Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moja nazwa profilu / nick


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
453 odpowiedzi w tym temacie

#76

Nuphârizar.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cleric - dziekuje najuprzejmiej :)

#77

Meledictum.
  • Postów: 222
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja? No wiec mialem sobie kiedys nick Bloodbath ktory z kolei pochodził, od nazwy pewnego Death Metalowego zespolu... w pewnym translatorze, ktory 'tłumaczył' slowa na jezyk Orków z Tolkienowskiego swiata, wpisalem Bloodbath no i tak powstal moj aktualny nick, ktory swoja droga jest unikatowy, bo jeszcze nikogo innego o tym nicku nie spotkalem. Amen.


Bleheh, tak jak mój (mAledictumów jest wielu, ale mEledictum jest tylko jeden. :D Dowód: wpiszcie sobie w google meledictum. :)) BTW: mógłbyś podać linka do tego translatora? (o ile jeszcze gdzieś go tam masz/pamiętasz. ;) )

#78

Nuphârizar.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://www.barrowdowns.com/middleearthname.php"]http://www.barrowdowns.com/middleearthname.php[/url] znalazlem inny, tamtego juz mi sie nie udalo.

#79

Rhinosaur.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja xywka to nazwa utworu Soundgardena
a Ogolnie to kumple na mnei mowia Fidżu :smile:

#80

francis drake.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

powiedzmy że francis drake był gwiazdą rocka pływającą na statku w czasach elżbietańskich, coś jak byron ale z dużo większym chamstwem w charakterze i cudowną bezczelnością.

#81

Emanuel.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Emanuel - Bóg z nami
Adam - człowiek

lepiej mnie rodzice nazwać nie umieli :crazy:

#82

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi ktos już tu zapixelował nicka to wpisałem Pixa :> Kumple tak na mnie wołają...nie wiedzieć czemu :hmm:

#83

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

michał22- michał to moje imie, a numerek 22 to sobie go wymyśliłem, zapraszan na www.zjawiska22.fora.pl


Umieszczając reklamę strony internetowej w miejscu do tego nie przeznaczonym, naruszasz regulamin forum.inga.

#84

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

A ja lubie SOAD i stąd też mój nick - Revenga - to jedna z ich piosenek i tak nic lepszego mi do głowy nie przyszło.
Teraz można mnie znaleźć w sieci pod nickiem Yavanna (to z zamiłowania do twórczości Tolkiena ;) )

#85

Jequon.
  • Postów: 116
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

nick Jequon, czasami uzywam samo Jeq, pochodzi jeszcze z czasów gdy lubiłem czytać rózne dziwne teksty, o temetyce religijnej i parareligijnej. Nic nie oznacza, jest poprostu wymieniony jako jeden z wielu, ale jest w miare orginalny, jak gdzies sie napotkacie na kogoś z tym nickiem to na 99% jestem to ja :]



#86

Tony Montana.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Blood, od piosenki Papa Roach, ktora lubie...


Blood Brothers ?

#87

uN1v3rS3.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

universe bo interesuje się astrofizyką :]

#88

aśka.
  • Postów: 97
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

aśka--> bo tak się nazywam (?)

#89

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jequon, czy nie byles operatorem w grze OGame na uni4? :smile:

#90

Jequon.
  • Postów: 116
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

tomason tak byłem tam operatorem, niezbyt dlugo bo było to moje drugie uni, ale byłem. Jak chcesz pogadać to pisz na PW, albo odkop w HydeParku temat o OGame.
Żeby nie robić samego offtopu, to wróce do mojego nicka, śmieszne jest to, że ile znam osób to każdy inaczej wymawia mój nick, ale to nick jedynie internetowy, wiec nie ma konieczności tłumaczenia jak to się czyta :]




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych