Skocz do zawartości




Zdjęcie

Liga typerów - Euro 2016 Francja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
197 odpowiedzi w tym temacie

#1

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W tym temacie nie komentujemy, nie piszemy o meczach - tylko typujemy.

Regulamin konkursu -----------> http://www.paranorma...o-2016-francja/

 

Wyniki:

 

pishor - 999999999999pkt

 

Tati - 93pkt

The Truth Is Out There - 88pkt

KP - 85pkt

Edric - 76pkt

Lupus - 75pkt

Last Sicarius - 72pkt

Master - 68pkt
Alis - 62pkt
Daniel - 63pkt
Fafel91 - 60pkt
fux777 - 55pkt
Vaqowsky  - 52pkt
visar - 41pkt
kamilus - 39pkt
lili - 33pkt
Post - 15pkt
Damian - 13pkt
Miłosz - 6pkt
Coś - 5pkt
Ogon - 3pkt
 





#2

spooner.
  • Postów: 318
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

1. Spotkania grupowe:

 

Polska 1 - 0 Irlandia Płn. (Nicea, godz.18.00)
Niemcy 2 - 0 Ukraina (Lille, godz. 21.00)
16 czerwca
Ukraina 2 - 2 Irlandia Płn. (Lyon, godz. 18.00)
Niemcy 2 - 0 Polska (St. Denis, godz. 21.00)
21 czerwca
Ukraina 2 - 2 Polska (Marsylia, godz. 18.00)
Irlandia Płn. 1 - 2 Niemcy (Paryż, godz. 18.00)

 

grupa A
10 czerwca
Francja 3 - 1 Rumunia (St. Denis, godz. 21.00)
11 czerwca
Albania 0 - 0 Szwajcaria (Lens, godz. 15.00)
15 czerwca
Rumunia 1 - 1 Szwajcaria (Paryż, godz. 18.00)
Francja 2 - 0 Albania (Marsylia, godz. 21.00)
19 czerwca
Szwajcaria 2 - 2 Francja (Lille, godz. 21.00)
Rumunia 0 - 1 Albania (Lyon, godz. 21.00)

 

grupa B
11 czerwca
Walia 2 - 1 Słowacja (Bordeaux, godz. 18.00)
Anglia 2 - 3 Rosja (Marsylia, godz. 21.00)
15 czerwca
Rosja 1 - 1 Słowacja (Lille, godz. 15.00)
16 czerwca
Anglia 2 - 1 Walia (Lens, godz. 15.00)
20 czerwca
Słowacja 2 - 2 Anglia (St. Etienne, godz. 21.00)
Rosja 2 - 0 Walia (Tuluza, godz. 21.00)

 

grupa D
12 czerwca
Turcja 0 - 2 Chorwacja (Paryż, godz. 15.00)
13 czerwca
Hiszpania 2 - 2 Czechy (Tuluza, godz.15.00)
17 czerwca
Czechy 3 - 3 Chorwacja (St. Etienne, godz. 18.00)
Hiszpania 2 - 0 Turcja (Nicea, godz. 21.00)
21 czerwca
Chorwacja 1 - 2 Hiszpania (Bordeaux, godz. 21.00)
Czechy 1 - 0 Turcja (Lens, godz. 21.00)

 

grupa E
13 czerwca
Irlandia 1 - 4 Szwecja (St. Denis, godz. 18.00)
Belgia 2 - 2 Włochy (Lyon, godz. 21.00)
17 czerwca
Włochy 1 - 1 Szwecja (Tuluza, godz. 15.00)
18 czerwca
Belgia 1 - 0 Irlandia (Bordeaux, godz. 15.00)
22 czerwca
Włochy 2 - 1 Irlandia (Lille, godz. 21.00)
Szwecja 0 - 0 Belgia (Nicea, godz. 21.00)

 

grupa F
14 czerwca
Austria 1 - 0 Węgry (Bordeaux, godz. 18.00)
Portugalia 3 - 0 Islandia (St. Etienne, godz. 21.00)
18 czerwca
Islandia 1 - 1 Węgry (Marsylia, godz. 18.00)
Portugalia 1 - 0 Austria (Paryż, godz. 21.00)
22 czerwca
Węgry 1 - 1 Portugalia (Lyon, godz. 18.00)
Islandia 2 - 2 Austria (St. Denis, godz. 18.00)

 

2. Pudło

 

1. Niemcy

2. Francja

3. Hiszpania

 

Jak będziemy na etapie fazy pucharowej, to wrzuce kolejny post.


  • 0



#3

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

1. Spotkania grupowe:

Polska 2 - 0 Irlandia Płn. (Nicea, godz.18.00)
Niemcy 3 - 1 Ukraina (Lille, godz. 21.00)
16 czerwca
Ukraina 1 - 1 Irlandia Płn. (Lyon, godz. 18.00)
Niemcy 2 - 2 Polska (St. Denis, godz. 21.00)
21 czerwca
Ukraina 1 - 2 Polska (Marsylia, godz. 18.00)
Irlandia Płn. 0 - 2 Niemcy (Paryż, godz. 18.00)

grupa A
10 czerwca
Francja 3 - 0 Rumunia (St. Denis, godz. 21.00)
11 czerwca
Albania 0 - 1 Szwajcaria (Lens, godz. 15.00)
15 czerwca
Rumunia 1 - 2 Szwajcaria (Paryż, godz. 18.00)
Francja 2 - 0 Albania (Marsylia, godz. 21.00)
19 czerwca
Szwajcaria 2 - 3 Francja (Lille, godz. 21.00)
Rumunia 1 - 1 Albania (Lyon, godz. 21.00)

grupa B
11 czerwca
Walia 2 - 1 Słowacja (Bordeaux, godz. 18.00)
Anglia 3 - 2 Rosja (Marsylia, godz. 21.00)
15 czerwca
Rosja 2 - 2 Słowacja (Lille, godz. 15.00)
16 czerwca
Anglia 2 - 1 Walia (Lens, godz. 15.00)
20 czerwca
Słowacja 1 - 2 Anglia (St. Etienne, godz. 21.00)
Rosja 2 - 1 Walia (Tuluza, godz. 21.00)

grupa D
12 czerwca
Turcja 1 - 2 Chorwacja (Paryż, godz. 15.00)
13 czerwca
Hiszpania 3 - 1 Czechy (Tuluza, godz.15.00)
17 czerwca
Czechy 1 - 1 Chorwacja (St. Etienne, godz. 18.00)
Hiszpania 2 - 0 Turcja (Nicea, godz. 21.00)
21 czerwca
Chorwacja 1 - 2 Hiszpania (Bordeaux, godz. 21.00)
Czechy 2 - 2 Turcja (Lens, godz. 21.00)

grupa E
13 czerwca
Irlandia 1 - 2 Szwecja (St. Denis, godz. 18.00)
Belgia 0 - 1 Włochy (Lyon, godz. 21.00)
17 czerwca
Włochy 1 - 0 Szwecja (Tuluza, godz. 15.00)
18 czerwca
Belgia 2 - 0 Irlandia (Bordeaux, godz. 15.00)
22 czerwca
Włochy 1 - 0 Irlandia (Lille, godz. 21.00)
Szwecja 2 - 2 Belgia (Nicea, godz. 21.00)

grupa F
14 czerwca
Austria 2 - 1 Węgry (Bordeaux, godz. 18.00)
Portugalia 3 - 1 Islandia (St. Etienne, godz. 21.00)
18 czerwca
Islandia 1 - 0 Węgry (Marsylia, godz. 18.00)
Portugalia 2 - 0 Austria (Paryż, godz. 21.00)
22 czerwca
Węgry 1 - 3 Portugalia (Lyon, godz. 18.00)
Islandia 1 - 1 Austria (St. Denis, godz. 18.00)

2. Pudło

1. Anglia
2. Włochy
3. Niemcy


  • 0

#4

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 273
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

1. Spotkania grupowe:

Polska 2 - 0 Irlandia Płn. (Nicea, godz.18.00)
Niemcy 2 - 0 Ukraina (Lille, godz. 21.00)
16 czerwca
Ukraina 1 - 1 Irlandia Płn. (Lyon, godz. 18.00)
Niemcy 1 - 2 Polska (St. Denis, godz. 21.00)
21 czerwca
Ukraina 0 - 1 Polska (Marsylia, godz. 18.00)
Irlandia Płn. 0 - 2 Niemcy (Paryż, godz. 18.00)

grupa A
10 czerwca
Francja 3 - 1 Rumunia (St. Denis, godz. 21.00)
11 czerwca
Albania 0 - 1 Szwajcaria (Lens, godz. 15.00)
15 czerwca
Rumunia 1 - 1 Szwajcaria (Paryż, godz. 18.00)
Francja 3 - 0 Albania (Marsylia, godz. 21.00)
19 czerwca
Szwajcaria 1 - 2 Francja (Lille, godz. 21.00)
Rumunia 1 - 0 Albania (Lyon, godz. 21.00)

grupa B
11 czerwca
Walia 2 - 1 Słowacja (Bordeaux, godz. 18.00)
Anglia 3 - 2 Rosja (Marsylia, godz. 21.00)
15 czerwca
Rosja 2 - 1 Słowacja (Lille, godz. 15.00)
16 czerwca
Anglia 2 - 1 Walia (Lens, godz. 15.00)
20 czerwca
Słowacja 0 - 1 Anglia (St. Etienne, godz. 21.00)
Rosja 2 - 0 Walia (Tuluza, godz. 21.00)

grupa D
12 czerwca
Turcja 0 - 2 Chorwacja (Paryż, godz. 15.00)
13 czerwca
Hiszpania 2 - 1 Czechy (Tuluza, godz.15.00)
17 czerwca
Czechy 3 - 3 Chorwacja (St. Etienne, godz. 18.00)
Hiszpania 3 - 1 Turcja (Nicea, godz. 21.00)
21 czerwca
Chorwacja 1 - 2 Hiszpania (Bordeaux, godz. 21.00)
Czechy 1 - 1 Turcja (Lens, godz. 21.00)

grupa E
13 czerwca
Irlandia 1 - 3 Szwecja (St. Denis, godz. 18.00)
Belgia 2 - 2 Włochy (Lyon, godz. 21.00)
17 czerwca
Włochy 2 - 1 Szwecja (Tuluza, godz. 15.00)
18 czerwca
Belgia 2 - 0 Irlandia (Bordeaux, godz. 15.00)
22 czerwca
Włochy 2 - 0 Irlandia (Lille, godz. 21.00)
Szwecja 0 - 1 Belgia (Nicea, godz. 21.00)

grupa F
14 czerwca
Austria 1 - 1 Węgry (Bordeaux, godz. 18.00)
Portugalia 3 - 1 Islandia (St. Etienne, godz. 21.00)
18 czerwca
Islandia 1 - 1 Węgry (Marsylia, godz. 18.00)
Portugalia 2 - 1 Austria (Paryż, godz. 21.00)
22 czerwca
Węgry 1 - 2 Portugalia (Lyon, godz. 18.00)
Islandia 2 - 2 Austria (St. Denis, godz. 18.00)

2. Pudło

1. Niemcy
2. Francja
3. Włochy


  • 0



#5

Fafel91.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1. Spotkania gupowe:

Polska 3-1 Irlandia Płn. (Nicea, godz.18.00)
Niemcy 2-0 Ukraina (Lille, godz. 21.00)
16 czerwca
Ukraina 2-1 Irlandia Płn. (Lyon, godz. 18.00)
Niemcy 1-1 Polska (St. Denis, godz. 21.00)
21 czerwca
Ukraina 0-1 Polska (Marsylia, godz. 18.00)
Irlandia Płn. 1-3 Niemcy (Paryż, godz. 18.00)

grupa A
10 czerwca
Francja 4-1 Rumunia (St. Denis, godz. 21.00)
11 czerwca
Albania 0-2 Szwajcaria (Lens, godz. 15.00)
15 czerwca
Rumunia 1-1 Szwajcaria (Paryż, godz. 18.00)
Francja 3-0 Albania (Marsylia, godz. 21.00)
19 czerwca
Szwajcaria 1-2 Francja (Lille, godz. 21.00)
Rumunia 2-1 Albania (Lyon, godz. 21.00)

grupa B
11 czerwca
Walia 0-1 Słowacja (Bordeaux, godz. 18.00)
Anglia 2-0 Rosja (Marsylia, godz. 21.00)
15 czerwca
Rosja 2-1 Słowacja (Lille, godz. 15.00)
16 czerwca
Anglia 3-1 Walia (Lens, godz. 15.00)
20 czerwca
Słowacja 1-1 Anglia (St. Etienne, godz. 21.00)
Rosja 1-0 Walia (Tuluza, godz. 21.00)

grupa D
12 czerwca
Turcja 2-2 Chorwacja (Paryż, godz. 15.00)
13 czerwca
Hiszpania 2-0 Czechy (Tuluza, godz.15.00)
17 czerwca
Czechy 1-2 Chorwacja (St. Etienne, godz. 18.00)
Hiszpania 1-1 Turcja (Nicea, godz. 21.00)
21 czerwca
Chorwacja 1-1 Hiszpania (Bordeaux, godz. 21.00)
Czechy 0-1 Turcja (Lens, godz. 21.00)

grupa E
13 czerwca
Irlandia 0-0 Szwecja (St. Denis, godz. 18.00)
Belgia 2-2 Włochy (Lyon, godz. 21.00)
17 czerwca
Włochy 3-1 Szwecja (Tuluza, godz. 15.00)
18 czerwca
Belgia 1-0 Irlandia (Bordeaux, godz. 15.00)
22 czerwca
Włochy 2-0 Irlandia (Lille, godz. 21.00)
Szwecja 1-2 Belgia (Nicea, godz. 21.00)

grupa F
14 czerwca
Austria 1-1 Węgry (Bordeaux, godz. 18.00)
Portugalia 4-1 Islandia (St. Etienne, godz. 21.00)
18 czerwca
Islandia 0-0 Węgry (Marsylia, godz. 18.00)
Portugalia 3-0 Austria (Paryż, godz. 21.00)
22 czerwca
Węgry 0-2 Portugalia (Lyon, godz. 18.00)
Islandia 2-1 Austria (St. Denis, godz. 18.00)

 

2. Pudło

 

1. Niemcy

2. Francja

3. Anglia


  • 0

#6

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

1. Spotkania grupowe:

 

Polska 1 - 0 Irlandia Płn. (Nicea, godz.18.00)
Niemcy 2 - 1 Ukraina (Lille, godz. 21.00)
16 czerwca
Ukraina 1 - 1 Irlandia Płn. (Lyon, godz. 18.00)
Niemcy 2 - 0 Polska (St. Denis, godz. 21.00)
21 czerwca
Ukraina 1 - 1 Polska (Marsylia, godz. 18.00)
Irlandia Płn. 0 - 1 Niemcy (Paryż, godz. 18.00)

 

grupa A
10 czerwca
Francja 2 - 0 Rumunia (St. Denis, godz. 21.00)
11 czerwca
Albania 0 - 1 Szwajcaria (Lens, godz. 15.00)
15 czerwca
Rumunia 0 - 1 Szwajcaria (Paryż, godz. 18.00)
Francja 2 - 0 Albania (Marsylia, godz. 21.00)
19 czerwca
Szwajcaria 0 - 1 Francja (Lille, godz. 21.00)
Rumunia 1 - 0 Albania (Lyon, godz. 21.00)

 

grupa B
11 czerwca
Walia 1 - 1 Słowacja (Bordeaux, godz. 18.00)
Anglia 2 - 1 Rosja (Marsylia, godz. 21.00)
15 czerwca
Rosja 1 - 1 Słowacja (Lille, godz. 15.00)
16 czerwca
Anglia 1 - 0 Walia (Lens, godz. 15.00)
20 czerwca
Słowacja 0 - 2 Anglia (St. Etienne, godz. 21.00)
Rosja 1 - 0 Walia (Tuluza, godz. 21.00)

 

grupa D
12 czerwca
Turcja 1 - 2 Chorwacja (Paryż, godz. 15.00)
13 czerwca
Hiszpania 2 - 0 Czechy (Tuluza, godz.15.00)
17 czerwca
Czechy 1 - 2 Chorwacja (St. Etienne, godz. 18.00)
Hiszpania 2 - 1 Turcja (Nicea, godz. 21.00)
21 czerwca
Chorwacja 1 - 2 Hiszpania (Bordeaux, godz. 21.00)
Czechy 1 - 1 Turcja (Lens, godz. 21.00)

 

grupa E
13 czerwca
Irlandia 1 - 2 Szwecja (St. Denis, godz. 18.00)
Belgia 2 - 1 Włochy (Lyon, godz. 21.00)
17 czerwca
Włochy 1 - 1 Szwecja (Tuluza, godz. 15.00)
18 czerwca
Belgia 2 - 0 Irlandia (Bordeaux, godz. 15.00)
22 czerwca
Włochy 1 - 0 Irlandia (Lille, godz. 21.00)
Szwecja 1 - 1 Belgia (Nicea, godz. 21.00)

 

grupa F
14 czerwca
Austria 1 - 1 Węgry (Bordeaux, godz. 18.00)
Portugalia 2 - 1 Islandia (St. Etienne, godz. 21.00)
18 czerwca
Islandia 1 - 1 Węgry (Marsylia, godz. 18.00)
Portugalia 2 - 1 Austria (Paryż, godz. 21.00)
22 czerwca
Węgry 0 - 1 Portugalia (Lyon, godz. 18.00)
Islandia 1 - 1 Austria (St. Denis, godz. 18.00)

 

2. Pudło

1. Niemcy
2. Hiszpania
3. Francja


  • 0



#7

fux777.
  • Postów: 87
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Polska 3 - 2 Irlandia Płn. (Nicea, godz.18.00)
Niemcy 2 - 0 Ukraina (Lille, godz. 21.00)
16 czerwca
Ukraina 2- 1 Irlandia Płn. (Lyon, godz. 18.00)
Niemcy 1 - 1 Polska (St. Denis, godz. 21.00)
21 czerwca
Ukraina 1 - 2 Polska (Marsylia, godz. 18.00)
Irlandia Płn. 0 - 3 Niemcy (Paryż, godz. 18.00)

grupa A
10 czerwca
Francja 3 - 0 Rumunia (St. Denis, godz. 21.00)
11 czerwca
Albania 0 - 3 Szwajcaria (Lens, godz. 15.00)
15 czerwca
Rumunia 1 - 1 Szwajcaria (Paryż, godz. 18.00)
Francja 5 - 0 Albania (Marsylia, godz. 21.00)
19 czerwca
Szwajcaria 1 - 2 Francja (Lille, godz. 21.00)
Rumunia 3 - 1 Albania (Lyon, godz. 21.00)

grupa B
11 czerwca
Walia 0 - 0 Słowacja (Bordeaux, godz. 18.00)
Anglia 2 - 0 Rosja (Marsylia, godz. 21.00)
15 czerwca
Rosja 2 - 0 Słowacja (Lille, godz. 15.00)
16 czerwca
Anglia 3 - 0 Walia (Lens, godz. 15.00)
20 czerwca
Słowacja 1 - 3 Anglia (St. Etienne, godz. 21.00)
Rosja 1 - 0 Walia (Tuluza, godz. 21.00)

grupa D
12 czerwca
Turcja 0 - 0 Chorwacja (Paryż, godz. 15.00)
13 czerwca
Hiszpania 1 - 1 Czechy (Tuluza, godz.15.00)
17 czerwca
Czechy 0 - 0 Chorwacja (St. Etienne, godz. 18.00)
Hiszpania 3 - 1 Turcja (Nicea, godz. 21.00)
21 czerwca
Chorwacja 1 - 1 Hiszpania (Bordeaux, godz. 21.00)
Czechy 2 - 1 Turcja (Lens, godz. 21.00)

grupa E
13 czerwca
Irlandia 0 - 2 Szwecja (St. Denis, godz. 18.00)
Belgia 0 - 0 Włochy (Lyon, godz. 21.00)
17 czerwca
Włochy 1 - 1 Szwecja (Tuluza, godz. 15.00)
18 czerwca
Belgia 3 - 0 Irlandia (Bordeaux, godz. 15.00)
22 czerwca
Włochy 3 - 0 Irlandia (Lille, godz. 21.00)
Szwecja 2 - 1 Belgia (Nicea, godz. 21.00)

grupa F
14 czerwca
Austria 0 - 0 Węgry (Bordeaux, godz. 18.00)
Portugalia 4 - 1 Islandia (St. Etienne, godz. 21.00)
18 czerwca
Islandia 2 - 1 Węgry (Marsylia, godz. 18.00)
Portugalia 2 - 0 Austria (Paryż, godz. 21.00)
22 czerwca
Węgry 1 - 1 Portugalia (Lyon, godz. 18.00)
Islandia 2 - 2 Austria (St. Denis, godz. 18.00)

Podium:
1. Francja
2. Niemcy

+ bonus :)
(Przegrani z półfinałów: Polska, Anglia)


Użytkownik fux777 edytował ten post 20.05.2016 - 17:48

  • 0



#8

Damian83.
  • Postów: 66
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Francja-Rumunia 2-0

Albania-Szwajcaria 1-2

Walia-Słowacja 0-1

Anglia-Rosja 2-1

Turcja-Chorwacja 1-1

Polska-Irlandia płn 1-1

Niemcy-Ukraina 3-0

Czechy-Hiszpania 2-1

Irlandia-Szwecja 1-1

Włochy-Belgia 1-0

Austria-Węgry 2-1

Portugalia-Islandia 2-1

 

Podium:

1. Anglia

2. Niemcy

3. Włochy


Użytkownik Damian83 edytował ten post 09.06.2016 - 19:20

  • 0

#9

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Francja 2 - 0 Rumunia (St. Denis, godz. 21.00)


  • 0



#10

visar.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

1. Spotkania grupowe:

 

12 czerwca
Polska 2 - 2 Irlandia Płn. (Nicea, godz.18.00)
Niemcy 3 - 1 Ukraina (Lille, godz. 21.00)
16 czerwca
Ukraina 1 - 1 Irlandia Płn. (Lyon, godz. 18.00)
Niemcy 2 - 1 Polska (St. Denis, godz. 21.00)
21 czerwca
Ukraina 0 - 0 Polska (Marsylia, godz. 18.00)
Irlandia Płn. 1 - 4 Niemcy (Paryż, godz. 18.00)

 

 

grupa A
10 czerwca
Francja 1 - 0 Rumunia (St. Denis, godz. 21.00)
11 czerwca
Albania 1 - 2 Szwajcaria (Lens, godz. 15.00)
15 czerwca
Rumunia 3 - 2 Szwajcaria (Paryż, godz. 18.00)
Francja 4 - 0 Albania (Marsylia, godz. 21.00)
19 czerwca
Szwajcaria 0 - 2 Francja (Lille, godz. 21.00)
Rumunia 1 - 1 Albania (Lyon, godz. 21.00)


grupa B
11 czerwca
Walia 3 - 2 Słowacja (Bordeaux, godz. 18.00)
Anglia 2 - 2 Rosja (Marsylia, godz. 21.00)
15 czerwca
Rosja 3 - 1 Słowacja (Lille, godz. 15.00)
16 czerwca
Anglia 2 - 0 Walia (Lens, godz. 15.00)
20 czerwca
Słowacja 1 - 3 Anglia (St. Etienne, godz. 21.00)
Rosja 4 - 2 Walia (Tuluza, godz. 21.00)


grupa D
12 czerwca
Turcja 0 - 0 Chorwacja (Paryż, godz. 15.00)
13 czerwca
Hiszpania 2 - 1 Czechy (Tuluza, godz.15.00)
17 czerwca 
Czechy 2 - 2 Chorwacja (St. Etienne, godz. 18.00)
Hiszpania 2 - 1 Turcja (Nicea, godz. 21.00)
21 czerwca
Chorwacja 0 - 1 Hiszpania (Bordeaux, godz. 21.00)
Czechy 1 - 1 Turcja (Lens, godz. 21.00)


grupa E
13 czerwca
Irlandia 2 - 3 Szwecja (St. Denis, godz. 18.00)
Belgia 1 - 2 Włochy (Lyon, godz. 21.00)
17 czerwca
Włochy 1 - 1 Szwecja (Tuluza, godz. 15.00)
18 czerwca
Belgia 2 - 0 Irlandia (Bordeaux, godz. 15.00)
22 czerwca
Włochy 1 - 0 Irlandia (Lille, godz. 21.00)
Szwecja 2 - 2 Belgia (Nicea, godz. 21.00)


grupa F
14 czerwca
Austria 0 - 0 Węgry (Bordeaux, godz. 18.00)
Portugalia 3 - 1 Islandia (St. Etienne, godz. 21.00)
18 czerwca
Islandia 1 - 2 Węgry (Marsylia, godz. 18.00)
Portugalia 3 - 2 Austria (Paryż, godz. 21.00)
22 czerwca
Węgry 0 - 1 Portugalia (Lyon, godz. 18.00)
Islandia 1 - 4 Austria (St. Denis, godz. 18.00)

 

Podium:
1. Francja
2. Włochy
 


  • 0

#11

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

10 czerwca
Francja 2 - 0 Rumunia (St. Denis, godz. 21.00)

 

Pudło:

1. Niemcy

2. Hiszpania 


  • 0



#12

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

10 czerwca
Francja 3 - 1 Rumunia (St. Denis, godz. 21.00)

 

Pudło:

1. Niemcy

2. Włochy


  • 0



#13

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

10 czerwca

Francja 2 - 1 Rumunia  (St. Denis, godz. 21.00)


  • 0



#14

Master..
  • Postów: 57
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

10 czerwca
Francja 3 - 0 Rumunia (St. Denis, godz. 21.00)


  • 0

#15

Daniel..
  • Postów: 3448
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

10 czerwca:
Francja 3 - 0 Rumunia (St. Denis, godz. 21.00)

11 czerwca:
Albania 0 - 2 Szwajcaria (Lens, godz. 15.00)
Walia 1 - 1 Słowacja (Bordeaux, godz. 18.00)
Anglia 2 - 1 Rosja (Marsylia, godz. 21.00)

PUDŁO:
1.Francja
2.Portugalia
 


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u