Skocz do zawartości

Zapraszamy do kolejnego konkursu. Tym razem literackiego. Dla wszystkich! Pora zademonstrować swoją wenę twórczą :)

Zdjęcie

Shoutbox

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

Aplikator
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odkad sie zarejestrowłem to nie widziałem sb na oczy ;) Nie wiem od czego to zalezy...

TheToxic

Faber est quisque suae fortunae

• Tematów: 30
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To taki mały czacik ;) Do pogadania o wszystkim i o niczym.

Maska

Entuzjastyczny sceptyk

• Tematów: 0
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Masz link jak chcesz http://www.paranormalne.pl/shoutbox/

Możesz tam wejść po kliknięciu zakładki "Forum"

D.K.

Semper invicta

• Tematów: 663
  • Artykułów: 12
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Odkad sie zarejestrowłem to nie widziałem sb na oczy ;) Nie wiem od czego to zalezy...

Na początku go nie widziałeś, ponieważ byłeś Nowicjuszem. Potem go nie widziałeś, bo dostałeś bana na SB. Nie chciało mi się sprawdzać dokładniej od kogo i za co (nie mam niczego w logach z tego tygodnia, dawniejszych nie sprawdzałam), wychodzę więc z założenia, że jeśli nawet coś tam wyłapałeś po drodze, to się przedawniło. Mam nadzieję, że nie wchodzę teraz w konflikt ze wcześniejszą decyzją moderatora, jeśli tak, to naturalnie będzie ona nadrzędna.

Krótko mówiąc, powinieneś teraz widzieć Shoutboksa w pełnej krasie.

Jeśli ktoś z Was widzi SB w postaci częściowej (tzn. z "oberżniętą" częścią do wpisywania własnych wiadomości), to w 99% przypadków problem leży w zbyt restrykcyjnych filtrach AdBlocka. Proszę wykonać ich aktualizację. Ja zmodyfikowałam nieco kod tak, aby się w filtry nie łapał, ale nie mam wpływu na samego AdBlocka, tutaj więc kolej na Wasz ruch :)

Aplikator
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam nadzieję, że nie wchodzę teraz w konflikt ze wcześniejszą decyzją moderatora, jeśli tak, to naturalnie będzie ona nadrzędna.

Śmieszni jesteście.

TheToxic

Faber est quisque suae fortunae

• Tematów: 30
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mógłbyś rozwinąć w jaki sposób jesteśmy śmieszni?

Data rejestracji 31.10.2016 skoro był problem z shoutboxem już wcześniej to trzeba było napisać do moderatora bądź tu na forum. Praktycznie rok po rejestracji mieć pretensje o to, że coś nie działa tak jak należy to trochę niesprawiedliwe. Tak wiem, nie o to Ci chodzi ale na to wygląda twój post. Z drugiej strony lepiej późno niż wcale, więc dobrze, że zgłosiłeś swój problem.

Aplikator
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napisałem wyraźnie do czego się odnoszę, a co do SB to problem został wyjaśniony, proszę czytać uważniej.

Staniq

In principio erat Verbum.

• Tematów: 568
  • Artykułów: 20
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Do czego się odnosisz widzimy, ale chcielibyśmy wiedzieć, co widzisz śmiesznego w tym tekście? Czcionkę? Może fakt, że użyto słów, których znaczenia nie rozumiesz?

Wystarczy poprosić kogoś starszego (może być Pani od polskiego), a na pewno wytłumaczy.

D.B. Cooper
  • Tematów: 108
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"SHOUTBOX" btw. ;)

Right ;)

TheToxic

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u