Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO na lawecie w pobliżu Area 51

UFO Strefa51 Area51

  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1

maciek2561.
  • Postów: 21
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

UFO na lawecie w pobliżu Area 51

Nagranie z 21.03.2015. Akcja od 0:52 - rekwizyt filmowy czy może coś innego...

 

Jak obstawiacie co to może być ? ja mam pewne podejrzenia ale najpierw wasze propozycje !

 

 


Użytkownik maciek2561 edytował ten post 22.03.2015 - 12:39

  • 4

#2

Templário.

    Last white hope

  • Postów: 151
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ciekawe video, ale może to być tylko rekwizyt. Ta obstawa samochodów może wynikać z tego, że potraktowali to jako gabaryt, który nie zmieściłby się na drodze gdyby jechało coś z naprzeciwka.


  • 0

#3

maciek2561.
  • Postów: 21
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Lub może być to coś takiego !

 

Dron NAVY

comment_Nf34QyDcOJ6I32jvPtJ4tUAz3hM1XGwZ

 

Lub

 

comment_3zHqhGnwSWAWY4KyLiAJFCgqMisJfUVh


  • 0

#4

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie sądzę żeby statek obcej cywilizacji wozili tak na lajcie lawetą po drodze :P Stawiam na drona.


  • 0



#5

maciek2561.
  • Postów: 21
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Nie sądzę żeby statek obcej cywilizacji wozili tak na lajcie lawetą po drodze :P Stawiam na drona.

 

 

A może o to chodziło żeby ludzie myśleli że to dron,bo kto by uwierzył w dzisiejszych czasach że tak po prostu wiozą statek kosmitów bez żadnego przykrycia ??  ;p


Użytkownik maciek2561 edytował ten post 22.03.2015 - 15:27

  • -1

#6

sloniasek.

    Weteran

  • Postów: 25
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może o to chodzi żeby ludzie myśleli że to rekwizyt dlatego zbytnio tego nie ukrywają.


  • 0

#7

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

 

Nie sądzę żeby statek obcej cywilizacji wozili tak na lajcie lawetą po drodze :P Stawiam na drona.

 

 

A może o to chodziło żeby ludzie myśleli że to dron,bo kto by uwierzył w dzisiejszych czasach że tak po prostu wiozą statek kosmitów bez żadnego przykrycia ??  ;p

 

Ja gdybym przewoził ufo to bym je czymś przykrył, niech coś spadnie na nie i szybę wybije, gdzie ja później dostanę szybę z homologacją do ufo... :szczerb:


  • 6



#8

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Właśnie poczytałem komentarze i też się zastanawiam po co to światło pod tym obiektem?


  • 0



#9

maciek2561.
  • Postów: 21
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

 

 

Nie sądzę żeby statek obcej cywilizacji wozili tak na lajcie lawetą po drodze :P Stawiam na drona.

 

 

A może o to chodziło żeby ludzie myśleli że to dron,bo kto by uwierzył w dzisiejszych czasach że tak po prostu wiozą statek kosmitów bez żadnego przykrycia ??  ;p

 

Ja gdybym przewoził ufo to bym je czymś przykrył, niech coś spadnie na nie i szybę wybije, gdzie ja później dostanę szybę z homologacją do ufo... :szczerb:

 

 

 

Skoro byli w stanie wykupić na ziemi Assistance i eskortę to mysle że szybę na wymiar też byś znalazł  ;p


Właśnie poczytałem komentarze i też się zastanawiam po co to światło pod tym obiektem?

 

Światło jest po to żeby bylo widac ze obiekt wystaje po za obrys lawety i żeby kierowca przy skrecaniu widział czy zawadzi


Użytkownik maciek2561 edytował ten post 22.03.2015 - 15:28

  • 0

#10

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Podejrzewam że gdzieś w okolicy ktoś postanowił wystawić przy hotelu, na barze czy może w jakimś parku tematycznym replikę UFO, podobnie jak gdzieniegdzie u nas wystawiają repliki samolotów. Teraz właściciel tego miejsca ma dobrą reklamę, bo zanim ludzie się skapną, to film się rozejdzie.


  • 0



#11

maciek2561.
  • Postów: 21
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Podejrzewam że gdzieś w okolicy ktoś postanowił wystawić przy hotelu, na barze czy może w jakimś parku tematycznym replikę UFO, podobnie jak gdzieniegdzie u nas wystawiają repliki samolotów. Teraz właściciel tego miejsca ma dobrą reklamę, bo zanim ludzie się skapną, to film się rozejdzie.

 

 

Eskorta służb drogowych i policji dla jakiegoś hotelarza bo chce sobie reklame zrobić ???  :facepalm:


Użytkownik maciek2561 edytował ten post 22.03.2015 - 16:30

  • 0

#12

Simson.
  • Postów: 172
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To,jak już ktoś wspomniał najprawdopodobniej jakaś rekwizyt do postawienia przy hotelu lub restauracji.

Jest to OVERSIZE LOAD więc dlatego ma pilota ze sobą i policje z lokalnego miasteczka. Do tego jest transportowany w nocy,kiedy nie ma dużego ruchu na ulicach.

A oprócz tego to dość stary filmik,bo już od dawna benzyna jest poniżej $3/gal.... (na filmie 4.15 i to na jakimś zadupiu)


  • 1

#13

Kamilos.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dron, nic więcej.

http://www.myfoxdc.c...-drone-aircraft

http://www.foxnews.c...-new-milestone/


  • 0

#14

Blackhawk.
  • Postów: 165
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przedmiot musiał mieć znaczną wartość. Do transportu zwyczajnego ładunku o niestandardowym gabarycie nie potrzebna byłaby aż taka obstawa... Cały komisariat postanowił osłaniać transport hipotetycznej ozdoby dla hipotetycznego miejscowego hotelarza ? Gdzie tu logika ;) Tak więc są dwie opcje: ufo, albo jakaś droga zabawka wojskowych.


  • 0

#15

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kamilos podlinkował artykuły o tym, że był to wojskowy dron. Co tłumaczy obstawę i późną porę.


  • 0




 


Also tagged with one or more of these keywords: UFO, Strefa51, Area51

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych