Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bliskie spotkanie 3 stopnia w Afryce

kosmici ufo obcy obserwacje ufo

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Bliskie spotkanie 3 stopnia w Afryce
Ruwa, Zimbabwe, 1994r.

14 października 1994 roku miało miejsce niecodzienne zdarzenie. Historia, którą chciałbym przedstawić jest jedną z najlepszych - która opisuje spotkania ludzi z istotami z obcego świata - jaka wydarzyła się na przełomie ostatnich lat. Posłużyłem się tutaj materiałami znalezionymi na stronie http://pic1.funtigo.com/valuca/ Myślę, że ten temat wymaga większej uwagi, zatem zacznijmy.

14 październik, 1994 rok. Niezidentyfikowany obiekt latający - UFO - przecina niebo nad południową Afryką. Mijają dwa dni i jakiś dziwny obiekt ląduje na szkolnym podwórku w Ruwa, Zimbabwe. Trzy lub cztery istoty wychodzą z niego. Te informacje przedstawia dziennikarka Cynthia Hind. Świadkami zdarzenia są dzieci. Konkretnie 62 osoby, które nie mają praktycznie żadnej styczności z telewizją czy prasą, zatem ich pojęcie o fenomenie UFO jest znikome lub żadne. Reporterka przeprowadza wywiad w dzień po niecodziennym wydarzeniu. Dzieci wykonują rysunki tego co widziały i przedstawiają swoje relacje, którę brzmią jak scenariusz dobrego filmu science-fiction.

"Drzwi się otworzyły i mały człowiek w czarnym ubraniu wyszedł na zewnątrz"

Dołączona grafika Dołączona grafika
Dołączona grafika



"Był srebrny, a pierścień wokół niego był z czerwonych świateł, wzdłuż krawędzi"

Dołączona grafika Dołączona grafika



"Widziałam jednego tutaj, miał oczy jak te. Wyglądali jakby się na nas patrzyli. Wyglądali jakby byli zaskoczeni"

Dołączona grafika Dołączona grafika


"Wiele z dzieci odebrało tę samą telepatyczną wiadomość od tych istot... aby troszczyły się o planetę, albo cywilizacja ulegnie zagładzie."

Dołączona grafika Dołączona grafika


"Żaden z przyjaciół nie wywarł na mnie wpływu. Widziałam to co widziałam"

Dołączona grafika




Poniżej przedstawię tłumaczenie zapisu raportu Cynthii Hind. Sprawa nosi tytuł #96, Ruwa, Zimbabwe:

"W piątek, 16 października, około 10:15, 62 dzieci ze szkoły Ariel'a, prywatnej szkoły podstawowej w Ruwa (około 20km od Harare) przebywało na placu zabaw, na porannej przerwie. Nagle, zobaczyli trzy srebrne kule na niebie, nad szkołą. Zniknęły one po chwili - czemu towarzyszył błysk światła, po czym znów się pojawiły w innym miejscu. To powtórzyło się trzy razy, po czym obiekty zaczęły zniżać lot w kierunku szkoły. Jeden z nich wylądował (lub zawisł) w zarośniętej przez drzewa, krzaki i brązowe trawy - sekcji placu. Dzieci nie mają zezwolenia na przebywanie na tym obszarze, choć przylega on do ich szkolnego podwórka i nie jest odgrodzony. Dzieci nie mogą tam wchodzić ze względu na węże, pająki i inne tym podobne zwierzęta.

Znajdują się tam pylony z linią wysokiego napięcia i odnosząc się do słów chłopca, obiekt podążał wzdłuż linii zanim wylądował. Istnieją pewne kontrowersje czy obiekt wylądował czy zawisł nad ziemią.

We wtorek, 20 października, przybyłam do szkoły z reporterem BBC i całym sprzętem telewizyjnym. Towarzyszył mi mój syn i Gunter Hofer, młody mężczyzna, który zbudował swój własny sprzęt elektryczny: licznik Geigera, wykrywacz metalu i magnometr - aby sprawdzić, czy obiekt pozostawił jakiekolwiek ślady.

Dyrektorem szkoły jest Colin Mackie, który współpracował z nami, chociaż nigdy nie interesowały go tego typu sprawy, ani nie wierzył w UFO. Colin Mackie powiedział, że wierzy, iż dzieci widziały to o czym opowiadają.

Byłam zdolna do przeprowadzenia wywiadu z 10 lub 12 starszych dzieci. Wszystko to zostało nagrane przez telewizję BBC.

Jeden ze świadków, Barry D., powiedział, że widział trzy obiekty przelatujące nad budynkiem, które miały mrugające czerwone światła. Znikały i pojawiały się znowu niemalże natychmiast, lecz w innym miejscu. To zdarzyło się trzy razy. Wtedy przyleciały bliżej i wylądowały blisko drzew. Barry powiedział, że główny (obiekt) z nich miał wielkość paznokcia palca wysuniętego na wyciągniętym ramieniu. Raporty były podobne, choć niektóre z dzieci zaobserwowały więcej szczegółów niż inne. Tym co było wśród nich zgodne, to to, że obiekt zszedł niżej nad obszar, o którym mówili, około 100 metrów od miejsca gdzie się znajdowali - na obrzeżu szkolnego podwórka. Następnie mały człowiek (około 1 metra wysokości) pojawił się na szczycie obiektu. Przeszedł następnie niewielką odległość pokonując zarośnięty teren. Uświadomił sobie obecność dzieci i zniknął. Ten sam lub inny bardzo podobny człowiek pojawił się znowu z tyłu obiektu. Obiekt uniósł się bardzo szybko i zniknął. Mały człowiek był ubrany w ciasny dopasowany czarny kombinezon, który był "błyszczący" odnosząc się do słów jednej dziewczynki (11 lat). Miał długą chudą szyję i wielkie oczy jak piłki do rugby. Miał bladą twarz i długie czarne włosy pod ramionami.

Zasugerowałam panu Mackie, zanim odwiedziłam szkołę i zanim przeprowadziłam z dziećmi wywiad, aby namalowały to co widziały. Ma on teraz około 30-40 rysunków, niektóre z nich są bardzo wyraźne i jasne, choć bywają rysunki słabe i mało dokładne. Wiek dzieci waha się w granicach 5/6 do 12 lat. Mam 22 fotokopie lepszych rysunków, gdyż pan Mackie pozwolił mi przeglądać wszystkie i wybrać te, które chciałam. Większość motywów jest podobna, ale niektóre z nich są bardzo wyraźnymi "latającymi talerzami" i zastanawiam się ile z tych dzieci ma dostęp do mediów. Inne rysunki przedstawiają prymitywne obiekty, bardziej lub mniej podobne kształtem do spodków.

Dzieci różnią się kulturowo: są czarne, białe, kolorowe, azjatyckie. Jedna mała dziewczynka powiedziała mi: "Przysięgam na każdy włos na mojej głowie i całą Biblię, że mówię prawdę" Mogłam zobaczyć radość na jej twarzy, gdy odpowiedziałam jej, że wierzę. Mniejsze dzieci od 5-7 lat były bardzo przestraszone tamtego dnia, biegały i krzyczały "Na pomoc". Kiedy starsze dzieci pytały dlaczego młodsze są tak wystraszone, padała odpowiedź: "Przyszedł aby nas zjeść". Myślę, że to pasuje bardziej do czarnych afrykańskich dzieci, które mają legendy o "tokoloshies" zjadających dzieci.

Nauczyciele tamtego dnia byli na zebraniu i nie wyszli na zewnątrz. Kiedy zapytałam dyrektora o powyższe fakty, odpowiedział, że dzieci zawsze krzyczą podczas zabawy i nikt nie sądził, że może chodzić o coś niezwykłego. Jedynym dorosłym, który był w tym czasie dostępny była jedna z matek, która prowadziła szkolny sklepik. Kiedy dzieci przybiegły ją zawołać, nie uwierzyła im i nie wyszła na zewnątrz: nie była przygotowana aby opuścić sklep pozostawiając całe jedzenie i pieniądze. Gunter i mężczyzna badający teren w okolicach, gdzie dzieci widziały obiekt, nie otrzymali żadnych odczytów z jakichkolwiek urządzeń. Jeśli obiekt wisiał nad ziemią, wtedy to wydaje się uzasadnione.

Przeszłam się w tamto miejsce sama, podążając wzdłuż pylonów elektrycznych, przeciskając przez kolczaste krzewy, stąpając beztrosko w okolicy pełnej węży, odrzucając wszelką rozwagę. Nie znalazłam miejsca, gdzie jakiś obiekt mógł wylądować i przygnieść warstwę liści. Faktycznie, powinnam sądzić, że bambusowe pnie stanowiłyby przeszkodę. Dzień był gorący, około 33 stopni Celsjusza...

Dr. John Mack odwiedzał Zimbabwe w czasie tego zdarzenia. Spędził on dwa dni w szkole Ariela, razem z dziećmi. Rozmawiał także z jej dyrektorem Colinem Mackie, z nauczycielami i niektórymi rodzicami. John i jego towarzysz - badacz, Dominique Callimanopulos, byli zdolni dotrzeć do rodziców i nauczycieli i przekonać ich, że nawet jeśli nie wierzą dzieciom, nie ma sensu zarzucać im kłamstwa. Posłuchajmy i pomyślmy o tym, o czym mówią, przekonywał. Jego szczególne zainteresowanie psychiką dzieci, było bardzo pomocne podczas zadawania pytań i wiele dawnych zapomnianych wspomnień wyszło na światło dzienne."

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika



Więcej informacji, w tym kopie dokumentacji wywiadów z dziećmi oraz filmy, możecie znaleźć pod poniższym adresem.

źródło: http://valuca.funtig...g...;cr=1&rfm=y

Opracowanie i tłumaczenie Eurycide
www.paranormalne.pl

  • 5



#2

Krzys.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co racja to racja, jesli sie nie zmienimy czeka zaglada naszej cywilizacji.
Widocznie ufole widzialy juz wiele takich przypadkow...
albo chca abysmy utrzymywali planete w doskonalym stanie, aby wrocili za wiele lat i okradli nas z surowcow! ;d
  • 0

#3

Jocker.
  • Postów: 240
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale te dzieciaki miały przeżycie :)

Czemu mnie taka rzecz nigdy nie spotkała ?!
  • 0

#4

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo Fajne :) ja w to wierze wiarygodne az zanadtto (chyba tak sie pisze) :]
  • 0

#5

Maru.
  • Postów: 160
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

no to mnie zatkało... hehe tego podważyć się nie da chyba, !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0



#6

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mało wiarygodne i potraktuje to z przymróżeniem oka ;-)
  • 0

#7

atwa.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale te dzieciaki miały przeżycie :)

Czemu mnie taka rzecz nigdy nie spotkała ?!


Nie trać nadzieji!Kto wie co jeszcze sie wydarzy... :-D
  • 0

#8

losiu99.
  • Postów: 155
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko dlaczego te dzieci a nie inne dle=aczego w Afryce a nie w Europie lub w Ameryce Północnej to tam są podejmowanie najważniejsze decyzje i tam można by coś zdziałać :mad:
  • 0

#9

R4mb0.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko dlaczego te dzieci a nie inne dle=aczego w Afryce a nie w Europie lub w Ameryce Północnej to tam są podejmowanie najważniejsze decyzje i tam można by coś zdziałać :mad:


W Afryce fauna i flora nie jest tak zniszczona jak np. w Europie... Tam jeszcze jest co ratować ;-). W Ameryce Północnej mogli by liczyć na prawie natychmiastowe powitanie kilkoma rakietami ziema powietrze 8-). To tylko domysły ale jakoś trzeba to sobie wyjaśnić.
  • 0

#10

Jocker.
  • Postów: 240
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W Afryce fauna i flora nie jest tak zniszczona jak np. w Europie... Tam jeszcze jest co ratować  ;-). W Ameryce Północnej mogli by liczyć na prawie natychmiastowe powitanie kilkoma rakietami ziema powietrze 8-). To tylko domysły ale jakoś trzeba to sobie wyjaśnić.


Z tymi rakietami to raczej nie są domysły a bardzo prawdopodobne :)

W polsce jest dużo pięknej przyrod niezniszczonej przez człowieka to czemu u nas nie ląndóją ??? :D
  • 0

#11

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a wiesz czemu? bo by okradli polacy kosmitow z wszystkiego, i co biedaki by mieli robic? Na stadionie w warszawie? :P Dla mnie srednio wiarygodne, zawsze mogli dac w lape itp.
  • 0

#12

swistak22.
  • Postów: 35
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

;) całkiem ciekawe, 12 lat temu grupie dzieci objawiają się kosmici z przesłaniem ekologicznym ;p tylko szkoda że tak słabo udokumentowane, no i brak dowodów na 'obecność' (promieniowanie, zmiany pola magnetycznego) (chociaż szczerze wątpię czy ten 'amatorski' sprzęt był wystarczająco dobrej jakości)

chociaż z drugiej strony, rysunki i opowiadania dzieci o tych 'istotach' z dużymi czarnymi oczami wydają się być znajome ;D


jak dla mnie 50 true/50 hoax
  • 0

#13

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Te dzieci na biedne ani glodne nie wygladaja, raczej cywilizacja tam dotarla. A ze nie maja telewizji i prasy to jak zwykle autorowi trzeba wierzyc na slowo.
  • 0

#14

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tiamat tam wcale niema tak ze sa Tylko plemiona ... mieszka wielu białych ludzi - z reszta te dzieci sa ze szkoly prywatnej wiec pewnie maja bogatych rodziców :P
  • 0

#15

maytek.
  • Postów: 24
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie Afryka to mój ulubiony kontynent...... :-D Ja im wierze i sie zastosuje :mrgreen: CZYLI KONIEC Z RZUCANIEM BUTELEK W KRZAKI!!!!!!!!!!
  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: kosmici, ufo, obcy, obserwacje ufo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych