Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czerwone obiekty UFO zalewają świat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
187 odpowiedzi w tym temacie

#31

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bardziej szczegółowo: Białe światło, było dość jasne, ponieważ przykuło moją uwagę mimo, że nie patrzyłem się dokładnie w stronę tego 'czegoś'. Gdy się odwróciłem to zgasło, tak jakby ktoś zgasił reflektor. Kształt określiłbym jako okrągły. Niebo jest czyściutkie.

Przed chwilą gdy patrzyłem w tamto miejsce to miałem też wrażenie, że na niebie, przesuwa się smuga, coś jakby obiekt który jest 95% niewidzialny. Jednakże, to już może być po prostu złudzenie, zmęczenie. Jeżeli chodzi o zjawisko ze śwatłem to jestem 100% pewny co do tego, że udało mi się dostrzec coś co trudno mi racjonalnie wytłumaczyć.

Update:

Obiekty te są wielkością zbliżone do gwiazd czy są zdecydowanie bliżej?


Zdecydowanie bliżej, to było o wiele większe. Światło kolorem było zbliżone do tego z pierwszego filmu w temacie.

Użytkownik voice edytował ten post 24.07.2012 - 22:17

  • 0

#32

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Voice:

"Bardziej szczegółowo: Białe światło, było dość jasne, ponieważ przykuło moją uwagę mimo, że nie patrzyłem się dokładnie w stronę tego 'czegoś'. Gdy się odwróciłem to zgasło, tak jakby ktoś zgasił reflektor. Kształt określiłbym jako okrągły. Niebo jest czyściutkie."

Takie obiekty, to ja obserwuje od dawna. Nie jeden raz coś co stoi w miejscu kilka minut, nagle gaśnie w mojej okolicy.

A mam pytanie. Czy ten obiekt przed zgaśnięciem rozbłskł, czy po prostu zgasł jak żarówka??


: Los Angeles : Los angeles

: Terrace

: Bellingham

Użytkownik Hologram edytował ten post 25.07.2012 - 00:33

  • 0

#33

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Thx. Drugie pytanie.
Czy nocą w całkowitej ciszy jestem w stanie nie słyszeć helikoptera bądź samolotu oddalonego ode mnie o ok. 5km?
  • 0

#34

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Erebeuzet

Moim skromnym zdaniem, to jest całkiem możliwe. Zależy od ukształtowania terenu i warunków atmosferycznych.
  • 0

#35

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hologram: Po prostu zgasł. Prędzej rozbłysk mógł towarzyszyć początkowemu zapaleniu się ów światła.
  • 0

#36 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Ostatnio miałem pierwszy swój sen o bliskim spotkaniu trzeciego stopnia. Zdziwił mnie właśnie kolor świateł UFO bo były właśnie intensywnie pomarańczowe :) taki zbieg okoliczności i dlatego piszę o tym. A tak to standardzik, że zniżyło się do mojego balkonu, ktoś tam wyszedł ale był wysoki, nie jakiś tam szarak i nałożyli mi pierścień na palec lewej ręki. Trzywarstwowy złoty metal, czarna guma i znowu złoty metal. A potem wybudziłem się i byłem wielce zszokowany, że to realistyczne coś było snem tak naprawdę :) Śniło się komuś coś podobnego? :)
  • 0

#37

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Gdy śnisz o porwaniu to tak naprawdę jest wysoka szansa na to że to się wydarzyło, tylko tego nie pamiętasz. Przebyłski podświadomości odzwierciedlają się w snach. Niemniej jednak to tylko jedna z szalonych teorii.
  • 1

#38

Tesla.
  • Postów: 108
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Voice - Może to była flara iridium? Sprawdź na jakiejś stronie, czy występowało to zjawisko dla twojej lokalizacji.
Jeśli to tylko chwilowy rozbłysk to może to meteor lub spalające się śmieci w atmosferze, a mogły nie wyglądać jak smuga, bo lot odbywał się w twoim kierunku.
  • 0

#39

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sęk w tym że obserwuję właśnie pomarańczowy obiekt krążący na przylepem koło zielonej góry, ale go nie słyszę inna sprawa, że jest tam lotnisko.
Jednak samoloty czy helikoptery wyglądają nocą zupełnie inaczej. Może się nakręcam. Nie wiem.

Dołączona grafika
To są około 2 km.

Obiektu nie dostrzega żaden z moich gównianych telefonów.
  • 0

#40

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Erebeuzet

1. W jakich porach(póznow w nocy, rano? poznać rozkład jazdy lotniska :mrgreen: )
2. czy jest dokładnie w miejscu lotniska?
3. Czy porusza się, zmienia kierunek, gaśnie,zmienia pozycje, zachowuje się "inteligentnie"

Poobserwuj go troche i podaj więcej danych.

Kolejny video:
  • 0

#41

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z wikipedii
Lotnisko Zielona Góra – Przylep (kod ICAO: EPZP) – cywilne lotnisko sportowe Aeroklubu Ziemi Lubuskiej we wsi Przylep, około 4 km od centrum Zielonej Góry. Na lotnisku swoją siedzibę ma Lotniczy Oddział Straży Granicznej oraz działa baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Natężenie lotów tylko w dzień. W nocy zdarza się śmigłowiec ratunkowy. Startuje i leci w danym kierunku.
Od czasu do czasu są samoloty. Dwa do trzech świateł (białe, żółte, czerwone).

Obiekt lata w lewo prawo na przestrzeni 2-3km nad lasem. Imituje pomarańczowe światło co jakiś czas gasnące.
Zakładam, że to z lotniska, nie lubię się nakręcać, ale pierwszy raz widzę taki.
  • 0

#42

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Erebeuzet

Kurcze, śmigłowiec ma światła pozycyjne... każda maszyna lotnicza ma światła pozycyjne.. czy widzisz jakies? Czy są jakieś przesłanki że to może być śmigłowiec, nie nakręcaj się tylko obserwuj :mrgreen: Spróbuj coś nagrać kamerą.
  • 0

#43

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Voice - Może to była flara iridium? Sprawdź na jakiejś stronie, czy występowało to zjawisko dla twojej lokalizacji.
Jeśli to tylko chwilowy rozbłysk to może to meteor lub spalające się śmieci w atmosferze, a mogły nie wyglądać jak smuga, bo lot odbywał się w twoim kierunku.


Z pewnością nie była to flara iridium. Co do drugiej teorii to nieco naciągana ale możliwe, że prawdziwa. Całe zajście sprawiało wrażenie bliskości obiektu, niż czegoś co się spaliło w atmosferze.
  • 0

#44

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

- kolejne ciekawe video

Znana już wszystkim manifestacja( w pobliżu helikoptery) :


Voice

W twoim przypadku to mogło być wszystko( bez obrazy dla użytkownika Wszystko :mrgreen: )

Użytkownik Hologram edytował ten post 24.07.2012 - 23:12

  • 0

#45

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bzdura... właśnie na podobnej odleglości i wysokości leciał helikopter. Słyszałem go. na owym lotnisku są tylko dwa. Światła pozycyjne mają białe. Samoloty mają pulsacyjne. Ten był bardzo pomarańczowy. Cały. To nie była lampa.
Obiektu nie widzę od czasu ostatniego posta. Poobserwuję jeszcze trochę i idę spać.
Przecież to niemożliwe bym widział NOL. Niemożliwe nie?

W twoim przypadku to mogło być wszystko( bez obrazy dla użytkownika Wszystko )


Wtedy byłyby to na pewno lampiony 8D

Użytkownik erebeuzet edytował ten post 24.07.2012 - 23:12

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych