Skocz do zawartości
Dziękujemy za udział w Złotych Szarakach -- kolejne informacje już niebawem!

Zdjęcie

Międzynarodowy Port Lotniczy Denver


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

  Researcher

 • Postów: 3467
 • Tematów: 975
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Międzynarodowy Port Lotniczy Denver


Tytułem wstępu. Na forum istnieje już temat Tajemnice lotniska Denver, w którym zaprezentowano materiał wideo z polskimi napisami - gorąco zachęcam do zapoznania się z nim po lekturze poniższego artykułu.

Celowo utworzyłem nowy temat w innym podforum (Nowy Porządek Świata), ponieważ poniższy tekst stanowi dobre wprowadzenie i rozszerza pewne informacje na temat portu lotniczego w Denver jak i całego zagadnienia nowego światowego porządku.Port Lotniczy Denver

Dołączona grafika


Port lotniczy Denver to międzynarodowy port lotniczy położony na północny wschód od Denver, w Kolorado (stan na środkowym zachodzie Stanów Zjednoczonych). Wokół tego lotniska pojawiło się tak wiele teorii, że spisanie wszystkich spokojnie zapełniłoby kartki obszernej książki. Obiekt i sztuka, która go wypełnia doprowadziły wielu obserwatorów do zdania, że PLD (Port Lotniczy Denver - pozwólcie, że będę używał tego skrótu) - jest czymś więcej niż tylko zwykłym lotniskiem, mało tego, jest to dosłownie katedra New Age, pełna symboliki, okultyzmu i odniesień do tajnych stowarzyszeń.

Sztuka, którą można znaleźć w PLD nie jest "przypadkowa". Nie jest to zbiór wybrany przez ludzi o złym guście, przeciwnie, jest to spójna kolekcja symbolicznych elementów, które odzwierciedlają filozofię, wierzenia i cele globalnej elity.

PLD jest największym portem lotniczym w Stanach Zjednoczonych. Koszt jego budowy to 4,8 miliarda dolarów. Wszystko, co związane jest z tym lotniskiem zostało starannie zaplanowane i każdy element znajduje się tam z określonego powodu.


Lotnisko

Infrastruktura lotniska sama w sobie wzbudza wiele pytań dotyczących rzeczywistego przeznaczenia. Pojawiające się teorie opisują ogromny podziemny kompleks, pojawiają się nawet powiązania z kosmitami czy rasą gadów. Nie ma na to oczywiście żadnych dowodów, dlatego skupimy się wyłącznie na udokumentowanych informacjach.

Port lotniczy wybudowano w 1995 roku na obszarze 34000 hektarów. Jego budowa wymusiła zamknięcie innego międzynarodowego portu lotniczego - Stapleton International Airport (także w Denver), pomimo tego, że Stapleton posiadał więcej pasów startowych i bramek niż PLD. Początkowy koszt PLD oszacowano na 1.7 miliardów dolarów, jednak finalny projekt powiększył tę kwotę do 4.8 miliarda dolarów, czyli aż 3.1 miliarda dolarów ponad zakładany budżet. Warte odnotowania się także poniższe fakty:


 • Do budowy zatrudniono wielu podwykonawców, z których każdy odpowiadał za mały fragment całego lotniska. Obserwatorzy uważają, że strategia ta pozwoliła na to, że żaden z podwykonawców nie znał całego zakresu prowadzonych prac.
 • Z obszaru budowy wywieziono 110 milionów metrów sześciennych ziemi, zdecydowanie za dużo jak na tego typu obiekt. Rodzi to podejrzenia, że budowa odbywała się także głęboko pod ziemią.
 • Zainstalowano 5300 mil światłowodów do celów komunikacyjnych. Warto zaznaczyć, że odległość od wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych do wybrzeża zachodniego to średnio 3000 mil.
 • Zainstalowano pompy paliwowe zdolne przepompować 1000 galonów paliwa lotniczego na minutę. Taka przepustowość jest absolutnie absurdalna na komercyjnym lotnisku.
 • Importowano granit z najdalszych zakątków świata, nawet gdy projekt znacząco przekraczał już zakładany budżet.
 • Zbudowano potężny system tuneli (mogą poruszać się w nim ciężarówki) i podziemną kolej. Większość z tych obszarów jest aktualnie wyłączona z użycia.

Analiza dostępnych danych dowodzi jednej konkluzji: ta gigantyczna struktura może stać się czymś więcej niż tylko lotniskiem. PLD posiada zdolność obsługi dużej liczby osób i pojazdów. Obserwatorzy uważają, że PLD może być wykorzystane jako baza wojskowa, a niektórzy dodają, że obiekt tych rozmiarów mógłby służyć jako obóz koncentracyjny w niedalekiej przyszłości. Nie będziemy jednak rozwijać tego tematu z uwagi na brak pewnych dowodów. Przyjrzyjmy się raczej sztuce "wystawianej" w PLD.


Koń apokalipsy

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika


Oto figura jaką spodziewalibyśmy się dostrzec u progu bram piekła - tutaj wita nas przed bramą lotniska... Wysoki na 32 stopy (ok. 10 metrów) i ważący ponad 4 tony ogier wykonany z włókna szklanego, z żyłami które wychodzą z jego ciała, oraz demonicznymi, świecącymi na czerwono oczami. Naprawdę miły widok. Ciekawostką jest fakt, że rzeźba ta zabiła swojego stwórcę. Luis Jimenez - rzeźbiarz, podczas prac nad figurą został przygnieciony oderwanym od niej sporym fragmentem. Doznał śmiertelnych obrażeń ciała. Po tym incydencie jego przyjaciele uznali rzeźbę za przeklętą.


Co przedstawia ten niebieski mustang?

Nie jest to jasno sprecyzowane, możemy dopatrywać się jednak pewnego podobieństwa do czwartego konia z Apokalipsy św. Jana.

I ujrzałem: oto koń trupio blady, a imię siedzącego na nim Śmierć, i Otchłań mu towarzyszyła. I dano im władzę nad czwartą częścią ziemi, by zabijali mieczem i głodem, i morem, i przez dzikie zwierzęta.

Apokalipsa św. Jana 6:7-8


Innymi słowy koń - śmierć - przynosi zabijanie bronią, głodem i przez chorobę. Wydaje się, że tego typu rzeźba nie do końca pasuje do lotniska.


Kamień masoński

Dołączona grafika


Kamień usytuowany jest w "Wielkiej Sali" lotniska (termin Wielka Sala odnosi się także do masońskiej sali spotkań). Na kamieniu znajdują się masońskie symbole oraz panel z tabliczką zapisaną w języku Braille'a. Sam panel jest dość interesujący, przypomina swoim kształtem dźwignię.

Dołączona grafika

Dołączona grafika


autor zdjęć: shepherdjohnson02

Warto zwrócić uwagę na zapis "New World Airport Commission" jest to ciekawe o tyle, że tego typu komisja nie istnieje, albo przynajmniej nie istnieje oficjalnie. Czy jest to pierwszy port lotniczy nowego świata?

Pod kamieniem zakopano kapsułę czasu*, która ma zostać otwarta w roku 2094. Jej zawartość pozostaje tajemnicą.

* - Kapsuła czasu to określenie dla zbioru przedmiotów zapieczętowanych i często zakopanych z przeznaczeniem do otwarcia w określonym roku. Kapsuły czasu mają na celu przekazanie pewnych informacji przyszłym pokoleniom, badaczom, historykom itp.Malowidła

Podzielone na cztery ściany, malowidła autorstwa Leo Tanguma mają przedstawiać pokój, harmonię i naturę. Szybko zdamy sobie sprawę, że są to raczej niepokojące w swoim przesłaniu dzieła. Ich symbolika to przerażająca historia przyszłych wydarzeń, można powiedzieć, że jest to rodzaj przepowiedni. W malowidłach tych istnieją konkretne odniesienia społeczne i polityczne, a także wiele szczegółów okultystycznych, które czynią z tych obrazów manifest nowego świata. Leo Tanguma rzekomo przyznał, że otrzymał konkretne instrukcje i wypłacono mu 100.000 dolarów za pierwsze malowidło. Później miał zaprzeczyć tym doniesieniom, a aktualnie nie udziela żadnych komentarzy na ten temat. Przyjrzyjmy się jego dziełom.


Malowidło A "Peace and Harmony with Nature"

Dołączona grafika

autor zdjęć: Sasquatch & Yeti

Obraz ten zatytułowano "Peace and Harmony with Nature" czyli Pokój i Harmonia z Naturą. Doprawdy? W środku obrazu widzimy zasmucone dzieci wraz z wymarłymi gatunkami zwierząt i roślin. W tle widoczny jest płonący las, a nieco po lewej stronie miasto. Interesujący fakt: miasto widoczne w tle było wielokrotnie retuszowane / malowane od nowa przez ostatnie lata, tak jakby miało przedstawiać coś wyjątkowo istotnego. Miasto wygląda na spowite przez kolorową mgłę, być może jest to reprezentacja broni biologicznej lub chemicznej.

Dziewczynka w centrum obrazu i nieco z tyłu trzyma w dłoniach majańską tablicę, która symbolizuje koniec cywilizacji.

W dolnej części tego "pogodnego" obrazu widzimy trzy otwarte trumny zawierające zmarłe dziewczyny / kobiety z różnych kultur. Dlaczego leżą tam razem z innymi wymarłymi zwierzętami? Czy przewidujemy wyginięcie tych ras?

Project for the New American Century (PNAC), czyli Projekt dla Nowego Amerykańskiego Wieku to neokonserwatywna organizacja z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Organizacja ta została utworzona wiosną 1997 jako organizacja o charakterze non-profit, o charakterze edukacyjnym, której celem jest promocja "globalnemu kierownictwu Ameryki". Siedziba organizacji mieści się w budynkach American Enterprise Institute w Waszyngtonie.

Wiele ludzi martwi się działalnością PNAC ponieważ proponuje ona dominację militarną i ekonomiczną Stanów Zjednoczonych w stosunku do światowych zasobów ziemi, przestrzeni i cyberprzestrzeni, więc aby wprowadzić w czyn amerykańską dominację w świecie i by trwała ona na zawsze - dlatego nazywano ją "Projektem dla Nowego Amerykańskiego Wieku".

Wiemy, że wojsko dysponuje już bronią chemiczną, która ma zastosowanie wobec konkretnych genotypów (ras ludzkich), a o to jak swoją politykę zagraniczną i obronną Stanów Zjednoczonych definiuje PNAC:

"Sztuka wojenna będzie znacznie różniła się od obecnej "walki", prawdopodobnie obejmie ona nowe obszary... Zaawansowane formy broni biologicznej, która uderza w określone genotypy"


Dziewczyna w trumnie po prawej stronie trzyma Biblię i żółtą Gwiazdę Dawida, wykorzystywaną przez nazistów do identyfikacji Żydów. Może to symbolizować śmierć wierzeń judeo-chrześcijańskich lub ich wyznawców.

Dołączona grafika


koniec części I, c.d.n.

Opracowanie: Paranormalne.pl
źródła:
http://vigilantcitizen.com/?p=58
http://illuminatifor...er-airport.html
http://www.abovetops...hread276843/pg1
http://www.flickr.co...ith/2862138175/
http://www.flickr.co...yds/3023903415/
 • 18#2

Storm.
 • Postów: 7
 • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dziewczynka rasy aryjskiej?
 • 0

#3

krzlew.
 • Postów: 70
 • Tematów: 8
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na obrazie jest też ten blond chłopiec...gdzieś już go w jakimś temacie widziałem dotyczącym czegoś podobnego hmm

Już wiem. Temat fresków w Bank America...porównajcie blond chłopca a i te sześciany też tak łączą te dwa obrazy...w ogóle bardzo podobny styl...

Użytkownik krzlew edytował ten post 22.12.2010 - 01:24

 • 0

#4

CzstSrkzm.
 • Postów: 454
 • Tematów: 20
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Krzlew - w tamtym temacie jest pokazanych parę obrazów z Denver (m.in ten z chłopcem). Styl podobny bo i autor ten sam.

@temat

Dlaczego leżą tam razem z innymi wymarłymi zwierzętami? Czy przewidujemy wyginięcie tych ras?


Nie wszystkie z tych zwierząt na obrazie wymarły:
Dołączona grafika

Quetzal = http://pl.wikipedia..../Kwezal_herbowy

Użytkownik Skan edytował ten post 22.12.2010 - 01:51

 • 0

#5

Grzesiek85.
 • Postów: 41
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem lotnisko to ma pełnić funkcję schronu w przypadku kataklizmu, lub jakiegos innego niebezpieczeństwa. Póki co jest to zwykłe lotnisko, ale w sytuacji zagrożenia łatwo będzie można je zaadaptować do roli schronu. Z pewnością ma to związek z odpowiednią lokalizacją geograficzną. Zwróćcie uwagę - miejscie usytuowane daleko od wybrzeża, w pobliżu łańcucha gór skalistych (najlepsze lokalizacja na schrony). Wiele budowli obecnie użytkowanych komercyjnie ma możliwość zaadaptowania ich do roli schronu (stacje metra, banki, lotniska), a nawet niektóre bloki mieszkalne.
Może ten obraz wcale nie jest przepowiednią.
Może jest manifestem przeciw wszechobecnemu konsupcjonizmowi i wyniszczaniu środowiska.
 • 0

#6

Yoh.
 • Postów: 617
 • Tematów: 11
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie wszystkie z tych zwierząt na obrazie wymarły

"Rzeczywiście nie udaje się rozmnożyć tego ptaka w niewoli, a więziony przez dłuższy czas ginie. Między innymi z tego względu kwezal jest obecnie gatunkiem zagrożonym wyginięciem."
Wikipedia.

Może właśnie dlatego że ten gatunek nie wymarł, a jest zagrożony wymarciem nie jest w całości zamknięty? Spójrz na dwa pozostałe przypadki..
Ptak którego trzyma czarne dziecko to Gołąb Wędrowny (Passenger Pigeon). Tyle że w jego przypadku, jest cały oszklony. Co to oznacza? Wikipedia wkracza..
"Wymarły gatunek ptaka z rodziny gołębiowatych, zamieszkujący niegdyś Amerykę Północną. Był to prawdopodobnie najliczniej występujący gatunek ptaka zamieszkujący kulę ziemską."
Dołączona grafika
To samo z drugim ptakiem, nielotem w kolejnym szkle. Jest to Alka olbrzymia (Great Aux), ale co mówi Wikipedia?
"Wymarły gatunek dużego, nielotnego ptaka wodnego z rodziny alk (Alcidae), zamieszkujący niegdyś północny Atlantyk, gnieżdżący się na wybrzeżach Labradoru, Grenlandii, Szkocji, Norwegii i innych, mniejszych wysepek."
Dołączona grafika
Wniosek? Kwezal herbowy wkrótce wyginie i stanie się gatunkiem wymarłym. Mamy lekką "przepowiednię"? Interpretujcie to jak chcecie.

Lotnisko w Denver i freski z Bank of America mają prawdopodobnie ze sobą więcej wspólnego niż może się nam wydawać. I nie mówię tu jedynie o tym że freski w obydwu budynkach mają tego samego autora.
Płonące lasy to pewnie coś związanego z niszczeniem. Władza Nowego Świata utoruje sobie drogę do panowania poprzez zniszczenia na dużą skalę. Dlatego też mogą być to lasy.. Te pokrywają pewną część lądów na planecie.. Zniszczenie na dużą skalę. Może mi się wydawać i niech ktoś mi powie czy tak jest rzeczywiście.. Czy na dymie widać maskę gazową lub coś w tym stylu? Nie wiem czy mi się to wydaje czy nie, więc lepiej jak ktoś bardziej .. doświadczony się wypowie.
Żółw ma na siebie zarzuconą siatkę, jakby stał się czyjąś zdobyczą. Niewola. Sami dopiszcie sobie co to może oznaczać, wolę nie wprowadzać w błąd.

Interesująca wydaje się również zawartość tablicy trzymanej przez jedno z dzieci. Widzę na niej dwie twarze, dwie wystawione ręce, coś co wychodzi z ust tych twarzy i jakieś dwa znaki. Rośliny wyrastające z ust tych twarzy? Życie w zgodzie z naturą? Nie wiem.. Naprawdę trudno jest określić mi dokładnie co jest na tej tabliczce.

Nie wiem co dalej myśleć o tym fresku. Ogólnie, nie znam się zbyt dobrze na symbolice i analizach różnego rodzaju obrazów.. Dlatego interpretujcie moje słowa jak chcecie.

Moim zdaniem lotnisko to ma pełnić funkcję schronu w przypadku kataklizmu, lub jakiegos innego niebezpieczeństwa.

Schronu, możliwe. Ale prawdopodobnie jedynie dla elity tego świata..

Może ten obraz wcale nie jest przepowiednią.
Może jest manifestem przeciw wszechobecnemu konsupcjonizmowi i wyniszczaniu środowiska.

Przepowiednią może nie być.
Ale że to manifest to raczej wątpię.. Nie mówię że to nie prawda, ale po prostu w to wątpię.

Użytkownik Yoh92 edytował ten post 22.12.2010 - 03:39

 • 3#7

Eury.

  Researcher

 • Postów: 3467
 • Tematów: 975
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Krzlew - w tamtym temacie jest pokazanych parę obrazów z Denver (m.in ten z chłopcem). Styl podobny bo i autor ten sam.


Autorzy są różni:

Leo Tanguma - lotnisko
Benjamin F. Long - bank
 • 0#8

CzstSrkzm.
 • Postów: 454
 • Tematów: 20
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Eury, chodziło mi o to, że w temacie o freskach z Bank of America są pokazane dwa obrazy z lotniska ("wojskowy zabijający gołębia" i "dzieci różnych kultur"), których autorem jest Leo Tanguma (Co oczywiście jest w tamtym temacie jasno podpisane). A napisałem to w odpowiedzi na post Krzlewa o podobieństwie między dwoma blond chłopcami i podobnym stylem.

Użytkownik Skan edytował ten post 22.12.2010 - 10:34

 • 0

#9 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
 • Tematów: 0

Napisano

Dla mnie to kolejna pseudo teoria spiskowa sie wykluje z tego tematu. CO do tego, że zatrudniono mnóstwo podwykonawców świadczy tylko o rozwadze tego kto to robił. Gdyby każdy mia łdostęp do danych całęgo budynku mogło by to stwarzać pokuse dla terrorystów. A tak zminimalizowano szanse na atak czy zdobycie przez takowych informacji. Poza tym czemu ma dziwić nas taka ilość wywiezionej ziemi ? Po pierwsze mówiłeś o tunelach dla transportu ( kolej i tiry). Poza tym jakiś parking podziemny i już masz te tony. W dodatku. Prawdopodobnie jest takei prawo, aby obiekty mieszczące taka ilość ludzi w razie ataków czy wojny mogły spełniać role schronu jak ktos juz pisał.
 • 0

#10

skittles.
 • Postów: 1323
 • Tematów: 8
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do fresku, moim zdaniem żadna z niego przepowiednia. Gdyby się chwile zastanowić, można śmiało dojść do wniosku, że przedstawia on głównie stan faktyczny ziemi. Ginące i wymarłe już gatunki zwierząt, wyniszczanie środowiska itp. A co do biblii i gwiazdy dawida to sądzę, że zamysłem twórcy było ukazanie części kultury poszczególnych ras, dlatego więc czarna kobieta trzyma bęben, indnianka chyba jakiś totem, a biała właśnie biblie i gwiazdę.

Tak czy owak, ciekawe jest to lotnisko.
 • 0#11

bullik.
 • Postów: 377
 • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co do fresku, moim zdaniem żadna z niego przepowiednia. Gdyby się chwile zastanowić, można śmiało dojść do wniosku, że przedstawia on głównie stan faktyczny ziemi. Ginące i wymarłe już gatunki zwierząt, wyniszczanie środowiska itp. A co do biblii i gwiazdy dawida to sądzę, że zamysłem twórcy było ukazanie części kultury poszczególnych ras, dlatego więc czarna kobieta trzyma bęben, indnianka chyba jakiś totem, a biała właśnie biblie i gwiazdę.

Tak czy owak, ciekawe jest to lotnisko.


OK, ale umieszczac dzieci w trumnach.. to troche nie smaczne, a takie projekty napewno zanim namalowal artysta to musialy byc przez kogos zatwierdzone, czyli mamy juz 2 osoby ktore dzieci w trumnie na obrazie wystawionym publicznie uwazaja za wporzadku..
Ktos powie, ze to po to aby zszokowac ludzi, by sie opamietali i przestali niszczyc srodowisko, bo inaczej "tak moga nasze dzieci skonczyc".. tylko czemu w trumnach sa nie "ogolnie dzieci" tylko poszczegolne rasy?
czarna, indianska i zydowska? przeciez to jawny rasizm! sugerowanie o likwidacji innych ras/kultur
a przeciez to amerykanie najbardziej truja srodowisko, wiec powinni umiescic w trumnie wuja sama..
 • 0

#12

skittles.
 • Postów: 1323
 • Tematów: 8
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie oceniam czy to smaczne, czy nie, ale choćby i to nawet miałoby być proroctwo, to projekt ktoś i tak musiałby zatwierdzić. Dlatego nie zastanawiam się nad tym komu i dlaczego podobały się dzieci w trumnach, bo w ten sposób do niczego nie dojdę.

Co do ras - brakuje tylko żółtej. Podejrzewam, że mogą to być przedstawiciele ras i kultur zamieszkujących większość ameryki/ USA. Co do "rasy żydowskiej", to moim zdaniem jest to już nadinterpretacja. Mamy tam zarówno biblie jak i gwiazdę dawida, poza tym, dziewczynka jest blondynką. Podejrzewam, że chodzi ogólnie o rasę kaukaską.
 • 0#13

BoryZ.
 • Postów: 231
 • Tematów: 6
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Według mnie na tym obrazie jest pokazany "przebieg wydarzeń" naszej ziemi, jest to poukładane dość chronologicznie.
Czarne dziecko w trumnie = niewolnictwo
Indiańskie dziecko = mordowanie a potem wpychanie rdzennych Amerykanów do życia w rezerwacie
Żydowskie dziecko = Holocaust
potem widać gatunki zwierząt które już wymarły, dalej gatunki zagrożone wymarciem, a na końcu jakaś katastrofa ekologiczna która według artysty może nastąpić.
 • 0

#14

Templariusz.
 • Postów: 499
 • Tematów: 35
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kwezal dla kultur pre-kolumbijskich był symbolem wolności, a na tym malowidle wyraźnie widać że znajduje się w "czymś", czyżby klatka?
Być może symbolizuje to zniewolenie rasy latynoamerykańskiej.Co do reszty, to jeśli wierzyć tym danym dotyczącym budowy lotniska, to chyba najbardziej prawdopodobna wydaje się teoria o podziemnym schronie, w końcu po co by było potrzebne aż 5000 mil światłowodów, i bardzo rozbudowana sieć tuneli.Lecz pomijając fakty dotyczące samej budowy, a skupiając się na symbolice tego miejsca, to kto wie czy nie jest to po prostu dzieło sztuki na miarę XXI wieku ? Być może jest to coś na wzór metra w Moskwie tylko z większym rozmachem.Natomiast mnie zaciekawiły głównie figury geometryczne.Ponieważ te z Bank of America i te z Denver są bardzo wyraźnymi elementami malunków, tylko teraz rodzi się pytanie.Dlaczego skoro elity tego świata chcą nas zniewolić, (to tylko przypuszczenie) dają nam dość wyraziste wskazówki? Czy nie lepiej byłoby trzymać wszystko w tajemnicy aż do momentu gdy wszystko będzie przesądzone? Być może jest forma selekcji, czyli kto odgadnie co poeta miał na myśli, zasiądzie obok nas.Wyobraźnia trochę mnie poniosła no cóż, zdrowy umysł to ciekawy umysł.
 • 1#15

jamstirling.
 • Postów: 95
 • Tematów: 3
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie, te obrazy przedstawiaja walke dobra ze zlem. Dobro znowu zwyciezylo. Zreszta jesli o obrazy chodzi, to ile ludzi na ziemi tyle moze byc interpretacji danego obrazu, posagu, figury itp.
 • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u