Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tu-154 wylądował, rozerwała go bomba - szokująca książka


203 odpowiedzi w tym temacie

#196

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

1. Nie mam zadnych watpliwosci, że za 9/11 stało NWO
2.4/10 to tragiczny wypadek
3. Chemtrails to bzdurna teoria wymyslone tylko po to, zeby osmieszyc ludzi wierzacych w ,,teorie spiskowe,,(doprawdy nie cierpie tego okreslenia)
4. W zyciu nie zaglosowalbym na PO


1. 9/11 podobnie jak Pearl Harbor było koniecznym środkiem do ruszenia leniwych tyłków bogatego społeczeństwa. Żadne społeczeństwo demokratyczne nie napada chętnie na inne społeczeństwo. Te społeczeństwa trzeba najpierw skonfliktować. Dzisiaj widzimy, że zaatakowane zostały 2 państwa, a trzecie sąsiadujące może niedługo spotkać podobny los. Coś ktoś chce od tego regionu - ja osobiście nie wiem co ale wiem, że nie były to przypadki. Wieże same nie zawalają się tak idealnie jak przy planowanym wyburzeniu.

2. 4/10 - wątpię w tragiczne wypadki w momencie kiedy śledztwo prowadzone jest przez naszego naturalnego wroga na jego ziemi. Wypadek można stwierdzić jeżeli sprawę badają specjaliści Polscy i międzynarodowi, którzy otrzymują dostęp do oryginalnych czarnych skrzynek i części samolotu. Dopiero po przeanalizowaniu zawartości chemicznej na wraku będzie można stwierdzić czy znajdują się tam ślady materiałów wybuchowych, rakiet przeciw lotniczych itd... Do tego czasu patrząc na to jak śledztwo jest traktowane należy przyjąć, że to mógł być zamach.

3. Nie interesuje się bzdurami..

4. Ja kiedyś myślałem, że w życiu nie zagłosowałbym na SLD, a teraz dopuszczam taką możliwość.
  • 0

#197

miksar18.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem ciekaw, czy ktokolwiek z was przeczytał tę książkę... Ja przeczytałem ją całą, dwa razy. Jest w niej zawarta ekspertyza filmu nagranego przez Rosjanina, wiecie chyba o którym mówię. Analiza została wykonana przez profesjonalistów. Poczytacie, zobaczycie.
Ktoś mówił o tym, dlaczego Jarek Kaczyński nie załatwi sobie zdjęć satelitarnych od Jankesów. Przecież wysłał do Ameryki Antoniego Macierewicza, który zapewne posiada te zdjęcia. A dlaczego ich nie upubliczni? Ponieważ obejmuje je tajemnica państwowa, okazanie ich może zakończyć się konsekwencjami prawnymi.

P.S. Łatwo można zauważyć nieudolność Rosjan, gdyż w stenogramach z raportu MAK jeden z członków załogi zaczyna mówić słowo, zanim skończył poprzednie. Może to błąd, a może mistyfikacja? Czas pokaże.
  • 0

#198

Penguin.
  • Postów: 92
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie teoria o zamachu to wytwór wyobraźni PiS-owców, nie żebym była za Donkiem, ale to już po prostu mnie bawi, a nie powinno bo to przecież była w jakimś stopniu tragedia, ale jednak - Macierewicz z Prezesem potrafią nawet z tak przykrej sprawy zrobić kiepską komedię... Moim zdaniem Putin nie piep**** by się w robienie zamachów i to jeszcze na kimś kto nic nie znaczył w Europie, nie ma co się oszukiwać - upadająca Polska nie jest aż na tyle łakomym kąskiem by wyciągać po nią łapę. To tak jakby lew wpadł w depresję z powodu grożącej mu wojną mrówki.

No ale zwolennicy teorii zamachu mają chyba zbyt wybujałe ego, a patrząc na ten cyrk od ponad dwóch lat można jedynie żałować, że to nie Jaruś z policmajstrem Macierewiczem lecieli tupolewem...
  • 0

#199

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Penguin Twoja znajomość sytuacji politycznej Polski mnie wprost poraża. Z takim myśleniem nic tylko zostać dziennikarzem TVP.

To co PiS robi mało mnie obchodzi, a już w szczególności Macierewicz. Za to to co Ty prezentujesz jest po prostu żałosne..


Moim zdaniem Putin nie piep**** by się w robienie zamachów i to jeszcze na kimś kto nic nie znaczył w Europie, nie ma co się oszukiwać - upadająca Polska nie jest aż na tyle łakomym kąskiem by wyciągać po nią łapę. To tak jakby lew wpadł w depresję z powodu grożącej mu wojną mrówki.

Kilka faktów:
Ta słaba i upadająca Polska pokrzyżowała Rosyjskie plany na Ukrainie - doprowadzając do Pomarańczowej rewolucji co zakończyło się unieważnieniem wyborów na prezydenta Ukrainy.
Ponownie słaba i upadająca Polska pod przewodnictwem Prezydenta, którym w owym czasie był Lech Kaczyński zmusiła Rosję do zaprzestania działań wojennych w Gruzji.
W tym samolocie nie zginął tylko prezydent Kaczyński tylko całe najwyższe dowództwo Polskiego Wojska.

Putin na Polskę może mięć lub nie mieć ochoty, ale ochotę na wyeliminowanie ekipy, która przeszkodziła mu w 2 ważnych kwestiach Wschodnio-Europejskich to już jest powód do wyeliminowania realnego zagrożenia interesów Rosyjskich. - Gdybyś miała jakiekolwiek pojęcie o tym o czym piszesz wiedziałabyś, że Kaczyński prowadził silną politykę pro Wschodnio-Europejską i był na wschodzie Europy bardzo cenioną postacią. nasze konflikty ze wschodem rozpoczęły się po jego śmierci.

Po drugie - nikt nie twierdzi czy to był zamach czy nie. My twierdzimy, że śledztwo jest nierzetelne. Dowody ukrywane i niszczone. Wrak samolotu nie został nam oddany. Nie ma możliwości zbadania go, a sposób potraktowania wraku jest jedyny w swoim rodzaju (pocięto go i pozostawiono na 2 lata pod otwartym niebem).

Jeśli masz coś mądrego do powiedzenia to powiedz to ale najpierw poczytaj o tym o czym piszesz bo robisz z siebie tylko i wyłącznie pośmiewisko.

I na przyszłość. Nie wyskakuj z tekstami typu "No ale zwolennicy teorii zamachu mają chyba zbyt wybujałe ego, a patrząc na ten cyrk od ponad dwóch lat można jedynie żałować, że to nie Jaruś z policmajstrem Macierewiczem lecieli tupolewem... " Bo ani ja nie jestem zwolennikiem teorii spiskowej, ani fanem PiS, ani jakimś wariatem. Jestem Polakiem i jestem zaniepokojony, że ta tragedia nie została należycie i rzetelnie zbadana. Niepokoi mnie, że tezy Rosyjskiego jak i rządowego (Polskiego) raportu dotyczącego katastrofy zostały tak łatwo obalone przez przeróżne koła naukowe (nie tylko te związane z Macierewiczem), A najbardziej już nie podoba mi się, że życzysz komuś śmierci. To, że ktoś kogoś nie lubi nie oznacza, że ma prawo pisać, że szkoda, że nie zginął. Wśród tych "spiskowców" o których tak piszesz, żaden nie napisał że szkoda że Donek, Tomek i Atomek, a może to był Sikorski... - nie lecieli tym samolotem - ale to trzeba być dorosłym albo chociaż mieć na tyle klasy aby sobie takie teksty podarować.

Chcesz robić z kogoś głupka to zacznij od siebie. Proponuje najpierw chociażby książkę od historii, podręcznik od stosunków międzynarodowych oraz zwykły dziennik zamiast dobranocki.


Boże czego oni dzisiaj uczą tych gimbusów - Że każdy człowiek, który ma własne zdanie jest wandalem, pieniaczem, spiskowcem i Bóg jeden wie co jeszcze... (O i proszę - miałaś okazję poznać moje EGO ;) )

edycja overdose
Dołączona grafika

Użytkownik overdose edytował ten post 25.07.2012 - 11:08

  • 2

#200

Penguin.
  • Postów: 92
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ty własnie zrobiłeś z siebie głupka, rzucając się bez większego powodu na drugiego głupka - może i Lech był Twoim idolem, ale dla mnie nic nie zrobił dla Polski - ohh przepraszam zrobił - zmniejszył eksport na wschód o 70% w wielu firmach które utrzymywały się z kontraktów z Rosją, a co za tym idzie prości ludzie z produkcji mogli poszukać nowej pracy. Ważniejsze były wojaże po Gruzji czy Ukrainie, ale to nie TE kraje pomagały naszej gospodarce, dla mnie ważniejsze jest to co dzieje się TU i z czego żyjemy, a jak widać po odzyskaniu suwerenności żaden rząd nie umie się sprawdzić w tym by poprawić jakość życia zwykłych ludzi.

Wolałabym aby to zajście było wyjaśnione od A do Z bez niewiadomych, ale to chyba oczywiste że współpraca z Rosją nie często przebiega gładko.

Twój atak wypadł wręcz komicznie, to że nie wypociłam elaboratu na temat rządów L.K to nie znaczy, że nie znam sytuacji politycznej, nie czytam książek historycznych, czy nie śledzę na bieżąco wydarzeń - nawet tych ''zamachowych''. Sam pokazałeś że jesteś jakimś 30-letnim frustratem, który umie jedynie obrażać i obrzucać łajnem, jakbyś był odrobinę mądrzejszy to nie odpisywałbyś na post głupka ;]

A co do życzenia śmierci - to tylko takie niewinne gdybanie, myślę że jakby Cię przenieść do Niemiec z roku 1933 to miałbyś podobne zdanie o innym Wodzu. Wiec nie udawaj człowieka z klasą, bo jej po prostu nie masz( co udowodniłeś swoją ogólną wypowiedzią) i to tyle w tym temacie. Koniec offu. :)

edycja overdose
Dołączona grafika
  • 0

#201

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kilka faktów:
Ta słaba i upadająca Polska pokrzyżowała Rosyjskie plany na Ukrainie - doprowadzając do Pomarańczowej rewolucji co zakończyło się unieważnieniem wyborów na prezydenta Ukrainy.


W jaki sposób ?

Ponownie słaba i upadająca Polska pod przewodnictwem Prezydenta, którym w owym czasie był Lech Kaczyński zmusiła Rosję do zaprzestania działań wojennych w Gruzji.


Chyba tylko tym że jak Kaczyński poleciał do Tibilisi to Putin zatrzymał wojska żeby nie było siary jak Kaczyńskiego przypadkiem kropnie jakaś ruska rakieta. Zawsze sądziłem że Rosjanie zakończyli wojnę dopiero jak osiągnęli swój zasadncizy cel, to powstrzymanie unifikacyjnych dążeń Gruzji, a z całego świata zaczęły dochodzić groźne pomrukiwania.

W tym samolocie nie zginął tylko prezydent Kaczyński tylko całe najwyższe dowództwo Polskiego Wojska.


No szczególnie to wojsko, słabsze chyba od gruzińskiego, dowodzone przez genialnych strategów (którym jakoś nie przyszło do głowy że ładowanie się całą kupą na pokład jednego samolotu nie jest strategicznie rzecz biorąc dobrym pomysłem) stanowi wielkie zagrożenie dla Rosji.
  • 3

#202

Penguin.
  • Postów: 92
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do pana* histeryka: To nie Lech załatwił koniec wojny w Gruzji tylko Sarkozy gadał z Miedwiediew i Rosja zaprzestała działań gdy osiągnęła to co chciała. Jedyną rolą Kaczyńskiego w tym przedsięwzięciu było odwiedzenie Saakaszwilego, napicie się winka gruzińskiego i po powrocie do Polski obwieszczenie, że Putin do niego strzelał z procy pfu! z kałasznikowa.

Radzę zagłębić się w te prawdziwe książki, a nie w wycieruchy półkowe, które wydane zostały po ''zamachu''.


*- celowe z małej, by nie było że w podstawówce nawet tego mnie nie nauczyli :lol

Użytkownik Penguin edytował ten post 20.07.2012 - 12:45

  • 0

#203

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Penguin

Ty własnie zrobiłeś z siebie głupka, rzucając się bez większego powodu na drugiego głupka - może i Lech był Twoim idolem, ale dla mnie nic nie zrobił dla Polski

Poprawka – poczułem się urażony tym, że po raz kolejny ktoś nazywa mnie i mnie podobnych zwykłych ludzi miłośnikami Macierewicza, Kaczyńskich, a co za tym idzie ideologicznymi lemingami PiS’u tylko dlatego, że jako osoba myśląca uważam, że oficjalne „fakty” wyjaśniające przyczynę katastrofy się nie kleją.

W skali mikro wyobraź sobie sytuację gdyby zamordowano kogoś Tobie bliskiego, a policja pozwoliłaby głównemu podejrzanemu na prowadzenie śledztwa – Wykrywalność przestępstw by znacząco spadła.

W skali makro sytuacja jest podobna tylko, że zamiast pojedynczych osób mamy Państwa. Uważasz, że Rosja jest trudnym partnerem – czyli co? Znaczy to, że po prostu należy zapomnieć o sprawie, bo co tam nam Polakom Prezydent, Całe najwyższe dowództwo Wojska Polskiego, były Prezydent na uchodźctwie, Prezes NBP i wielu innych ważnych polityków i działaczy, – bo jeśli nie zapomnimy tzn., że jesteśmy jakimiś Macierewiczofilami?

Widzisz obraziłaś mnie i wielu innych ludzi, przypisałaś nam dziwne ideologie i dziwisz się teraz, że dostałaś odpowiedź. Mało tego w obronie ponownie przypisujesz mi miłość do jakiegoś polityka.
Wiesz powiem Ci jedno - nie ważne czy lubię lub zgadzam się z polityką Donalda Tuska czy Bronisława Komorowskiego – mogę krytykować ich za ich poglądy, nie zgadzać się z ich wizją, ale oni zostali wybrani w demokratyczny sposób wolą całego narodu i ja ten wybór szanuje w związku, z czym Tusk jest moim Premierem, a Komorowski moim Prezydentem. Gdyby to któregoś z nich spotkało to tak samo domagałbym się wyjaśnienia tego, co się stało, bo tu nie chodzi o osobę, poglądy i idee Lecha Kaczyńskiego tylko o urząd Prezydenta Rzecz Pospolitej Polskiej. Jeżeli kiedykolwiek będziemy od kogokolwiek oczekiwać szacunku to powinniśmy zacząć najpierw od nas samych.

Uważasz, że jestem głupkiem, bo zaatakowałem głupka. Nie zaatakowałem głupka tylko głupi sposób myślenia, który pokutuje w naszym społeczeństwie.

@ Avenarius
Pomarańczowa Rewolucja - Poprzez nagłośnienie sytuacji na forum międzynarodowym, wysłaniem obserwatorów i tym samym uniemożliwieniem bezprawnego działania, nie wspominając o wpływowi Polski na Unię Europejską, która prowadziła z Rosją zakulisowe rozmowy.
Wojna w Gruzji – Intencją wkroczenia Armii Rosyjskiej w głąb terytoriów Rosji nie było powstrzymanie aneksji Osetii Południowej i Abchazji - Rosja ten cel osiągnęła zanim wkroczyła w głąb Gruzji. Intencją Rosji była zmiana rządu i Prezydenta Gruzji, (co powiedział sam Putin) – ten cel nie został osiągnięty.

W obu przypadkach Polska (w raz z krajami nadbałtyckimi – Litwą, Łotwą i Estonią) działała w obronie swojego interesu narodowego, czyli oddaleniem granicy wpływów Rosyjskich od terytorium Polski oraz poszerzeniem własnych wpływów na kraje Europy środkowo-wschodniej w celu osiągnięcia i utrzymania pozycji lidera. W obu tych przypadkach Polska osiągnęła sukces i uniemożliwiła Rosji całkowite rozszerzenie strefy wpływów.

Do pana* histeryka: To nie Lech załatwił koniec wojny w Gruzji tylko Sarkozy gadał z Miedwiediew i Rosja zaprzestała działań, gdy osiągnęła to, co chciała. Jedyną rolą Kaczyńskiego w tym przedsięwzięciu było odwiedzenie Saakaszwilego, napicie się winka gruzińskiego i po powrocie do Polski obwieszczenie, że Putin do niego strzelał z procy pfu! z kałasznikowa.

Polska, jako członek Unii Europejskiej była inicjatorem działań Sarkozego - to Polska podniosła sprawę na forum Unii Europejskiej. Sarkozy nie rozmawiał z Miedwiediewem w imieniu Francji tylko w imieniu Unii Europejskiej, ale został wybrany z kilku prostych powodów: Rosję i Francję wiążą wspólne inwestycje oraz ogromna wymiana gospodarcza, historycznie Rosja i Francja były krajami zaprzyjaźnionymi, w końcu Francja jest jednym z najważniejszych i najsilniejszych łącznie gospodarczo oraz militarnie krajów Unii Europejskiej, co czyni z Prezydenta Francji jednego z liderów Unii Europejskiej – a co najważniejsze Francja przewodziła w tym czasie całej Unii Europejskiej.

Mam nadzieję, że rozumiesz, że śmiejąc się z Kaczyńskiego śmiejesz się z siebie, – co tam ten głupi polaczek może sobie, co najmniej podskakiwać i uważać by nie dostać rakietą – dalej idziemy tym tokiem, – co ja Polka po studiach mogę? Co najwyżej zmywać kible w Londynie – czy tak właśnie o sobie myślisz Penguin? Myślisz, że nasz Prezydent, który reprezentował stanowisko Polski na tle i w imieniu Unii Europejskiej w stosunku do tej wojny się ośmieszał w oczach polityków, obywateli obcych Państw i innych?
Czy może nasz Prezydent wraz z innymi Prezydentami Państw nadbałtyckich oraz Prezydentem Ukrainy, udał się do stolicy kraju, w którym trwała inwazja Rosyjska stwarzając jednocześnie precedens, który współ z naciskami z zachodu Europy, naciskami z Ameryki i w końcu interwencją polityczną w stolicy Gruzji przez najważniejsze i zgodnie z prawem międzynarodowym nietykalne osoby zastopował tą inwazję. Od razu Ci powiem, że nawet Rosja nie mogła zaatakował stolicy Gruzji Tiblisi w trakcie wizyty Prezydentów w konsekwencji zatrzymała swoje wojska 25 km od Tbilisi!

Dla niedowiarków artykuł z polityka.pl – opublikowany w trakcie działań wojennych, przed podróżą prezydentów do Tbilisi. W wiki artykuł o wojnie i roli Polskiej w tej wojnie sami możecie poczytać.

I przepraszam wszystkich, że nie czuję się podgatunkiem przez to, że jestem Polakiem, ani też nie uważam się za miłośnika PiS’u, a najbardziej przepraszam, że nie pozwalam sobie wciskać w usta czyichś słów przez co najwyraźniej jestem nie modny. Za to bardzo trendy i OFF byłbym gdybym jawnie śmiał się ze zmarłego Prezydenta, wszystkie jego dzieła z góry uznał za porażkę, wielbiłbym PO i uważał się za lepszego Polaka niż Ci inni polacy.

Pozdrawiam pieniacz i histeryk.

Użytkownik Striker edytował ten post 20.07.2012 - 20:05

  • 1

#204 Gość_overdose

Gość_overdose.
  • Tematów: 0

Napisano

Panie Striker i Pani Penguin:
jako że nie byliście jeszcze karani to za "głupków" i "gimbusowców" upomnienia słowne, następnym razem
nie będzie pobłażania i polecą warny ;)
Proszę prowadzić dyskusję zgodnie z zasadami forum.

  • 0


 


Dodaj odpowiedź



  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych