Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kronika Akaszy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

Wszystko.
  • Tematów: 71
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

wt- 6,55 6,00 7,44 9,00  16,00 16,16 17,17 17,33 17,44 17,55 18,11 19,55 20,11 20,20 20,22 20,33 20,55 21,11 21,12 21,22

Spoglądałeś na zegarek prawie co minutę i się pytasz o co w tym chodzi? Nie ma tu żadnej filozofii anie tajemnicy, gdybyś nie miał zegarka w zasięgu wzroku to byś tej nie mógł spojrzeć jaka jet w danej chwili godzina.

1515tesla.
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spoglądałeś na zegarek prawie co minutę i się pytasz o co w tym chodzi? Nie ma tu żadnej filozofii anie tajemnicy, gdybyś nie miał zegarka w zasięgu wzroku to byś tej nie mógł spojrzeć jaka jet w danej chwili godzina.

Ale nie jest to jeden zegar, poza tym nie wszystkie "chodza" tak samo- roznica miedzy nimi nawet kilka minut.

Skasowałem ten jeden cytat.

Wszystko

Użytkownik Wszystko edytował ten post 12.08.2018 - 20:22

• 0

Wszystko.
  • Tematów: 71
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A jakie to ma znaczenie? bardzo często spoglądałeś na zegary i zapamiętałeś a potem zapisywałeś te godziny. Trochę przesadziłem, że co minutę, ale wiele nie brakowało. Nie nakręcaj się tak, bo twoje problemy nie są rzeczywiste tylko wymyślone. Chyba że masz nerwicę natręctw, to co innego.

abnormal.
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hardware to nie software

• 0

1515tesla.
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jakie to ma znaczenie? bardzo często spoglądałeś na zegary i zapamiętałeś a potem zapisywałeś te godziny. Trochę przesadziłem, że co minutę, ale wiele nie brakowało. Nie nakręcaj się tak, bo twoje problemy nie są rzeczywiste tylko wymyślone. Chyba że masz nerwicę natręctw, to co innego.

ok diagnozę postawiłeś już, więc nic konstruktywnego nie spodziewam się byś wniósł w tym temacie.

Po co jest ten portal, forum?  Wkłada się komuś nie jego słowa tu typu jakieś cyt "tajemnica..." itp Więc powtarzam, wierzę w naukę i wcześniej czy później wyjaśni ona wiele. 

Moderatorze ja ci gwiazdki nie dodam ani nie ujmę, natomista życzę byś się rozwijał bez względu na trudności i nie odbieraj tego w sposób negatywny, bo sobie życzę tego samego.

Może kiedyś ktoś, coś tu (niekoniecznie tu) napisze

• 0

Bulleczek.
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, odświeżę temat. Najprawdopodobniej chodzi o nerwicę natręctw. Tylko w łagodniejszym wydaniu ;)

Też miałem "schizę" na liczenie przedmiotów niepoliczalnych, trochę to trwało, ale z czasem samo przeszło.

Link do ciekawego źródła odnośnie nerwicy:

http://nerwica-natrectw.pl/

• 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u