Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemnicza zagadka Avril Lavigne - żyje, czy umarła w 2003 roku?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#16

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Błagam - tak mógłbyś napisać, gdyby temat dotyczył przykładowo Deep Purple, Bruce'a Springsteen'a, Paula McCartney'a, Toma Petty, Jefa Lynnea, Roya Orbissona i wielu, wielu jeszcze innych ikon współczesnej muzyki (długo by wymieniać)

Ale nie Avrile Lavigne :D Miejmy jakiś umiar :D

Nie znam ani Purple, ani Springstena, ani Petty, ani Lynnea, a Avril znam. I pewnie wiele osób ma podobnie jak ja, także miejmy jakiś umiar...

Swego czasu było o niej bardzo głośno i odbiegając od tego czy się komuś jej muzyka podoba czy nie, to jest(była) to postać znana. Coś jak blog27 kiedyś czy inne Tokio Hotel. Trzeba się naprawdę postarać, żeby nie wiedzieć kto to Avril czy Bieber.


  • 0



#17

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zmiana stylu to w dużej mierze efekt poszukiwań. Nie wszyscy zostają przy tym od czego zaczęli, większość muzyków próbuje czegoś innego już po osiągnięciu sukcesu. 2+1 zaczynali od piosenek stylizowanych na folk, potem przeszli do "ogniskowych" ballad (najsłynniejsza "Chodź pomaluj mój świat), potem próbowali stylu jazzowego i progressive rock, na krótko przestylizowali się na eksportowe disco ("Easy come, easy go"), potem próbowali stylu nowofalowego, muzyki elektronicznej, synth, pop-rock i gdyby nie rozpad na początku lat 90. myślę że próbowaliby czegoś w stylu disco-polo.

 

@ Daniel

Wiem kto to jest Bieber, Tokio Hotel czy One Direction ale nie kojarzę ani jednej ich piosenki bo nie słucham. Możliwe że znam jakąś piosenkę Avril ale nie kojarzę że to jej. Samo nazwisko jakoś mi się o uszy nie obiło.


Użytkownik Zaciekawiony edytował ten post 04.10.2015 - 21:45

  • 0



#18

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Z pewnością nie jest kimś z gatunku  "kim ona w ogóle jest" ;)

Nie chcę z tego robić wojny "Avril vs. reszta świata", bo nie tego dotyczy temat, ale jakbym się uparł, to i tak bez trudu dowiodę, że spiskowość teorii na temat jej potencjalnego zgonu nijak się ma do podobnych rozważań dotyczących śmierci tak Presleya jak i Jacksona.
I nie chodzi mi o to, że tamte teorie maja więcej sensu, a tylko o to, że to zupełnie inny kaliber (chociaż rozumiem, że dla jej zwolenników, ta kwestia może być jakoś tam ciekawa).

 

Nazwisko nie jest mi obce, więc cokolwiek kojarzę (głównie to, że ktoś taki w ogóle jest) - ale to wszystko, co na jej temat mogę powiedzieć.

I akurat tego wcale się nie wstydzę.

Jednak nie zgodzę się, żeby "śmiesznym" był fakt nie znania tak osoby Avril, jak i jej twórczości.

Bo, póki co - nie ma obowiązku jej znać (być może to się zmieni, za kilka / kilkanaście lat ale na dzień dzisiejszy - jest jak jest.)
Więc nie ma co kopać się z koniem.

A skoro o dniu dzisiejszym rozmawiamy - pozwól, że pozostanę przy swoim zdaniu.

Nie znajduję żadnego powodu dla tak piętrowej intrygi (pomijam tu słuszne uwagi przedmówców na temat zupełnie naturalnych procesów związanych tak z dojrzewaniem jej jako człowieka, jak i artystki - że o postępach w dziedzinie retuszu przy użyciu PS nie wspomnę.
Bo to są fakty.

I bardziej zaciekawi mnie już problem śmierci takiego Kurta Cobain'a (był nawet o tym temat na forum, a nawet film o tym nakręcono jak kojarzę), czy chociażby Michaela Hutchence'a (na temat jego śmierci chyba nie ma jeszcze żadnych teorii) - bo to nazwiska, które coś znaczą w dziedzinie muzyki - tej szeroko rozumianej i znaczyły już na długo przed tym zanim zmarli.
 


Użytkownik pishor edytował ten post 04.10.2015 - 22:30

  • 0



#19

Aguzsa.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawy temat... Znam Avril i osobiście cenię jej piosenki. Ogólnie wiele osób ostatnio narzeka że ona śpiewać na koncertach nie umie i że się zmieniła, a co ciekawsze spójrzmy na jej fanpage na FB... Tak działa dopiero od 2008... To też ciekawe skoro niby umarła w 2003. Nie wiem co o tym sądzić szkoda by było aby to była prawda. Myślę osobiście jednak że gdyby rzeczywiście umarła to byłoby tego pełno w gazetach i rodzina by przeżywała oraz znalibyśmy już miejsce jej grobu.
  • 0

#20

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Krótko:

- urodzona w 1984 roku, więc nagrywając "Complicated" w 2002 r. miała ile lat? Tak, dobra odpowiedź osiemnaście! Wystarczy kilka lat i w wieku 22 lat, kiedy wychodziła za mąż za Deryck'a Whibley'a ( to jej pierwszy mąż ), nie przypominała już tak bardzo samej siebie. Jakoś wtedy nikt nie wpadł na pomysł, że to sobowtór. 

Nie jestem jej fanem, ale moja córa przerabiała ten nurt muzyczny, jako że od Avril jest młodsza o cztery lata. 

   Taka sobie gwiazdeczka, której blask blednie wraz z upływem czasu. Zmiana stylu jej nie pomogła i tyle. Poza tym, wystarczy sobie wyobrazić, jaką kasę trzeba by wywalić, aby zamknąć usta rodzinie. Prawdopodobnie, dochód z płyt nie pokryłby takiego wydatku.





#21

Aguzsa.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tą kasą to się zgodzę Avril nie jest jakąś bardzo znaną gwiazdą. Może te zdjęcia z pieprzykami to zwykłe przeróbki? Zmiana stylu to coś normalnego u gwiazd. Zmieniają go próbując przypodobać się wiekszej liczbie osób. Znaczy całkiem nie skreślam teorii klona...
  • 0

#22

Krulik.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zmiany w pieprzykach są banalne do wyjaśnienia - photoshop. Niektórym grafikom przy obróbce zdjęć pieprzyki przeszkadzają, i je wycinają, inni akceptują pieprzyki i je zostawiają.


  • 0

#23

Tola.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kojarzę Avril, a nawet więcej, słuchałam przez długi czas jej piosenek i do dzisiaj mi się to zdarza. Jej muzyka przypomina taki słodki pop, więc tych nowszych piosenek nie słucham. Ale mam sentyment do starszych płyt. To nie jest pierwsza gwiazda, która drastycznie zmieniła styl muzyczny – nawet na naszym polskim podwórku zdarzają się takie przypadki. Ot, chociażby Chylińska, która z rockowej piosenkarki z pazurem przemieniła się w jurorkę programów rozrywkowych, śpiewającą dance.

Pierwszy raz spotkałam się z taką teorią... nie sądzę, żeby była prawdziwa. Ciężko by było znaleźć klona Avril, ma ona bardzo specyficzną urodę, poza tym, jak na swoje 30 lat, wciąż wygląda na nastolatkę.
W kwestii pieprzyków, nie jestem pewna, ale może sobie je po prostu chirurgicznie usunęła.

Na miejscu Avril, gdybym usłyszała, że jestem czyimś klonem, też bym się z tego śmiała.

Eh, co ludzie potrafią wymyślić...


  • 0

#24

EVTIS.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta teoria to zwykła bujda moim zdaniem a że artysta jest eklektyczny to tylko na plus dla niego że potrafi grać różne style muzyczne. 


  • 1

#25

Cait Sith.
  • Postów: 685
  • Tematów: 159
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież to ściema, co przyznał sam autor tego bloga.


Jak się okazało, konspiracja nie jest prawdą. Autor bloga wyjawił, że to wszystko kłamstwo wykreowane przez niego, by pokazać łatwość z jaką ludzie wierzą w to, co widzą w sieci. Jego celem było sprawić, żeby użytkownicy wykazywali się większą podejrzliwością przy czytaniu internetowych treści. Jednocześnie twórca bloga przeprosił wszystkich, którzy uwierzyli w jego teorię i poczuli się rozczarowani tym faktem.


"Moim zamiarem nie było obrażanie kogokolwiek, a tylko stworzenie teorii, by zaobserwować reakcje ludzi" - czytamy w tłumaczeniu.


Czytaj więcej na http://muzyka.interi..._campaign=other
  • 4



#26

BassKat.
  • Postów: 172
  • Tematów: 50
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najgłupsza teoria o jakiej słyszałem. Kto wymyśla takie głupoty? Po co ktoś by udawał prawdziwą Avril?
  • 0

#27

nymphet.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zainteresowało mnie to dlatego, że jestem fanką Avril od dzieciństwa i miała ona na mnie duży wpływ. A że lubię takie historie to odrazu zaczęłam czytać na ten temat. Gdy poogladacie filmiki ze starą Avril a porównacie z nową to być może zauważycie ze coś jest nie tak. Broń Boże nie przekonuje was do mojej opinii, bo sama mam trochę mieszane uczucia ale jakoś kłóci mi się to wszystko, z tym co było kiedyś. Szanuję oczywiście wasze zdanie a jedynie mowie jak ja widzę to ze swojej perspektywy.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#28

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Gdy poogladacie filmiki ze starą Avril a porównacie z nową to być może zauważycie ze coś jest nie tak.

Ale co konkretnie miałoby być nie tak?


  • 0



#29

nymphet.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jej zachowanie, głos, twarz, to jak zmieniła styl. Nie jestem w stanie komuś tego wytłumaczyć bo wiem że ludzie uważają to za bzdury. W internecie jest pełno zdjęć zarówno z 2002 roku jak i po wydaniu płyty Under My Skin.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#30

Aguzsa.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spokojnie... Autor bloga się przyznał i powiedział, że to wszystko zmyslil, po to by pokazać łatwowierność ludzi. Ludzie lubią takie paranormalne zagadki i lubią wierzyć w coś co nie zawsze jest prawdą. Zmiana zachowania u Avril? Proste wytłumaczenie, pieniądze zmieniają ludzi... To, że była ona kiedyś inna, to kwestia mniejszej sumy kasy. Tak to jest z celebrytami, większość tak ma. Głos? Może jakoś wyćwiczyła? Twarz? Kwestia dobrego Make up i operacji. Styl? Gwiazdy zawsze go szukają i zmieniają jak tylko im się stary znudzi.
Ale fakt faktem Melissa jest podobna do Avril.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych