Skocz do zawartości


Zdjęcie

Śmierć Elisy Lam - zagadka hotelu Cecil


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

#61

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mechanizm detekcji w włosach jest krańcowo prosty, ale skuteczny.Włosy rosna dość równo ok 1 cm na miesiąc. We włos zostaje wbudowane praktycznie wszystko co ma organizm pod ręką.Po wrośnięciu we włos substancja zostaje skutecznie zdezaktywowana i "zamrożona" jesl bierzemy pod uwagę część środkowa włosa to jest tez skutecznie chroniona przed wpływem środowiska. Dzięki temu można stosując odpowednio rozdzielcze metody analizy i znając odległość od cebulki włosa określać chwilowe stężenia wiele interesujących substancji Miedzy  innymi tak mozna wykrywać leki , narkotyki , metale ciężkie ,liczne trucizny.Do wykrycia przez tą metode nie ma znaczenia czas metabolizacji substancji  w organiźmie czy jej trwania w osoczu.Stosując odpowiednio rozdzilelczą metodę można określic nie tylko sam fakt brania narkotyku, ale nawet kiedy i w jakich dawkach dany narkotyk był pobierany. To troche jak słuchanie nagrania chemicznego z ostatnich dni życia badanego.

Nie wypowiem sie bo nie znam szczegółow. Badałam tylko mocz na zawartosc narkotyków i same narkotyki w postaci tabletek. Nie badałam innych cieczy czy plynów ustrojowych. Wydaje mi sie że badania w lab. kryminalistycznym sa bardziej szczegółowe i nie bawią sie w głupie wykrywanie metabolitów w siuśkach. Pewnie badają włosy i byc moze zawartośc we krwi.


  • 0

#62

Fox94.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam  :> sprawa Elisy Lam interesuje mnie już od dawna. W 2014 zaczęłam swoją "przygodę" w szukaniu informacji. Moim zdaniem żadne narkotyki czy alkohol nie wchodzą w grę. Skoro sekcja zwłok nie wykazała niczego to cóż można więcej na siłę udowadniać. Jak dla mnie albo faktycznie choroba psychiczna miała na to wpływ albo też zjawiska paranormalne. Skoro hotel ma tak mroczną przeszłość jak mordercy czy też samobójcy to na pewno nie jest to spokojne miejsce pod względem duchowym nawet bez tej mrocznej okolicy. Jestem święcie przekonana jak zostało wspomniane, że nawciskała złe guziki i zablokowała windę. Potem jej dezorientacja. Z początku na filmiku widać też jej beztroskość a później zaczyna się zachowywać, jakby była przestraszona.


  • 0

#63 Gość_UlzzangGirl

Gość_UlzzangGirl.
  • Tematów: 0

Napisano

Czy ktoś brał pod uwagę, że Elisa mogła stać się ofiarą mordercy-gwałciciela? 

Na nagraniu z kamery widać, że wchodząc do windy, Elisa nie wykazuje żadnego strachu czy dziwnego zachowania. Jej dziwne zachowanie zaczyna się w momencie, w którym winda nie chce się zamknąć. Mogła wtedy spotkać swojego potencjalnego mordercę, który dopadł ją gdy odeszła od windy. Zanim jednak pozbawił ją życia, mógł proponować jej seks. Jeśli się nie zgodziła, mógł ją zgwałcić pozbawiając ją przed tym ubrań. To by tłumaczyło, dlaczego w momencie znalezienia jej w zbiorniku była rozebrana i krwawił jej odbyt. 

 

 

Ewentualnie mogło być tak, jak przedstawiono w tym flmie


Użytkownik UlzzangGirl edytował ten post 14.04.2015 - 15:33

  • 1

#64

Phantasma.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej, mam tutaj parę obrazków z okolic tego zbiornika na wodę:

ta94edc_Z0azycM.jpg

Widzicie ten biały napis? SUMA FEKTO CUNT HER 2012.

To samo w innym miejscu:

t84e0a1_feaeb9_graffiti.jpg

Napisy wyglądają na "świeże". Widać, że miejsce nie bylo tak dobrze strzeżone, przecież ktoś z zewnątrz musiał zrobić te graffiti. I co oznaczają te napisy??? Jeszcze na youtube jest filmik z chińskiej telewizji, dziennikarka idzie na górę, są normalne drzwi. Obok jeszcze kilka drabin, przez które można by było się dostać na dach.


  • 0

#65

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Znam te ,fakty' niektórzy doszukują sie związku tych napisów ze smiercia Ellisy. Slowa te to ,Fecto cunt her suma' . Sa to slowa uwazane przez niektorych za takie któere mają   charakter obraźliwej profanacji lub przekleństwa. Co oznaczają-warto poszperać samodzielnie a najlepiej wpisać formulke w google i kliknać w filmy (nie warto szukac tak przez youtube bo nic nie wyskakuje)

 

Minuta 2:28 filmiku

 

 

To wydaje sie dosć intrygujace i być moze jest istotne dla śledztwa. Jest jednak coś co podkreslil autor powyzszego filmiku. Nawet jeśli to grafitti nie ma bezpośredniego związku ze sprawa to napewno podkresla że dach nie jest calkowicie niedostępny tak jak powinien byc i kazdy przy odrobinie sprytu mógł sie tam dostac z zewnątrz.

 

Przewijają sie tez pewne kuriozalne poszlaki. Rzekomo w pobliżu zdarzenia odnaleziono zużyte opakowanie po tescie laboratoryjnym typu LAM-ELISA wykrywający obecność pratków gruźlicy. Powiem szczerze jest mnóstwo testow typu ELISA i stosowane są one w laboratoriach bardzo powszechnie. Gruźlica również jest wykrywana zwłaszcza w laboratoriach mikrobiologicznych. Należałoby raczej doszukiwac się tu niesmacznego żartu albo zbiegu okolicznośc.


Użytkownik Cadavera edytował ten post 03.07.2015 - 18:38

  • 1

#66

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znane są testy ELISA, nie ma natomiast testu ELISA-LAM. Po jej śmierci pojawiła się teoria, że ponieważ miała na imię tak jak nazwa testu, to jej zabójstwo było związane ze szczepionkami lub epidemiami, w rodzaju "dawania komuś znaku". Pogłoska o pojemniku po teście to zapewne próba uwiarygodnienia tej teorii.

 

Z tego co pamiętam, pierwsze teksty wspominały, że na dach wprawdzie nie było otwartego wejścia wprost (to znaczy zwykle było zamknięte), ale możliwe było wejście po schodach pożarowych, a do tych można było wyjść przez okno z korytarza. Informację tą potwierdzali też ludzie którzy zatrzymywali się w hotelu.


  • 0



#67

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak nie ma testów ELISA LAM jak są....

http://www.mmrp.org/...-detection.html   (7 linijka akapitu Approach)

http://www.mybiosour...oducts_id=29368

 

Niemniej uważam że to zbieg okoliczności.

Co do wejścia na dach to bardzo możliwe tez widziałam tutaj takie opinie więc cos w tym musi być.


  • 0

#68

MAHARET.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

CHAD - Choroba Afektywna Dwubiegunowa...Niestety miałam bliskiego przyjaciela który zmarł przez ta chorobę, tylko dlatego ze ani rodzina ani znajomi mu nie wierzyli i mylili jego stany ze zwykłą depresja. 4 razy próbował popełnić samobójstwo i wreszcie się udało. Najgorsze w tym jest to ze miewał stany euforii w których podróżował, zakładał nowy biznes, uprawiał sporty ekstremalne. Wydawał się zdrowym i szczęśliwym facetem. Z roku na rok choroba pogłębiała się i chłopak zaczął miewać omamy i wizje. Mówił ze jest śledzony i prześladowany przez przeróżne fantastyczne postacie. Robil absurdalne rzeczy. Potrafił wyjść w piżamie lub nago w biały dzień i w takim "stroju" wsiadać w pociąg jadący nad morze...Najdziwniejsze ze kiedy ataki mijały znowu był sobą, zwykłym inteligentnym kumplem z czasów licealnych. To straszna choroba, dotyka nie tylko osobę chora lecz także rodzinę i przyjaciół. Myślę ze to właśnie było przyczyna śmierci Elisy Lam...Choć przyznam ze cala sprawa jest bardzo intrygująca.


Użytkownik MAHARET edytował ten post 06.07.2015 - 01:05

  • 1

#69

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

CHAD - Choroba Afektywna Dwubiegunowa...Niestety miałam bliskiego przyjaciela który zmarł przez ta chorobę, tylko dlatego ze ani rodzina ani znajomi mu nie wierzyli i mylili jego stany ze zwykłą depresja. 4 razy próbował popełnić samobójstwo i wreszcie się udało. Najgorsze w tym jest to ze miewał stany euforii w których podróżował, zakładał nowy biznes, uprawiał sporty ekstremalne. Wydawał się zdrowym i szczęśliwym facetem. Z roku na rok choroba pogłębiała się i chłopak zaczął miewać omamy i wizje. Mówił ze jest śledzony i prześladowany przez przeróżne fantastyczne postacie. Robil absurdalne rzeczy. Potrafił wyjść w piżamie lub nago w biały dzień i w takim "stroju" wsiadać w pociąg jadący nad morze...Najdziwniejsze ze kiedy ataki mijały znowu był sobą, zwykłym inteligentnym kumplem z czasów licealnych. To straszna choroba, dotyka nie tylko osobę chora lecz także rodzinę i przyjaciół. Myślę ze to właśnie było przyczyna śmierci Elisy Lam...Choć przyznam ze cala sprawa jest bardzo intrygująca.

Dziekuję! Dziękuje DZIĘKUJĘ. Magharet ciesze się że mówisz to co ja kilka stron do tyłu. Ja tez przypuszczam ze dziewczyna sama mogla zrobić sobie krzywde zwlaszcza ze podobno mówila znajomym kiedy byla na wyjeździe lub na krotko przed że traci kontakt z rzeczywistością. Jeśli cofniesz sie o kilka stron pisałam tez o tym co jest na jej blogu. Szczególnie polecam moj post #49 na stronie 4 gdzie wypisalma kilka cytatow z jej rzekomego bloga. Ponoć ktoś go zhakowal i dalej prowadzi ale stary wpisy wydają się autentyczne i pasuja do linków z innych artykulów Wpisy z czasu wyjazdu sugeruja ze czuje się ,przesladowana' co byc może mialo miejsce albo bylo jej rojeniem. To wszystko domysly ale choroba psychiczna-o ktorej zreszta od poczatku byla mowa jest prawdopodobnie główną przyczyna całego nieszczęścia. Jeszcze raz prosze Maharet byś obejżała kilka stron do tyłu tej dyskusji. Wymieniamy się tam dodatkowymi informacjami powiązanymi z cała sprawą. Nie wiadomo co jest faktem, co plotka a co ,mistyfikacją'.


Użytkownik Cadavera edytował ten post 05.07.2015 - 15:40

  • 1

#70

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziwię się, że jeszcze nikt tego tu nie zalinkował, mi się wyświetliło od razu po obejrzeniu tego pierwszego filmu. Obejrzyjcie sobie:

 

 

Nie wiem jak Wy, ale ja to kupuję. Widzę, że Cadavera i parę innych osób jest zaznajomionych w temacie, więc jeśli wyłapiecie jakieś niezgodności lub nieścisłości to wypiszcie.


  • 0



#71

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To generalnie pokrywa sie z ogólnym zamysłem.Nie zawsze jednak wiemy co jest faktem a co plotką. Co ma zwiazek ze sprawa a co jest przypadkiem.

Fakt jest taki: dziewczyna miala zaburzenie bipolarne. Moim zdaniem to była przyczyna jej smierci.

 

Które jednak ,fakty' sa wyrażnie sprzeczne i potrzebuja weryfikacji?

-raport toksykologiczny. Pierwszy raz spotkałam ekspertyze toksykologiczna związaną ze smiercia Elisy. Byla chora wiec leki na pewno musiala zażywać-i to bardzo istotna przesłanka która ma jak najbardziej sens

-hotel cecil- w filmiku zasugerowano ze ktoś z gosci  na pewno zobaczylby morderstwo....tyle że hotel ten nie cieszyl sie dobra opinią. Sama Elisa w swoim blogu o ile on jest autentyczny (ale daty potwierdzają ze jest) wspominala że w okoł hotelu kreca sie podejrzane męty. W poblizu dokonano też kilku morderstw.

-zapisy z blogu Elisy(czy to jej blog i czy jest autentyczny, daty sugerują ze jest)

ktore wskazuja na to ze Elisa czula się prześladowana w trakcie wycieczki, miała epizody depresyjne ale tez napady manii i pobudzenia. Jest to typowe dla tego zaburzenia. Jak pisze w poscie #49 Elisa miewala momenty braku poczucia sensu życia.

-jej wycieczka byla zaplanowana. Na kilku stronach Internetowych o ile dobrze pamiętam podkreślano to. Jej blog rowniez to sugeruje

-krwawienie z odbytu odkryte u zwłok które moglo byc spowodowane rozpadem  albo ingerencja osoby drugiej.
-zapisy na blogu sugerują ze sama wychodziła wieczorem. Nie musze mowić co to moze oznaczac dla delikatnie zbudowaniej dziewczyny o azjatyckim typie urody w okolicyu pełnej podejrzanych mentów.

-dziwne napisy na zbiorniku i szybie oraz test ELISA-LAM (to ostatnie to pewnie tylko plotka)

 

Generalnie jestem zwolenniczką teorii ze dziewczyna sama zrobila sobie krzywde. Mozliwosc dostania sie na dach jest wszedzie podkreslana i nie ma co tego negowac.Tak jak napisała Maharet osoby z  zaburzeniem bipolarnym mogą sie dziwnie zachowywać.Fazy depresyjne przeplatają sie z euforycznymi. Wbrew pozorom największe szaleństwo dokonuje sie w fazie ,euforycznej' pojawia sie wtedy silne pobudzenie. Pojawila a sie tez informacja o lekach-pierwszy raz podano konkretne nazwy leków związane z Elisa.To moze byc bardzo wazna poszlaka. Rodzina dziewczyny twierdzi że nie miala powodu by zrobic sobie krzywde ale serio?! Ich corka byla powaznie chora. Nawet jej blog wskazuje że miala spore spadki nastroju. Sama choroba psychiczna wystarczy by popełnić samobojstwo. Mnie się jedak wydaje ze nie było to samobojstwo zamierzone. Wypadek. Chalucnacje spowodowane chorobą lub lekami mogly doprowadzić do dziwnych zachowań. Podobno ubranie pływalo obok w zbiorniku.Możliwe ze weszła do środka i straciła przytomnośc albo swiadomośc i utopila się.

 

Nie wykluczm jednak tej malej opcji że to mogło byc morderstwo choć wydaje sie to malo prawdopodobne wobec ujawnionych faktow


Co zaś do samego preparatu venlafaxine- racja. skutki uboczne bardzo pasują. Pozwolę sobie je wymienić te które wystepuja BARDZO CZĘSTO I  CZĘSTO:

 Bardzo często: suchość w jamie ustnej, ból głowy, nudności, pocenie się (w tym poty nocne);
Często: zmniejszenie masy ciała, zwiększenie stężenia cholesterolu we krwi, niezwykłe sny, zmniejszenie popędu płciowego, zawroty głowy, zwiększenie napięcia mięśniowego, bezsenność, nerwowość, mrowienie, uspokojenie, drżenie, dezorientacja, uczucie odseparowania (lub braku zaangażowania) od samego siebie i od rzeczywistości, zamazane widzenie, zwiększenie ciśnienia krwi, nagłe zaczerwienienie, kołatanie serca, ziewanie, zmniejszenie łaknienia, zaparcia; wymioty, dreszcze, trudności z oddawaniem moczu, zwiększona częstość oddawania moczu, zaburzenia wytrysku /orgazmu (mężczyźni), brak orgazmu, impotencja, nieregularności w miesiączkowaniu, takie jak nasilone krwawienie lub częstsze nieregularne krwawienie, osłabienie (astenia).

 

Co bardzo ciekawe natrafilam kiedyś na stronę internetowa gdzie pojawila sie wspomka iż Elisa mówiła o utracie poczucia kontaktu z rzeczywistością, dziwnych snach i jakichś sylwetkach ktore się pojawiają...Baaardzo to pasuje do opisu tych skutków. Nie znalazlam w ulotce informacji o halucynacjach ale po wpisaniu w wyszukiwarkę ,venlafaxine halucinations' pojawiają się odniesienia do badań naukowych więc cos jest na rzeczy.

 

Szukając informacji o buproprionie pojawiłao się trochę działan ubocznych. W częstych działaniach lek ten moze powodowac lęk i pobudzenie a w rzadkich przypadkach halucynacje. Natrafilam tez na ciekawa notke na wikipedii pod haslem buproprion

 

,,Myśli i zachowania samobójcze są rzadkie w badaniach klinicznych, jednakże FDA wymaga, by każdy lek przeciwdepresyjny (a więc i bupropion) miał zamieszczone na opakowaniu ostrzeżenie, że antydepresanty mogą zwiększać ryzyko samobójstwa u osób młodszych, niż 25 lat. Ostrzeżenie to opiera się o analizy statystyczne przeprowadzone przez FDA, które znalazły dwukrotny wzrost występowania myśli i zachowań samobójczych u dzieci i młodzieży, natomiast półtorakrotny w grupie wiekowej 18-24 lata[44]. W tej metaanalizie FDA objęła wyniki 295 badań klinicznych 11 antydepresantów, aby uzyskać wyniki istotne statystycznie. Rozważany sam jeden, bupropion nie wykazywał istotnej statystycznie różnicy od placebo''

 

Przypominam jednak ze Elisa brala nie tylko buproprion a także venlafaxine. Mozliwe ze sa tez inne leki o których nic nie wiemy. Istnieje więc ciekawa zalezność pomiedzy grupa lekow ktore przyjmowala (antydepresanty) a tym że niestety zmarla prawdopodobnie na skutek wypadku lub własnego zamierzonego działania.


Użytkownik Cadavera edytował ten post 06.07.2015 - 00:02

  • 2

#72

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i o to chodziło ;) . Już chyba nie ma wątpliwości co do tego, że najbardziej prawdopodobne jest samobójstwo - zamierzone lub wypadek. Nie jest to pewnik, ale jest to najbardziej prawdopodobne.

 

Natomiast pierwszy raz słyszę o dziwnych napisach na zbiorniku i szybie (i o jaką szybę chodzi?). Rozjaśnisz trochę, Cadavera?


  • 0



#73

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No i o to chodziło ;) . Już chyba nie ma wątpliwości co do tego, że najbardziej prawdopodobne jest samobójstwo - zamierzone lub wypadek. Nie jest to pewnik, ale jest to najbardziej prawdopodobne.

 

Natomiast pierwszy raz słyszę o dziwnych napisach na zbiorniku i szybie (i o jaką szybę chodzi?). Rozjaśnisz trochę, Cadavera?

Pewnie ze tak. To przez ten temat zdecydowalam się po dlugim zastanawianiu się by wstapic na forum.Posty #65 i #64 na tej stronie powinny wiele  wyjaśnić w kwestii napisów. Na youtubie istnieje trochę filmikow na ich temat ale trzeba pogrzebać.Ja całą sprawe Elisy Lam rozpatrywalam wzdluz i wszerz tutaj na forum. Wiele osob podsuwa naprawde ciekawe spostrzeżenia. Łatwo jest coś sobie wmowic. np. na youtubie duzo osób dostrzegalo że w scenie w ktorej Elisa wychodzi z windy w pewnym momencie widac jakąs ,obca stopę' za nia co sugerowałaoby obecność innej osoby. Te komentarze do filmika wmowiły mi ze to prawda i bardzo się tym zasugerowałam ale znajomy uswiadomił mi że to po prostu stopa Elisy ustawiona w pewien sposób.


  • 0

#74

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Faktycznie, wcześniej nie przyjrzałem się dokładniej tym dwóm postom. Obejrzałem filmik z postu #65 i facet opowiadając o napisie na szybie dochodzi do konkluzji, że oba napisy musiały tam być przed całym zdarzeniem z Elisą i nie mają ze sprawą związku. Wnioskuje to po tym, że na szybie oprócz sentencji "Fecto cunt her suma" wypisany jest jeszcze rok 2012, a zdarzenie miało miejsce w roku 2013. Błędna logika, znając już dobrze zagadkowość całej sprawy i wielu jej wątków, powinno się wiedzieć, że to może nie być takie proste. Wyciąganie tak prostych, pozornie logicznych wniosków w takich sprawach może prowadzić na manowce, a nie do rozwiązania.

Już podaję dwa alternatywne wyjaśnienia napisu "2012":

 

1. Rok 2012 wcale nie musi oznaczać daty wykonania grafitti - równie dobrze może być związany z Elisą. Biorąc pod uwagę znaczenie sentencji "Fecto cunt her suma" ("In fact she was a cunt", na polski już nie przetłumaczę bo niezgodne z regulaminem ) mógłby nawiązywać np. do jakiegoś wydarzenia z jej życia lub mającego z nią związek, które miało miejsce właśnie w roku 2012.

2. 2012 wcale nie musi nawet oznaczać roku. Co więc innego mogłoby oznaczać? Być może to jakiś szyfr?

 

Facet spekuluje na temat samej sentencji, że być może nie jest to jedna sentencja, tylko zbiór oddzielnych słów, tagów. Być może też jakiś szyfr albo hasło jakiegoś gangu (niezbyt przyjemne okolice Los Angeles). Zastanawia się też nad tym w jakim celu w takim razie (jeśli grafitti nie ma związku ze sprawą Elisy) ktoś się wdrapywał na dach hotelu, żeby na zbiorniku i szybie coś nabazgrać, skoro zazwyczaj grafitti robi się w widocznych miejscach, żeby ktoś to widział, jest przeznaczone pod jakąś publikę. Też błędne myślenie moim zdaniem, bo przecież nie w takich miejscach już różne bazgroły (bardziej lub mniej sensowne) rysowano. No i spekuluje na temat samej sentencji, a o "2012" już nic więcej nie mówi, na co zwróciłem już uwagę. 

 

Zwrócę uwagę także na możliwy związek (być może symboliczny) stwierdzenia "she was a cunt" z tym, że znaleziona została naga... Kto wie? I oczywiście w tym wariancie zaczynam sugerować już udział osób trzecich w jej śmierci. Cadavera, wspomniałaś też o krwawieniu z odbytu i że to mógł być efekt rozkładu. O ile dobrze się orientuję, w wyniku rozkładu ciała do żadnego krwawienia nie dochodzi.

 

Kiedy przeanalizowałem te napisy sprawa stała się jeszcze bardziej intrygująca i już nie tak jednoznaczna jak mi się wydawało. Zastanawiam się czy wiadomo jest cokolwiek o policyjnym dochodzeniu wokół tej sprawy, bo chyba jak dotąd nie za bardzo było to w tym wątku poruszane przez kogoś (chociaż mogłem przegapić). A z filmu tego gościa dowiedziałem się tylko tyle, że sprawa jest nierozwiązana (czyli teoretycznie wciąż w toku). Widzę, że opublikował co najmniej kilka filmów o sprawie Elisy Lam, więc kiedy będę miał czas obejrzę pozostałe.

 

A wracając do roku 2012. Cadavera, przeglądałaś bloga Elisy - przypominasz sobie może z roku 2012 coś szczególnego? Coś co mogłoby pasować do stwierdzenia, że była "cunt"? Bo na razie w kierunku tego tropu się kieruję.


Użytkownik Legend@rny edytował ten post 06.07.2015 - 03:18

  • 0



#75

MAHARET.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dla mnie jej zachowanie w windzie jest ewidentnym dowodem na jej chorobę umysłową, być możne spotęgowana jeszcze zażytymi lekami. Co stało się potem? Mogła wskoczyć do zbiornika nawet nieświadoma ze popełnia samobójstwo. W takim stanie człowiek traci poczucie rzeczywistości i kontakt z realnym światem jest niemożliwy. Trwa to dopóki nie zostaną podane środki farmaceutyczne a zakładając ze śmierć nastąpiła zaraz po scenie w windzie widać wyraźnie ze nikt nie był w stanie na czas jej pomoc. Co do domniemanego morderstwa...Nawet jeśli ktoś wykorzystał jej stan, rozebrał ja i zgwałcił to zastanawia mnie dlaczego istnieje tylko jedno nagranie z monitoringu?  Przecież w takich hotelach kamery są na każdym kroku. Czy nie uchwyciła by mordercy? Ja widzę to tak:

Dziewczyna chora na CHAD dostaje ataku maniakalnego i daje się sfilmować telekamerze w znanym hotelu CECIL, którego "zła sława" wabi klientów od pokoleń. Fakt ze 2 tyg później znajdują jej ciało w zbiorniku wodnym (co jest leciutkim niedopatrzeniem obsługi hotelowej oraz minimalnym skrzywieniem dotyczącym zasad bhp) fakt ten zostaje wykorzystany do sklecenia następnej legendy miejskiej zaraz po Czarnej Dahli, morderstwach, samobójstwach i innych świadomych lub nie ofiarach hotelu Cecil....Sprzyja to pojawianiu się rozmaitych niestworzonych historii, teorii spiskowych opowiastek sięgających swymi korzeniami nawet ILLUMINATOW! Biznes kwitnie, czarna sława hotelu została uratowana!


  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych