Skocz do zawartości


Zdjęcie

Styl moderacji p. Przemo


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
66 odpowiedzi w tym temacie

#31

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Lynx
Jak rozumiem mówisz o mnie w świetle tego tematu. Używam i tak delikatnego języka, ale mimo wszystko jest on agresywny ponieważ samo widzisz na jakie obelgi muszę odpowiadać. Gdyby Sante albo sam Przemo poczuł się do obowiązku to zostałoby ok 4-5 postów merytorycznych. Chyba masz rację z tym privem, ale cuż temat już powstał.

@Przemo
Jak widze przyznanie się do błędu jest dla ciebie niezrozumiałem (jakoś mnie to nie dziwi). Przede wszystkim tekst o ub pojawił się w jednej linijce w trakcie rozmowy na zupełnie inny temat i NIE JEST TEMATEM TEJ DYSKUSJI. Ten temat jest założony po to żeby przedyskutować twoje nierówne traktowanie użytkowników.

I pokaż mi gdzie są te moje ataki personalne w każdym temacie? Odkąd dałes mi nauczkę, w postaci urlopu tygodniowego, trzymam nerwy na wodzy i zamiast pisać pełne emocji posty postanowiłem ciągle zadawać trudne pytania i rozliczać z ich odpowiedzi. Obelgi nie były mi potrzebne do tego.

W przeciwieństwie do Muhada, który bez przerwy nazywa nas agentami i zdrajcami narodu polskiego i społeczności w ogóle.

@Muhad
Zdaje się, że oprócz kilku przypadków to by nakryliśmy ciebie na manipulacjach i kłamstwach. Choćby świadek walters czy sławna kwestia kąta natarcia. To my przedstawiamy naukowe dowody przeczące waszej teorii i wszystko co mówimy składa się w całość. Natomiast wasze teorie to często przeczące sobie bajki jak np działa skalarne i nanotermit.

Nie masz żadnych dowodów na naszą agenturę oprócz swoich sugestii, tak jak ja na waszą. Dla ciebie powodem jest nasze inne zdanie na temat zamachów 9/11, moim powodem mógłby być wasz wiek i zakrojona na szeroką skalę akcja pozyskiwania agentów. Jest to idealne porównanie jak beznadziejne są tego typu zarzuty.

Pozdrawiam

#32 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Co Ty za dyrdymały opowiadasz. Przyznałem się do błędu impotencie intelektualny, że źle zinterpretowałem wypowiedź Waltersa. PRZYZNAŁEM SIĘ SMARKU, CZEGO TY NIGDY NIE POTRAFIŁEŚ. W tym nie ma manipulacji, chyba że przyznanie się do własnego błędu uważasz za przejaw manipulacji i kłamstwa. Kwestia natarcia nie ma nic wspólnego z II zasadą dynamiki. Za dużo gumisiów, gier komputerowych, smoczka i czytanek w szkole, które Ci mózg lasują. Telewizje też odstaw dziecko, bo totalnie zgłupiejesz. WSZYSTKO CO MÓWIMY SKŁADA SIĘ W CAŁOŚĆ, Ty chyba nie zdajesz sobie jak wielkim jesteś impotentem. Dziecko Tobie się chyba w pale poprzewracało. Ty akurat z agenturą nie miałbyś nic wspólnego, bo raz że za smarkaty jesteś, dwa - brakuje Cię pewnego pierwiastka. Zresztą po co ja z Tobą rozmawiam, koniec dzieciaku. Koniec.


Nie będę rozmawiał z bezwartościowym gówniarzem, który nie posiada w sercu żadnych wartości.
Sayonara

Użytkownik Muhad edytował ten post 08.03.2010 - 15:36


#33

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja również kilkakrotnie przyznałem się do błędów, ale wy to olewacie, więc dlaczego miałby respektować wasze "przyznawania" się do błędów.

Oprócz tego że ty tak mówisz że składają się wszystkie te wasze teorie w całość, nie ma żadnego innego dowodu. W odpowiednich tematach zapytałem się o wasze spójną wersję w sprawie WTC7 i nie dostałem odpowiedzi.

Nastepnym razem poducz się fizyki zanim zaczniesz cokolwiek na ten temat mówić.

Ja również bedę już odpowiadał na taki płacz w tym temacie. Jest to wybitny off-topic, który już dawno powinien byc usunięty.

Pozdrawiam

#34 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Że co proszę? Nigdy nie widziałem, byś komuś rację przyznał. Jesteś zakochanym w sobie smarkaczem bez krzty pokory. I mam dla Ciebie radę. Nie ucz ojca dzieci robić, bo tego co ty w czytance się naczytałeś ja uczyłem się kiedy ssałeś jeszcze cyca mamy lub własny kciuk. Widocznie za mało pokory i uczciwości wyssałeś z mlekiem. Zrozum dziecko, że kąt natarcia nie ma nic wspólnego z zasadą dynamiki. Brak mi słów po prostu, brak słów.

#35

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Panie Muhadzie, czy Pan sobie jaja z regulaminu robi - z całym szacunkiem się zwracam? Nie wiem, czy owa hipokryzja jest celowa, ale bardzo wali po oczach. Życzę zdrowia, a gronu moderatorów oraz adminowi podjęcia rozsądnych decyzji w tej kwestii.



#36 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

A wiesz gdzie ja mam Twoje uwagi? Jak QQriver robił sobie jaja i obrażał chociażby mnie, to palcem nie kiwnięto w tym zakresie, więc o hipokryzji proszę mi tu nie pisać. Kiedy ja pisałem normalne posty a mnie obrażano, nie było żadnych reakcji - żadnych ! Otwarcie przyznaję, że zwracałem Przemowi uwagę na to, lecz on chcąc zachować się sprawiedliwie, by nie było stronniczości nie podjął wobec niego żadnych czynności, by takie hieny, które tylko czekają na usunięcie niewygodnych ludzi z tego forum nie przyczepiały się do jego pracy w tym miejscu. Jest to bardzo dobry moderator i zrobił z tego miejsca porządne forum dyskusyjne. Wstydu nie macie i tyle, a to że ja dosadnie napiszę; wybacz kolego , ale czasem trzeba mocno wyrazić to co się myśli, bo do smarkacza nie dotrze. Tak czy owak nie dotrze, bo to impotent intelektualny. Tak jak w wojsku - jak nie rykniesz kurwą na kretyna, to nie zrozumie. Zresztą Paziemu wojsko by się przydało, to od razu by go wyprostowali. Inteligentni ludzi, którzy posiadają wartości wyższe też mają prawo wolności słowa. Potrafię być elokwentny, kiedy trzeba, ale potrafię ryknąć. Trzeba mieć w życiu charakter, jaja, charyzmę, bo inaczej niczego nie osiągniesz i będziesz kaleką społecznym. Nigdy nie boję się mówić, co myślę i nigdy nie gram w gierki słowne. Zawsze wykładam kawę na ławę - bez ogródek , więc uważam to za pozytywną cechę. Jak się to komuś nie podoba, to można zawsze zmienić miejsce czytanek lub po prostu nie czytać moich postów. Od lat szukaliście tylko sposobu, by pozbyć się mnie, vkali, Przema i wielu innych, których już tutaj nie ma. Wstydźcie się, bo nie posiadacie odwagi cywilnej. Jesteście zwykłymi tchórzami i ludźmy o słabym charakerze...małostkowymi jednostkami, które bez intryg nie potrafią osiągnąć celu. Brzydzę się takimi jak Wy.

Użytkownik Muhad edytował ten post 08.03.2010 - 16:18


#37

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jest tu paru Modów, bez których forum już dawno by padło...Przemo zalicza się do jednego z nich...Nie rozumiem więc tych bezpodstawnych "najazdów".
Dawno nie było jakiejś afery, lub nielichej historii, bo widzę, że co niektórym pierdoły w głowie...



#38

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pam para pam pam pi dą...........kolejne 3 posty ze ścisłym OT..........Pam para pam pam pi dą.

Zobaczymy kiedy mody je sprzątną wreszcie.

Pozdrawiam

#39

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Muhad

Takie gnojki, jak Pazi, QQriver, czy inne śmieszne typki tylko robią syf i nie chodzi im tu o normalne rozmowy, tylko o dominację stronniczości tego miejsca.


Jesteś zakochanym w sobie smarkaczem bez krzty pokory


A Ty Lynx jesteś taką samą kreaturą, jak Pazi...oba cwaniaczki, które strugają Bułgara


Smarkaczu już kilka razy Ci wytknięto brak szacunku do ludzi starszych. Nie zachowuj się jak szczyl i gówniarz. Co Ty wiesz o czasach ubeckich, poza tym że jeszcze Cię na świecie nie było? Jakim prawem przypinasz ubecką łatkę Przemowi? Popierniczyło Cię szczylu? Ty w ogóle wiesz kim byli ubecy i czym się zajmowali? Nie dość, że jesteś narcyzem małolacie, który myśli że naczyta się czytanek ze szkoły i wie wszystko, to strzelasz poniżej pasa osobie, która mogłaby być Twoim ojcem. Gdybyś mojemu św.p ojcu powiedział coś takiego, to pojechałbym do Ciebie i oklepał tą niewyparzoną gębę.


Może ktoś z nim zrobi w końcu porządek, bo jemu najwyraźniej coś się w głowie poprzestawiało. Zobaczył temat i od razu przylazł żeby komuś naubliżać...

No i co teraz?

Po prostu żenada, dno dna... I do tego groźby wtf???

Kolega Muhad ewidentnie przegiął pałę...

Użytkownik QQRIVER edytował ten post 08.03.2010 - 17:39


#40 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Jest tu paru Modów, bez których forum już dawno by padło...Przemo zalicza się do jednego z nich...Nie rozumiem więc tych bezpodstawnych "najazdów".
Dawno nie było jakiejś afery, lub nielichej historii, bo widzę, że co niektórym pierdoły w głowie...


A ja rozumiem doskonale. Przemo to naprawdę kawał dobrego moderatora, a takie inicjatywy małolatów, jak Pazi mają na celu wszczęcia buntu. Przemo z uwagi na swoje poglądy jest niewygodny dla tych hien cmentarnych, które nota bene mają więcej przyzwoitości niż oni sami. Właściwie na rękę by niektórym hienom było, gdyby tego forum tu nie było. Przypominam, że to PARANORMALNE.PL a nie sceptycy.pl. To miejsce miało swoją duszę, pisało się o różnych rzeczach. Było sporo ludzi poruszających zagadnienia zdolności para czy zagadnienia dotyczące rozwoju duchowego. Ich wszystkie inicjatywy o tonie prześmiewczym i zazwyczaj cynicznym miały na celu zniechęcać ludzi poszukujących odpowiedzi na różne pytania, by rezygnowali z takich miejsc jak to. W taki sposób usiłuje się niszczyć i tak rosnące budzenie się ludzkiej świadomości. Neguje się tu absolutnie wszystko. Doszło do tego, że zdominowali praktycznie każdy wątek. Praktycznie tylko sceptycy tutaj się udzielają lub osoby zbliżone do ich postawy. Kiedyś widziałem tu rzeszę entuzjastów, którzy dążyli za poszerzaniem swojej percepcji. Dziś już takich nie widzę, za wyjątkiem Radosława. To forum żyło...było czymś niezwykłym, gdzie panowała wzajemna tolerancja i szacunek, lecz zjawiły się osoby, które tu całkowicie nie pasują, bo nie tolerują "odmieńców". Zwykli w chwilach upojenia raczyć nas słowami - świr, psychol, schizofrenik i to wówczas, gdy są przypierani do muru, wówczas gdy zaistnieje manifestacja ludzi, którym nie podoba się cyniczna postawa. Ja osobiście nie muszę się z nimi spierać czy 9/11 było wewnętrzną robotą, czy też nie. Widzę skutki tego dnia...widzę USA na wschodzie, ich inicjatywy i dążenie do dominacji w tym rejonie. Widzę zwiększoną aktywność w okolicach Ameryki Południowej, gdzie powoli szykują się na jakieś ruchy. Widzę aktywność Izraela w swoim rejonie, który tylko czeka aż USA pomoże im rozebrać Iran. Widzę globalizację i centralizację władzy, która z kilku Unii przeobrazi się w Jeden twór o jednym prawie dla wszystkich społeczności. Zniknie poczucie patriotyzmu, znikają granice, za 100 lat zapomnimy w jakim kraju żyjemy...będzie kraj uni Europejskiej lub globalnej i będziemy członkami jednej waluty , jednej armii, jednego banku centralnego i garski ludzi trzymających władzę. Będą szykowali dla nas dokumenty tożsamości, chipowane. Świat idzie w kierunku technologii. Cybernetyka, komputeryzacja, dominacja mediów w naszym świecie. To wszystko już jest częścia TU TERAZ a będzie dopełnieniem KIEDYŚ. Nie trzeba się spierać, by to przewidzieć a ten postęp centralizacji władzy jest dowodem samym w sobie, że pewne czynności , jak fikcyjny terroryzm i fikcyjne zamachy, są tylko pretekstem potrzebnym do tego, by postęp centralizacji władzy przyspieszył. Bez kontroli nad światem Wschodu przyspieszenie owe jest niemożliwe. Centralizacja i realizowanie planów długoterminowych wymaga kosztów, pieniędzy, a świat wschodu jest przebogaty w ropę, która napędza cały świat. Wystarczy nie ulegać manipulacji, nie łykać papki, wystarczy otworzyć oczy i patrzeć szeroko w skali globalnej, wystarczy patrzeć na zmiany jakich doświadczamy i umieć przewidzieć do czego to zmierza. Wystarczy widzieć to wszystko, by wiedzieć kto stoi za tym wszystkim. Wynik jest jeden - mocarstwa i okupant, jak USA. By patrzeć szeroko w skali globlnej trzeba mieć przede wszystkium szacunek do siebie i do tych, których się kocha. Trzeba mieć szacunek do własnej inteligencji i posiadać wartości, których na tym forum zaczna brakować...w ogóle wartości zaczyna brakować na świecie. Nie ma miłości, jest opera mydlana i Ci, którzy chcą by ten stan się pogłębiał...są Ci, którzy z przczyn obiektywnych bronią morderców i okupantów. Są Ci, którzy nie mogą znieść tego, że paranormal activity nabiera na sile....
Nie mam nic więcej do powiedzenia.

Pam para pam pam pi dą...........kolejne 3 posty ze ścisłym OT..........Pam para pam pam pi dą.

Zobaczymy kiedy mody je sprzątną wreszcie.

Pozdrawiam


Zacznijmy od Twojego pierwszego postu, bo wszystkie Twoje posty powinny być usunięte, łącznie z tym tematem.

Może ktoś z nim zrobi w końcu porządek, bo jemu najwyraźniej coś się w głowie poprzestawiało. Zobaczył temat i od razu przylazł żeby komuś naubliżać...

No i co teraz?

Po prostu żenada, dno dna... I do tego groźby wtf???

Kolega Muhad ewidentnie przegiął pałę...



Przez 2 tygodnie przeginałeś pałę bez konsekwencji.

Użytkownik Muhad edytował ten post 08.03.2010 - 17:47


#41

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Panowie, a może otwórzmy nasze serca na chwilę i zapomnijmy o wszystkich smutkach. Spróbujmy zapomnieć o tych wszystkich obelgach i niesnaskach. Zacznijmy nasze rozmowy od nowa w milszym tonie. Jeśli się zdenerwujecie na jakiś post to odczekajcie chwilę i w spokoju na niego odpowiedzcie bez żadnych uwag. Moderatorzy niech wypełniają swoje obowiązkich i każdego kto zaczniej obrażać w jakikolwiek sposób ostrzegać słownie lub dawać warna. Czy nie o to chodzi na tym forum? Przecież dyskusja powinna być sednem naszych wypowiedzi, a nie dzikie najazdy na userów. Przestańmy patrzeć z góry na stronę przeciwną. Jeśli irytują was odpowiedzi innych userów to przemilczcie je lub zróbcie jak wcześniej napisałem.

Może z tego wszystkiego to byłoby najlepsze rozwiązanie.

Apeluję o spokój i przebaczenie bez rozliczania komu bardziej się ono należy. Zostawmy ten epizod w spokoju i kontynuujmy lub nie nasze dotychczasowe rozmowy.

Pozdrawiam (szczerze i bez jaj)

#42

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Drogi Muhadzie, to twoim zdaniem przeginałem pałę i jakoś nie zauważyłem żebym nazywał Cię gnojem, szczylem i pisał, że za farmazony które wypisujesz z chęcią obiłbym Ci mordę...

Poza tym w każdym poście podkreślasz swoją rzekomą wyższość...

Użytkownik QQRIVER edytował ten post 08.03.2010 - 17:58


#43 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Panowie, a może otwórzmy nasze serca na chwilę i zapomnijmy o wszystkich smutkach. Spróbujmy zapomnieć o tych wszystkich obelgach i niesnaskach. Zacznijmy nasze rozmowy od nowa w milszym tonie. Jeśli się zdenerwujecie na jakiś post to odczekajcie chwilę i w spokoju na niego odpowiedzcie bez żadnych uwag. Moderatorzy niech wypełniają swoje obowiązkich i każdego kto zaczniej obrażać w jakikolwiek sposób ostrzegać słownie lub dawać warna. Czy nie o to chodzi na tym forum? Przecież dyskusja powinna być sednem naszych wypowiedzi, a nie dzikie najazdy na userów. Przestańmy patrzeć z góry na stronę przeciwną. Jeśli irytują was odpowiedzi innych userów to przemilczcie je lub zróbcie jak wcześniej napisałem.

Może z tego wszystkiego to byłoby najlepsze rozwiązanie.

Apeluję o spokój i przebaczenie bez rozliczania komu bardziej się ono należy. Zostawmy ten epizod w spokoju i kontynuujmy lub nie nasze dotychczasowe rozmowy.

Pozdrawiam (szczerze i bez jaj)



Po tym co pokazałeś to zacytuję słowa jednej z moich, ulubionych, Polskich, komedii: "Z Tobą nie ubiłbym nawet muchy w kiblu."
Naświniłeś, to teraz spijaj browar, który naważyłeś. Oficjalnie Ci mówię, że na mój szacunek nie masz co liczyć i na dyskusje w tematach forum paranormalne.pl. Nie jestem idealny, ja jestem idealistą a Ci zazwyczaj nie bywają uprzejmi ani idealni, ale mam poczucie własnej godności. A Ty dziecko zapamiętaj sobie jedno. Szacunku nie dostaje się z urzędu. Na szacunek trzeba sobie zapracować.

Drogi Muhadzie, to twoim zdaniem przeginałem pałę i jakoś nie zauważyłem żebym nazywał Cię gnojem, szczylem i pisał, że za farmazony które wypisujesz z chęcią obiłbym Ci mordę...


Nikogo nie nazwałem gnojem. Szczylem prawda, gówniarzem także prawda. W odniesieniu do zaistniałej sytuacji owe określenia są jak najbardziej trafne i zgodne z rzeczywistym stanem rzeczy.

Użytkownik Muhad edytował ten post 08.03.2010 - 18:00


#44

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Lynx
Jak rozumiem mówisz o mnie w świetle tego tematu.

Nie tylko. Zauważyłem, że podobne podejście prezentujesz w tematach 9/11. Zamiast koncentrować się wyłącznie na obliczeniach i fizyce, dość często przywołujesz swoje wykształcenie i każesz się dokształcać innym. Emocje emocjami, ale taka argumentacja sprawdza się we flejmach, a nie w rzeczowej dyskusji. A że podobnie zachowuje się więcej forumowiczów, mamy permanentny flejm okołozamachowy, choć niejednokrotnie przewijały się w nim zagadnienia warte głębszego rozpatrzenia.


Zawsze wprowadzałeś zamęt i próbowałeś z człowieka robić idiotę.

Ależ Muhad, w odniesieniu do ciebie nigdy coś takiego nie przyszło mi do głowy. Nie lubię wyważać otwartych drzwi, a ty zawsze sam wykonujesz tą robotę.

Od lat szukaliście tylko sposobu, by pozbyć się mnie, vkali, Przema i wielu innych, których już tutaj nie ma.

Odpowiem za siebie: nie! Nawet vkalego bym zostawił, a już Przemo, Radek, Jarecki, ty Muhadzie i jeszcze paru innych użytkowników jesteście dla mnie całą esencją tego forum, głównym smaczkiem, dla którego warto tu zaglądać. Bez was byłoby po prostu nudno i naprawdę się cieszę, że tu jesteście. Bez ironii.



#45 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ależ Muhad, w odniesieniu do ciebie nigdy coś takiego nie przyszło mi do głowy. Nie lubię wyważać otwartych drzwi, a ty zawsze sam wykonujesz tą robotę.


Chciałbyś aby tak było. Pobożne życzenie kolejnej hieny cmentarnej.
Ty dobrze wiesz, że ja mam świadomość tego, w jaki sposób próbowałeś od lat ze mną pogrywać. Zresztą nie tylko ze mną.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych