Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odtajniono nagranie z uderzenia w Pentagon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
155 odpowiedzi w tym temacie

#31

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sciagnijcie sobie to nagranie na dysk (link podalem wyzej) i przegladnijcie w duzej rozdzielczosci... zawsze uwazalem ze to nie samolot ale nie bylem pewien co ale teraz... po prostu widze ze to RAKIETA

zreszta sami popatrzcie:
1.
Dołączona grafika
2.
Dołączona grafika
3.
Dołączona grafika


A tu zoom i mala korekcja barw:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

RAKIETA!

Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0



#32

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to teraz pytanie kto wystrzelił rakiete? i po co ? napewno nie terroryści ,bo napewno po wystrzeleniu rakiety daleko by nie uciekli ( jeżeli to BOOZUKA),raczej z daleka terroryści nie mogli niczego wystrzelić , czyżby sami wielbiciele pentagonu?(usa) tylko skąd wiedzieli ,że walnie w WTC?(pytanie retoryczne)... :argue2: bo napewno nie zrobili tego z marszu musieli to zgrać/zaplanować :mad:
  • 0

#33

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Euri a ty tego nie sfabrykowałeś?? :rotfl:
  • 0

#34

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Euri a ty tego nie sfabrykowałeś??


To autentyczne screeny powiekszone i wyostrzone... kazdy glupi widzi ze nie ma tam samolotu... dzis w TV mowili o tym dodajac

"pojawily sie pogloski ze w pentagon uderzyla rakieta"

a potem...

"zginelo kilkadziesiat osob" LOL
mowia to co maja mowic i nic od siebie :(
  • 0



#35

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i ja się też trochę pobawiem obrazem. O ile przód tego czegoś można nazwać kabiną pilotów, to już tyłu nie ma wcale. Nie dziwne?

Dołączona grafika

Gdzie są skrzydła i silniki?
  • 0

#36

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No to teraz pytanie kto wystrzelił rakiete? i po co ? napewno nie terroryści ,bo napewno po wystrzeleniu rakiety daleko by nie uciekli ...


Dziwny tok rozumowania ...

Przeciez jasne jest, że "terroryści" to była przykrywka ... przecież część z nich zyje do dziś ... a byli na liście FBI jako pasażerowie lotów które rozbijały sie o WTC , Pentagon + Pensylwania.

A czy nie mogło być tak, że najpierw potraktowano budynek pociskiem, który wystrzelił uprzednio mniejszy samolot zmierzający w kierunku budynku ?

Film tego nie pokazuje ... ale ...

Słowem rakieta nie da sie wszystkiego wyjasnić ... trzeba teraz sie zastanowić jak pod teorię rakiety podporządkować inne zdarzenia z Pentagonu ...
  • 0



#37

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rakieta :rotfl:
eltom ja sie juz powyzej pytalem co to za rakieta co scina latarnie na autostradzie itd...
ale jak widac jak cos nie pasuje do teorii to sie tego nie zauwaza :)
http://www.popularme...html?page=1&c=y
milej lektury :)

Nikt z Was nie zastanowil sie jaki to typ rakiety mogl byc i skad niby zostala wystrzelona i dlaczego ludzie widzieli samolot a nie rakiete? Naprawde tak ciezko jest logicznie pomyslec?

Jeszcze jedno: skoro sfalszowali (podobno) zdjecia z ladowania na Ksiezycu to dlaczego nie slaszowali zdjec z ataku na Pentagon???
Ludzie, myslcie, to naprawde nie boli!
  • 0

#38

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nikt z Was nie zastanowil sie jaki to typ rakiety mogl byc i skad niby zostala wystrzelona i dlaczego ludzie widzieli samolot a nie rakiete? Naprawde tak ciezko jest logicznie pomyslec? Jeszcze jedno: skoro sfalszowali (podobno) zdjecia z ladowania na Ksiezycu to dlaczego nie slaszowali zdjec z ataku na Pentagon???
Ludzie, myslcie, to naprawde nie boli!


Tu juz nie chodzi o te pytania ale o to co kazdy widzi na tych zdjeciach. To o co pytasz powinno byc wyjasnione w 2 kolejnosci
  • 0



#39

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli samolot, to gdzie miał skrzydła? Zobacz tor lotu na zdjęciu. Zaznaczyłem białą linią. Tam koło drogi są drzewa. Nienaruszone. Jeśli leciał tak nisko, to czemu to drzewo jest nienaruszone? Nie widać żadnych pościnanych gałęzi. Powinien je skrzydłem ściąć. Przynajmniej kawałek. A wygląda na całe.

Dołączona grafika

Na ulicach jest duży ruch. Nikt z kierowców niczego nie zauważył? Tak duży samolot trudno przeoczyć, szczególnie jak leci ci nad głową parę metrów.

[ Dodano: 2006-05-17, 12:44 ]

Jeszcze jedno: skoro sfalszowali (podobno) zdjecia z ladowania na Ksiezycu to dlaczego nie slaszowali zdjec z ataku na Pentagon???
Ludzie, myslcie, to naprawde nie boli!


Do Pentagonu można podejść i zobaczyć jak jest naprawdę. Na Księżyć trochę daleko na piechotę.
  • 0

#40

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Eurycide, ja doskonale wiem, że to nie są sfabrykowane zdjęcia tylko się zgrzewam z tego wszystkiego... Bo ja już nie moge wyrobić z tego co nam USA prezentuje... Sami sobie podkopują dołki. Wcześniej ich nienawidziłem ale teraz ich kocham za głupote jaką prezentują...
A tak naprawde to troche przeraża... W jakim świecie żyjemy...
AquaManiac, a ciebie kolego to ja już wogóle nie rozumie :) jakie jeszcze trzeba ci dowody przedstawic żebys pojął że to JEDNA WIELKA ŚCIEMA?? Przypominaja mi się twoje słowa w których wspominasz że tylko kokpit się wbił w Pentagon... Masz racje to był sam kokpit(ale rakiety) która zgubiła skrzydełka zahaczając o latarnie :lol : :rotfl:
Śmiech na sali :lol3:
  • 0

#41

Solaris.
  • Postów: 62
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy panowie z USA są aż tak głupi czy może mają nas za idiotów?
Jeżeli to nagranie jest prawdziwe, to można mieć 100% pewności, że żaden samolot nie uderzył w Pentagon. To, co wyłania się z prawej strony to nie jest Boeing, choćby dlatego, że:
->wysokość Pentagonu: 24 metry
->wysokość ogona Boeinga 757: 13,5 metra

Czy widzicie na tych zdjęciach coś przypominającego wymiarami samolot pasażerski? Bo ja nie.
  • 0

#42

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Mniej więcej powinien wyglądać tak :)
  • 0



#43

KIN4.
  • Postów: 103
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To mnie tylko upewnia że użyto wojskowego sprzętu amerykańskiego do tych zamachów. Wczoraj był film dokumentalno-fabularny (o społeczności amerykanskiej, dostępności broni w USA i skutkach) autor "faranhajta 911"(nie pamietam jak sie to pisze po ang. . W pewnym momencie wspomniano o planach jakie mieli pewni młodzi mordercy(dokonali masakry w jednej ze szkół amerykańskich zaraz przed 11 września): uprowadzenie, i rozbicie samolotu pasażerskiego o jakiś ważny obiekt w jednym z największych miast w USA. DObre nie? Trochę już zasypiałem ale wydaje mi się że wspominano iż należeli do jednej z MILICJI amerykańskich które maja skarajnie nacjionalistyczne poglądy...
jeżeli chodzi o nagranie...cóż...dużo mieli czasu żeby je dosmaczyć...chodź niekoniecznie... w końcu to amerykanie mają piękne i nie omylne pociski sterowane laserowo które moga latać na bardzo niewielkich wysokościach (niepamiętam niestety nazwy-z przodu mają skrzydełka tylko w poziomie z tyłu b niewielkie stateczniki pionowe i poziome-TOMAHAWK??? tylko nowszy)i nie są one malutkie.
  • 0

#44

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeżeli to nagranie jest prawdziwe, to można mieć 100% pewności, że żaden samolot nie uderzył w Pentagon.

To na granie jest 100-procentowo prawdziwe i nie ulega żadnej wątpliwości... Zresztą już wcześniej można było się z nim zapoznać...

KIN4 zgadza się ten film jest bardzo konkretny... Już wcześniej na forum proponowałem obejżeć go... Ukazuje nam realia USA i dotychczasowych rządów z bardzo ciekawej perspektywy... Perspektywy biznesu.


AquaManiac, a i jeszcze jedno... Wspomniałeś kiedyś że zaden pocisk nie ma takiej mocy żeby zrobić dziure wylotową Pentagonu. Nawet sobie nie wyobrażasz jaką technologią dysponuje armia USA... Takie zabawki ajkie wykorzystywali np. w afganistanie to jest "cud miód i orzeszki" technologii wojennej...
  • 0

#45

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Długość 757 wynosi niecałe 50 m. Na zdjęciu widać, że zostało mu do budynku około 4 długości. Zdjęcia są robione co około 1 sekundę, widać to póżniej po ruchu samochodu i jakiegoś człowieka. Wynika z tego, że jego szybkość wynosiła mniej więcej 5 x 50 = 250 m/s (Drugie zdjęcie jest już gdy wybucha budynek, więc był w środku - stąd 5 długości samolotu).
250 m/s to daje ok 900 km/h. To już prawie prędkość poddźwiękowa. Niech mi ktoś wytłumaczy jak przy takiej prędkości można z taką dokładnością osiągnąć cel? Jeśli to był ten 757...

Dołączona grafika
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych