Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chip-Chan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2750 odpowiedzi w tym temacie

#91

brbsmoking.
  • Postów: 40
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie przeczytałam jeszcze całego tematu, więc wybaczcie mi, jeśli nie wniosę nic nowego.
Chip-Chan leżała przykryta kocem z laptopem na brzuchu i najpewniej siedziała w necie. Potem wzięła się za poprawianie znaków. Co chwila patrzyła na laptopa i poprawiała je, jakby... sprawdzając, czy dobrze je widać? Chwilę później, po patrzeniu w ekran, coś wyraźnie ją poruszyło, bo gwałtownie się podniosła i zniknęła z kamery nr 2.
Spoiler


Btw... na materacu wylądował chyba telefon komórkowy (niestety, nie widziałam tego momentu. Nie było go, a sekundę później był). Sama Chip-Chan wróciła dwie minuty później. Wyglądała, jakby jadła. Chwilę później najpewniej pracowała nad nowymi znakami, bo w jej dłoni mignął mi marker.

Teraz znów siedzi przy laptopie.

Znów wstała i gdzieś zniknęła.

Wróciła i kombinuje coś z kablem.

Cała sytuacja trwała ok. 18 minut.

Użytkownik Czikita edytował ten post 22.12.2011 - 20:29


#92

Dragwen.
  • Postów: 136
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

wróciła, siedzi i na przemiac chyba szuka zasięgu w komórce, coś robi na laptopie i coś pisze opierając kartke o ściane. albo pisze na ścianie o.o

#93

Beren.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przed chwilą była w sekcji "kartonowej", ale nie mam obrazu do 2giej kamery więc nici.

Sądzę, że po prostu jest to eksperyment, w którym ona wzięła dobrowolnie udział przez określony czas, żeby zbadać psychikę takiej osoby.

#94

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Podobno nie od 2009, ale od sierpnia.

Od sierpnia jest na pewno w tym mieszkaniu, ale ogólnie cała sytuacja trwa dłużej.
Gdzieś znikła teraz.

Użytkownik Syrinks edytował ten post 22.12.2011 - 20:48


#95

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Musimy uważać, żeby nie stać się tak chorzy jak ona :P A im więcej w tym siedzę, tym więcej chciałabym o tej całej sprawie wiedzieć, chociaż przeglądałam już wszystkie możliwe strony na ten temat. Jest to na swój sposób ciekawa postać, chociaż jej zachowanie wcale takie nie jest, chociaż jakiś tam sens na pewno ma..

#96

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Musimy uważać, żeby nie stać się tak chorzy jak ona :P

hehe :D no to fakt, tłuczemy ten temat jak mantre, ale ja tam tylko zaglądam do niej jak akurat siedzę na kompie i mam czas :) może takie zombie się ze mnie nie zrobi

#97

Awgwa.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich mimo, że śledzę forum od dłuższego czasu jest to mój pierwszy post. Mam sąsiada który urodził się w Korei więc obiecuję, że w najbliższym czasie poproszę go o przetłumaczenie kartek tej dziewczyny!

#98

Dragwen.
  • Postów: 136
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no wreszcie! :)
mamy tłumacza.

ej, może ona sie myje? bo jej nie ma nigdzie, nawet u kartonów.

nie zostawiła też nitek więc jest w domu.

#99

ondyna.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm... Możliwe, że kartony w tej całej historii odgrywają kluczową rolę.. ;]
Ach, te kartony pozbawiają ludzi kontaktu z rzeczywistością, a w najgorszych przypadkach to nawet życia!


No nie mogłam się powstrzymać! 8)

#100

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A może to są te same kartony w które wjechała hanka mostowiak z m jak miłość?

Też nie mogłem się powstrzymać :D



#101

Dragwen.
  • Postów: 136
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a może te "loki" które widać z jednego z kartonów to w rzeczywistości włosy hanki?

no dobra, idę sprawdzić czy chip-chan jest w domu. bo chyba nie wybrał się nad jezioro Esgaroth.

Do tego, który ma kogośtam w korei - może ten "ktośtam" jakoś sie z chip-chanem skontaktuje?

Użytkownik Dragwen edytował ten post 22.12.2011 - 21:35


#102

Awgwa.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Do tego, który ma kogośtam w korei - może ten "ktośtam" jakoś sie z chip-chanem skontaktuje?


Jeśli już to jego rodzina ale zastanawiający jest sam fakt, że nikt z Korei się nie nie zainteresował i to my musimy interweniować... ;) Ja tam myślę, że to reklama lamp naśladujących światło słoneczne! ;D

#103

Dragwen.
  • Postów: 136
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

i kartonów!

ona te znaki robi teraz chyba.

#104

Waldios.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, Założyłem konto na paranornalne właśnie przez chip-chan. Obserwuję ją od pewnego czasu. Zainteresowało mnie to, że zaczeła krzątać się po mieszkaniu (prawdopodobnie w centralnej jego części) mając założone rękawiczkiDołączona grafika (czyżby sprzątała O.o) Następnie wzieła się za mycie naczyń. Co mnie zdziwiło pierwszy raz zauważyłem, że czyta gazetę. Szybko poprzerzucała parę stron i (na co wyglądało) przeczytała jeden artykuł następnie ją odłożyła. Dołączona grafika

#105

Dragwen.
  • Postów: 136
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

niech sprząta bo ma straszny syf.
kartony mnie ciągle zastanawiają.. po co są, jaką grają tu rolę i czy to zawodowi-killerzy-hanka-rip.

co ona taka aktywna?
e, może porządki robi na wigilie? ^^

Użytkownik Dragwen edytował ten post 22.12.2011 - 22:03



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych