Skocz do zawartości


Zdjęcie

Geniusz Nikoli Tesli A Oobe?

obbe nikola tesla astral geniusz

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

Darti.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam was wszystkich serdecznie. Zdaje sobie sprawe z tego ze temat nijako moze sie odnosic do samego dzialu, ale tym samym wedlug mojej opinii nie pasuje lepiej do zadnego innego. Pozwolcie zatem, ze gladko przejde do sedna tematu :)

 

*Kim jest Nikola Tesla?*

 

No wlasnie, zdaje sobie sprawe ze sa osoby ktore moga posiadac skromna wiedze na jego temat. Jako ze moj watek jest swego rodzaju prosba, potrzebuje abyscie zaznajomili sie z ta postacia. Mysle ze lepiej od moich wlasnych slow, istote rzeczy odda ten o to film zamieszczony ponizej, i mozliwe ze wystarczy jedynie 8 minut jemu wlasnie poswiecone :)

 

Nikola Tesla - Nieznany Geniusz

 

*Co ma wspolnego geniusz ze Swiatem Astralnym?*

 

Chlonac informacje na temat Tesli, mialem dziwne przeczucie, ze za jego niebywalym geniuszem stoi cos wiecej. Jego dobro jako czlowiek, inteligencja, pokora, ale przede wszystkim - Inwencje wyprzedzajace cale epoki. Przeczucie podparte wiedza na temat zdolnosci umyslu jak i swiatow pozazmyslowych, ktore mowilo mi ze posiadal "odgorna" pomoc. To przeczucie umocnnila informacje ze wyzej wspomniany geniusz wierzyl w pewnego rodzaju Boga, jak i interesowal sie kabala i alchemia. Pozniej przeczucie zostalo potwierdzone przez fragment dokumentu, ktory prosilbym rowniez o obejrzenie.

 

Nikola Tesla - Gospodarz Swiata (Ogladac do okolic 40-41 minuty)

 

*Meritum*

 

Teraz, gdy zapoznaliscie sie z koniecznymi materialami, pytanie kieruje do zaawansowanych podroznikow mentalnych. Co sadzicie na ten temat? W astralu spotykamy rozne istoty (Tak slyszalem, nie zaznalem jeszcze praktyki), czy mozliwym jest aby faktycznie mogl czerpac zasoby z obszarow niedostepnych dla wiekszosci ludzi?


Użytkownik Darti edytował ten post 01.07.2014 - 23:35

  • 0

#2

Morningstar.

    לוציפר

  • Postów: 412
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*** cię dobranoc

 

3.2 Pisz na temat wątku, w którym się wypowiadasz. Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.

3.16 Nie używaj wulgarnego słownictwa.

ostrzezenie.gif

 

Blitz Wolf


Użytkownik Blitz Wolf edytował ten post 02.07.2014 - 13:23

  • -3



#3

vriFF.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Totalnie *** post to umieściłeś Ty... panie 不穩定

 

3.2 Pisz na temat wątku, w którym się wypowiadasz. Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.

3.16 Nie używaj wulgarnego słownictwa.

upomnienie.gif

 

Blitz Wolf


Użytkownik Blitz Wolf edytował ten post 02.07.2014 - 13:26

  • -1

#4

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obydwoje wnieśliście mniej więcej tyle samo do tematu. :D

Co do pytania. To mam wrażenie, że autorze grubo przesadzasz. Tesla to wybitny umysł, ale to wszystko, żadne astralne pierdu pierdu...


  • 0



#5

Darti.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przesadzac moge, ale wnioski nasunely sie same po tym co zostalo powiedziane w linku drugim, o ile ktokolwiek pokwapil sie zeby go obejrzec...


  • 0

#6

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wnioski, które się nasuwają same, to nie wnioski, tylko czyjeś sugestie. Wnioski się samemu wyciąga, a nie korzysta z podsuwanych sugestii.

 

 

...podparte wiedza na temat zdolnosci umyslu jak i swiatow pozazmyslowych, ktore mowilo mi ...

No , a teraz podziel się swoją wiedzą, bo to od niej powinieneś rozpocząć.





#7

Darti.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wnioski, które się nasuwają same, to nie wnioski, tylko czyjeś sugestie. Wnioski się samemu wyciąga, a nie korzysta z podsuwanych sugestii.

 

Coz, mialem na mysli wnioski wyciagniete wlasnie przeze mnie, ktore, wysunely sie same na podstawie mojej wiedzy :D

 

Jednakze, zeby moc ja przedstawic musisz podac mi fragment do ktorego powinienem sie odniesc zeby zachowac porzadek i klarownosc :)

 

Oraz, co ciekawe, szukajac w internecie materialow na temat Tesli w paranormalnym zakresie, okazalo sie ze jeden z uzytkownikow tego forum zalozyl dokladnie ten sam temat.

 

http://www.paranorma...jetnosci-tesli/

 

Za dubel przepraszam, ale jak sie okazuje, nie tylko ja dostrzeglem owe zaleznosci. Oraz, moze niektore watki warto ponawiac i po kilka razy? ;)

 

Jedyna roznica jest taka ze autor przytoczyl fragmenty ktore zawarte sa w drugim linku umieszczonym przeze mnie


Użytkownik Darti edytował ten post 03.07.2014 - 00:43

  • 0

#8

Sinsky.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Każdy wybitny umysł jest nietuzinkowy, każdy twórca działa nieszablonowo, co jest warunkiem dokonania nowego odkrycia. Wynalazki to rozwiązania zadań heurystycznych - takich, w których zakładamy ogólne cele i wybieramy satysfakcjonujące nas wyniki. Co ciekawe, machinalne działanie nie pozwoli nam na osiągnięcie transgresji typu H - do tego potrzebna jest intuicja, działanie nieprzewidywalne, coś, co pozwoli wyjść poza ustalone granice. Tesla miał podłoże naukowe dla wynalazków i narzędzia, a jego mózg dotknięty był różnymi przypadłościami (rzekomo synestezja, dokładna ocena wymiaru obiektu), które pozwalały mu działać inaczej niż inni ludzie. Kabała, OOBE bardziej wynikały z jego osobowości i potrzeby poszukiwania nowych inspiracji. Przy tak sprawnie działającym umyśle rozwiązania powstają lawinowo (tak samo jak z tych rozwiązań powstają kolejne zadania heurystyczne).

 

W astralu mógł co najwyżej spotkać własną podświadomość. Potrafił rozwiązywać skomplikowane równania "w locie", więc czemu nie miałyby mu się śnić rozwiązania problemów, z którymi często zasypiał? Odgórna moc, owszem, pomagała mu, to ta sama moc, która pomogła nam przestać mieszkać w jaskiniach i wcale nie mówię tutaj o kosmitach. 

 

Pogrubione polecam sobie wyszukać w necie. O transgresji możesz poczytać sobie np. w "Transgresji i Kulturze" Józefa Kozieleckiego - może znajdziesz jakąś kopię.

 

Dużo można pisać, ale do zrozumienia i tak potrzebna jest doza literatury analizującej działanie umysłów wybitnych jednostek. o Tesli powstało troszkę mitów, więc trzeba czytać ostrożnie.

 

Pozdrawiam


  • 0




Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: obbe, nikola tesla, astral, geniusz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych