Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sny które stają się faktami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kotik96.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich,
To mój pierwszy post na forum. Wybaczcie jeśli zamieściłam go w niewłaściwym miejscu.
Mam do Was pytanie. Otórz swego czasu (około dwa miesiące temu) miałam sen w którym siedzę przed komputerem i oglądam jakieś tańczące dziecko, które jest dla mnie obce. W zasadzie nic nadzwyczajnego poza tym, że sen był wyjątkowo wyraźny i dobrze go zapamiętałam.
Kilka dni temu całkiem przypadkiem przeglądając internet z nudów natrafiłam na ten film:
Jak to zobaczyłam to nie mogłam dojść do siebie przez cały dzień... Ten film przedstawia scenę z mojego snu. Jak to oglądam to mam wrażenie, że ktoś zapisal mój sen i go nagral... Oczywiście nie pamiętam muzyki i szczegułów, ale jestem pewna, że w śnie była identyczna sytuacja.
Nigdy się z czymś takim nie spotkałam i nie miałam do czynienia z żadnymi zjawiskami paranormalnymi. Czy możecie mi powiedzieć czy takie rzeczy się zdarzają??? Czy ja oszalałam???


PS. Przepraszam za ewentualne błędy ortograficzne.
  • 1

#2

dawido147.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Interesujące , ja raz miałem podobną sytuacje. Śniło mi się , że rozmawiam z mężczyzną którego poznałem podczas wakacyjnej pracy , nic nadzwyczajnego a jednak na drugi dzień , nie widząc tego mężczyzny chyba od roku , pojawia sie w mojej nowej pracy. Dopiero wieczorem skojarzyłem fakty , że mi sie po prostu śnił i bardzo mnie to zaskoczyło aż mnie ciarki przeszły . Nie wiem może to bardzo dziwny zbieg okoliczności a może coś innego . Od zawsze byłem sceptykiem co do znaczenia snów , uważałem , że po prostu sny to sa pierdoły wytworzone przez mój mózg .
  • 0

#3

fux777.
  • Postów: 88
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jesteś świadoma błędów ortograficznych i ich nie poprawiasz?
Co do tematu: to znając życie, pewnie już widziałaś ten filmik ( przypadkiem przeglądając internet z nudów jak sama piszesz ) i nieświadomie go nie zapamiętałaś, trafiając drugi raz na niego coś jednak zaświtało i jesteś przekonana że to filmik który ci się przyśnij :P
  • 0



#4

Kotik96.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesteś świadoma błędów ortograficznych i ich nie poprawiasz?


Napisałam EWENTUALNYCH błędów. Rozumiesz co to znaczy?

Nie widziałam tego filmu wcześniej. Przeglądam czasem internet z nudów, ale nie jestem bezmyślna
  • -1

#5

ELdeR.
  • Postów: 119
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Są teorie, które mówią, że czas jest jedynie konstrukcją myślową i jako taki nie istnieje. Idąc za tą myślą - możliwe są różnego rodzaju przesunięcia z samej natury tej iluzji.
Nie wpadałbym w panikę. To Cię nie zabije.
  • 0

#6

Margon.
  • Postów: 36
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam bardzo czesto cos takiego :

1. Cos sie zdarzy
2. Sen o tym, dokladnie jak w zdarzeniu.
3, 4 ,5, 6 itd. częste powtórki tej sytuacji

Nie widze nic nadzwyczajnego.

Użytkownik Margon edytował ten post 11.12.2012 - 16:41

  • 1

#7

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Jesteś świadoma błędów ortograficznych i ich nie poprawiasz?


Napisałam EWENTUALNYCH błędów. Rozumiesz co to znaczy?

Nie widziałam tego filmu wcześniej. Przeglądam czasem internet z nudów, ale nie jestem bezmyślna



Butthurt much? Podczas dojrzewania ma się takie problemy...

Co do tematu to raczej stawiam jak powyżej. Kiedyś, wcześniej widziałaś ten filmik, podświadomie Ci się przypomniał, kolejno zaczęłaś szukać rzeczy/filmików związanych z nimi i mniej-więcej dlatego na niego natrafiłaś.
  • 2



#8

Kotik96.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Panowie darujcie sobie zbędne komentarze... i trzumajcie się tematu bo nie o błędy i dojrzewanie tu chodzi.

Jeszcze raz powtarzam, że nie widziałam wcześniej tego filmu. Rozumiem, że każdy ma prawo do wyrażenia swojego poglądu na ten temat, ale ja jestem pewna swego
  • 0

#9

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Teraz tyle tych programów w telewizji o tańczeniu, got to dance, tylko taniec, taniec z gwiazdami. Niektórych wymienionych już nie ma. A ty piszesz że nie widziałaś filmiku z tańczącym dzieckiem.
Ehh, te dzieci, mają tyle wyobraźni.
  • 3



#10

Kotik96.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teraz tyle tych programów w telewizji o tańczeniu, got to dance, tylko taniec, taniec z gwiazdami. Niektórych wymienionych już nie ma. A ty piszesz że nie widziałaś filmiku z tańczącym dzieckiem.
Ehh, te dzieci, mają tyle wyobraźni.


"Ham się uprze i mu daj..."
  • 1

#11

Vendol -A-.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, podepnę się do tego tematu, ponieważ mam podobną historię.
Dwukrotnie miałem sytuację podobną do autorki tematu. Budząc się rano pamiętałem urywek snu, bardzo zresztą wyraźny i dokładny, lecz jak to o śnie szybko zapomniałem, po paru dniach sytuacja ze snu wydarzyła się identycznie tak jak w moim śnie. I nie może tutaj być mowy o deja vu czy czymś w tym stylu, ponieważ po przebudzeniu mogłem dokładnie powtórzyć każde słowo w nim (śnie) wypowiedziane. Także gdy wyśniona sytuacja "działa" się mogłem dokładnie powiedzieć co dana osoba właśnie zrobi. (Wiem że troszkę chaotycznie to napisałem:))
  • 0

#12

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Teraz tyle tych programów w telewizji o tańczeniu, got to dance, tylko taniec, taniec z gwiazdami. Niektórych wymienionych już nie ma. A ty piszesz że nie widziałaś filmiku z tańczącym dzieckiem.
Ehh, te dzieci, mają tyle wyobraźni.


"Ham się uprze i mu daj..."


Ham? Może wróćmy do języka Polskiego ok? (czyt. "ham")

A co do tematu: Myślę w takim razie że coś takiego może zdarzać się często lecz nie zawsze możemy przypomnieć sobie o tym. Umysł potrafi wyobrazić sobie wiele i być może to akurat Ci się przypomniało.
  • 0



#13

Mαciej.
  • Postów: 48
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zauwazylem ze czesto takie cos jest. Sen o sytuacji, pozniej gdy takowa sie dzieje. Przypominamy sobie go i wtedy czekamy na zakonczenie. Ale to.nigdy nie jest takie na jakie czekamy. Dlaczego? Wydaje mi sie ze ma to zwiazrk z fizyka kwantowa i modelem wielu rownoleglych wrzechswiatow. Superstany zmieniaja sie pod wplywem obserwacji. Obserwujac zmieniamy rzeczywistoc przez sam fakt postrzegania. Nasz umysl moze przyjmuje informacje podczas snu przetwarza, pozniej w sytuacji takiej samej dopasowuje obserwacja rzeczywistosc aby powtorzyc ta sytuacje.
  • 0

#14

pływak.
  • Postów: 40
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Panowie darujcie sobie zbędne komentarze... i trzumajcie się tematu bo nie o błędy i dojrzewanie tu chodzi.

Jeszcze raz powtarzam, że nie widziałam wcześniej tego filmu. Rozumiem, że każdy ma prawo do wyrażenia swojego poglądu na ten temat, ale ja jestem pewna swego


a ja wierzę autorce tematu, bo nie jest sama z tym problemem, na forach jest mnóstwo takich opisów (niekoniecznie z filmikiem), mnie się również zdarza być w miejscach, które wcześniej śniłem a potem nie wiem skąd je znam. W końcu jesteśmy na Forum Paranormalne, więc takie historie powinny być przyjęte ze zrozumieniem, a nie z krytyką osoby, która się tym dzieli.
  • 1

#15

Kotik96.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[/quote]
a ja wierzę autorce tematu, bo nie jest sama z tym problemem, na forach jest mnóstwo takich opisów (niekoniecznie z filmikiem), mnie się również zdarza być w miejscach, które wcześniej śniłem a potem nie wiem skąd je znam. W końcu jesteśmy na Forum Paranormalne, więc takie historie powinny być przyjęte ze zrozumieniem, a nie z krytyką osoby, która się tym dzieli.
[/quote]

Dziękuję za zrozumienie. Na tego typu forum nie spodziewałam się niezrozumienia...

Użytkownik Kotik96 edytował ten post 13.12.2012 - 16:09

  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych