Skocz do zawartości


Zdjęcie

Król popu Michael Jackson odszedł...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#1

Smok.
  • Postów: 129
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Michael Jackson nie żyje

Dołączona grafika
Gwiazdor muzyki pop Michael Jackson nie żyje - informuje agencja Associated Press. Informację o śmierci artysty podał jako pierwszy serwis internetowy TMZ.
"Los Angeles Times" podaje, że karetka została wezwana do domu słynnego piosenkarza w czwartek około godz. 12.26 czasu amerykańskiego. Jackson nie oddychał, kiedy zjawili się lekarze. Prawdopodobnie artysta doznał ataku serca, a przeprowadzona w domu akcja reanimacyjna nie powiodła się.

Tego lata muzyk miał powrócić na scenę, z trasą koncertową. Bilety na 50 londyńskich występów rozeszły się bardzo szybko.

Michael Jackson urodził się w 1958 roku w Gary w USA. Karierę rozpoczął w wieku 7 lat jako członek rodzinnego zespołu The Jackson 5. Stał się samodzielnym muzykiem w 1979 roku. Otrzymał 13 nagród Grammy i zapisał 13 singli na pierwszych miejscach list przebojów w Stanach Zjednoczonych.

Michael Jackson zasłynął wielkim talentem muzycznym i tanecznym już w dzieciństwie. Najpierw tworzył z zespołem Jacksons Five, ale jako jedyny z rodziny odniósł tak spektakularny sukces. Sprzedał ponad 750 milionów płyt i został nagrodzony 13 statuetkami Grammy. Jego album "Thriller" wydany w 1982 roku jest najlepiej sprzedającym się albumem wszech czasów.


Dołączona grafika

----------------------
Tak wiem, to forum jest poświęcone innej tematyce. Ale jednak wszyscy wiemy kim był Michael, każdy chociaż raz słuchał jego utworu. Był wspaniałym piosenkarzem. Należy mu się pamięć....

Źródła:
RadioZet
Onet



#2

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak wiem, to forum jest poświęcone innej tematyce.

...ale ten dział jest poświęcony tematyce innej niż tematyka forum, więc temat jak najbardziej tematycznie tu pasuje :P

Huh, widzę, że MJ nawet i na VRP doczekał się swojego tematu. Ino prosza wos piyknie, powstrzymajcie się od pisania świeczek...



#3 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Cziekawe jak go wybielili?? To nie może być pigment ...

#4

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wchodzę na Onet i zonk... Ale jaja.



#5 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

On się już rozpadał na kawałki, więc nie dziwota, że umarł.
Podpisał umowę na wiele koncertów, którym by nie sprostał i na jego szczęście Pan Bóg oszczędził mu żenady, bo nie wyobrażam sobie by mógł w tym stanie zdrowia cokolwiek zaśpiewać.
Przecież to był wrak człowieka.

#6

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ech... płakałam po Królu. Odszedł, kurde, mój pierwszy ukochany muzyk, ten, na którego muzyce się wychowałam. Słuchaliśmy razem z tatą Jego płyt, gdy miałam kilka lat... Smutno mi straszliwie, pierwszy raz zdarzyło mi się uronić łzę po kimś znanym... ;/

#7

Rockmenka85.
  • Postów: 148
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie będzie bardziej doceniany po śmierci niż za życia..tak samo jak działo się z Elvisem.

#8

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

. Zył król, umarł błazen. Mówi sie trudno i żyje dalej. Dla mnie MJ nie był kimś ważnym. Był tylko jednym człowiekiem , który wybielił się, molestował dzieci i kiedyś gdy był jeszcze młody i miał normalny nos miał dobre pomysły na teledyski. Uwielbiam jednak "Thriller"



#9

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Choć jestem dorosłym facetem popłakałem się jak bóbr po tym,jak CNN oznajmiła światu,że Król nie żyje.Dla mnie Michael Jackson był i jest jednym z największych muzyków w historii.Wychowywałem się na jego piosenkach.

Do dzisiejszego dnia pamiętam magiczny koncert na Letna Parc w Pradze inaugurujący trasę "History" i atmosferę jaka wtedy panowała w 125 tysięcznym tłumie.To było najbardziej niezwykłe wydarzenie,w jakim dane mi było uczestniczyć.Jego muzyka po prostu...wyzwalała w ludziach pozytywne emocje.Żaden inny koncert na którym byłem nie umywał się do tamtego doznania.To była naprawdę magia.

Nigdy nie zapomnę o Michaelu i jestem pewien,że jego legenda będzie żyła w sercach setek milionów fanów na całym świecie jeszcze przez długi czas.



#10

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

takie życie jest że kończy się śmiercią. Był jedną z największych ikon popkultury, był niezłym świrem, muzycznym wizjonerem i jednocześnie psychicznie chorym zagubionym dzieciakiem. Ale jego utwory dopiero teraz zaczną zarabiać kasę, przecież nagrał sporo wersji demo nowych piosenek, podejrzewam że nie będziemy musieli długo czekać na jego pośmiertną płytę i powrót na listy przebojów. Paradoksalnie ma większą szanse na to teraz, niż gdyby nową płytę wydał za życia. Król marketingu, jak Tupac

#11

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Takie gwiazdy jak on to nawet jak umrą, to żyją...

#12

taght.
  • Postów: 275
  • Tematów: 10
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

. Zył król, umarł błazen. Mówi sie trudno i żyje dalej. Dla mnie MJ nie był kimś ważnym. Był tylko jednym człowiekiem , który wybielił się, molestował dzieci i kiedyś gdy był jeszcze młody i miał normalny nos miał dobre pomysły na teledyski. Uwielbiam jednak "Thriller"


O jakich dzieciach ty mówisz? Nie wiesz, że został on oczyszczony z zarzutów a ludzie którzy go oskarżali mieli na celu zniszczenie jego reputacji. Wstydził byś się mówić tak o wielkim człowieku walczącym o wolność któremu nikt z nas najprawdopodobniej nie dorośnie do pięt, chyba że uważasz, że znalazłeś się już na szczycie.

#13

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

O jakich dzieciach ty mówisz? Nie wierz, że został on oczyszczony z zarzutów a ludzie którzy go oskarżali mieli na celu zniszczenie jego reputacji.


Największą czarną plamą na życiorysie gwiazdy są jednak zarzuty pedofilli. W 1995 roku piosenkarz został oskarżony o seksualne molestowanie 13-letniego Jordana Chandlera. Strony doszły do porozumienia rok później, kiedy Jackson zapłacił chłopcu żądane 20 milionów dolarów.

http://www.tvn24.pl/...,wiadomosc.html



#14 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Zdecydowanie większa strata, niż śmierć papieża.
Smutek jest niepotrzebny, przynosi jeszcze więcej cierpienia.
Michael Jackson nigdy nie umrze.
Jedyny artysta, który potrafił tańczyć i śpiewać
Król na scenie i poza nią.

Takim go zapamiętam.

#15

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kurde kopara mi opadła, w odróźnieniu od kogoś myślałam, że MJ będzię żył i żył...Jakoś dziwnie, zawsze byłam przyzwyczajona do jego obecności w mediach. Ktoś ładnie napisał, że jego muzyka wyzwala pozytywne emocje i zgodzę się z tym. Nie ma dla mnie nic lepszego niż posłuchanie Micheala przed wyjsciem gdzieś i wprawienia się w dobry humor. Kończąc powiem tak: Człowiek odszedł, legenda będzię żyć.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych