Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#7441

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ogarnięty

 

 

Dokładnie stało się to o czym mówił Al Gore. Niebo już nie jest błękitne nawet w bardzo słoneczny dzień, a mleczne i zamglone.

 

 Nie prawda. Mimo że mieszkam na wyspach, często widuję cudownie błękitne niebo, bez żadnych mlecznych zamgleń. 

 

 

 

Takie coś ślicznego sam znalazłem i zachowywało się identycznie jak na nagraniu, do tego jeszcze miejscami świeciło.

Tiaaa i pewnie tak byłeś olśniony tym widokiem że zapomniałeś nagrać, albo telefon ci się zepsuł.


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 14.06.2019 - 09:41

  • 0



#7442

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kolor nieba u mnie 11.06

https://imgur.com/a/4zWimF0
https://imgur.com/a/65LXzLF

Fajny błękit aż miło się patrzy.

Ja juz się odniosłem do Haralda. Bredzi facet gorzej niż Zięba i jemu podobni.
  • 0



#7443

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Wszystko

Dla Ciebie jest to fajny błękit? Właśnie o tym napisałem, że niebo nie jest już takie błękitne jak kiedyś, a Twoje zdjęcia tylko to potwierdzają. 

 

Harald mówi przez dwie godziny, a komentarz "sceptyka" 'on bredzi gorzej niż Zięba' :D i sru przeanalizowane i wyjaśnione. Po co dalej drążyć. Bredzi i koniec. I tak jest z KAŻDYM praktycznie argumentem przedstawianym w tym temacie. Nie wiemy co napisać, to komentujemy, że to żaden naukowiec, żaden argument, bredzenie, fejki, brak wykształcenia itp. 

 

Juzek

Tiaaa i pewnie tak byłeś olśniony tym widokiem że zapomniałeś nagrać, albo telefon ci się zepsuł.
 

Oczywiście że to nagrałem, ale miałem wtedy jakiś badziewny telefon i na nagraniu praktycznie nie było nic widać, ani jak ta niteczka się rusza, ani jak świeci. 


  • -2

#7444

hud.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Świetny i krótki konkretny film na temat Chemtrails


  • 0

#7445

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdjęcia robione są telefonem więc oddanie błekitu nieba jaki jest w rzeczywistości nie jest tak dokladne. Wiadomo lustrzanka z dobrym obiektywem lepiej odwzoruje kolory. Ale takiej lustrzany nie mam.

Kolejna fota robiona parę minut temu. Niech inni też ocenią.
https://imgur.com/a/SlkY72j


Właśnie o tym napisałem, że niebo nie jest już takie błękitne jak kiedyś, a Twoje zdjęcia tylko to potwierdzają


Kiedyś... w odległej krainie. Kiedyś to może nastąpić koniec świata.
Że słownika pwn
kiedyś «w czasie nieokreślonym, którego mówiący nie może lub nie chce zidentyfikować»

Niebo nie wygląda i nie będzie wyglądać tak samo w każdym miejscu na świecie. Nie trzeba być takim wybitnym uczonym jak Haraldzik żeby wiedzieć że przejrzystość powietrza zależy od zanieczyszczeń które się w nim utrzymują, temperatury itp.
Pojęcie smogu londyńskiego powstało już w latach 50 ubiegłego wieku i na pewno wtedy czystego nieba nie było w tych rejonach Gb.
Też pamiętam że jakieś 20 lat temu na Śląsku widziałem nad horyzontem gęsta żółtą smugę. Wcześniej musiała ona być jeszcze bardziej okazała skoro wszystkie Huty, koksownie działały pełna parą i ten cały syf leciał w powietrze.



Jeśli czytam tekst o tym Haraldzie i widzę takie kwiatki o wezach kundalini, przesuwaniu kręgów, oblokowaniu czakry itp. to nie muszę oglądać 2h filmiku żeby się jeszcze bardziej przekonać że facet bredzi i mu się pomieszało.
Blancik również na forum opisywał swoje przygody z szamanem ale nikt nie uważa go za naukowca
Już nie mówię o tym że Harald wymyślił sobie jakąs substancje która nazwał black Goo i twierdzi że posiada ona pamięć wszczeświata i świadomości ludzkiej czy coś w ten deseń.
  • 0



#7446

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sceptyk napisał:

Bredzi facet gorzej niż Zięba i jemu podobni.

 

Zwolennik napisał:

... niebo nie jest już takie błękitne jak kiedyś...

 

Quintusie.

Kiedyś nie latało tyle samolotów co teraz. Kiedyś samoloty zostawiały takie same smugi jak teraz. Kiedyś to już opisano nawet w książkach, które według Ciebie i Tobie podobnych są sfałszowane. Kiedyś również opisano zjawiska, które zachodzą w atmosferze. Kiedyś tą atmosferę opisano i wysyłano nawet balony, aby ten opis był wiarygodny i opatrzony dokładnymi danymi.

Do dnia dzisiejszego, poza przekonaniem, że "coś robią" nie dostarczyłeś ani jednego wiarygodnego dowodu poza bredniami ludzi pokroju wspomnianego Heralda i swoimi własnymi wymysłami.

O podrobionych zdjęciach, kwasie protonowym i innych stanach skupienia wody przez wrodzoną grzeczność nie wspominam. O kulkach i czarnych helikopterach prawie już zapomniałem... 





#7447

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Odróżnij prawdziwych Żydów, których jest dzisiaj na świecie około 20% wyznawców judaizmu, od zbrodniczych Chazarów, którzy stanowią 80% i bardzo im zależy by tych prawdziwych Żydów wyeliminować. 

 

 

W zadnym poście od tych 10 lat tego nie napisałeś, za kazdym razem zydzi to, zydzi tamto więc tu mi teraz nie ściemniaj misiu kolorowy. 

 

No i co do rewelacji pana Haralda oczywiście nikt się nie odniósł, bo po co? Lepiej udawać, że czegoś nie ma, niż to przeanalizować i sensownie dyskutować.

 

Bo nie ma do czego sie odnosić. Facet przez ponad dwie godziny pisze jakieś SF niepoparte nawet gramem dowodu, na dodatek kompletnie nie na temat chemtrails. 


  • 1



#7448

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Wszystko

Kolejna fota robiona parę minut temu. Niech inni też ocenią.

https://imgur.com/a/SlkY72j

Hahaha i kolejna fota z niebem niebiesko-białym, :D Sami walicie po swoich kolanach z ostrej amunicji ;)

 

Staniq

Quintusie. Kiedyś nie latało tyle samolotów co teraz.
 

Czyli jednak niebo zmieniło kolor pod wpływem zwiększonego ruchu lotniczego.... Sami sobie walicie po jajach. Dlaczego więc nikt o tym głośno nie mówi, że PRZEZ ZWIĘKSZONY RUCH LOTNICZY NIEBO ZMIENIŁO KOLOR? Przecież o tym dokładnie mówił Al Gore tłumacząc skutki rozpylania w atmosferze chemii i innego gie!! Nadal do Was nie dociera, że chemtrails to fakt? Oczywiście że do Was dociera, ale nie taka Wasza misja by to potwierdzić (co i tak już robicie, świadomie lub troche mniej) ale by robić z nas idiotów, i na siłę, wbrew wszystkim faktom, dowodom i argumentom, zaprzeczać oczywistej oczywistości, że za pozwoleniem najzwyklejszych zdrajców, jesteśmy opryskiwani Bóg wie czym, jak jakieś pospolite szkodliwe robactwo! Przestańcie w końcu grać swoje durne role, o których wszyscy już wiemy i zapewne niejeden użytkownik tego forum patrzy na Wasze wysiłki z głębokim politowaniem i niezłym wkurzeniem, że są ludzie, którzy z innych homo sapiens chcą usilnie zrobić półmózgów. 

 

Canaris

W zadnym poście od tych 10 lat tego nie napisałeś, za kazdym razem zydzi to, zydzi tamto więc tu mi teraz nie ściemniaj misiu kolorowy.

Haha no nie misiu, o Chazarach udających Żydów pisałem wiele, wiele razy i to lata temu. Odrób lekcje.

 

Bo nie ma do czego sie odnosić. Facet przez ponad dwie godziny pisze jakieś SF niepoparte nawet gramem dowodu, na dodatek kompletnie nie na temat chemtrails.

 Bo nie masz Ty i inni zaprzeczacze jak się do tego odnieść, niż tylko wyśmiewanie i pisanie, że to bzdury. Kolo Was miażdży wiedzą, a Wy jedynie możecie się z tego pośmiać. Nic innego już Wam nie zostało. Problem w tym że ten temat śmieszny nie jest. Jest śmiertelnie poważny i szalenie niebezpieczny. Zastanówcie się raz jeszcze, czy warto stać po stronie zbrodniarzy, tłumaczyć ich działania, tym samym wspierać zakały naszego padołu. 


  • -1

#7449

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ok ty widzisz co chcesz widzieć. Białawy kolor nieba wynika z tego że powietrzu takim znajdują się kropelki wody, kryształki lodu oraz ziarenka pyłów. Krople te czy też kryształy lodu mają średnice około 10 mikrometrów (lub więcej) i są duże w porównaniu z długością światła widzialnego (0,3-0,7 mikrometra) dlatego rozpraszanie jest nieselektywne, wszystkie kolory są rozpraszane podobnie w wyniku czego kolor światła rozproszonego jest taki sam jak kolor światła padającego czyli biały.

I tyle cała filozofia.




jesteśmy opryskiwani Bóg wie czym, jak jakieś pospolite szkodliwe robactwo!

Hehe beka skoro robactwo to może jakieś dżdżownice zarzucają czy cuś takiego.
Teraz to jedynie bóg wie czym pryskają a przecież jeszcze stronę wcześniej było wiadomo

tu ciekawy fragment o tych rozpylanych włóknach, grzybach, morgellonach itd. Takie coś ślicznego sam znalazłem i zachowywało się identycznie jak na nagraniu, do tego jeszcze miejscami świeciło.



I to przecież mówił wybitny, najznakomitszy naukowiec wszech czasów Harald.
Wstyd żeby nie wiedzieć co mówi taki wybitny autorytet w każdej dziedzinie. Wstyd.
  • 0



#7450

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Wszystko

k ty widzisz co chcesz widzieć. Białawy kolor nieba wynika z tego że powietrzu takim znajdują się kropelki wody, kryształki lodu oraz ziarenka pyłów. Krople te czy też kryształy lodu mają średnice około 10 mikrometrów (lub więcej) i są duże w porównaniu z długością światła widzialnego (0,3-0,7 mikrometra) dlatego rozpraszanie jest nieselektywne, wszystkie kolory są rozpraszane podobnie w wyniku czego kolor światła rozproszonego jest taki sam jak kolor światła padającego czyli biały.

 I tyle cała filozofia.

:D Czyli robisz zdjęcie idealnie błękitnego nieba, które jest biało-niebieskie, mówisz wszystkim, że no patrzcie, niebo jest ślicznie błękitne, a NIE JEST, i po wykazaniu że masz problemy ze wzrokiem i pamięcią, tłumaczysz to kryształkami lodu, ziarenkami pyłów, filozofią... Nie stary, skompromitowałeś się dokumentnie, miałeś cały dzień na wykonanie zdjęć nieba "fajnie błękitnego", a palnąłeś sobie z bazooki w kolana, jaja, i głowę. Przestańcie się chłopcy w końcu kompromitować. Nie lubię kopać leżących bezbronnych chłopców na posyłki. No nie lubię. 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 14.06.2019 - 20:31

  • -1

#7451

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Staniq

Quintusie. Kiedyś nie latało tyle samolotów co teraz.
 ... Sami sobie walicie po jajach. 

Sam sobie przywaliłeś po jajach. Cofnij się trochę w postach i poczytaj.





#7452

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra misiu pysiu już się niedowartościowuj. Idź lepiej łapać robaki z nieba.



Już samo pisanie że niebo było kiedyś bardziej błękitne niż kiedyś jest bez sensu i wyjaśniłem dlaczego.
Tak samo można napisać że woda była kiedyś bardziej błękitna niż teraz. Na wyspach w minorce czy szeszelach jest czyta i była wcześniej czy 10 lat czy 30 lat temu. A takie morze bałtyckie jest zasyfione teraz i paredziesiąt lat temu też było.

Podobnie jest z niebem. Zanieczyszenie atmosfery i tym samym przejrzystość powietrza zależy nie tylko od ruchu lotniczego ale też od emisji ze spalania paliw i szeroko pojętej działalności przemysłowej. Również ma znaczenie gęstość powietrza, temperatura wilgotność itp.
5c0ef8ef06da6.jpg


Przeciez to jest ogólnie wiedza z podstawówki. Poza tym wystarczy pooglądać programy o tematyce środowiska (ale nie takie banialuki od Haralda i jego pokroju kolegów) żeby wiedzieć jak to działa i co ma na co wpływ.

Nie pojmuję tego że dla człowieka który szczyci się tym jakie studia skończył autorytetem którego warto słuchać może być jakiś Harald lub inny koleś co bełkolcze jakby się nawąchał kleju. Miejsce takich ludzi jak on jest w zakładzie zamkniętym. Wcale się nie dziwię że go chcieli aresztować (prawdopodobnie) .
  • 0



#7453

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Haha no nie misiu, o Chazarach udających Żydów pisałem wiele, wiele razy i to lata temu. Odrób lekcje.

 

 

Łzesz waść jak sobaka ze tak po Sienkiewiczowsku powiem. 
Po pierwsze pisze sie Chazarowie. Po drugie oni nie istnieją od XIII wieku naszej ery. Po trzecie Chazarowie nie musieli nikogo udawać bo byli zydami jako ze byli wyznawcami judaizmu. Po czwarte to nie ma nic wspolnego z tematem i dalej jest kłamstwem z twojej strony bo nigdy w tym temacie nie stosowałeś zadnego rozróznienia tylko od początku bełkotałeś o tym jak to "panie wszystko to przez zydów !!!111". 

 

 

Bo nie masz Ty i inni zaprzeczacze jak się do tego odnieść,

 

Nie trzeba sie odnośić jak ktoś pieprzy trzy po trzy o jakimś kompletnym sf od czapy bez krztyny dowodu.


Użytkownik Canaris edytował ten post 15.06.2019 - 16:17

  • 0



#7454

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Juzek

 

  

 

Tiaaa i pewnie tak byłeś olśniony tym widokiem że zapomniałeś nagrać, albo telefon ci się zepsuł.


 

Oczywiście że to nagrałem, ale miałem wtedy jakiś badziewny telefon i na nagraniu praktycznie nie było nic widać, ani jak ta niteczka się rusza, ani jak świeci.

Jaki ty jesteś do bólu przewidywalny. "miałem wtedy jakiś badziewny telefon " A jaki to był telefon? Pamiętasz? bo wiesz czasy telefonów z kamerami VGA już dawno się skończyły.  I ruszającą się niteczkę nawet na dziesięcioletnim telefonie będzie widać. Czyli co kolejne kłamstwo. Wiesz, kłamać też trzeba umieć.Piszesz że sceptycy walą sobie różną bronią po kolanach, ale jak widać do tego celu, pan adwokat :D ogarnięty używa dział okrętowych :szczerb:


  • 0



#7455

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

@ Ogarnięty

Niebo zawsze jest poszarzałe bliżej horyzontu oraz rozjaśnione od strony słońca. Wiele zdjęć stockowych albo filmowych jest robionym z użyciem filtra polaryzacyjnego, aby ten efekt osłabić (albo są poprzerabiane elektronicznie). Takie rzeczy potem budują ludziom w głowach naiwne wyobrażenia nieba zawsze granatowego, wody zawsze niebieskiej, półksiężyca zawsze ustawionego pionowo itd. 


  • 5




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych