Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy coś jest ze mną nie tak?

duchy medium opętanie nawi

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#16

BagiennaSzamanka.
  • Postów: 50
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też tak mam, jedynie nie widuję duchów oczami, wyczuwam je tylko, lub poprzez sen. Teraz skłaniam się ku zdaniu, że takie zdolności są po to,aby pomagać innym, chociaż to trudne posiadać je, bo jest się wtedy innym. Bycie innym izoluje od reszty. Kiedy miałam 15 lat chciałam, żeby mama zabrała mnie do psychiatry, jednak okazało się, że w naszym miasteczku nie ma dziecięcego psychiatry, a ten który był przyjmował tylko dorosłych. Potem problemy ze snem zmalały, a ja zaakceptowałam to co się dzieje.

Jednak jeśli nie znam kogoś dobrze to mu o tym nie mówię - nie chcę się wyróżnić tak, żeby inni brali mnie za psychiczną, bo nie każdy wierzy w zjawiska paranormalne. A takie forum jest właśnie dla takich ludzi, nikt kto ma takie zdolności raczej się w tym towarzystwie mocno nie wyróżni.

Do księdza bym nie szła, ja jestem niewierząca, nie ufam naszym katolickim księżom.


  • 0

#17

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Urzekła mnie Twoja historia. Jest taka wzruszająca i "głemboka", powinnaś pisać blogaska. Jesteś inna, bardzo inna. Jak co druga nastolatka na tym portalu. Normalnie Twoja odmienność jest niezwykła. I musi Cię straszliwie izolować. Gdzie mi tam, parweniuszowi z zapadniętą gałką oczną, do Ciebie, takiej Odmiennej i Innej...

Odstaw opka, creepypasty i przestań traktować wytwory swojej wyobraźni jakby istniały naprawdę...
  • 0



#18

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja mysle ze wy - krytykujacy, macie zal ze sami nie doswiadczyliscie czegos nadzwyczajnego

co do psychologa, bylam, z psychiatra rozmawialam - nie mam zadnej schizofreni ani zadnej innej choroby psychicznej, jestem zdrowa na umysle - takie zjawiska nie przeszkadzaja mi w zyciu, wrecz pomagaja 

o

o

malo ktory facet sie przyzna ze cos widzi, wiem to po moim mezu - kilka razy widzial to co ja, np schodzacego mezczyzne ze schodow i nie powiedzial nic, dopoki nie rozpoczelam tematu i nie powiedzialam ze wydawalo mi sie ze ktos schodzil, zbiegl w zasadzie ze schodow jak weszlismy do domu i ze myslalam ze mamy zlodzieja - na co on ze mu rowniez sie wydawalo

o

o

Moj tata tez widzi - widzial, gdy zmarla moja babcia, w jednym momencie poczul sie slabo, polozyl sie - moja mama sie przestraszyla, po chwili przebudzil sie jak gdyby nigdy nic i powiedzial mojej mamie ze babcia przyszla przekazac wiadomosc ze jest szczesliwa i bezpieczna, opisal dokladnie jak wygladala - mlodziej

o

o

psycholog mi nawet uwierzyla choc swoje teorie miala 

o

o

autorko oczywiscie ze warto wybrac sie do specjalisty, ale nie wmawiaj sobie ze jestes chora


  • 1

#19

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

autorko oczywiscie ze warto wybrac sie do specjalisty, ale nie wmawiaj sobie ze jestes chora

 

Piknie! Ale wmawiać sobie, że ma się zdolności paranormalne to już można? :facepalm:

Specjalista to powinien być pierwszy kierunek...

PS:Choroby psychiczne(strasznie brzmi brrr) nie kończą się na schizofrenii.


  • 0



#20

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

sluchaj, no, nie bede sie z toba klocic, fakt jest jeden, dziewczyna widzi i przeczuwa rzeczy w ktore ja rowniez wierze - bede bronic jej strony

Nie ona jedna i nie ostatnia

Wy nie wierzycie i ok, nic mi do tego.. ale zeby zaraz rzucac sarkazmem w strone tych ktorzy widza? troche to nie na miejscu


  • 0

#21

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

sluchaj, no, nie bede sie z toba klocic, fakt jest jeden, dziewczyna widzi i przeczuwa rzeczy w ktore ja rowniez wierze - bede bronic jej strony

Nie ona jedna i nie ostatnia

 

Schizofrenicy też widzą i przeczuwają ale do nich się nie chcecie zaliczać, rozumiem. Sam boję się(bardziej nie lubię) chodzić do lekarzy( a nóż powiedzą, że jestem nie uleczalnie chory, po co to wiedzieć :D ) Ale w takich wypadkach, sam nie wiem. Czy to po prostu rządzą bycia unikalną czy strach przed lekarzami.

 

 

 

Moj tata tez widzi - widzial, gdy zmarla moja babcia, w jednym momencie poczul sie slabo, polozyl sie - moja mama sie przestraszyla, po chwili przebudzil sie jak gdyby nigdy nic i powiedzial mojej mamie ze babcia przyszla przekazac wiadomosc ze jest szczesliwa i bezpieczna, opisal dokladnie jak wygladala - mlodziej

W snach widzi się zmarłych, nic paranormalnego...


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 09.09.2014 - 16:51

  • 0



#22

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Wierzyć równie dobrze możesz w kucyponki. To nie zmienia faktu, iż jak widzisz coś, czego nikt inny nie widzi, to powinnaś udać się do specjalisty. Tak samo z omamami słuchowymi, węchowymi czy smakowymi. To, że coś czujesz o niczym jeszcze nie świadczy, bo takie wrażenie mogę wywołać u przeciętnie połowy społeczeństwa, mając do dyspozycji generator akustyczny, wzmacniacz i głośnik basowy. Wierzysz, bo potrzebujesz w coś wierzyć, by czuć się lepiej. Ale wiara nie czyni prawdy...
  • 0



#23

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to byl tylko taki maly przyklad - mowa o tacie, swoja matke rowniez widzial za oknem w dzien - zreszta nie wazne

schizofrenicy widza rozne dziwne rzeczy, numery, potwory, czuja sie obserwowani, slysza glowsy nakazujace popelnienia samobojstwa, nie radza sobie z otoczeniem, zle interpretuja wszystko co ich otacza, towarzyszy mu lek psychotyczny, wydaje mu sie ze osoby ktore widzi przesladuja go, nakazuja mu, namawiaja do zlych, okrutnych wrecz rzeczy. Schizofrenik nie pamieta rzeczy ktore czytal, pisal lub robil chwile wczesniej, wycofuje sie z zycia spolecznego, staje sie odlutkiem, nie potrafi odroznic rzeczywistosci od jego wyobrazni itp

o

o

wybacz, ale ma sie to nijak do tego o czym piszemy - pozatym schizofrenia pojawia sie nagle i jest malo przypadkow schizofreni wsrod dzieci, choc takie wystepuja - my piszemy ze zyjemy z tym od dziecinstwa - tak dzieci maja wyostrzony 6sty zmysl, u jednych on zanika u drugich nie


  • 1

#24

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Dzieci też mają bogatą i podatną wyobraźnię. Sam w dzieciństwie miałem wyimaginowanego przyjaciela, na cmentarzu żydowskim przy ulicy Walecznych w Lublinie. Serio. Trwało to przez kilka tygodni, póki nie postawiono wokół niego nowego muru...
Za dużo myślenia życzeniowo-magicznego, za mało racjonalizmu. Dorośnij w końcu...
  • -1



#25

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nikt nie jest wstanie powiedziec ze jestem w bledzie, tak samo jak ja tobie nie powiem ze sie mylisz. Sa rzeczy ktore sa poprostu niewytlumaczalne, nie karze ci w nie wierzyc, prosze tylko o wysluchanie

Jestem zdania ze wszystko roztrzygnie sie w dniu kiedy odejdziemy z tego swiata


  • 1

#26

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja bym uwierzył, jakby ktoś z was wrzucił kartkę, podpisaną przez psychiatrę, że nie jesteś chorzy i, że zapoznał się z przebiegiem waszych "doświadczeń" oraz nie może tego wytłumaczyć w racjonalny sposób...

Jak na razie to zawsze wygląda jak gadanie i tylko gadanie.


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 09.09.2014 - 17:23

  • 2



#27

lukigl.
  • Postów: 73
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wierzę w to że moderacja tego forum to tak naprawdę reptilianie w ludzkiej skórze znajdujący się w okolicach Alfy Centauri, a to forum powstało w celu dezinformowania ziemian. Co ważne:

nikt nie jest wstanie powiedziec ze jestem w bledzie

 

Widzisz teraz skąd nasze nastawienie? Oboje na poparcie naszych tez mamy wyłącznie nasze słowa, więc obie tezy są równie prawdopodobne. 


  • 0

#28

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

AVE...

Daniel, bo kobiety chcą się wyróżniać na tle innych kobiet. Chcą cię poczuć kimś wyjątkowym. To jest ich sposób na zwrócenie na siebie uwagi. Jedne piszą blogaski z opkami, inne dziergają sweterki, a jeszcze inne wymyślają bajki o duchach. To ostatnie jest dość proste, bo nie wymaga żadnego talentu. W podobny sposób działa wiara w ufo, opętania i inne takie. To krzyk "zwróćcie na mnie uwagę". Doprawdy dziecinny, bo tak mają przede wszystkim dzieci...

 

 

Dla równowagi i poprawności zrównoważ swoją wypowiedź - o to - jak panowie starają się zwrócić na siebie uwagę, w jaki desperacki sposób wznoszą krzyk - Ooo zwróć - proszę Cię na  mnie uwagę za mnie,  nie nie jego ... na mnie&( ... poślij  mi .. poślij to powłóczyste spojrzenie ... łłłaaa ... 

 

Nie wiem o co Ci chodzi za bardzo i po co mam to robić?


  • 0



#29

dorian2t.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

autorko oczywiscie ze warto wybrac sie do specjalisty, ale nie wmawiaj sobie ze jestes chora

Piknie! Ale wmawiać sobie, że ma się zdolności paranormalne to już można? :facepalm:
Specjalista to powinien być pierwszy kierunek...
PS:Choroby psychiczne(strasznie brzmi brrr) nie kończą się na schizofrenii.

autorko oczywiscie ze warto wybrac sie do specjalisty, ale nie wmawiaj sobie ze jestes chora

Piknie! Ale wmawiać sobie, że ma się zdolności paranormalne to już można? :facepalm:
Specjalista to powinien być pierwszy kierunek...
PS:Choroby psychiczne(strasznie brzmi brrr) nie kończą się na schizofrenii.

ona nie wmawia sobie zj.paranormalnych tylko napisala ze widzialla istotę i sama pomyslala ze to moze choroba, a ty piszesz ze sobie to wmawia...
  • 0

#30

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A napisałem, że ona sobie wmawia? To było napisane do ogółu...Skąd wiesz, że widziała, może ma halucynacje/chorobę? Specjalista powinien być pierwszym wyborem, a nie rozpatrywanie czy to istota/duch lub cokolwiek paranormalnego...


  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: duchy medium, opętanie, nawi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych