Skocz do zawartości


Korwin Mikke poniża niepełnosprawnych sportowców


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

#91

Sensei Noni.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Następnie twierdzi, że ludzie niepełnosprawni powinni unikać pokazywania się publicznie. Dlaczego? Bo mogą "zarazić" swoją niepełnosprawnością innych!


Korwin Mikke jest niepełnosprawny-umysłowo więc chyba powinien zając się wprowadzeniem Swoich myśli w czyn i przestać pokazywać się publicznie czy też publikować Swoje bzdury.

#92

zakrwd.
  • Postów: 51
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Następnie twierdzi, że ludzie niepełnosprawni powinni unikać pokazywania się publicznie. Dlaczego? Bo mogą "zarazić" swoją niepełnosprawnością innych!


Korwin Mikke jest niepełnosprawny-umysłowo więc chyba powinien zając się wprowadzeniem Swoich myśli w czyn i przestać pokazywać się publicznie czy też publikować Swoje bzdury.

To nieprawda, gdyż Korwin nie jest lewakiem - komunistą.

Użytkownik zakrwd edytował ten post 15.09.2012 - 12:00


#93

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cyt:
"To nieprawda, gdyż Korwin nie jest lewakiem - komunistą."

Czyli co? Jakby był, to co?
To byłby niepełnosprawny?
Co ma piernik do wiatraka?

Użytkownik Staniq edytował ten post 16.09.2012 - 17:37




#94

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Cyt:
"To nieprawda, gdyż Korwin nie jest lewakiem - komunistą."

Czyli co? Jakby był, to co?
To byłby niepełnosprawny?


Umysłowo. Chyba każdy normalny człowiek zgodzi się z faktem, że komuniści mają whiskas zamiast mózgu.

#95

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak samo jak każdy jeden fanatyk, zaliczam do tego grona także fanatyków Korwina. ;)
Najłatwiej poznać ich po niewyważonym wysławianiu się i przesadzie w słowach.



#96

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zgodzę się, trzeba mieć dystans, nawet ja mimo, że gorąco mu kibicuję i zawsze ma mój głos - nie zawsze zgadzam się z jego wypowiedziami i poglądami na niektóre sprawy.
Fanatyzm jest zły.

Użytkownik zak edytował ten post 17.09.2012 - 23:59


#97

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też na niego głosowałem jak się dało (bo nie zawsze miał listę w moim rejonie), ale raczej z powodu jego sztabu niż jego, bo ma sporo młodych ideowców. Za to Korwin moim zdaniem jest za stary i za dużo gada.



#98

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wielu zwolenników wolnego rynku uważa, że Korwin robi więcej złego niż dobrego dla liberalizmu. Starsze osoby z mojej rodziny, które czerpią wiedzę polityczną wyłącznie z telewizji, uważają go za oszołoma. Myślę, że gdyby nie wchodził w dyskusje na tematy obyczajowe, opinia na jego temat byłaby inna. Telewizja nie miałaby się do czego przyczepić i przeinaczać jego wypowiedzi.



#99

falko.
  • Postów: 92
  • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Filozofia JKM pachnie z daleka Nietszeanizmem, on napewno czytał "Z genealogii mopralności". Wielu tym się zaraziło, a wszczególności III Rzesza Hitlera. Kto tak jak on wierzy w nieskończone możliwości kondycji ludzkiej niech od razu zostanie politykiem lub księdzem. Chęć doścignięcia normalności przez sportowców niepełnosprawnych jest hmm no warta tego jedynie w ich zamkniętym środowisku.
Nie ma wspólcześnie takich herosów jacy bywali w przeszłości. Zatem to nie na miarę przykłady.Chyba że ktoś uważa że nic w mozliwościach i kondycji moralnej, sportowej i intelektualnej od wieków nie ubyło. Osobiśćie jestem za państwem opiekuńczym jakie jest. Bo przegrana słabych i tryumf silnych jest skądinąd dokładnie programem diabła i łańcucha DNA

Użytkownik falko edytował ten post 18.09.2012 - 16:24



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych