Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#5071

Niezłomnie strapiony.
  • Postów: 84
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

No w mojej lokacji - w Polsce - nagranie chodzi jak złoto. Może Izraelowi coś poblokowali i stąd twój problem.

Przypomnę Ci: jeżeli coś jest możliwe do zrobienia lub jest taki zamiar, nie oznacza to, że jest to robione - czas przyszły niedokonany i czas teraźniejszy, kumasz?


jak się dobrze wsłuchasz w ich rozmowę, to zrozumiesz ze owi dzentelmanii rozmawiaja o czyms, co juz mozemy dostrzec na niebie. Ale jak sobie przypominam ty masz niesamowite problemy z angielskim, wiec popros kokos zyczliwego by tobie te rozmowe przetlumaczyl na jezyk ktory rozumiesz, niekoniecznie polski.

Użytkownik Niezłomnie strapiony edytował ten post 19.02.2014 - 15:32

  • -1

#5072

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zrobiłbym dla Ciebie tłumaczonko w języku obrazkowym, abyś nie musiał się posługiwać przekręconymi tłumaczeniami na DI. Brak dostępu do materiału mi to uniemożliwia, a jakoś nie wierzę Ci na słowo, tym bardziej, że wcześniej wielokrotnie nas okłamywałeś wklejając filmy, których treści nie rozumiałeś. Wskazuje to jednoznacznie na nieznajomość języka, ale nie moją, a Twoją. Niestety, Twoja życzliwość odebrała mi resztki chęci i doszedłem do wniosku, że mniejszą szkodą będzie pozostawienie Cię w błogiej nieświadomości w której żyjesz, wszak dusząc się we własnej zupie pozostaniesz tam gdzie jesteś.

Zapewne za jakiś czas wytryśniesz orgazmistycznym oświadczeniem, że jesteś Quintusem itd... ale my to już wiemy. Tolerujemy Cię, bo jesteśmy inni, a nie bo musimy. Zżera nas po prostu ciekawość, do jakiego poziomu absurdu dojdziesz Ty i Twoi kolesie. Jak na razie hologramy i kulki były moim zdaniem ''the best'', chociaż innym mogły się podobać np. przerabiane zdjęcia, albo tłumaczenia filmów przez Tanker Enemy.

Zdrowia życzę...





#5073

Niezłomnie strapiony.
  • Postów: 84
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

A jakie to ma znaczenie czy jestem jakims Quintusem czy nie. A może Quintusy to zbiorcza nazwa wszystkich tych ktorzy nie zgadzaja sie na to, ze naszym swiatem rzadza popaprani [], ze oplacaja innych popapranych.... i ci popaprani oklamuja normalnych, uczciwych ludzi od rana do nocy? Moze Quintusy nie moga uwierzyc w to ze na niebie samoloty codziennie zrzucaja na nas rakotworcze pierwiastki, wirusy, grzyby, ze truja nas na inne sposoby, zatruwaja jedzenie, wode, powietrze, faszeruja nas szczepionkami i klamia i kradna i morduja niewinnych ludzi. Ze [] szerzy się w zastraszajacym tempie, ze dobrzy ludzie nie maja sil by z tym walczyc, ze sa oni traktowani jak niewolnicy jakiejs wyzszej, lepszej rasy wladajacej ta planeta? Wierze ze kiedys źli ludzie się opamiętają, że widzac jak ich dzieci chorują na raka, na jakies inne niewyleczalne choroby, zrozumieją że warto stanąć po stronie zwykłego, szarego azczkolwiek dobrego człowieka. Ze Bóg istnieje i ich też kocha i rozumie i im wybaczy jeżeli tylko go o to poproszą. Wszyscy jesteśmy po tej samej stronie, manipulowani przez zło w czystej postaci - Szatana, Reptilian i inne złe istoty, które na nas żerują i ktore traktruja nas jak pozywienie. Wierze ze chemtrails to nie jest do końca wymysł człowieka. Człowiek ma jedynie grzecznie to wykonac i grzecznie ogłupiać i okłamywać innego człowieka, takl by plan mógł zostac spokojnie zrealixzowany. To moje bardzo osobiste zdanie na ten temat.

 

wulgaryzmy2.gif

Ochłoń trochę, następny taki post zostanie, nagrodzony urlopem. 

edycja:

ultimate


  • -3

#5074

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Niezłomnie strapiony,

Powiedz nam wszystkim, czy Ty nie widzisz do jakich absurdów doszli zwolennicy chemtrails ? Tak się rozpędzili z tą teorią że na obecnym etapie głoszą że cały świat jest zmanipulowany, fałszywy. Natomiast osoby które mają inne zdanie niż zwolennicy to muszą to być płatni dezinformatorzy, agenci i nie wiadomo kto jeszcze. Przecież to jest czysta paranoja.
Ta teoria w oczach zwolenników ewoluowała w tak błyskawicznym tempie że to już nie jest teoria, tylko zwyczajny stek mega bzdur i absurdów. Nie jednokrotnie zwolennicy sami się plątają w swoich ustaleniach. Nie ma jednej wspólnej wersji i tak na prawdę to żaden ze zwolenników nie potrafi powiedzieć zupełnie nic o tej teorii. Są tylko same domysły i wymysły.

Nie wiem jak Ty, ale ja nadal nie wiem jakich samolotów używają do tych waszych oprysków, bo na pewno nie są to pasażerskie. To że ktoś sobie wymyślił że oprysków dokonują wykorzystując maszyn cywilnych to jest jeden z największych absurdów teorii chemtrails.

Użytkownik Kostek edytował ten post 19.02.2014 - 17:20

  • 0

#5075

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A więc do kulek i hologramów dopisujemy: Szatan i Reptilianie, czyli zło w czystej postaci. Cała reszta jak: rakotwórcze pierwiastki, wirusy, grzyby już przerabialiśmy.

No nieźle. Masz coś jeszcze, czy na razie brak Ci pomysłów?





#5076

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może oprysk wodą satanizowaną? To by tłumaczyło wzrost liczby opętań...


  • 2



#5077

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No co Wy Panowie, przecież wszyscy doskonale wiemy co jest głównym składnikiem chemtrails... To Dihydrogen Monoxide. To między innymi on powoduje te gęste "chemiczne" smugi za samolotami. Sypią tym na potęgę :)
  • 4

#5078

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Moze Quintusy nie moga uwierzyc w to ze na niebie samoloty codziennie zrzucaja na nas rakotworcze pierwiastki, wirusy, grzyby,

Ja też nie mogę uwierzyć :)


  • 0



#5079

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proszę o zaprzestanie tego Offtopu, piszemy na temat :) 


  • 0



#5080

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jedna rzecz mnie najbardziej zastanawia. Otóż dlaczego żaden ze zwolenników tej absurdalnej teorii nie jest wstanie dokładnie i ostatecznie określić jakich samolotów używają do chemtrailowania. Od pewnego czasu ponoć są to samoloty pasażerskie (hehe), tylko że żaden zwolennik nie jest wstanie powiedzieć w czym i gdzie ona jest magazynowana w samolotach pasażerskich ta cała mieszanina tych śmiercionośnych chemikaliów, które są zrzucane z wysokości 10 000+ m. Żaden zwolennik nie jest wstanie także pokazać gdzie na kadłubie samolotu są te "dysze" przez które ta chemia jest wyrzucana. Mam zatem taką prośbę do zwolenników chemtrails... otóż proszę mi pokazać (na poniższym zdjęciu) dokładnie gdzie znajdują się "dysze" do oprysku. Zdjęcie zostało wykonane kilka dni temu jednej z przelatujących maszyn na wysokości 37 000 stóp, czyli 11.278m. Zdjęcie jest w dość wysokiej rozdzielczości i w dość zadowalającej jakości, więc nie powinno stanowić problemu ze wskazaniem miejsc w których znajdują się owe "dysze".

Rozdzielczość 3000x2000 pix.
QTmUGxu5.jpg

Liczę że dostaniemy informacje od zwolenników na poruszony temat. Zostawiam pole do popisu tutejszym "znawcom" tematu.

Użytkownik Kostek edytował ten post 23.02.2014 - 19:50

  • 0

#5081

Niezłomnie strapiony.
  • Postów: 84
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Przeklejam tutaj moje dwa posty z tematu obserwacje ufo, bo tam nikt mi nie odpowiedzial, a mysle ze moje obserwacje są związane i z tym tematem. Była tutaj mowa o latających kulkach...

Coś niesamowitego, od ponad tygodnia obserwuje na niebie wokol miejsca mojego zamieszkania ciekawe zjawisko. Otoz na niebie w nocy... lataja sobie świecące kuleczki! Coś jakby sondy wysyłane z mothershipa. Latają na ziemię, chwilę tam spędzają, po czym wracają do góry. Latają też po całym niebie. Mam kilkadziesiąt minut nagrań, które zrobiłem moją kamerka. Musze je obrobic i tutaj je wrzuce. Dzien w dzien od tygodnia to obserwuje! Znajomym nawet nie chce mi się tego mowic, bo i tak nikt mi nie uwierzy, ale uwiecznilem to na kamerce i sie z wami tym podziele niebawem. Ludzie to jest coś wielkiego. Dzisiaj chodzilem po miescie i gdzie nie spojrzalem na niebo nade mna, lataly te swiecące orby! Odnioslem wrazenie, ze one są po prostu wszedzie! Spojrzcie na niebie, przypatrzcie się, one nie świecą się tak jak gwaizdy, ale jak się uważnie wpatrzycie widać jak sobie swobodnie latają po niebie. Czyzby odwiedzila nas na dobre jakas wycieczka obcych? Czuje i fascynacje i lekkie przerazenie. A teraz cos dla ludzi zupelnie otwartych na niestworzone historie, raz widzialem jak.... te statki cos jakby ze soba walczyly! Widzialem latajace pociski, pole silowe, lasery, teleportacje! Normalnie Star Wars na polskim niebie. Moglo byc to cos innego niz walka, ale na niebie wygladalo to odjazdowo!
Czy wy też widzicie to w nocy na niebie? Bardzo proszę o odpowiedź.
  • -1

#5082

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zrzuć wreszcie te filmy to pogadamy.


  • 2



#5083

Niezłomnie strapiony.
  • Postów: 84
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Jasne, tylko jeszcze ogarniam kompresję. Na nagraniach i tak jest połowa efektu, który widać live. Gdybym miał lepszą kamerę.... Ta moja, niby HD, przy dużym zbliżeniu daje straszną kaszanę, ale i tak widać latające, świecące orby. A i jeszcze taka ciekawostka, gdy pojechałem w miejsce gdzie tych kulek było najwięcej, wysiadłem z samochodu wyłączyłem światła, zgasiłem silnik.... a światła dalej przez 10 sekund były włączone! Coś co nigdy nie miało miejsca i nie miało prawa mieć miejsca. ;)

Użytkownik Niezłomnie strapiony edytował ten post 27.02.2014 - 22:10

  • 0

#5084

Świstak.
  • Postów: 69
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kostek nie dostaniesz odpowiedzi, gdzie znajdują się te dysze, bo zupełnie przypadkowo, oczywiście, akurat ten samolot jest czysty i nic nie rozpylał, ale te które leciały 5 minut przed nim i po nim to robiły ;)


  • 2

#5085

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kostek nie dostaniesz odpowiedzi, gdzie znajdują się te dysze, bo zupełnie przypadkowo, oczywiście, akurat ten samolot jest czysty i nic nie rozpylał, ale te które leciały 5 minut przed nim i po nim to robiły ;)

Tak samo jak tysiące innych zdjęć Spotterów... Czyż to nie dziwne, że tylko zwolennicy chemtrails widują dziwne nieoznakowane samoloty rozpylające chemtrails ? :) hehehe
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych