Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wróżki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

#31

rybciu.
  • Postów: 31
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:rotfl: mnie kiedyś cyganka wywróżyła tak ,włóż klucz z mieszkania pod wycieraczkę a spotka cię wielka niespodzianka
  • 0

#32

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wspomniana wsześniej wróżka za dwie dychy znów próbowała mnie ostatnio naciągnąć na stary numer z córką w ciąży.
Nie ze mną te numery, stara, sucha, głupia jędzo... :]
  • 0



#33 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Tylko raz dałam się sprowokować cholernym cygankom na dworcu PKS w Lublinie. Ja do dziś pluję sobie w brodę (choć minęło już dużo czasu od tamtej pory). Ogólnie przychylam się do wypowiedzi Ivelliosa :-D
  • 0

#34

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wróżenie z fusów :rotfl: z ręki :rotfl:
  • 0



#35

Shirohime.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wróżki... Pytałam kiedyś moich znajomych co o nich myślą. Przeważały opinie, że są to "stare oszustki łase na kasę", ale jedna osoba była innego zdania i tym mnie zaskoczyła, bo stwierdziła, że czasem wizyta u wróżki (dobrej wróżki, nie jakiejś z gazet czy innych przereklamowanch) działa jak wizyta u psychologa. Można spojrzeć z tej strony - jest osoba która nie lubi psychologów, a ma problem. Jest ateistą, no i co ona ma zrobić? Już lepiej żeby poszła do wróżki, i żeby ta wróżka jej doradziła co robić (czyt. przepowiedziała przyszłość) niż żeby się męczyła z tym problemem.
Oczywiście można pogadać z przyjacielem, ale to inna bajka (no i jeśli takowego przyjaciela się ma)
Co ciekawe, mnie uważają wróżkę, a wcale tak nie jest. Ja po prostu daję rady, tak jak myślę, "prosto z serca", a nie jakieś horoskopy czy tarot.
A wracając do wróżek, tak jak już było to wcześniej powiedziane, media bardzo wypaczyły wizerunek wróżek, przez to też, że jest wiele wróżek na smsa czy takie z którymi możesz sobie pogadać przez telefon za 4,80 za minutę.
Być może są osoby, które potrafią z nikłych przesłanek dać dobrą diagnozę... Ale na pewno by się nie afiszowały ze swoją "mocą". :hmm:
Co do jasnowidzenia to jest to możliwe, bo każdy człowiek emanuje energią, jakąś siłą, i można go dzięki temu "namierzyć", ale trzeba nie lada zdolności by pośród masy innych "pól energetycznych" ludzi znaleźć tą, o którą chodzi. Ale znowu nasuwa mi się pytanie - jak jasnowidze potrafią odnajdywać osoby już martwe?
Uch... Wydaje mi się, że cierpię na słowotok... Mogę tylko powiedzieć, że jeśli ktoś wytrwa do końca, to będę się cieszyć.
  • 0

#36

tomektrz.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm... ja nie wątpię, może są tacy ludzie, którzy naprawdę mają dar widzenia przyszłości, ale większość tych wróżek to zwykłe oszustki, ja też mogę tak wróżyć :D nawet tutaj, na forum.
  • 0

#37

Shirohime.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak jest. "Za kilka dni woda zaleje całą południową Polskę". Tak to każdy może.
Są osoby z mocą, racja, ale nie wszystkie.
Dzisiaj w programie telewizyjnym natknęłam się na jednostronnicowe ogłoszenie jakiejś osoby, która oferuje wszystkim spełnienie 5 marzeń dotyczących pieniędzy. Zignorowałam to ogłoszenie, bo według mnie to zwykłe oszustwo... A jak wy myślicie?
  • 0

#38

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

no pewnie, przeciez jak ktos ma dar to nie powinien go publicznie pokazywac, bo ludzie nie sa gotowi aby poprawnie skorzystac z tych darow
  • 0



#39

Shirohime.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No sama nie wiem. Niby nie kazała przesyłać sobie pieniędzy, tylko dwa znaczki na odpowiedź, ale i tak mnie to jakoś nie przekonuje. Jak można sprawić, żeby ktoś wygrał 30 000 w Totka? Chyba, że chodzi o teorię samosprawdzającej się przepowiedni, że tak bardzo w to uwierzymy, aż się spełni.
Ale i tak mnie to nie przekonuje.
  • 0

#40 Gość_juras10

Gość_juras10.
  • Tematów: 0

Napisano

Kiedyś tu w Bieszczadach mieszkal taki facet- tzw.widun slowianski-naprawdę był zajebioza . 100% skuteczności-używal kart ale czasem wystarczyło ,ze spojrzał na czlowieka i mówil.Czasami nic nie mówił o przyszlosci danej osoby np. pewna kobieta z Wawy prosila go a on nie..Po latach okazalo sie,że popełniła samobójstwo.Za "usługę" brał co łaska.Ludzie przynosili mu różne rzeczy- raz jeden recydywa przyjechał i mial paczkę żyletek-a wróż mówi -tobie nic nie powiem bo jestes złym czlowiekiem,krzywdzisz innych i dasz mi tylko paczkę żyletek.Takich przykladów mogę tu mnożyć tysiące.Jeden ból bo ten czlowiek nie żyje a był naprawdę dobry w tye klocki .Dlatego wierzę w takie rzeczy-nie mylic z sms po 4pln lub cyganami itp.miss szklana kula:) To tyle.
  • 0

#41

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie zdesperowani i w potrzebie są odpowiednio wtenczas nastawieni na wszelkie rady i wróżki to wykorzystują. Mówią że będzie dobrze, wyleczą cie ble ble ble. Ludzie to kupują i interes sie kręci. One po prostu odpowiadają na potrzeby. Tak jest na ogół, ale nie mówię, że zawsze. Wiadomo, prawdziwe talenty się zdarzają.
  • 0

#42

pawelll15.
  • Postów: 32
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wróżki mogą nawet zabić. Pójdzie taki jesen do wróżki, ona mu powie, że umrze , ten uwierzy w tą bzdurę, zacznie myśleć tylko o swojej śmirci i trup gotowy.
  • 0

#43

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja prababcia była wróżką i moja rodzinka w pewnym sensie ma dar... np: ja wiem jaką ocene dostanie mój kolega wyuczony na piątke chociaż i tak wiem że dostanie 3 nie wiem skąd ale poprostu wiem... więc chyba u mnie ot jest dziedziczne... moja babcia swiętej pamięci wiedziałą że gdzieś będzie wybudowany kosciół niedaleko naszego domu po 2 latach został wybudowany :( wywróżyła a raczej przepowiedziałą również że Papież będzie Polakiem jak była w szpitalu...
  • 0

#44

AREK(Ł).
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oj Patryczku coś kręcisz nie chce mi się wieżyć w twoje przepowiadanie :lol : sądzę że jesteś kolejnym naciągaczem na forum.Każdy wie że wróżki mówią byle co żeby zarobić łątwą forsę na paru naiwniaków.NIE chodźcie do żadnych wróżek one kłamią!!!!
  • 0

#45

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To są sporadyczne przypadki, a zgadywać co kto dostanie nie jest trudno, bo rozpiętośc ocenowa ograniczona jest to aż 6 jednostek ;]
Poza tym trzeba nielada wróża aby to stwierdzić:

przepowiedziałą również że polakiem będzie Polak

:P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych