wyselekcjonowana” grupa może wyprowadzić z równowagi tolerancyjnych i pragnących spokoju Europejczyków. To właśnie ci ludzie mają doprowadzić w dotychczas cywilizowanej Europie do wojny domowej, która zupełnie zmieni nastawienie mieszkańców naszego kontynentu do działań na Bliskim Wschodzie. Kiedy do tego dojdzie, jakakolwiek interwencja NATO w krajach muzułmańskich będzie przyjmowana z całkowitym zrozumieniem.

 

Nie zapominajmy również, że każdy kolejny zamach to dla polityków okazja, aby jeszcze bardziej ingerować w nasze życie pod pretekstem zwiększenia bezpieczeństwa. Wydaje się, że jednym z trudniejszych zadań jest zrozumienie, iż źródłem wielu poważnych problemów są właśnie osoby mające rzekomo zapewnić nam bezpieczeństwo. Tak naprawdę są to jednak tylko „chłopcy na posyłki” naprawdę wpływowych osób, których zupełnie nie interesuje standard życia zwykłego obywatela, a jedynie dalsze poszerzanie swojej władzy.

 

Pokazałem powyżej przykładowe działania Sorosa w Europie, ale warto wspomnieć, że to właśnie on najsilniej wspiera finansowo kampanię Hillary Clinton. Kandydatka Partii Demokratycznej została przez niego wsparta kwotą 30 milionów dolarów. Umocnienie wpływów Sorosa w USA będzie oczywiście oznaczać większe możliwości w destabilizowaniu kolejnych rejonów świata, tak jak działo się to w ostatnich latach np. na Bliskim Wschodzie.

 

 

Źródło: pafere.org


 • 5#2

poranek.
 • Postów: 62
 • Tematów: 4
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Moglibyście towarzyszu nieco od siebie dodać, czy się utożsamiacie z powyższym poglądem. Jakikolwiek komentarz osobisty do wrzucanych treści.


 • -1

#3

Legendarny..

  King of Nothing, Slave to No One

 • Postów: 958
 • Tematów: 185
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To domyślne, że jak nie oprawiam wklejanego tekstu własnym komentarzem to znaczy, że jest zbędny bo zgadzam się z treścią.


 • 0#4

Daniel..
 • Postów: 3470
 • Tematów: 51
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystko i wszędzie ten Soros. Może mi ktoś w dwóch zdaniach napisać jakim cudem ten facet posiadł tak potężną władze, że wszyscy chodzą jak on zagra?


 • 0#5

poranek.
 • Postów: 62
 • Tematów: 4
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Czy ja wiem? Gdy ktoś dodaje artykuł o nawiedzonym domu wcale nie musi zgadzać się co do tego, że ten dom faktycznie jest nawiedzony. Co jak co, ale ktoś po prostu może uznać że artykuł jest ciekawy i warto go przekazać innym żeby mogli się z nim zapoznać, zatem nie jest to równoznaczne z utożsamianiem się z nim. Dlatego warto dodać coś od siebie jako pierwszy komentarz do dodanych treści. Jakie masz zdanie na temat Sorosa? Czy jego działalność oceniłbyś pozytywnie czy negatywnie. Powinniśmy się asymilować jako społeczność paranormalne.pl i wiedzieć wzajemnie jakie posiadamy poglądy bo dzięki temu podnosimy jakość dyskusji na samym forum. Dlatego zachęcam gorąco do dodawania swoich krótkich komentarzy żeby wiedzieć kto ma jakie poglądy a nie się domyślać.

 

i przepraszam za offtopa. :topic:

 

 

offtop.gif

 

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 24.09.2016 - 12:03

 • -2

#6

Legendarny..

  King of Nothing, Slave to No One

 • Postów: 958
 • Tematów: 185
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Daniel Pieniądze, a cóżże innego. Oficjalnie pomiędzy 1979 a 2011 wyłożył na działalność podmiotów politycznych/aktywistycznych łącznie 11 miliardów dolarów, w rzeczywistości pewnie więcej. Kokosów dorobił się na spekulacjach giełdowych w czasie kryzysów i na funduszach hedgingowych ulokowanych w rajach podatkowych. Hojnie funduje działalność przeróżnych ruchów i polityków globalistycznych, "postępowych" i socjalliberalnych którym pragnie pomóc wprowadzić w życie ich pomysły, od socjalliberalnej Fundacji Batorego, przez aktywistów antybrexitowych i organizację Black Lives Matter po kampanię wyborczą Hillary Clinton.

 

@gryninG Tekst jest zdecydowanie zabarwiony negatywnie, musiałbym więc być idiotą żeby popierać działalność p. Sorosa lub być wobec niej neutralnym a jednocześnie rozpowszechniać takie artykuły w internecie, które mogą przyczynić się tylko do rozpowszechnienia negatywnej opinii na jego temat, więc to że zgadzam się z przesłaniem tekstu jest domyślne, a dodawać czegoś ponad jego treść nie czułem potrzeby, toteż nie było komentarza. Teraz odpowiadając na Twoje pytanie mogę dodać, że jestem zdecydowanym wrogiem socjalliberalizmu, tzw. sprawiedliwości społecznej, globalizmu i podżegaczy wojennych w rodzaju pani Hillary Clinton oraz ustroju demokratycznego który tymże ideologiom i ich przedstawicielom służy więc i jestem zdecydowanie wrogi wobec działalności p. Georga Sorosa promującego wyżej wymienione, nie czułem jednak potrzeby wyskakiwać z tym w pierwszym poście tematu, bo nie wiem czy użytkowników interesują moje poglądy. Jak interesują to niech pytają, od tego są komentarze żeby wyrażać opinie w temacie i dyskutować nad nimi. Sam swojej nie wyraziłeś a zdążyłeś już wklepać dwa posty próbując wyciągnąć moją.


Użytkownik Legendarny. edytował ten post 23.09.2016 - 23:51

 • 1#7

Daniel..
 • Postów: 3470
 • Tematów: 51
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jest miliarderem, okej. Ale są ludzi bogatsi na tym świecie, którzy nie mają nawet 1% władzy jaką ma(bądź jaką mu się przypisuje) ten człowiek.


 • 0#8

Legendarny..

  King of Nothing, Slave to No One

 • Postów: 958
 • Tematów: 185
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie każdy miliarder się babrze w polityce na skalę większą niż wymaga tego biznes. Choć tych bogatszych od niego to nie ma wcale tak wielu, bo tylko 15 wedle oficjalnych danych (jest na 16. miejscu wśród najbogatszych ludzi wg Forbesa). Po prostu mając miliardy jest w stanie organizować własną działalność polityczną lub dotować działalność innych i jako donator kierować nią z tylnego siedzenia. Pieniądze dają władzę, jest wielu polityków i aktywistów których poglądy są zbieżne z jego poglądami a pies karmiącej ręki nie ugryzie. Wystarczy kupić redakcje wpływowych mediów i organizacje aktywistyczne których przekaz będzie padał na podatny grunt jakim są dzisiejsze liberalne społeczeństwa demokratyczne oraz dołożyć się do działalności odpowiednich polityków/partii politycznych kupując głosy w parlamentach i zapewniając sobie dojścia do potencjalnych rządzących żeby zbić pokaźny kapitał polityczny którym można wpływać na politykę międzynarodową i wewnętrzną wielu państw. Spokojnie da się to zrobić z sumami jakie znajdują się w jego posiadaniu. Po części obrazuje to jak wiele można zrobić posiadając miliardy dolarów, ale bardziej obrazuje jak łatwo jest manipulować polityką państw demokratycznych, jak bardzo niesuwerenne są takie państwa, które obracają setkami miliardów lub bilionami dolarów, a wystarczą miliony żeby przejąć nad nimi kontrolę (bo takie są koszty kampanii wyborczych i dotowania organizacji politycznych/społecznych w pojedynczym kraju, miliardy to on wydał dopiero we wszystkich krajach w ciągu 30 lat).


Użytkownik Legendarny. edytował ten post 24.09.2016 - 00:55

 • 0#9

Wszystko.
 • Postów: 9466
 • Tematów: 72
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A jak się ma do tego tematu zapis o zakazie poruszania na forum spraw politycznych?
Nie chcę żeby ten temat został zamknięty albo skasowany. Chcę tylko po raz kolejny pokazać, że ten punnkt o zakazie politykowania jest nietrafiony.

 

offtop2.gif

 

KP

#10

chimaera.
 • Postów: 31
 • Tematów: 0
 • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko i wszędzie ten Soros. Może mi ktoś w dwóch zdaniach napisać jakim cudem ten facet posiadł tak potężną władze, że wszyscy chodzą jak on zagra?

Mogę napisać w jednym zdaniu - jest Żydem. ;p
To już narodowy socjalizm nie dobił Europy tak jak dobije ją islamizacja i utrata tożsamości. Prawa imigrantów stały się ważniejsze niż prawa obywateli, a państwa przestały pełnić swoją podstawową funkcję ochrony mieszkających w nich ludzi.


 • 0

#11

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
 • Postów: 461
 • Tematów: 63
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Prawda, ale tutaj:

 

Prawa imigrantów stały się ważniejsze niż prawa obywateli.

 

Oczywiście masz na myśli te kraje, które się poddały takim prawą. Tak? :)


 • 0

#12

Zaciekawiony.
 • Postów: 7700
 • Tematów: 80
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Soros to też na przykład Fundacja Batorego, która zajmuje się wieloma sprawami:

 

Programy grantodawcze

    Demokracja w Działaniu – celem programu jest upowszechnianie postaw obywatelskiej odpowiedzialności za jakość polskiej demokracji oraz przeciwdziałanie wszelkim formom dyskryminacji.
    Obywatele dla Demokracji – celem programu zaplanowanego na lata 2013-2016 jest wsparcie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i zwiększenie udziału organizacji pozarządowych w budowaniu sprawiedliwości społecznej, demokracji i zrównoważonego rozwoju. Program o budżecie 150 mln zł, finansowany jest ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego (tzw. Funduszy EOG).
    Równe Szanse – program finansowany z darowizn firm, fundacji i osób prywatnych oraz z wpłat 1% podatku dochodowego, polega na wspieraniu lokalnych organizacji pozarządowych, które tworzą i prowadzą programy stypendialne dla zdolnej młodzieży z małych miejscowości, pragnącej kontynuować naukę w szkołach ponadpodstawowych.
    Dla Białorusi – celem programu jest wspieranie inicjatyw obywatelskich, służących budowaniu społeczeństwa otwartego oraz przygotowaniu demokratycznych przemian na Białorusi.

Programy operacyjne

    Debaty Fundacji Batorego – cykle publicznych debat Fundacji z udziałem przedstawicieli różnych środowisk i opcji politycznych na temat ważnych problemów społecznych, politycznych i gospodarczych naszego kraju.

    Masz Głos, Masz Wybór – celem programu jest zainteresowanie obywateli sprawami ich lokalnych społeczności i zachęcenie do uczestnictwa w życiu publicznym, w tym do świadomego i odpowiedzialnego udziału w wyborach. Chcemy przyczynić się do ożywienia publicznej debaty o lokalnych problemach z udziałem mieszkańców i władz samorządowych oraz zaszczepić poczucie współodpowiedzialności - zarówno władz, jak i mieszkańców - za decyzje podejmowane w dniu wyborów[2].

    Odpowiedzialne Państwo (dawniej Przeciw Korupcji) – celem programu jest zwiększenie przejrzystości i rzetelności w życiu publicznym i promocja idei otwartych odpowiedzialnych rządów.

    Otwarta Europa – celem programu Otwarta Europa jest promocja aktywnej i przyjaznej polityki Polski i Unii Europejskiej wobec wschodnich sąsiadów oraz wspieranie procesów demokratycznych i dążeń proeuropejskich w krajach Europy Wschodniej. Działamy na rzecz zbliżania społeczeństw objętych programem Partnerstwa Wschodniego do Unii i przyspieszenia procesu liberalizacji reżimu wizowego[3].

    Przeciwdziałanie Uzależnieniom – program regionalny, działający w ramach sieci Instytutu Społeczeństwa Otwartego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Azji Centralnej i Kaukazu, ma na celu szkolenie specjalistów w dziedzinie profilaktyki i leczenia alkoholizmu i narkomanii oraz upowszechnienie polskich doświadczeń w dziedzinie terapii i profilaktyki uzależnień oraz reedukacji sprawców przemocy domowej.
    ECFR Warszawa – warszawskie biuro Europejskiej Rady Spraw Zagranicznych utworzone we wrześniu 2011 roku. Celem warszawskiego biura jest włączanie do ogólnoeuropejskiej debaty o polityce zagranicznej UE polskich środowisk politycznych i eksperckich. Szczególnym obszarem zainteresowania warszawskiego biura ECFR jest polityka zagraniczna Polski oraz polityka unijna wobec naszych wschodnich sąsiadów: krajów Partnerstwa Wschodniego i Rosji, a także wobec Bałkanów Zachodnich i Turcji.

Sama propaganda jak widać...


 • 0#13

owerfull.
 • Postów: 1281
 • Tematów: 5
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Wszystko i wszędzie ten Soros. Może mi ktoś w dwóch zdaniach napisać jakim cudem ten facet posiadł tak potężną władze, że wszyscy chodzą jak on zagra?

Mogę napisać w jednym zdaniu - jest Żydem. ;p
To już narodowy socjalizm nie dobił Europy tak jak dobije ją islamizacja i utrata tożsamości. Prawa imigrantów stały się ważniejsze niż prawa obywateli, a państwa przestały pełnić swoją podstawową funkcję ochrony mieszkających w nich ludzi.

 

Wole islam niz prawa czlowieka, normalniej sie w nim czuje, moze jestem barbarzynca, nie wiem.


 • 0

#14

kikkhull.
 • Postów: 283
 • Tematów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

 

 

Wszystko i wszędzie ten Soros. Może mi ktoś w dwóch zdaniach napisać jakim cudem ten facet posiadł tak potężną władze, że wszyscy chodzą jak on zagra?

Mogę napisać w jednym zdaniu - jest Żydem. ;p
To już narodowy socjalizm nie dobił Europy tak jak dobije ją islamizacja i utrata tożsamości. Prawa imigrantów stały się ważniejsze niż prawa obywateli, a państwa przestały pełnić swoją podstawową funkcję ochrony mieszkających w nich ludzi.

 

Wole islam niz prawa czlowieka, normalniej sie w nim czuje, moze jestem barbarzynca, nie wiem.

 

A co ma islam do praw człowieka?


 • 0
Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: kryzys, imigracyjny, imigracja, George Soros, Unia Europejska, Parlament Europejski, Brexit, Hillary Clinton, Demokraci, Open Society Foundation

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u