Skocz do zawarto¶ci


Zdjêcie

Debaty: Zg³oszenia


  • Zaloguj siê, aby dodaæ odpowied¼
1101 odpowiedzi w tym temacie

#1081

asbiel.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja ponadprzeciêtna
Reputacja

Napisano

Propozycja debaty. "Religie na świecie: Przestarzały system wierzeń społeczeństw czy uniwersalne remedium na stabilizację pokoju cywilizacji".


U¿ytkownik asbiel edytowa³ ten post 02.09.2017 - 09:49

  • 1

#1082

animale.
  • Postów: 77
  • Tematów: 2
Reputacja ¯a³o¶nie niska
Reputacja

Napisano

No to ja mogę praktycznie na dowolny temat ,ale warunek  na żywca (steam YT) - kamerka + mikrofon

Dajemy tydzień na przygotowanie ...

Coś w formie debaty TV :

Każdy ma po 2 minuty , może zadawać pytania, ale nie może przerywać ...

Nad wszystkim czuwa admin :)

Pocenie się przy komentarzach , klepanie w klawiaturę  przez anonimową osobę ,  tasiemce nie mają sensu - przy obecnie dostępnej technologii jaką jest  konferencja online czyli przekazywanie wideo i dźwięku

Taki temat w 30 minut online do ogarnięcia , a kamerkę i mikrofon ma każdy i wiadomo z kim się rozmawia ...


U¿ytkownik animale edytowa³ ten post 10.10.2017 - 19:55

  • 0

#1083

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Up

 Jasne:) Konferencja on line, gadka szmatka itd.

 Cała trudność polega na tym, że wielu ludzi w dzisiejszych czasach ma problem z pisaniem. Nie chodzi o to aby ogarnąć temat, tylko o to aby ładnie to napisać. 

 

Pocenie się przy komentarzach , tasiemce nie mają sensu

 Właśnie na tym polega zabawa :)


  • 0



#1084

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • P³eæ:Mê¿czyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może to być pisemna turbodebata, była już taka na temat szatana, trwała ze dwie godziny.


  • 0



#1085

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powiem szczerze, że taka debata w formie TV to byłby jakiś kosmos i jestem jak najbardziej na tak. :D


  • 0



#1086

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • P³eæ:Mê¿czyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale na jaki temat?
  • 0



#1087

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • P³eæ:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na dzień dzisiejszy nie ma opiekuna debaty. Jeśli o mnie chodzi to nie mam czasu zajmować się debatą.





#1088

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • P³eæ:Mê¿czyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może ktoś by był chętny na temat o duchach? Tak bardziej w połowie maja.

"Nawiedzone domy - nadnaturalne zdarzenia czy mity i złudzenia?"


  • 0



#1089

Erik.
  • Postów: 927
  • Tematów: 106
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystko jest związane ze wszystkim innym, tak więc dla kogoś interesującego się astronomią słuszną debatą było by np.omówienie oficjalne zaistniałego Kosmosu choć ci co myślą racjonalnie na pewno odczuwają, że tzw. "Big Bang" nie mógł być samym początkiem wszystkiego. Socjolodzy, ludzie religijni i wszelkiego rodzaju pacyfiści czy zwolennicy dualistycznego podziału ludzkich zachowań na tzw. "dobro"  w tym tzw."grzech" jak i "zło" mogli by przejść do jednego z pierwszych mitologicznych afer związanych z ludźmi, a mianowicie np. przedstawionego w formie biblijnej dylematu czy słusznie ludzie "zgrzeszyli" chęcią pojęcia wiedzy (drzewo dobra i zła) czy powinni jednak pozostać głupimi bezwolnymi niewolnikami w ogródku tzw."Boga". Jednym słowem czy ów przysłowiowy "Szatan" był tak naprawdę "zły" jeśli chciał abyśmy stali się inteligentniejsi, czy zły jest mimo wszystko ten tzw."Bóg", który zamierzał po coś trzymać nas w ciemnocie? 


U¿ytkownik Erik edytowa³ ten post 21.07.2018 - 23:08

  • 0



#1090

Perseusz.
  • Postów: 75
  • Tematów: 4
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja ponadprzeciêtna
Reputacja

Napisano

Chętnie wziąłbym udział w jakiejś debacie np. w zawieszonej debacie o NWO, w drugiej debacie na temat gender albo na jakiś nowy temat. Podobał mi się też pomysł asbiela o religii. 


  • 0



#1091

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • P³eæ:Mê¿czyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale po której stronie? W przypadku starych debat trzeba jeszcze brać pod uwagę czy pozostali użytkownicy są aktywni.


  • 0



#1092

Perseusz.
  • Postów: 75
  • Tematów: 4
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja ponadprzeciêtna
Reputacja

Napisano

Nie napisałem tego, ponieważ jestem gotów nie tylko bronić swoich poglądów, ale również spróbować trudniejszej drogi i bronić czegoś w co sam niekoniecznie wierzę. Nie mniej gdybym mógł wybierać - przeciw teorii o NWO, przeciw teorii o szkodliwości gender, za archaizmem starych systemów wierzeń. Właściwie w przypadku ostatniego bycie i po drugiej stronie może być fascynujące.

 

W przypadku starych debat brałem pod uwagę to, że któryś z dyskutantów mógł już zniknąć i wtedy można zająć jego miejsce lub w razie braku obu, zacząć debatę od nowa z kimś innym. 


  • 0



#1093

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3013
  • Tematów: 2585
  • P³eæ:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chciałam przy okazji nadmienić, że nic nie stoi na przeszkodzie, by zaproponować własny temat debaty. Jeśli Panowie macie ochotę wystartować w debacie, ale nie pasuje Wam tak do końca żaden z dotychczas podanych tematów, zawsze możecie pójść własną drogą :)


  • 0



#1094

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • P³eæ:Mê¿czyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pogadałem z Perseuszem na PW i jest chętny stanąć w szranki w temacie o dodatkach do żywności. Czy znajdzie się jakiś chętny na bycie opiekunem debaty?


  • 0



#1095

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3013
  • Tematów: 2585
  • P³eæ:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oczywiście. Jeśli nikt nie wyrazi bezpośrednio chęci, to sama ją dla Was poprowadzę zaczynając od wyboru sędziów :)  Wolicie debatę klasyczną, czy turbodebatę? W razie wątpliwości służę wyjaśnieniami i pomocą.

 

Gdy już ustalicie między sobą wszystkie detale, to podajcie tylko proszę dokładne brzmienie tematu oraz dzień, w którym chcielibyście rozpocząć debatę. Zajmę się resztą.


  • 0




 

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 u¿ytkowników, 0 go¶ci oraz 0 u¿ytkowników anonimowych