Skocz do zawartości


Zdjęcie

Test: Czy twoje dziecko jest dzieckiem indygo?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#76

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hola, hola! :offtop:
  • 0



#77 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Tacita, jak będziemy tak sztywno trzymać się ram tematu to będzie nudno ;)
Ja tam nie znam kilku języków programowania i nie umiem grać w szachy, ale często w niespodziewanych chwilach wiem więcej niż mogłabym się tego spodziewać, tzn. wiedza nie wiadomo skąd :P
Dziwi mnie jedno w tym teście: jak związek z tym czy dziecko ma ADHD, bądź jak kto woli jest Indygo, ma cesarskie cięcie... czyżby nadpobudliwość wykazywana była jeszcze w łonie matki??? ;)
  • 0

#78

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tacita, jak będziemy tak sztywno trzymać się ram tematu to będzie nudno ;)

Można lekko odbiec od tematu - proszę bardzo, ale należy do niego wrócić pod koniec postu, zamiast zmieniać pośrednio każdą kolejną wypowiedź o 180 stopni. Robi się śmietnik, nie uważasz? :]
A teraz :topic:
  • 0



#79

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przeciez na dobra sprawe tutaj nikt diametrialnie nie odbiegl od tematu... :roll: co do samego testu moim zdaniem jest on totalnie niewiarygodny. Niby pytania opisuja charakterystyczne cechy dzieci "indygo" (swoja droga wcale nie jestem pewna, czy one istnieja - czy nie jest to jakis glupi wymysl... ludzie sa rozni, jedni mniej wrazliwi i bardziej przyziemni, inni bardziej uduchowieni i wspolczujacy ale czy to nie jest po prostu zwykla roznica charakterow??) - wiec niby pytania dotycza cech tych dzieci a z drugiej strony wielu "zwyklych" ludzi moze posiadac te same cechy, a nie byc zadnymi indygo.
  • 0

#80

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już jest ok :]

Edit: Tacita.

  • 0

#81

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Proponuję wam przenieść tą dyskusję na PW i tylko na PW, bo inaczej wpadnie tutaj postrach użytkowników, Towarzysz Iv, i wszystkich równo ukarze za niesubordynację, offtopy i potyczki ideologiczno-słowne.
  • 0

#82

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dobra, po przejrzeniu tematu dochodzę do wniosku, że usuwanie postów nie ma już sensu, bo trzeba by cały temat przejrzeć i pousuwać większość postów. Temat zostaje ponownie otwarty, jednakże...

*nie odbiegamy od tematu (po tym wpisie, jak zobaczę że ktoś zaczyna zbaczać z tematu, to nawet jeśli nie dostał, to dostanie warna ;] )
*nie chcę tu widzieć postów na temat (och, ja robiłem test ale mi wyszło że jednak nie jestem Indygo <= takie posty będą usuwane, a co się stanie z wpisującymi to chyba mówić nie muszę, to drastyczny krok, ale przez to temat nie będzie służył nabijaniu postów)
*Dyskutujemy na temat listy, mówimy co jest nie tak, jak powinna wyglądać wg. was (bez głupich pomysłów)

Proszę się dostosować.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych