Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koniec teorii spiskowych. Illuminati oficjalnie ujawniają się.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#1

Rockyyy.
  • Postów: 276
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

 

Co o tym sądzicie?


  • 0

#2

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może nareszcie nam wypłacą te zaległe dutki za sianie dezinformacji i podważanie teorii spiskowych na forum :)


  • 1



#3

jako_taki.
  • Postów: 114
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

... tak zdecydowanie, setki lat ukrywania, walki o coraz większe wpływy aby teraz od tak pstryknąć w palce i, właśnie i co?


  • 0

#4

Rockyyy.
  • Postów: 276
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może nareszcie nam wypłacą te zaległe dutki za sianie dezinformacji i podważanie teorii spiskowych na forum :)

 

Wątpię ;)

 

https://www.facebook.com/illuminatiam

 

Jakkolwiek śmiesznie to brzmi - mają swojego fb i twittera, wydali też już książkę w której opisali kim są, swoje cele i dlaczego to robią co robią

 

Swoją drogą przykładowe wpisy ludzi na ich facebooku są PRZERAŻAJĄCE - "Niech Bóg was błogosławi Illuminati", "Dzięki wam odnalazłem światło w swoim życiu" itp - tysiące takich wpisów. Przejrzycie sobie.

 

Na ich stronie wyjaśniają "teorie spiskowe" na swój temat - jest też na niej odpowiedź na pytanie czy illuminati są ludźmi.

 

"... tak zdecydowanie, setki lat ukrywania, walki o coraz większe wpływy aby teraz od tak pstryknąć w palce i, właśnie i co?'

 

Nie mam zielonego pojęcia ale naprawdę się ujawnili. Twierdzą że ludzie nie byli gotowi na poznanie prawdy o nich wcześniej.

 

P.S nie wiem jak was - ale mnie ich hasło "We are always watching you" - mnie przeraża.


Użytkownik Rockyyy edytował ten post 21.01.2016 - 11:51

  • 0

#5

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To trochę tak jakby ktoś powiedział, że ujawnili się Anonimowi.

 

Tak na prawdę każdy może sobie założyć organizację pod tą nazwą i twierdzić, że oto właśnie są tymi o których była mowa przez tyle czasu.


  • 0



#6

Rockyyy.
  • Postów: 276
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To trochę tak jakby ktoś powiedział, że ujawnili się Anonimowi.

 

Tak na prawdę każdy może sobie założyć organizację pod tą nazwą i twierdzić, że oto właśnie są tymi o których była mowa przez tyle czasu.

 

Proponowałbym wejść na linki, które podałem. 

 

Organizację każdy jest w stanie założyć, ale nie każdy jest w stanie wydać kilkadziesiąt tysięcy książek, wykupić "reklamę" w CNN i produkować swoje "amulety" na masową skalę.


  • 0

#7

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to ktoś sobie po prostu znalazł fajny sposób na zarobek. Na książkach, na reklamach na fb i na yt. Nie muszą się nawet reklamować - mało kto na świecie nie słyszał pojęcia "illuminati". Samo nakręcająca się maszynka do robienia pieniędzy.


  • 1



#8

Rockyyy.
  • Postów: 276
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Po lekturze ich stron (wymienionego wyżej fb - gdzie "popiera" ich m.in. prawdziwy Mark Zuckenberg)

 

oraz tej strony

 

https://twitter.com/illuminatiam

 

i tej:

 

illuminati.am

 

Szczerze wątpię aby była to mistyfikacja. Jest też film Heliofant - wykonany za grubą forsę (reżyser przyznał się że on wykonywał tylko odgórne polecenia i nie wie co oznaczają symbole w "jego" filmie)

 


  • 0

#9

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Swoją drogą:

 

P.S nie wiem jak was - ale mnie ich hasło "We are always watching you" - mnie przeraża.

 

Ich hasło nie brzmi "we are always watching you" tylko "we are always watching out for you" co zmienia sens wypowiedzi.

 

Tak czy siak uważam, że to jakaś akcja nastawiona na zarabianie kasy. Mało tego jest na świecie?


Użytkownik skittles edytował ten post 21.01.2016 - 12:53

  • 0



#10 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Swoją drogą:

 

P.S nie wiem jak was - ale mnie ich hasło "We are always watching you" - mnie przeraża.

 

Ich hasło nie brzmi "we are always watching you" tylko "we are always watching out for you" co zmienia sens wypowiedzi.

 

Tak czy siak uważam, że to jakaś akcja nastawiona na zarabianie kasy. Mało tego jest na świecie?

Ujmę to tak: Nawet gdyby powiedzieli to ci prawdziwi, to ty i tak  twierdził byś, że im nie wierzysz, więc nie bardzo rozumiem po co dalej drążysz temat. Piszesz już trzeci post podkreślający to jak to ty jesteś sceptyczny. 


  • 0

#11

Rockyyy.
  • Postów: 276
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Swoją drogą:

 

P.S nie wiem jak was - ale mnie ich hasło "We are always watching you" - mnie przeraża.

 

Ich hasło nie brzmi "we are always watching you" tylko "we are always watching out for you" co zmienia sens wypowiedzi.

 

Tak czy siak uważam, że to jakaś akcja nastawiona na zarabianie kasy. Mało tego jest na świecie?

 

Mój błąd. 

 

Ale nie sądzę żeby tylu znanych ludzi nabrało się...no i żeby CNN puszczało reklamę naciągaczy. 

 

Ktoś napisał że oni już są wystarczająco potężni by nie musieć się ukrywać. Wejdź na ich fb i twittera, oraz stronę - zobaczysz że temu daleko do "ściemy". To nieco...szokujące?

 

'⁂ Wonder, dnia 21 Sty 2016 - 12:56, napisał:

skittles, dnia 21 Sty 2016 - 12:51, napisał:
Swoją drogą:
Cytat

P.S nie wiem jak was - ale mnie ich hasło "We are always watching you" - mnie przeraża.

Ich hasło nie brzmi "we are always watching you" tylko "we are always watching out for you" co zmienia sens wypowiedzi.

Tak czy siak uważam, że to jakaś akcja nastawiona na zarabianie kasy. Mało tego jest na świecie?
Ujmę to tak: Nawet gdyby powiedzieli to ci prawdziwi, to ty i tak  twierdził byś, że im nie wierzysz, więc nie bardzo rozumiem po co dalej drążysz temat. Piszesz już trzeci post podkreślający to jak to ty jesteś sceptyczny.'

 

Spokojnie Panowie, bez nerwów. 

 

Obecnie sobie "oglądam" ich profil na facebooku, twitterze - to co piszą...jest dość interesujące nawet. 

 

Tylko nie zapominajcie - jakbyście nagle uznali że mają rację - że to mordercy.


Użytkownik Rockyyy edytował ten post 21.01.2016 - 13:02

  • 0

#12 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Daleko mi do nerwów. Mi tez coś w tej sprawie nie pasuje ale poczekam aż (jeśli w ogóle) się rozwinie.


  • 0

#13

Rockyyy.
  • Postów: 276
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Daleko mi do nerwów. Mi tez coś w tej sprawie nie pasuje ale poczekam aż (jeśli w ogóle) się rozwinie.

Tam już nie ma się chyba co rozwijać - ich profil na facebooku (tak...mnie też to śmieszy) ma 177 tysięcy polubień, wydali swoją książkę, reklama leci na CNN, na twitterze śledzi ich 103 tysiące osób, w tym wiele...dość znanych osób z tego co da się zauważyć. Mają swoją stronę na której opisują siebie, swoją organizację, ludzi którzy do nich "przynależą", publikują tam artykuły o "religii", magii, polityce, swoich planach wobec ludzkości (ich plany według tej strony są "super" - zakończenie wojen, głodu, biedy, oświecenie ludzkości) i co najciekawsze...werbują zwolenników (wpisy na facebooku ich zwolenników - SPRANE MÓZGI)


  • 0

#14 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Ale ponoć w ich kręgach można znaleźć NAPRAWDĘ znane osoby. Znacznie poważniej podszedł bym do sprawy gdyby oficjalnie wymienili Rockefellera, Gatesa albo Clinton czy coś. A Zuckenberg... akurat to że on do nich należy to niewiele znaczy, on nie jest żadnym tytanem, udało mu się z FB ale on jest nikim w porównaniu do osób wyżej wymienionych. Jak takowe się przyznają to wtedy pomyślimy. 


  • 0

#15

Rockyyy.
  • Postów: 276
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale ponoć w ich kręgach można znaleźć NAPRAWDĘ znane osoby. Znacznie poważniej podszedł bym do sprawy gdyby oficjalnie wymienili Rockefellera, Gatesa albo Clinton czy coś. A Zuckenberg... akurat to że on do nich należy to niewiele znaczy, on nie jest żadnym tytanem, udało mu się z FB ale on jest nikim w porównaniu do osób wyżej wymienionych. Jak takowe się przyznają to wtedy pomyślimy. 

 

https://twitter.com/illuminatiam

 

www.illuminati.am - nie wiem czy wam też wymaga przepisania kodu dostępu, mi tak - zapewniam że nie ma tam żadnego wirusa ani nic.

 

www.illuminatiofficial.org - j.w

 

To co tam piszą...jest nieco przerażające, ale i fascynujące (jeżeli mam być szczery).


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych