Skocz do zawartości


Zdjęcie

ET/UFO Disclosure - rewolucja rozpoczęta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
231 odpowiedzi w tym temacie

#31

wujek1985.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Myślisz, że jestem jednostronnym debilem, który zapoznał się tylko z jedną straną "mocy"?? Nie, otóż cię zaskoczę czytałem różne teorie, naukowców, "pseudo naukowców" jak ty ich ładnie nazywasz i po prostu jestem za swoją teorią bo ta najbardziej mi odpowiada, powiedz mi czemu ludzie budowali "takie tam stożki" na różnych krańcach świata??? i nie pi....ol mi, że kiedyś był jeden mega kontynet...
ps. śledzę temat budowle megalityczne na bieżąco ....

Chcesz poznać inne punkty widzenia? No to masz temat budowle megalityczne. Tylko uważaj, żebyś nie popadł w depresję, po przeczytaniu tego.


co ty myślisz człowieku, że jestem jakimś ciemnym baranem, który nie zapoznawszy się z faktami za i przeciw wysuwa teorie z dupy?? nie rób ze mnie barana ignorancie i wierz sobie w to co tam wierzysz i nie potępiaj innych za odmienny tok myślenia niż twój!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Użytkownik wujek1985 edytował ten post 19.01.2011 - 12:42

  • 2

#32

DaMiAn85osg.
  • Postów: 203
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Sory za offtop, ale gdybyście całą tą energię włożyli w tworzeniu i wynajdowaniu nowych informacji co w najeżdżaniu na siebie wzajemnie i udowadnianie kto jest lepszy i mądrzejszy to forum byłoby o 200% lepsze i wydajniejsze. Wchodzę z nadzieją na jakieś sensowne posty do poczytania, a tu co...jak zwykle kilka stron jazdy bez trzymanki. Jeśli macie jakieś ALE do siebie to piszcie na PRIV i powyrywajcie sobie nogi z dupy. To tyle.

Użytkownik DaMiAn85osg edytował ten post 19.01.2011 - 12:53

  • 4

#33

wujek1985.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Sory za offtop, ale gdybyście całą tą energię włożyli w tworzeniu i wynajdowaniu nowych informacji co w najeżdżaniu na siebie wzajemnie i udowadnianie kto jest lepszy i mądrzejszy to forum byłoby o 200% lepsze i wydajniejsze. Wchodzę z nadzieją na jakieś sensowne posty do poczytania, a tu co...jak zwykle kilka stron jazdy bez trzymanki. Jeśli macie jakieś ALE do siebie to piszcie na PRIV i powyrywajcie sobie nogi z dupy. To tyle.


Kto tu zaczyna jazdę pan wiem wszystko i próbuje na siłę wcisnąć innym swój tok myślenia, ja myślę tak jak myślę ale nikomu na siłę tego nie wciskam...nie chcesz nie czytaj, nie musisz wierzyć w to co kto pisze...
  • 0

#34

WHITNAMCZYK.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie, otóż cię zaskoczę czytałem różne teorie, naukowców, "pseudo naukowców" jak ty ich ładnie nazywasz i po prostu jestem za swoją teorią bo ta najbardziej mi odpowiada, powiedz mi czemu ludzie budowali "takie tam stożki" na różnych krańcach świata?


Bo to jest taki tok myślenia: "Książki naukowe które ja czytam i ci którym wierzę są prawdziwymi naukowcami a reszta to sterta niewiarygodnych pseudonaukowców".
  • -1

#35

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ależ sie ten nasz wujek zdenerwował. Aż mu rozum odjęło. Spokojnie chłopcze. Przecież to nie moja wina że żyjesz w błędzie. Mniej pretensje do siebie.

Twierdzisz że kiedyś nie było jednego kontynentu? A to ciekawe. Może uzasadnisz to jakoś. Tylko nie podawaj linków do odkryć radzieckich naukowców sprzed 60 lat.
Czemu ludzie budowali jakieś tam stożki? Bo wierzyli że te stożki spodobają się bogom. Większość tych budowli to były miejsca kultu. Jeszcze czegoś nie wiesz?
A tu masz coś o dryfie kontynentów http://pl.wikipedia....ka_kontynentĂłw

Swoją ignorancją mnie nie pokonasz, więc odpuść sobie.

A Deniken to jak najbardziej pseudonaukowiec jest, z wykształcenia hotelarz, a dodatkowo oszust finansowy.

Użytkownik wiem wszystko edytował ten post 19.01.2011 - 16:57

  • 1



#36

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciebie wiem wszystko niesamowicie cieszy jak zdenerwujesz człowieka i wyprowadzisz go z równowagi. I widzę, że coraz to większą grupę antyfanów zbierasz. Jeszcze raz ciebie proszę o nie zaśmiecanie tematu swoimi wywodami nie na temat.

Jeszcze jedną małą rzecz dostrzegłem. Wypowiadasz się tylko tam gdzie potrafisz się wymądrzyć lub wyśmiać temat.

Cały czas jestem na bieżąco z tematem Disclosure i nową perełką może być domniewany przeciek z wikileaks nt. Ufo. Szukam teraz potwierdzenia tej wiadomości
  • 1



#37

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciebie wiem wszystko niesamowicie cieszy jak zdenerwujesz człowieka i wyprowadzisz go z równowagi. I widzę, że coraz to większą grupę antyfanów zbierasz. Jeszcze raz ciebie proszę o nie zaśmiecanie tematu swoimi wywodami nie na temat.


On sam siebie wyprowadził z równowagi. Ja tylko napisałem że według mnie kosmici nigdy nie kontaktowali się z ludźmi. Dodałem też że ma poczytać temat o budowlach. Nie wiem co tego kolesia tak wkurzyło. Chyba sam nie zna powodów tej irytacji.

Jeszcze jedną małą rzecz dostrzegłem. Wypowiadasz się tylko tam gdzie potrafisz się wymądrzyć lub wyśmiać temat.


wypowiadam się niemal w każdym temacie. Omijam tylko te które mnie mało interesują.
  • 0



#38

wujek1985.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

ależ sie ten nasz wujek zdenerwował. Aż mu rozum odjęło. Spokojnie chłopcze. Przecież to nie moja wina że żyjesz w błędzie. Mniej pretensje do siebie.

Twierdzisz że kiedyś nie było jednego kontynentu? A to ciekawe. Może uzasadnisz to jakoś. Tylko nie podawaj linków do odkryć radzieckich naukowców sprzed 60 lat.
Czemu ludzie budowali jakieś tam stożki? Bo wierzyli że te stożki spodobają się bogom. Większość tych budowli to były miejsca kultu. Jeszcze czegoś nie wiesz?
A tu masz coś o dryfie kontynentów http://pl.wikipedia....ka_kontynentĂłw

Swoją ignorancją mnie nie pokonasz, więc odpuść sobie.

A Deniken to jak najbardziej pseudonaukowiec jest, z wykształcenia hotelarz, a dodatkowo oszust finansowy.



Nie miałem na myśli, że mega kontynent nie istniał tylko to, że zaraz byś argumentował powstanie piramid na różnych kontynentach(chodzi o podobną architekturę) jednym wielkim kontynentem, wyrywasz zdania z kontekstu a potem się wymądrzasz i świecisz jakże to naukową wikipedią....żal.pl

ps. wydaje mi się, że jesteś zarozumiałym, przemądrzałym jedynakiem z kompleksami, nie masz kolegów w szkole nikt cię nie lubi(może nawet i gnębią) i wyżywasz się na ludziach, którzy przez internet nie są w stanie ci nic zrobić...powinieneś mieć ksywę Gó..o wiem....

Edit: +.....
Proszę powstrzymać się od wycieczek personalnych

Użytkownik +..... edytował ten post 19.01.2011 - 22:43

  • -2

#39

WHITNAMCZYK.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra, dobra, wymieniliście się zdaniami i pokłóciliście się, radziłbym teraz wrócić do pierwotnego tematu bo to nie jest miejsce na takie kłótnie.
wujek, rozumiem że się zdenerwowałeś, sądzę że każdy by się zdenerwował ale mogłeś odpuścić, po co to ciągnąć dalej?

Ja tylko napisałem że według mnie kosmici nigdy nie kontaktowali się z ludźmi. Dodałem też że ma poczytać temat o budowlach. Nie wiem co tego kolesia tak wkurzyło. Chyba sam nie zna powodów tej irytacji.


Wiemy ale napisałeś to w taki sposób że każdy bez wyjątku byłby wyprowadzony z równowagi, radziłbym ci bardziej brać pod uwagę zdanie innych.
  • 0

#40

Husarz.
  • Postów: 88
  • Tematów: 17
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A Deniken to jak najbardziej pseudonaukowiec jest, z wykształcenia hotelarz, a dodatkowo oszust finansowy.


Na pewno zyskał sobie więcej zwolenników, niż ty ;)

Aktualnie naszą noblowską wiedzę, też mogę nazwać pseudonauką. Tytułowany bełkot, który nadal nie zna odpowiedzi na istotne pytania. Na przykład:
1. Dlaczego Wszechświat zdaje się być tak doskonale przystosowany do życia? Albo czy istnieje jakieś ukierunkowanie na życie we Wszechświecie? Czy Wszechświat miał początek? Czy będzie miał koniec?
2. Skąd wziął się księżyc?
3. Dlaczego istniejemy?

Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona - A. Einstein

Użytkownik Husarz edytował ten post 19.01.2011 - 21:33

  • 1

#41

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hitler też sobie wielu zwolenników zyskał i co z tego wynika?

wujek, jesteś poniżej zera bezwzględnego.


Edit: +.....
Dołączona grafika

  • 0



#42

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hitler też sobie wielu zwolenników zyskał i co z tego wynika?

Że umiał "trafiać" do ludzi. ( :lol )
  • 0



#43

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tutaj wiem wszystko już nieco przesadziłeś.
  • 0



#44

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W niczym nie przesadziłem. Pokazałem tylko absurdalność tego co napisał Husarz. Jan Pająk też ma miliony fanów, ale czy to znaczy że można mu ufać?
  • 0



#45

wujek1985.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Hitler też sobie wielu zwolenników zyskał i co z tego wynika?

wujek, jesteś poniżej zera bezwzględnego.


Nie wiedziałem, że takowe istnieje...ile to by było -274?? Prawda w oczy kole??

Użytkownik wujek1985 edytował ten post 19.01.2011 - 21:44

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych