Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#6376

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Klaus,  gdzie Twój padawan foxtrot i spotter ze zmiany na ziemi? a nie spotter to tutejszy kostek, to niebawem i foxtrot może sie pojawić, albo i tez ma tutaj konto, ale pod innym nikiem.
 
offtop2.gif


Napiszę to wprost...
Klaus to nie osoba z mojego grona znajomych spotterów. Klaus to zwykły pozer używający terminu którego nie rozumie i do którego nie ma prawa się odnosić.
Klaus, odpuść sobie. Bazujesz tylko na wiki a nie na prawdziwej wiedzy zdobytej samodzielnie. Lotnictwo przerasta ludzi !
  • 0

#6377

Klaus.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kostek pozera to ty se szukaj u chemioludków... 

Gdzie ja bazuje na wiki ? prawda nie interesuje się lotnictwem ale mam bynajmniej trochę komórek neuronowych by wiedzieć,że to jest zwyczajne kłamstwo i znam fizyke atmosfery,dlaczego nie mam prawa się odnosić ? kim ty jesteś by dyktować mi to co mam pisać ?!! 


  • 1

#6378

Anioł_Stróż.
  • Postów: 106
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Proszę hasbara zaczyna przenosić się na inne fora.

Czyżby mało tam wam dawali kasiory za te wierutne kłamstwa ?

 

offtop.gif

 

Nie masz nic do dodania - nie pisz. Zamiast offtopować, popracuj lepiej nad poprawą reputacji, bo jest tragiczna.

 

Kronikarz


  • -7

#6379

Klaus.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@Anioł_Stróż 

Zamiast pisać coś o hasbarze lepiej napisz gdzie są zdjęcia samolotów opryskujących lub dysz bo najwidoczniej na tym forum przez 5 lat nie dostaliśmy ani razu takiego czegoś,za to były tutaj zmanipulowane zdjęcia beczek do symulacji,zdjęcia i nagrania marnej jakości które jakoby przedstawiały "chemtrails" przez te 5 lat twoi adwersarze wyjaśniali wam jak tworzy się to zjawisko zamiast tego nie sięgnęliście do wiedzy tylko robiliście zwykły Offtop wklejając ciągle to samo.. 

Dlatego teraz proszę o dowody na poparcie tego w przeciwnym razie jesteście kłamcami.


  • 0

#6380

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Uwaga znów(!) dowiedzieliśmy się co zawierają Chemtrailse. I nie jest to żaden bar czy Aluminium ale, uwaga, odpady węglowe, lotne popioły powstające w elektrowni węgla podczas procesu spalania węgla.

Więcej informacji

Oczywiście autor tekstu rozwodzi się o HARPIe, sztucznym  manipulowaniem pogodą czy  fluorze w naszej wodzie (heh). Oczywiście nie ma najważniejszej informacji, skąd oni wiedzą, że te odpady węglowe są używane do tego : D Jakoś takie potwierdzenie: "Dowiedzieliśmy się, że ", "skład mają identyczny jak opryski(ciekawe jak to zbadali)",  mnie nie przekonuje : D

I tak o to ta hipoteza tworzy swoje nowe odnóże niczym głowa Hydry.

 

BTW. Ciekawe ile za zrobienie takiej prezentacji dostają bo wątpię aby to robili tylko aby "otworzyć umysły" innym ludziom.


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 21.06.2015 - 20:19

  • -1



#6381

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja jestem ciekawy ile płacą takim ludziom ?

 

 


  • -7

#6382

Klaus.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja jestem ciekawy ile płacą takim ludziom ?

 

 

Rosjanie wypowiadają się o Polskiej sieci ? :D 

Niech oni lepiej przejmują się swoim narodem a nie wkłądają nos w nie swoje sprawy,poza tym płacenie za trolling tutaj w polsce nie zostało udowodnione a pisanie,że tak jest to zwyczajne pomówienie,bez dowodów twoje słowa to tylko puste słowa... 

A skoro już jesteś to dalej czekamy na dowód w sprawie chemtrails,może ty łaskawie odpowiesz bo twój Anioł stróż jakoś się nie kwapi do tego..


  • 0

#6383

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ach Ci Rosjanie : D Sami mają problemy państwowe(najczęstsza droga eliminacji takich problemów to samobójstwa gdzie osoba strzela sobie 3 razy w plecy) to jeszcze w internetach eurekę odkryli, że ktoś coś może manipulować. Ja się zastanawiam kto miałby to robić w Polsce jak nasi  rządzący na stronach mają hasła typu "admin123" xD

Jedna rzeczy łączy oba te filmiki to, że nie ma w nich żadnych dowodów tylko przypuszczenia i gdybanie, że może być coś takiego możliwe( chodzi o manipulowanie w internecie i o pyle węglowym).

 

Ja to bym z chęcią zobaczył wyniki tych badać zawartości smug przy pomocy jakieś bardziej autentycznej metody niż filtry HEEPA. A może gaz bagienny przy tym przeszkadza? : D


  • -1



#6384

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Podejrzewam że ten pył węglowy mógł się wziąć z wyników badań powietrza w takich miastach jak Kraków, gdzie głównym zanieczyszczeniem jest popiół z pieców opalanych węglem. Więc ktoś sobie wymyślił, że jeśli w powietrzu notuje się taki popiół, a zawiera on w swym składzie aluminium, to na pewno nie pochodzi z pieców tylko z samolotów.


  • 2



#6385

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja myślę, że ktoś sobie po prostu znowu coś wymyślił aby najgłupszą teorie spiskową wszechczasów podtrzymywać przy życiu


  • 0

#6386

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widzę, że temat ten jeszcze żyje, mimo że znaczna część zwolenników to jedna i ta sama osoba, banowana już chyba z 10 razy. Powracają też te same wątki, chyba już od 5 lat, włącznie z wątkiem tajemniczej organizacji włamującej się nocami do domów biednych Amerykanów (i nie tylko) i w pocie czoła fałszujących wszystkie dostępne egzemplarze Atlasu Chmur z 1972.

 

Zadziwiające.


  • 4

#6387

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I teraz należy zadać pytanie, jaki był nakład tego wydania?  :szczerb:

A tak swoją drogą, sam Paweł widzisz, że są nawet próby zakładania tematów z niby - pobocznymi wątkami, a tak naprawdę, to próba odgrzewania starego kotleta, tylko na innej patelni.

Niecierpliwie czekam na jakieś rewelki w postaci wyników badań.





#6388

Klaus.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@Staniq nigdy się nie doczekamy takich informacji ponieważ zwyczajnie nie można badać czegoś co nie istnieje :) 


  • 0

#6389

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Niektórym to już się całkiem na łeb rzuciło z tymi chemisrails :P

  • 0

#6390

Klaus.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Niektórym to już się całkiem na łeb rzuciło z tymi chemisrails :P

Od kiedy to burza tworzy się przez chemtrails ? o.O 

Ich się powinno wysłać do podstawówki najlepiej może wtedy zmądrzeją.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych