Skocz do zawartości

Zdjęcie

Homoseksualizm - temat ogólny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1041 odpowiedzi w tym temacie

kuba9449.
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ponad 100 mężczyzn złożyło oferty seksualne 14-latkowi

Szwedzcy dziennikarze przeprowadzili prowokację, której celem było zbadanie zachowań osób udzielających się na popularnym forum LGBT. Wymyślili postać 14-latka, które miał być gejem. Na prowadzone przez nich konto zaczęły wpływać dziesiątki propozycji, w tym od szefa fundacji organizującej paradę równości w Sztokholmie.

https://www.wprost.p...14-latkowi.html

iLuminatek.
  • Tematów: 13
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Żaden mi news. Wśród mężczyzn jest większe parcie na seks, bez względu czy to nastoletni gej czy 14 letnia dziewczyna. Hetero mężczyźni również zaczepiają małoletnie dziewczyny na portalach randkowych i to jest norma. Moim zdaniem jest to nagonka na środowiska gejowskie. 

A tak swoją drogą gdy ja bywałem na portalach randkowych najczęściej dostawałem wiadomości od napalonych gejów i zdesperowanych 35 letnich dziewic... Nie wiem czy się chwalić czy się żalić.

Panjuzek.
  • Tematów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@kuba9449

To nic dziwnego. badania dowodzą że odsetek pedofilów wśród gejów, (pedofile to w miażdżącej większości faceci) jest dużo wyższy niż wśród hetero. O ile w całości społeczeństwa pedofilia dotyczy około 5% mężczyzn https://www.wikiwand.com/pl/Pedofilia  to Badania przeprowadzone przez dr Freundai dr Heasmanaz Clarke Institute of Psychiatry w Toronto. http://individual.ut...ntor/blog1.html Wykazały że odpowiednio 34% i 32% pedofilów to homoseksualiści. Oczywiście o tym się nie mówi w mediach. Wszelkie dyskusje na ten temat ucinane są krótkim stwierdzeniem że homoseksualizm nie ma związku z pedofilią, a kto tak uważa jest "gupi i ciemnogród"  Ja nie twierdzę że wszyscy geje to pedofile. Twierdzę jedynie że fakt iż odsetek pedofilów wśród gejów jest wyższy niż w ogóle społeczeństwa, jest skrzętnie ukrywany, i zamiatany pod dywan. 

Freund, K., Watson, R., & Rienzo, D. (1989). Heterosexuality, homosexuality, and erotic age preference. The Journal of Sex Research, 26, 107–124.

Użytkownik Panjuzek edytował ten post 22.06.2019 - 07:56

Staniq.

In principio erat Verbum.

• Tematów: 657
  • Artykułów: 22
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie oznacza to, że homoseksualni mężczyźni są bardziej skłonni do wykorzystywania seksualnego dzieci, tylko że większy odsetek pedofilów jest homoseksualny w swojej orientacji względem płci dziecka. Pedofile heteroseksualni preferują dziewczynki między 8 a 10 rokiem życia, a homoseksualni preferują chłopców między 10 a 13 rokiem życia.

Panjuzek.
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Up.

Nie oznacza to, że homoseksualni mężczyźni są bardziej skłonni do wykorzystywania seksualnego dzieci,

To następny element propagandy LGBT wtłaczany ludziom do głów. Badania na które się powołałem określały preferencje seksualne osób które dopuściły się czynów pedofilskich. Co istotne definicja DSM mówi

A. Przez przynajmniej sześć miesięcy: nawracające (recurrent), silne podniecające seksualnie (intense sexually arousing) fantazje, seksualne impulsy (urges) lub zachowania obejmujące aktywność seksualną z dzieckiem lub dziećmi w wieku przed pokwitaniem (with a prepubescent child or children) (na ogół w wieku 13 lat lub młodszymi).
B. Osoba działa zgodnie z tymi seksualnymi pragnieniami (urges), lub te seksualne impulsy lub fantazje powodują znaczący dyskomfort (marked distress) lub trudność międzyludzką (interpersonal difficulty).
C. Osoba ma przynajmniej 16 lat i jest co najmniej 5 lat starsza niż dziecko lub dzieci z kryterium A. Uwaga: nie dotyczy osoby w późnym okresie dojrzewania będącej w relacji seksualnej z dzieckiem dwunasto- lub trzynastoletnim.

Czyli to zaburzenie niekoniecznie musi być pernamentne. Mowa tu o okresie przynajmniej, sześciu miesięcy. Więc można być pedofilem mając również satysfakcję ze współżycia z dorosłymi, pomijając taki półroczny moment słabości. LGBT wykorzystują ten niuans twierdząc że Pedofil może mieć satysfakcję jedynie z dziećmi. A to nieprawda. 

Kazimierz Imieliński: „Pedofilia (...) jest odchyleniem seksualnym, przejawiającym się w skłonności do praktyk seksualnych z dziećmi”[37][8].
Zbigniew Lew-Starowicz: „Pedofilia (...) jest to (...) parafilia, polegająca na osiąganiu satysfakcji seksualnej w kontaktach z dziećmi”[38][36].Kazimierz Pospiszyl: „Pedofilia – zaburzenie preferencji seksualnej, przejawiające się tym, że cel (obiekt) pożądania seksualnego stanowi dziecko, niewykazujące jeszcze cech dojrzewania płciowego”[40].
Irena Pospiszyl: „Pedofilia jest terminem medycznym, określającym, mówiąc najogólniej, seksualny popęd osoby powyżej wieku dziecięcego, skierowany na dziecko”[41].

Kurt Freund: „...utrzymująca się (sustained) erotyczna skłonność (preference) do dzieci w wieku do lat 11 lub 12 włącznie, większa niż do ludzi dojrzałych fizycznie, przy swobodnym wyborze partnera”[42].

Powyżej kilka autorskich definicji pedofilii znanych autorytetów naukowych.Dla potrzeb naszej dyskusji najklarowniejsza chyba będzie ta definicja:

Robert C. Carson: „Pedofilia – to parafilia, w której preferowanym lub wyłącznym partnerem seksualnym osoby dorosłej jest dziecko przed okresem pokwitania”[39][36]

Wynika z niej że pedofil może być ukierunkowany wyłącznie na dzieci, ale może też "preferować" kontakty z dziećmi. mówiąc prościej, może być w normalnym związku homo lub hetero, ale czasem lubi puknąć małolata. I to nie będą zachowania pedofilskie jak to nam wmawiają, a pełnoprawna pedofilia. Często przy okazjach takich dyskusji podawany jest przykład więźniów dopuszczających się aktów homoseksualnych, mimo że homoseksualistami nie są.  Tyle że Zapomina się o czynniku patogennym jakim jest odizolowanie od społeczeństwa, i stałe wieloletnie przebywanie na stosunkowo małej przestrzeni z osobami tej samej płci.

W przypadku pedofilji Takim patogenem mógł by być celibat, połączony z pracą z dziećmi, ale to tylko takie moje własne przemyślenie. 

Tak czy inaczej granica pomiędzy pedofilią a zachowaniami pedofilskimi nie jest taka ostra. Więc odsetek czynów pedofilskich w grupie homoseksualistów, wyższy o kilkaset procent, od tego samego odsetka w ogóle społeczeństwa, jest co najmniej zastanawiający. Nie wiem czy pedofilia jest w jakimś stopniu pochodną homoseksualizmu, ale pewnie się nie dowiem. Nikt tego związku już nie bada. Mimo dużej dysproporcji 20-30% VS 5%.

Staniq.

In principio erat Verbum.

• Tematów: 657
  • Artykułów: 22
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@kuba9449

To nic dziwnego. badania dowodzą że odsetek pedofilów wśród gejów, (pedofile to w miażdżącej większości faceci) jest dużo wyższy niż wśród hetero. O ile w całości społeczeństwa pedofilia dotyczy około 5% mężczyzn (...) to Badania przeprowadzone przez dr Freundai dr Heasmanaz Clarke Institute of Psychiatry w Toronto.  (...) wykazały że odpowiednio 34% i 32% pedofilów to homoseksualiści. 

Ja się odniosłem tylko do tego fragmentu. Zresztą taki wniosek jest w materiale linkowanym przez Ciebie. 

No, ale po co w takim razie zacytowałeś coś z propagandy LGBT, skoro jest to sprzeczne według Ciebie z tym, co napisałeś, a co podpierałeś tymże linkiem?

To nie jest propaganda LGBT, ale fakty. Wiem, to tym gorzej dla faktów, ale z faktami się nie dyskutuje przecież.

Panjuzek.
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up

Fakty są takie że mężczyzna homoseksualny jest kilkukrotnie bardziej predysponowany do bycia pedofilem niż taki heteryk. W związku z tym, bycie homoseksualistą facetem, powinno być elementem wykluczającym z możliwości adoptowania dzieci. Może wykluczenie nie jest tym o czym piszę, ale na pewno para dwóch facetów powinna mieć znacznie bardziej, utrudnioną drogę do adopcji dzieci. Nie ma równości pomiędzy parą hetero, a parą męską homo. moje poprzednie posty, jasno to obrazują. Nie dotyczy to kobiet, gdyż pedofilia wśród płci pięknej jest marginalna.

Żeby uniknąć nieporozumień. Postuluję tu aby rozgraniczyć homoseksualizm męski i żeński. To Zupełnie dwa różne zjawiska, zwłaszcza jeżeli mamy na myśli adopcję dzieci. 

Użytkownik Panjuzek edytował ten post 23.06.2019 - 21:54

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u