Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pod CERN nagrano ceremonie okultystyczną

cern koniec świata okultyzm nwo

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#31

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ta, a ci bardzo ważni reprezentanci kościoła szatana to pewnie nie wiedzą co mówią?

 

No ciekawe, bo okazało się, że cały ten romans Mansfield z LaVeyem jest zmyślony:
 

LEGEND: Jayne Mansfield, Hollywood sex symbol and actress, was a card-carrying Satanist and had an affair with Anton LaVey.
 
REALITY: Publicity agent Tony Kent, an associate of Ed Webber, arranged the meeting between Mansfield and Anton LaVey as a publicity stunt. LaVey was smitten with the actress. Mansfield, who made no secret of her many affairs, denied knowing LaVey intimately, and no associate of hers has ever confirmed any supposed romance. In a 1967 interview she said, “He had fallen in love with me and wanted to join my life with his. It was a laugh.” According to LaVey’s publicist Edward Webber, Mansfield would ridicule her Satanic suitor by calling from her Los Angeles home and seductively teasing him while her friends listened in on the conversation. LaVey’s public claims that he had an affair with Mansfield began only after Mansfield’s death in an automobile accident, which he also claimed was the result of a curse he had placed on her lover Sam Brody.
 
SOURCES: Edward Webber (interview by Aquino 6/2/91); interview with Mansfield quoted in Jayne Mansfield by May Mann, Pocket Books, 1974.

https://jenniferlint...tely-a-goddess/
 
Nikolas Schreck za to nigdy nie należał do Kościoła Szatana:

 

(...) Before his 2003 conversion to Tantric Buddhism, and his earlier renunciation of Satanism, Schreck was a prominent black magician who co-led the magical school The Werewolf Order with Zeena from 1988-1999. He worked closely in the late 1980s with Church of Satan founder Anton Lavey, although he was not a member of the Church. Schreck was a Master of the Temple of Set before resigning with several others in 2002 due to religious and administrative differences. In 2002, Schreck was one of the founding members of the Sethian Liberation Movement (formerly the Storm) which is currently located in Berlin.[2] (...)

https://en.wikipedia...Nikolas_Schreck
http://nikolasschreck.eu/

 

A takie ceny ma na stronie w zakresie "doradzania" jak poprawnie umieszczać szatana w muzyce (!!!):

 

The fee for personal instruction is:

€100 per one-hour, in-person session in Berlin.
€50 by phone or Skype session.

 
Tutaj próbka twórczości tego przystojniaka:

 

 

Ilość subskrybentów na jego kanale: 1096  :)

 

Podrzędny muzyk i szarlatan, a nie żadna szycha.

A z filmiku jaki wkleiłeś wynika jakby co najmniej rządził przemysłem muzycznym, więc, no...ten teges.

Nie wierz we wszystko co zobaczysz na YT.


Użytkownik szczyglis edytował ten post 20.08.2016 - 01:41

  • 2



#32

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Te teksty już kiedyś przerabiałam.  You tube filmików o tym nie oglądam, bo cokolwiek  bym tam zobaczyła, to niczego więcej się nie dowiem.

Żeby zmanipulować społeczeństwo, nie jedzie się z grubej rury, a powoli przyzwyczaja się ludzi do zmian.  To tak jak... Chcesz ugotować komuś rękę? Nie wsadzaj jej w gotującą się wodę, lecz w zimną na małym ogniu. Ofiara nawet się nie kapnie. Takie zapędzanie społeczeństwa w kozi róg :)


Użytkownik Endinajla edytował ten post 20.08.2016 - 13:04

  • 0



#33

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale do jakich zmian? Wierzysz w tą całą szopkę i zmowę muzyków z USA? Masz tam jakieś teksty o szatanie, okultyzmie itp.? Nie.

Te teksty są o głupotach, a muzyka popularna taka była zawsze - od początku jej istnienia śpiewano o tyłku Maryny. Teksty o szatanie i tego typu rzeczach to masz w death metalu i pokrewnych gatunkach, a tego raczej nie grają na RMF FM. Co więc takiego szatańskiego wg Ciebie jest przemycane w tej branży? Bo ja tam widzę nic więcej, jak tylko postępującą głupotę, a głupota się dobrze sprzedaje, stąd wygląda to tak, a nie inaczej. Zwykły biznes. Kozły z rogami w tym udziału nie biorą.


  • 0



#34

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@szczyglis

Teksty nie muszą nawiązywać do Szatana, raczej nie powinny. Liczy się obraz i przekaz podprogowy. Tak najłatwiej można zepsuć młodych ludzi i utrwalić w nich pewne wartości bez wartości. Wsłuchaj się w słowa Eminema, o czym, o kim,  on nawija, w tym teledysku co wstawiłam " Not Afraid".

 

 

Te teksty są o głupotach, a muzyka popularna taka była zawsze - od początku jej istnienia śpiewano o tyłku Maryny.

Śpiewanie o tyłku Maryny.... Niech sobie śpiewają. Gorzej jak, to pokazują.

 

 

Teksty o szatanie i tego typu rzeczach to masz w death metalu i pokrewnych gatunkach, a tego raczej nie grają na RMF FM.

Liczy się "show" w propagowaniu pewnych (anty)wartości.

 

 

Co więc takiego szatańskiego wg Ciebie jest przemycane w tej branży? Bo ja tam widzę nic więcej, jak tylko postępującą głupotę, a głupota się dobrze sprzedaje, stąd wygląda to tak, a nie inaczej. Zwykły biznes. Kozły z rogami w tym udziału nie biorą.

I właśnie o to chodzi , by przymykać oko na głupotę. Umysły młodych ludzi np. gimnazjalistów , są bardzo chłonne. I to właśnie do nich kierowane są te głupoty, bo to w przyszłości oni będą tworzyć prawa i reguły obowiązujące w świecie..

 

 

Coś polskiego :D

 

Na pewno dla wielu małolatek, te gwiazdki są autorytetem.  Sorry, ale nie chciałabym by moje dziecko w taki sposób się promowało, albo chociaż naśladowało swoje idolki. Wielu uważa to za głupotę, ale ta głupota jest idealnym środkiem manipulacji. Teraz obowiązuje jeszcze jakieś tabu, ale powiem wam, że to tylko kwestia czasu.


Użytkownik Endinajla edytował ten post 21.08.2016 - 15:33

  • 0



#35

poranek.
  • Postów: 62
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano


Ilość subskrybentów na jego kanale: 1096  :)

 

Podrzędny muzyk i szarlatan, a nie żadna szycha.

A z filmiku jaki wkleiłeś wynika jakby co najmniej rządził przemysłem muzycznym, więc, no...ten teges.

Nie wierz we wszystko co zobaczysz na YT.

 

 

Nikt tu nie twierdzi że jest on szychą która trzęsie całym przemysłem muzycznym, to jedynie twoja osobista nadinterpretacja. Oczywiste jest, że wypowiada się w imieniu znacznie większego środowiska.

Za takie nadinterpretacje to w normalnej szkole byś pałę dostał, gdyby ci dano taki wywiad do zinterpretowania, ale na szczęście jesteś tylko na forum. ;)

 

No ciekawe, bo okazało się, że cały ten romans Mansfield z LaVeyem jest zmyślony:

Nie wierz we wszystko co przeczytasz w internecie.

Skąd pewność, że tego romansu faktycznie nie było? To czy jest zmyślony czy nie to widzą sami zainteresowani.

Powtarzam, nie wierz we wszystko co przeczytasz w internecie. Przypominam również, że człowiek posiada zdolność do kłamania, nawet jak zapiera się że to prawda to może być to kłamstwo.

 

Osoba  z tego wywiadu ma wiarygodność, a czy nie był członkiem kościoła szatana czy nie był, nieważne jak dla mnie. Ważne że się utożsamiał z nim jak wypowiadał tamte słowa tzn. prowadził z nim ścisłą współprace, o czym można poczytać. Jego żona jest członkinią i jej ojciec- założycielem. Facetowi dodaje wiarygodności to w jakich kręgach się obraca oraz jaką powagą mówił o tym o czym mówił. Dodatkowo w latach 90 faktycznie był wzrost takich treści satanistycznych, a teraz widać to jeszcze bardziej, czyli tendencja utrzymuje się wzrostowa, a destrukcyjne  skutki w społeczeństwie widać aż za bardzo. Szczególnie u młodzieży.


Użytkownik gryninG edytował ten post 21.08.2016 - 14:46

  • 0

#36

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Powtarzam, nie wierz we wszystko co przeczytasz w internecie. Przypominam również, że człowiek posiada zdolność do kłamania, nawet jak zapiera się że to prawda to może być to kłamstwo.

 

 

GryninG. No właśnie. Zauważę, że ta teoria, o której mówisz ty i Endinajla ma swoje źródło w internecie właśnie. Akurat LaVey nigdy nie był typowym satanistą z horrorów. Manipulowanie ludźmi byłoby sprzeczne z tym, czego nauczał.

 

Poza tym, jedno pytanie: wy naprawdę musicie nie doceniać ludzi z każdej "tajnej organizacji". Czy naprawdę uważacie, że gdyby jedni z najbardziej wpływowych ludzi, a tym samym najbardziej inteligentnych, stworzyli organizację z założenia tajną, to by robili wszystko, żeby dać się zdekonspirować jakiejś internetowej grupce poszukiwaczy wrażeń i spisków? W tak oczywisty sposób?

"Hej, wstawmy to tego teledysku jakiś tam znaczek, zobaczymy czy tym razem też się połapią, że to my sataniści. Ale ubaw."

"Albo weź powiedzmy jeszcze Rihannie i papieżowi, żeby pokazali ludziom rogi diabła. Ale będą mieli stracha. Hy, hy"

Co do tych rogów: to jest symbol, który właśnie największej ilości społeczeństwa kojarzy się z metalem. Tym co bardziej zdewociałym i religijnym dodatkowo z satanizmem. Takim złym satanizmem, gdzie to zupę z kota przygotowuje się na grobie babci. 

Gdyby ci wpływowi "sataniści" chcieli pozostać anonimowymi, na pewno ostatnią rzeczą, jaką by robili, byłoby pokazanie tego symbolu publicznie, który głęboko zakorzenił się w popkulturze. No chyba, że mają IQ dżdżownicy.

 

Tylko nie mówcie, że to celowa przykrywka, żeby wszyscy mieli ubaw z tej teorii spiskowej i nie traktowali jej poważnie, bo wtedy mamy błędne koło i prawda=prawda, i fałsz=prawda czyli możemy dyskutować o jednorożcach chipujących ludzi i nikt nie będzie miał możliwości tego podważyć.

 

edit: literówki


Użytkownik dziewięć edytował ten post 21.08.2016 - 15:00

  • 3



#37

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Organizacja nie musi być tajna z samej nazwy czy symboliki, wręcz przeciwnie, można je propagować ile wlezie, a nawet się powinno. W strefie tajności pozostaje tajemnica, której wypaplanie grozi karą. ( masz to wyszczególnione podczas składania przysięgi) Wiele też zależy od stopnia wtajemniczenia , na którym się znajdujesz. Do takich popularnych grup, o których jest najgłośniej ( pewnie tego chcą) zalicza się np. Masoneria , w tym Iluminaci.

 

 

GryninG. No właśnie. Zauważę, że ta teoria, o której mówisz ty i Endinajla ma swoje źródło w internecie właśnie. Akurat LaVey nigdy nie był typowym satanistą z horrorów. Manipulowanie ludźmi byłoby sprzeczne z tym, czego nauczał.

A kto, tu mówi, że on taki był? Ja do tego kolesia nic nie mam.  W niektórych kwestiach nawet się z nim zgadzam.


Użytkownik Endinajla edytował ten post 21.08.2016 - 15:39

  • 0



#38

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To jaka to tajemnica, kiedy wszyscy o niej wszystko wiedzą. I o tajemnicach o organizacjach. A ty nawet znasz ich przysięgę. Do kitu taki biznes. 

 

A kto, tu mówi, że on taki był? Ja do tego kolesia nic nie mam.  W niektórych kwestiach nawet się z nim zgadzam.

 

 

To akurat nie ty a gryninG.


Użytkownik dziewięć edytował ten post 21.08.2016 - 17:30

  • 2



#39

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Tajna organizacja nie może być zbyt tajna, bo inaczej nikt o niej nie usłyszy i do niej nie wstąpi. A te organizacje utrzymują się głównie ze składek członkowskich...
  • 0



#40

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jaka to tajemnica, kiedy wszyscy o niej wszystko wiedzą. I o tajemnicach o organizacjach. A ty nawet znasz ich przysięgę. Do kitu taki biznes. 

To co na zewnątrz nie musi odzwierciedlać tego co wewnątrz organizacji. Można siać propagandę, wzbudzać zainteresowanie, ale tajemnej wiedzy się nie zdradza, bo za to grozi kara. Nie znam żadnej przysięgi! Nawet mnie o to nie podejrzewaj.


  • 0



#41

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Endinajla:

To skąd w takim razie niby Twoja wiedza o tym co jest "wewnątrz"? Mają tak tajne plany, że Endinajla na forum paranormalne przejrzała ich na wylot!

I nawet naszej Dodzie się oberwało!

 

Gdzieś tam napisałaś, że dziewczyny porozbierane w teledyskach. A jakie mają być w teledyskach? W burkach? Jesteś zakonnicą? Feministką?

Dobrze, że są porozbierane, bo to miłe dla oka. Czasy średniowiecza już się skończyły, bikini na początku też wywoływało oburzenie, a obecnie przecież jak idziesz na plażę, to raczej nie w ubraniu. Taką fanatyczną manię do ubierania się od stóp do głów to już mamy u śniadych sąsiadów. To jedno. Inna sprawa, że za miłymi dla oka teledyskami nie idzie w parze sensowny materiał źródłowy, ale to już inny temat.

 

Kolejna sprawa - to nie jest żaden spisek satanistów, tylko zwykły biznes. Co się najlepiej obecnie sprzedaje i co ZAWSZE się najlepiej sprzedawało? Seks. Więcej seksu = więcej kasy. W biznesie chodzi o pieniądze, a nie o oddawanie kultu jakimś masonom. Szukasz spisków tam, gdzie ich nie ma.


  • 1



#42

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

To skąd w takim razie niby Twoja wiedza o tym co jest "wewnątrz"?

Ja nic nie wiem. Kropka. Koniec tematu.

 

Ja nic nie mam do popkultury, tylko czasami patrzę jak zachowuje się młodzież. Potem ta młodzież będzie rządzić światem. ;)


  • 0



#43

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mlodziez, ktora ma rzadzic swiatem za kilkanascie lat, juz jest do tego szykowana. Myslisz ze usa czy rosja nie ma wylapanych najtezszych mlodych umyslow swiata i nie wpaja im swoich pogladow zeby miec ciaglosc wladzy na nastepne dziesieciolecia? Przypadkowi ludzie nie rzadza. Chyba, ze mopami w schowku w podstawowce. Niczego oczywiscie nie ujmujac temu zajeciu :)
  • 0



#44

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W sumie chodzi mi o całokształt, nie tylko o politykę.


  • 0



#45

KXYZ.
  • Postów: 186
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Niewinny gest,  którego używają wszyscy. Jednak po co to robimy, wiedząc , że oznacza to tyle, co rogi diabła ?

 

To nie są żadne rogi diabła, tylko corna. Ten gest upowszechnił Dio, twierdząc, że jego babcia używała go do... odstraszania jakichś złych duchów, używają go metalowcy, sataniści mają z tym niewiele wspólnego. Same rogi to nawiązanie do pewnego pogańskiego bóstwa: https://pl.wikipedia...iki/Rogaty_BĂłg i jak tu napisano ta część ciała jest po prostu symbolem zwierzęcej natury, a nie związków z piekłem.


  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: cern, koniec świata, okultyzm, nwo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych