Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwna sytuacja...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#16

Vintagee.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A zdjęcie tej wiadomości sms dostaniemy ?
  • 0

#17

Nerubis.
  • Postów: 154
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zdjecie bunkru to kazdy mogl zrobic ;p to nie jest dowod na istnienie tajemniczego przesladowcy i czlowieka w masce, a o taki nam chodzilo - czyli sms lub kwiaty. nie ma zdjęć - nie ma zaufania do opowieść.

Fajna creepasta.
  • -1

#18

Prometeusz-E=mc2.
  • Postów: 14
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam za bardzo jak jego wykonać ponieważ nie mam aparatu, zdjęcia robię telefonem, a telefonem nie zrobię zdjęcia telefonu :D Screena nie mogę w moim telefonie zrobić i nie wiem czy jest sens w ogóle szukać jakiś programów, bo tak jak powiedziałem wcześniej, został wysłany z bramki
  • 0

#19

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdjęcie bunkru - żaden dowód. Sms jeśli z bramki to nawet się nie fatyguj, bo z bramki to mogłeś go sobie sam wysłać. Zdjęcia kwiatków(rzekomych) nie ma, bo zniszczone. Więc chyba sam rozumiesz jaka jest wiarygodność tej historii?
  • 1



#20

Dr.BreeM.
  • Postów: 37
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz, nie wszystko musi mieć wyjaśnienie paranormalne, może zobaczyłeś za dużo i jesteś teraz komuś nie na rękę ? Ale raczej wydaje mi się, że to jakiś żart, chociaż historia fajna, czekam na dalszy ciąg wydarzeń :)
  • 0

#21

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli to co mówisz jest prawdą to może być duch żołnierza który zginął (?) w tym właśnie bunkrze mając na twarzy maskę gazową.

Nie paranormalne wyjaśnienie: To równie dobrze mógł być morderca (?) który właśnie schował tam ciało swojej ofiary i myślał że ty o tym wiesz.
  • 2



#22

extinct.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A o co konkretnie ten typ pytał sąsiada?
  • 0

#23

Dulce.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Interesująca historia... Ciekawa jestem czy coś nadal będzie się działo.

Użytkownik Dulce edytował ten post 28.12.2012 - 17:48

  • 0

#24

Prometeusz-E=mc2.
  • Postów: 14
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A o co konkretnie ten typ pytał sąsiada?

Podobno mówił, że jest z rodziny i się pytał sąsiada czy gdzieś wyjechałem, kiedy wrócę itp. , tylko że rodzina mieszka w innej części Polski więc na pewno jakaś podszywka.

Użytkownik Prometeusz-E=mc2 edytował ten post 28.12.2012 - 00:10

  • 0

#25

Dr.BreeM.
  • Postów: 37
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ja bym się już na Twoim miejscu bał :D
Pamiętaj zawsze żeby zamykać drzwi do mieszkania i może zainwestuj w jakieś środki ochrony ? Możliwe że ten " Ktoś " chce zrobić Ci coś złego ? Jakiś gaz pieprzowy czy nawet nóż pod ręką by nie zaszkodził
  • 0

#26

Czarli02.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zakładając, że to wszystko prawda, to faktycznie pomyślałbym o zainwestowaniu w swoją ochronę...
Najlepszą obroną jest podobno atak - wysłałbym gościowi wiadomość, że zadarł z niewłaściwą osobą i teraz to niech on się boi i to bardzo, bo ze mną żartów nie ma... :)
Nie widzę tu żadnych sił nadprzyrodzonych, ale fakt może być taki, że zobaczyłeś coś, czego nie powinieneś zobaczyć...
  • 0

#27

marko895.
  • Postów: 173
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mnie ciekawią 2 rzeczy:

1. Skoro walił czymś ciężkim w blaszaną klapę to pewnie narobił sporo hałasu, nie zwróciło to niczyjej uwagi? Ludzie nie wyglądali z okien? o 2 w nocy jeszcze nie wszyscy śpią.

2. Skąd ten koleś wiedział, że Ty to Ty i znał Twój adres skoro było ciemno, nie było widać twarzy i wszedł do innej klatki, niż ta w której mieszkasz.
  • 1

#28

Dr.BreeM.
  • Postów: 37
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chcąc racjonalnie wyjaśnić :

1. Zapewne ludzie wyglądali, ale jak to jest zazwyczaj nikt nie reagował bo po co ? Gdyby robił to w biały dzień ewentualnie jedna osoba by zareagowała jakoś ..

2. Tutaj można wysnuć hipotezę że jest to jakiś sąsiad? Może znał go z widzenia ? nie wiem ..

Mnie za to zastanawia czy ta osoba przeskoczyła to ogrodzenie ? Czy jest jakieś wyjście ? A w momencie gdy on wszedł do klatki obserwowałes do końca czy z niej nie wychodzi ? I czy była możliwość, by z tamtej klatki widział gdzie idziesz ?

Fioletowa róża symbolizuje miłość od pierwszego wejrzenia, majestatyczność oraz oczarowanie. Fioletowe róże to oryginalny prezent na pierwszą randkę, ale nie tylko. Doskonały wybór jeśli chcesz wywrzeć na kobiecie piorunujące wrażenie lub dodać splendoru ważnej okazji. Lawendowe róże są niestety trudno dostępne. Kobieta, która je dostanie z pewnością będzie mieć ogromny sentyment do tego, kto je zdobył. Mowa kwiatów: Od razu mnie zachwyciłaś, Chcę Cię oczarować, Zasługujesz na to, co najwspanialsze

Jako że tajemniczą osobę widziałaś tylko raz to nic dodać nic ująć :D

Źródło : http://www.roxanne.p...i_symbolika_roz
  • 3

#29

Czarli02.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chcąc racjonalnie wyjaśnić :

1. Zapewne ludzie wyglądali, ale jak to jest zazwyczaj nikt nie reagował bo po co ? Gdyby robił to w biały dzień ewentualnie jedna osoba by zareagowała jakoś ..

2. Tutaj można wysnuć hipotezę że jest to jakiś sąsiad? Może znał go z widzenia ? nie wiem ..

Mnie za to zastanawia czy ta osoba przeskoczyła to ogrodzenie ? Czy jest jakieś wyjście ? A w momencie gdy on wszedł do klatki obserwowałes do końca czy z niej nie wychodzi ? I czy była możliwość, by z tamtej klatki widział gdzie idziesz ?

Fioletowa róża symbolizuje miłość od pierwszego wejrzenia, majestatyczność oraz oczarowanie. Fioletowe róże to oryginalny prezent na pierwszą randkę, ale nie tylko. Doskonały wybór jeśli chcesz wywrzeć na kobiecie piorunujące wrażenie lub dodać splendoru ważnej okazji. Lawendowe róże są niestety trudno dostępne. Kobieta, która je dostanie z pewnością będzie mieć ogromny sentyment do tego, kto je zdobył. Mowa kwiatów: Od razu mnie zachwyciłaś, Chcę Cię oczarować, Zasługujesz na to, co najwspanialsze

Jako że tajemniczą osobę widziałaś tylko raz to nic dodać nic ująć :D

Źródło : http://www.roxanne.p...i_symbolika_roz


Cóż... W tej sytuacji faktycznie ma przechlapane... Ważne, by nie dać się omamić słodkimi słówkami, różami i cały czas być czujnym... :D
  • 0

#30

Dulce.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy sąsiad powiedział jak wyglądał ten facet co o Ciebie pytał?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych