Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy coś jest ze mną nie tak?

duchy medium opętanie nawi

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#31

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja bym uwierzył, jakby ktoś z was wrzucił kartkę, podpisaną przez psychiatrę, że nie jesteś chorzy i, że zapoznał się z przebiegiem waszych "doświadczeń" oraz nie może tego wytłumaczyć w racjonalny sposób...

Jak na razie to zawsze wygląda jak gadanie i tylko gadanie.

 

Coś za dużo na tym forum pomówień, przypuszczeń, domniemań dotyczących stanu psychicznego adwersarza.  

Powinno się to kwestię raz na zawsze rozwiązać.

Może podczas rejestracji należy przedstawić poświadczone badanie psychiatryczne, świeżutkie podpisane przez dwóch niezależnych biegłych psychiatrów.


  • 1



#32

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Ja bym uwierzył, jakby ktoś z was wrzucił kartkę, podpisaną przez psychiatrę, że nie jesteś chorzy i, że zapoznał się z przebiegiem waszych "doświadczeń" oraz nie może tego wytłumaczyć w racjonalny sposób...

Jak na razie to zawsze wygląda jak gadanie i tylko gadanie.

 

Coś za dużo na tym forum pomówień, przypuszczeń, domniemań dotyczących stanu psychicznego adwersarza.  


 

Coś za dużo na tym forum wymyślonych historyjek o cienistych, duchach, wizjach, istotach itp ;)

 

 

Powinno się to kwestię raz na zawsze rozwiązać.

Może podczas rejestracji należy przedstawić poświadczone badanie psychiatryczne, świeżutkie podpisane przez dwóch niezależnych biegłych psychiatrów.

Trochę radykalne ale pisałem o czymś podobnym wcześniej...


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 14.09.2014 - 10:34

  • 0



#33

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

Ja bym uwierzył, jakby ktoś z was wrzucił kartkę, podpisaną przez psychiatrę, że nie jesteś chorzy i, że zapoznał się z przebiegiem waszych "doświadczeń" oraz nie może tego wytłumaczyć w racjonalny sposób...

Jak na razie to zawsze wygląda jak gadanie i tylko gadanie.

 

Coś za dużo na tym forum pomówień, przypuszczeń, domniemań dotyczących stanu psychicznego adwersarza.  


 

Coś za dużo na tym forum wymyślonych historyjek o cienistych, duchach, wizjach, istotach itp ;)

 

 

Takie historyjki mogą lądować Hydeparku. 


 

 

Powinno się to kwestię raz na zawsze rozwiązać.

Może podczas rejestracji należy przedstawić poświadczone badanie psychiatryczne, świeżutkie podpisane przez dwóch niezależnych biegłych psychiatrów.

Trochę radykalne ale pisałem o czymś podobnym wcześniej...

 

 

Z mojej strony jest to sarkazm &(


Użytkownik Aidil edytował ten post 14.09.2014 - 10:56

  • 0



#34

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proponuję cytować całe posty, najlepiej te najdłuższe, dopisywać tylko na dole jedno zdanie od siebie.

Żartowałem, cytujcie tylko fragmenty mniejsze a nie jakieś ogromne połacie testu.

 

Wyjaśnienie tych zjawisk było już podane w pierwszym poście.


  • 0



#35

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Z mojej strony jest to sarkazm &(

A u mnie nie.

Skąd mamy wiedzieć czym taka osoba nie jest chora, jak zamiast iść do specjalisty, szuka przyczyn w internecie i w dodatku tu? I pierwszym pomysłem zazwyczaj jest coś paranormalnego, a wszelkie logiczne wyjaśnienia są zbywane.

 

 

Takie historyjki mogą lądować Hydeparku.

No to przenosimy ;)


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 14.09.2014 - 11:10

  • 0



#36

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

Z mojej strony jest to sarkazm &(

 

A u mnie nie.

Skąd mamy wiedzieć czym taka osoba nie jest chora, jak zamiast ich do specjalisty szuka przyczyn w internecie i w dodatku tu? I pierwszym pomysłem zazwyczaj jest coś paranormalnego a wszelkie logiczne wyjaśnienia są zbywane.

 

 

 

Zawsze istnieje ryzyko, zresztą jest tak w każdej dziedzinie. 

Forum zasypują powyższe historyjki ponieważ samo forum wypracowało sobie taki styl. Takie coś za coś. 


Użytkownik Aidil edytował ten post 14.09.2014 - 11:34

  • 0



#37

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

 

 

Skąd mamy wiedzieć czym taka osoba nie jest chora, jak zamiast ich do specjalisty szuka przyczyn w internecie i w dodatku tu? I pierwszym pomysłem zazwyczaj jest coś paranormalnego a wszelkie logiczne wyjaśnienia są zbywane.

 

Rzeczywiscie, bardzo dziwne ze ktos szuka przyczyn w internecie i to akurat tutaj, skoro wyszukal sobie forum paranormalne i w jego rozumowaniu takie forum to nic innego jak rozmowa o takich a nie innych zjawiskach - sorry, ale sama mialam podobne wrazenie rejestrujac sie tutaj - wiec nawet sie autorce nie dziwie

nie zmienia to faktu ze, ja po kilku sekundach zrozumialam ze nie warto nawet zakladac podobnego tematu


  • 0

#38

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Rzeczywiscie, bardzo dziwne ze ktos szuka przyczyn w internecie i to akurat tutaj, skoro wyszukal sobie forum paranormalne i w jego rozumowaniu takie forum to nic innego jak rozmowa o takich a nie innych zjawiskach - sorry, ale sama mialam podobne wrazenie rejestrujac sie tutaj - wiec nawet sie autorce nie dziwie

nie zmienia to faktu ze, ja po kilku sekundach zrozumialam ze nie warto nawet zakladac podobnego tematu

No rzeczywiście nie warto iść do lekarza. Internet jest najlepszy D:

 

Zawsze istnieje ryzyko, zresztą jest tak w każdej dziedzinie.

No a widzisz wystarczy małą wzmianka, ze poszło się do specjalisty. W 99% przypadków ni takiego nie ma ;<

 

Forum zasypują powyższe historyjki ponieważ samo forum wypracowało sobie taki styl. Takie coś za coś.

No to trzeba zacząć z tym walczyć, a nie wielkie oburzenie ;<


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 14.09.2014 - 11:45

  • 0



#39

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie mowie ze nie warto, czytaj ze zrozumieniem. Jednak wiekszosc ludzi zanim pojdzie do specjalisty szuka przyczyn w internecie, informacji, zrozumienia - tak to wlasnie wyglada. Nie mow mi ze kiedy zachorujesz na cos nie szukasz niczego w necie, kiedy chcesz sie czegos dowiedziec tez nie lecisz pewnie do lekarza tylko sam studiujesz, analizujesz rzeczy ktore Cie interesuja, ewentualnie siegasz po ksiazke

Mamy 21 wiek, wiek trolli w internecie, wiekszosci historii jest wyssanych z palca, inne sa prawdziwe ale niosa jakis tam stopnien choroby psychicznej a jeszcze inne ogolnie rzecz biorac sa niewytlumaczalne

o

o

Szczerze mowiac, mozna jakos delikatnie podpowiedziec kobiecie ze moze jednak warto sie z tym psychologiem czy psychiatra spotkac - wiecie, na tym forum jakby nie bylo panuje wiele chamstwa. PO pierwsze problem, bo widocznie dziewczyna go ma, trzeba zrozumiec pozniej wypada doradzic, ale nie w sposob jaki wy prezentujecie. Wyobraz sobie czlowieka ktory ma tam jakas niska samoocene, boi sie rozmawiac na takie a nie inne tematy w 4 oczy, przyjdzie inny czlowiek i walnie prosto z mostu ze osoba ta jest chora psychicznie - no to pozamiatane ze tak powiem, psychika tego czlowieka legnie w dol i kolejny problem do rozwiazania przed nim, nastepne schody czy klody pod nogami - tak sie nie robi


  • 0

#40

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

Rzeczywiscie, bardzo dziwne ze ktos szuka przyczyn w internecie i to akurat tutaj, skoro wyszukal sobie forum paranormalne i w jego rozumowaniu takie forum to nic innego jak rozmowa o takich a nie innych zjawiskach - sorry, ale sama mialam podobne wrazenie rejestrujac sie tutaj - wiec nawet sie autorce nie dziwie

nie zmienia to faktu ze, ja po kilku sekundach zrozumialam ze nie warto nawet zakladac podobnego tematu

No rzeczywiście nie warto iść do lekarza. Internet jest najlepszy D:

 

Zawsze istnieje ryzyko, zresztą jest tak w każdej dziedzinie.

No a widzisz wystarczy małą wzmianka, ze poszło się do specjalisty. W 99% przypadków ni takiego nie ma ;<

 

Forum zasypują powyższe historyjki ponieważ samo forum wypracowało sobie taki styl. Takie coś za coś.

No to trzeba zacząć z tym walczyć, a nie wielkie oburzenie ;<

 

 

 

Założyłeś iż wszyscy upsss ... prawie wszyscy trafiający na para... mają zaburzenia psychiczne.  Przecież to jest chyba też podejrzane^^,  prawda?

 

Para ... straciło swój kurs już dawno. Buksuje w miejscu i powinno się  określić dla jakiej docelowej grupy jest portalem. 


  • 0



#41

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Autorko, jezeli jeszcze kiedykolwiek bedziec czytac to forum, poprosze Cie bys odpowiedziala na moje pytania:

1. Czy masz stany lekowe?

2. Czy masz poczucie wyobcowania?

3. Czy jestes obojetna na otaczajacy Cie swiat?

4. Czy przestaly interesowac Cie rzeczy ktore tak nie dawno jeszcze kochalas robic?

5. Czy masz problemy ze snem?

6. Czy bliscy odwrocili sie od Ciebie?

7. Czy widzisz niepokojace zmiany w swoim zachowaniu?


  • 0

#42

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

nie mowie ze nie warto, czytaj ze zrozumieniem. Jednak wiekszosc ludzi zanim pojdzie do specjalisty szuka przyczyn w internecie, informacji, zrozumienia - tak to wlasnie wyglada. Nie mow mi ze kiedy zachorujesz na cos nie szukasz niczego w necie, kiedy chcesz ie czegos dowiedziec tez nie lecisz pewnie do lekarza tylko sam studiujesz, analizujesz rzeczy ktore Cie interesuja, ewentualnie siegasz po ksiazke

A wiesz, że w internecie wiele rzeczy jest nieprawdziwych?  http://www.paranorma...oze-byc-grozne/

W internecie zwykła grypa to może być rak...

 

Szczerze mowiac, mozna jakos delikatnie podpowiedziec kobiecie ze moze jednak warto sie z tym psychologiem czy psychiatra spotkac - wiecie, na tym forum jakby nie bylo panuje wiele chamstwa. PO pierwsze problem, bo widocznie dziewczyna go ma, trzeba zrozumiec pozniej wypada doradzic, ale nie w sposob jaki wy prezentujecie. Wyobraz sobie czlowieka ktory ma tam jakas niska samoocene, boi sie rozmawiac na takie a nie inne tematy w 4 oczy, przyjdzie inny czlowiek i walnie prosto z mostu ze osoba ta jest chora psychicznie - no to pozamiatane ze tak powiem, psychika tego czlowieka legnie w dol i kolejny problem do rozwiazania przed nim, nastepne schody czy klody pod nogami - tak sie nie robi

Trzeba być przygotowanym na wszystko( na użytkownika też xD). Za innych ja nie odpowiadam. Niektórzy czasem przeginają.

 

Założyłeś iż wszyscy upsss ... prawie wszyscy trafiający na para... mają zaburzenia psychiczne.  Przecież to jest chyba też podejrzane^^,  prawda?

Założyłem, że większość nawet nie udaje się do specjalisty kiedy widzi cienistych. Bo po co? W Większości przypadków to mogą być halucynacje słuchowe lub widzenia.

Mogłabyś cytować mniejsze fragmenty? Dziękuje.

 

Para ... straciło swój kurs już dawno. Buksuje w miejscu i powinno się  określić dla jakiej docelowej grupy jest portalem.

to trza coś zrobić...


  • 0



#43

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

pewnie ze sa rzeczy nieprawdziwe w internecie, Ameryki nie odkryles, ale, no wlasnie.. ale tak jak juz pisalam wczesniej wiekszosc ludzi zanim wybierze sie do specjalisty czyta i analizuje rzeczy samemu badz przy osobach 3cich

o

o

 

"Stanowimy społeczność miłośników zjawisk nadnaturalnych i teorii alternatywnych. Nie boimy się tematów trudnych i kontrowersyjnych." to wlasnie pisze, zaraz na glownej stronie po prawej

A ja mam wrazenie ze ludzie boja sie tematow trudnych i kontrowersyjnych. nie ma tutaj milosnikow zjawisk nadnaturalnych czy paranormalnych - sa tylko sceptycy, pseudo naukowcy ktorzy szukaja racjonalnych wyjasnien - oczywiscie w dosc brutalny sposob, nie myslac w ogole o tym ze swymi slowami moga zranic innego czlowieka


  • 0

#44

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

pewnie ze sa rzeczy nieprawdziwe w internecie, Ameryki nie odkryles, ale, no wlasnie.. ale tak jak juz pisalam wczesniej wiekszosc ludzi zanim wybierze sie do specjalisty czyta i analizuje rzeczy samemu badz przy osobach 3cich

A później wychodzi na to, że ktoś ma zdolności paranormalne lub nawiedzają go duchy ;x

 

 

"Stanowimy społeczność miłośników zjawisk nadnaturalnych i teorii alternatywnych. Nie boimy się tematów trudnych i kontrowersyjnych." to wlasnie pisze, zaraz na glownej stronie po prawej

A ja mam wrazenie ze ludzie boja sie tematow trudnych i kontrowersyjnych. nie ma tutaj milosnikow zjawisk nadnaturalnych czy paranormalnych - sa tylko sceptycy, pseudo naukowcy ktorzy szukaja racjonalnych wyjasnien - oczywiscie w dosc brutalny sposob, nie myslac w ogole o tym ze swymi slowami moga zranic innego czlowieka

Bo zanim ktoś komuś uwierzy w coś, to trzeba rozwiać wszystkie wątpliwości. Poza tym nie wszyscy tu wierzą we wszystko. Jedni wierzą w duchy ale za to nie wierzą w Inside Job w 9/11. A inni na odwrót. Parę osób już tu was poparło. Nie uogólniaj.


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 14.09.2014 - 14:08

  • 0



#45

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czytając wypowiedzi obu pań nastolatek cofnąłem się grube lata do tyłu i miałbym pewnie problem ze zdaniem podstawki z dowolnej matury. Zero szacunku dla szarych komórek innych użytkowników.


  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: duchy medium, opętanie, nawi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych