Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#6916

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Po drugie jak sam piszesz chemtrails nie mają najmniejszego wpływu na temperatury

Ja napisałem, że mają wpływ ocieplający, w związku z czym wytwarzanie ich dla ochładzania mija się z celem. Brak więc uzasadnienia.


  • 2



#6917

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Ogarnięty

 

 Po raz kolejny udowodniłeś że masz wywalone na to co piszą do ciebie normalni ludzie. A jeżeli jóż się do czegoś odniesiesz, to okazuje się że naginasz czyjeś wypowiedzi do swoich dogmatów, albo po prostu, czytanie ze zrozumieniem , nie idą u ciebie w parze. Sam nie wiem co gorsze. Jedno jest pewne.Obie te rzeczy bardzo źle śwaiadczą o tobie.

 

Po pierwsze.

 

Po pierwsze skąd wiesz, że plany dot. hamowania globalnego ocieplenia nie zostały nigdzie jeszcze wprowadzone? Pochwał się swoim źródłem informacji

 Skrajnie głupia wypowiedź. Jak można podać źródło do informacji o czymś, co nie istnieje. To Ty powinieneś wskazać na źródła które potwierdzają te plany. Nie można udowodnić niezaistniałych faktów.

 

Po drugie:

 

Po drugie jak sam piszesz chemtrails nie mają najmniejszego wpływu na temperatury,

@ Zaciekawiony nic takiego nie napisał.

 

Takie manipulacje możesz dzieciom w przedszkolu uskuteczniać. No chyba że nie są to manipulacje tylko dramatycznie niskie IQ, połączone z jakąś chorobą psychiczną.  Jeżeli tak to przepraszam. Nie było tematu.


  • 0



#6918

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Panjuzek

 

Naprawdę chciałbym z Wami podyskutować na najwyższym poziomie, jednakże za adwersarzy mam jakichś niedorobionych, nic nie rozumiejących, trochę analfabetów (jóż!). Mam po Was jechać jak po jakiejś dziwce, która chce robić za primadonnę? W temacie o 911 pokazaliście jak bardzo jesteście myślący, mądrzy, uczciwi, wiarygodni. Do tego jeszcze macie tupet, by po tak wielkiej porażce, tak wielkim złapaniu na kłamstwach. manipulacjach, naginaniu faktów, przeskoczyć na kolejny jakże prawdziwy udowodniony temat aka chemtrails i bez żadnych skrupułów i tu chcieć zrobić z ludzi totalnych idiotów. Ja na to misie nie pozwolę. Nie wiem, gdzie tam siedzicie, UK? Niemcy? Izrael? (najbardziej prawdopodobny), ale wiem, że sami marzycie by ta zbrodnia wreszcie się skończyła, by zbrodniarze wylądowali w cieplusich celach, a Wy skasowali swoją dolę za permanentne robienia ludzi w konia. Macie jeszcze czas by się z tego współsprawstwa w tej zbrodni wycofać. Nie zmarnujcie go.  


  • -4

#6919

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Naprawdę chciałbym z Wami podyskutować na najwyższym poziomie, j

Chciałbyś ale nie dajesz rady. Za wysokie progi.

 

 

za adwersarzy mam jakichś niedorobionych, nic nie rozumiejących, trochę analfabetów (jóż!). Mam po Was jechać jak po jakiejś dziwce, która chce robić za primadonnę?

 

Nie obarczaj innych swoimi ograniczeniami. Żeby kogoś dojechać na forum trzeba nad nim górować intelektualnie. Z twoim poziomem to najwyżej na DI, albo innym kozaczku dla oszołomów możesz poszarżować.  Jak nie załapałeś kontekstu to napisz na priw. Postaram się to prościej sformułować, bo widzę że z poprzedniego mojego postu to nie za wiele załapałeś. 

 

 

W temacie o 911 pokazaliście...

GOSZZZ :facepalm:

 Ile można normalnemu człowiekowi tłumaczyć że to temat o chemitrails, a nie o numerze alarmowym  :szczerb:  Tak czy inaczej w tamtym temacie byłem raczej sceptyczny jeżeli chodzi o oficjalną wersję, i nadal tak uważam. Więc nie do mnie te gorzkie żale. 

 

 

przeskoczyć na kolejny jakże prawdziwy udowodniony temat aka chemtrails

 Pokaż choć jeden dowód. Jeden. I odpowiedz na jedno kluczowe pytanie.  Dlaczego smugi kondensacyjne nie mogą być długotrwałe?

 Nie potrafisz? Cała ta durna teoria nadaje się jedynie na śmietnik teorii konspiracyjnych. Już nawet płaskoziemcy lepiej sobie radzą. Ale czego można spodziewać się po kimś kto uważa że stu pięćdziesięcio tonowy samolot  może zawisnąć nieruchomo w powietrzu tylko po to aby jakiś idiota mógł to sfilmować i wkleić na Y :facepalm: utube.

 

 ps.

 Ja nie siedzę tylko mieszkam i uczciwie pracuję w UK. Zarabiam na życie pracą własnych rąk. Więc zluzuj kalesony sprzedawco chembasterów. 

 

 

 A propos tego jak to określiłeś ciekawego dokumentu. 5,45 Debil z włosem pod warą, pyta jak widać ogarniętego kolesia, jak można wyjaśnić to dziwne zjawisko. W odpowiedzi dostaje że dzieje się to już od lat czterdziestych i że to naturalne zjawisko, a debil nie jarzy i dale mędzi.


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 03.09.2018 - 21:36

  • 1



#6920

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Panie Juzku

 

 

Ile można normalnemu człowiekowi tłumaczyć że to temat o chemitrails, a nie o numerze alarmowym

Zobrazuję to Tobie inaczej, wyobraź sobie temat o poszanowaniu praw i godności dzieci, w którym wiodący prym po stronie sceptyków, którzy uważają że są momenty, kiedy dziecko można zgwałcić i zabić wiedzie Pan Mariusz Trynkiewicz. 

 

 

 

Cała ta durna teoria nadaje się jedynie na śmietnik teorii konspiracyjnych.

No to chyba Ty i inni niby sceptycy wygraliście!! Po grzyba dalej tu siedzisz i marnujesz swój cenny czas? Mamy uwierzyć, że robisz to z wielkoideowych pobudek, z nudów, z zainteresowania, z chęci niesienia światłości ludzkości? ;) Jesteś zwykłym trollem, i tak jak reszta zasługujesz jedynie by [wulg] Ci na łeb i sprać ostro tyłek. Jesteście zakałą tego społeczeństwa. Kłamcy za korzyści. Bezwzględne nic nie znaczące w normalnym życiu jednostki, które za kłamstwa dostają szajs, które powinniśmy ignorować, a najlepiej wyłapać i sprawiedliwie osądzić. Dobranoc

 

wulgaryzmy2.gif

ban30.gif

 

Ochłoń skoro nie potrafisz wypowiadać się kulturalnie, widzimy się za 30 dni.

TheToxic


  • -3

#6921

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Po grzyba dalej tu siedzisz i marnujesz swój cenny czas?

 Bo nie ma nic bardziej irytującego niż ludzka głupota.

 

 

Kłamcy za korzyści.

Udowodniłem wielokrotnie, że największym kłamcą w tym temacie jesteś właśnie Ty. Co na tym zyskujesz ?


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 03.09.2018 - 21:48

  • 0



#6922

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Naprawdę chciałbym z Wami podyskutować na najwyższym poziomie, jednakże za adwersarzy mam jakichś niedorobionych, nic nie rozumiejących, trochę analfabetów (jóż!)

 

My natomiast za adwersarza mamy osobę która pomyliła świetliki i diode alarmu z opadem chemtrails. no ręce opadają. My zniżamy się do twojego poziomu, sam zacząłeś od wyzwisk, okłamywania i olewania dyskutantów. Dlatego nie oczekuj że inni będą cię traktować poważnie.

Nie wiem, gdzie tam siedzicie, UK? Niemcy? Izrael?

 

Mazowieckie pozdrawia.

No to chyba Ty i inni niby sceptycy wygraliście!! Po grzyba dalej tu siedzisz i marnujesz swój cenny czas?

 

Ten temat ma to do siebie że jest po prostu zabawny. Ciekawie jest tak zajrzeć do niego kiedy to jeden fanatyk od chemtrailsów od 10 lat wrzuca co jakiś czas nowe filmiki ze specjalistami, sfałszowane zdjęcia a swoją frustracje wylewa na wszystkich dookoła. Nie chcę być jakimś psychologiem ale pasuje mi to do jakiś objawów paranoi.


Użytkownik iLuminatek edytował ten post 03.09.2018 - 21:48

  • 2



#6923

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

up

 

 

My natomiast za adwersarza mamy osobę która pomyliła świetliki i diode alarmu z opadem chemtrails

Co za BS! Nigdy nie pisałem, że nagrane dziwne światełka które wyszły z poligonu obok którego mieszkam łączę z chemtrails. Nanocząsteczki które są rozpylane są dużo, dużo mniejsze niż świecidełka które nagrałem. 

 

 

 

Ten temat ma to do siebie że jest po prostu zabawny. Ciekawie jest tak zajrzeć do niego kiedy to jeden fanatyk od chemtrailsów od 10 lat wrzuca co jakiś czas nowe filmiki ze specjalistami, sfałszowane zdjęcia a swoją frustracje wylewa na wszystkich dookoła. Nie chcę być jakimś psychologiem ale pasuje mi to do jakiś objawów paranoi.

Taaaaa, typowe zagranie trolla. Zrobi z Ciebie paranoika, bo nie ma ŻADNYCH INNYCH ARGUMENTÓW. Temat jest na tyle zabawny, że kilkadziesiąt osób dzień i noc, noc i dzień, od 10 lat zajadle, nieprzerwanie pilnuje, by nie daj Boże ktoś się tutaj swobodnie wypowiedział odnośnie swoich obserwacji i wniosków jakie z nich płynął. Ich wiara w to że jesteśmy debilami i tego nie widzimy jest NIESAMOWITA. Oni naprawdę myślą, że mają do czynienia ze zwierzętami, z pozbawionymi 5 klepki sługusami rasy panów. najgorsze jest to że te typy i ich mocodawcy robią z nami co chcą i śmieją się z nas gojów, że od tysiącleci jesteśmy frajerami, na których oni żerują, których dymają bez masła. Jakie to strasznie smutne, że dajemy się tak ogłupiać. Po to właśnie wykosili nam całą inteligencje, by Ci co zostaną byli łatwi do manipulacji i okłamywania jak 2 letnie dziecko. Plan jest realizowany od lat ze 100% skutecznością. 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 03.09.2018 - 21:56

  • -2

#6924

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co za BS! Nigdy nie pisałem, że nagrane dziwne światełka które wyszły z poligonu obok którego mieszkam łączę z chemtrails.

 

Pisałeś znajdę ci twój temat.

Temat jest na tyle zabawny, że kilkadziesiąt osób dzień i noc, noc i dzień, od 10 lat zajadle, nieprzerwanie pilnuje, by nie daj Boże ktoś się tutaj swobodnie wypowiedział odnośnie swoich obserwacji i wniosków jakie z nich płynął.

 

Czy ktoś ci tu kiedyś zabronił wypowiadania się? jedyne bany jakie tu dostałeś to za łamanie regulaminu który dotyczy wszystkich użytkowników,  bana dostawałeś najczęściej za obrażanie innych osób. To ty masz problem z tym że w ogóle ktoś ma prawo się wypowiadać jako sceptyk, to ty chcesz nas pozamykać w cieplusich celach sam tak napisałeś.

Uwierz nam my nie chcemy dla ciebie źle wystarczy trochę trzeźwiej pomyśleć i zmienić źródła informacji.


  • 0



#6925

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przez chwile wydawalo sie ze Nieogarniety lagodzi ton i wyciaga reke na zgode. Jednak wraca do dawnej retoryki - gdy koncza mu sie argumenty zaczyna wyzwiska, dzis padlo ich wiele: niedorobieni, nic nie znaczacy w normalnym zyciu, zaslugujacy jedynie by nasrac na leb. Dziwie sie ze piszecie z kims kto was traktuje jak smieci.

Slusznie mowi sie: nie karmic trolla. Wy natomiast prowadzicie z nim od kilku lat zazarte dyskusje, i gosciu pewnie ma z was niezly ubaw. Na jakiegos wirtualnego trolla tracicie czas, czesc swojego zycia.

Kto ma choc troche oleju w glowie juz dawno zauwazyl ze Ogarniety nie ma zadnych dowodow na chemtrails, to wymyslona teoria. Obalaja ja przytaczane przez sceptykow fakty, opracowania naukowe z dziedziny fizyki, lotnictwa itp. Tu naprawde nie trzeba juz nic wiecej pisac, te kilkaset stron wystarczy.
  • 2

#6926

Klaus.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dlatego postuluje za zamknięciem tego tematu, dość już dyktatury tego marnego karzełka NIEogarniętego który prócz wyzywania wszystkich od trolli nie ma nic ciekawszego do powiedzenia. 
W ogóle Nieogarze pozdrawiam cię z Izraela, razem z Lożą Masońską, siedzimy sobie spijając kawkę i patrząc jak moi bracia żydzi was opryskują :) jeszcze Iluminaci cię pozdrawiają, mówią jakim to jesteś "bohaterem", nawet pomnik ci chcą postawić w Jerozolimie :D będziesz 2 Mesjaszem, ja bym się tam cieszył. 
Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz, czy to ty jesteś ten słynny "Maximus Rex" z tego ścieku internetowego :) Chociaż patrząc na twoje wypowiedzi to dałbym sobie palec obciąć, że to ty. 
Widzę też, iż Cyprian z ZnZ bardzo lubi utrzymywać takich pożytecznych trolli na swojej stronie, ty, drako, mojeimię44, baca, sama "śmietanka" intelektualna :D 
Jeszcze jedno, dalej czekam aż się odniesiesz do moich linków i moich pytań. 
Pozdrawiam serdecznie  
Klaus Schmidt- Blumenfeld Komandor akcji "Chemtrails" Żyd Niemiecko-polskiego Pochodzenia :)


  • 0

#6927

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Canaris

Za każdym razem mnie obrażasz. Nie mam najmniejszej ochoty z Tobą dyskutować. 

 

 

Ale ja nie chce dyskusji , ja chce od ciebie DOWODÓW.

Dyskutować zaczniemy jak zaczniesz operować DOWODAMI, nie na zasadzie "Panie wszystko co złe to przez żydów i masonów".

Pokaz skąd wziałeś te informacje o znikomym odsetku zachorowań na raka w Izraelu, skąd wziałeś ten "dramatyczny" wzrost zachorowań na raka i skąd wiesz ze to nie jest po prostu wykrywalność.\

No i najważniejsze POKAZ NAUKOWY DOWÓD NA TO ZE SMUGA KONDENSACYJNA NIE MOZE BYC DLUGOTRWAŁA. 

Dowód naukowy a nie bełkot "a kiedyś tego nie było". 

 

EDIT : aaaa shift, dopiero teraz zauwazyłem ze znowu oberwał banicją ... 


Użytkownik Canaris edytował ten post 04.09.2018 - 09:03

  • 0



#6928

Arek_Maniak.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To teraz chyba temat niestety ucichnie....
No chyba, że pójdzie w ruch inne konto
  • 1

#6929

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Polecam dla wszystkich, szczególnie zwolenników.... Opowiada jeden z pilotów :)

 


  • 2

#6930

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Panjuzek
 
 

Uwzględniają. I ten temat był już wałkowany. Przypomnę. W telewizyjnych prognozach o tym nie mówią, gdyż podawana tam prognoza jest bardzo ogólna i dotyczy dużych obszarów. Cirrusy powstałe ze smug to zjawisko lokalne.

I tu Was mam, bo w żaden sposób nie uwzględniają! Gdyby uwzględniali, to by mówili wiele razy, że na jutro zapowiadamy bezchmurną pogodę, jednakże proszę się nie zdziwić, gdy wzmożony ruch lotniczy spowoduje jednak powstanie zachmurzenia, które zakryje cały nieboskłon.


Oczywiście, że uwzględniają. Gdyby ludzie byli na tyle ogarnięci, żeby sprawdzać prognozy samemu, zamiast czekać co im powie urocza pogodynka w TV, to by zdziwieni nie byli. Ale jak widać ogarniętych brakuje, a ci co się tak podpisują, potrafią co najwyżej, cytuję, "[wulg] Ci na łeb". A wystarczy otworzyć stronę z dowolnym modelem w wysokiej rozdzielczości i znaleźć parametr w stylu high cloud cover.

Ja je widuje od 2011 roku, ale szacuje, że mogą być gdzieś od 2009, albo jakoś tak.


Zatem dziwne, że "Instrukcja dla stacji meteorologicznych" z 1988 r. instruuje, iż:

“Do zachmurzenia ogólnego wliczamy również utrzymujące się smugi kondensacyjne wywołane przez samoloty i ławice chmur, które wyraźnie utworzyły się z tych smug”.


A Antoine De Saint-Exupéry ("Pilot Wojenny", 1942) pisze:

"Tam z dołu poznają nas po perłowobiałej wstędze. którą samolot, kiedy leci na znacznej wysokości, ciągnie za sobą niby ślubny welon panny młodej. Wstrząs spowodowany przelotem szybkiej jak meteor maszyny wywołuje krystalizację pary wodnej zawartej w atmosferze. I oto rozwijamy za sobą smugę pierzastych obłoczków z igieł lodowych. Jeśli warunki sprzyjają powstawaniu chmur, ślad ten będzie rósł powoli, aż urośnie do chmury wieczornej zawieszonej nad polami"




P.S.

Co ciekawe, my na Meteomodel.pl też jesteśmy temu winni ;) Mamy u siebie prognozę "tradycyjną" w postaci "chmurek i słoneczka". Prognoza ta generuje się automatycznie w oparciu o dane z modelu GFS. O tym, czy wstawić chmurkę (duże zachmurzenie), czy słoneczko (małe zachmurzenie) decyduje skrypt, który w ogóle ignoruje parametr TCC (Total Cloud Cover, zachmurzenie całkowite) i HCC (High Cloud Cover, zachmurzenie przez chmury piętra wysokiego), a decyzję opiera na parametrach LCC (Low Cloud Cober, zachmurzenie przez chmury piętra niskiego) i MCC (Middle Cloud Cover, zachmurzenie przez chmury piętra średniego). Dzieje się tak dlatego, że w 9 przypadkach na 10 duże (>70%) pokrycie nieba przez HCC nie wpływa znacząco na usłonecznienie z uwagi na niską grubość warstwy tych chmur. Wtedy często prognoza sugerowałaby duże zachmurzenie, a przysłowiowy Kowalski widziałby pełnię słońca i sporo cirrusów. Podobnie się pewnie robi w TV i do głowy by nam nie przyszło, że ktoś ma z tym jakiś problem ;) Ale, jak już wspominałem - to prognoza dla zwykłego Kowalskiego, jeśli kogoś interesuje prognoza zachmurzenie przez chmury wysokie, mamy ku temu odpowiednie mapy.

Użytkownik pdjakow edytował ten post 14.09.2018 - 11:05

  • 4


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 7

0 użytkowników, 5 gości oraz 0 użytkowników anonimowych


    Google (2)