Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kronika Akaszy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#16

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

wt- 6,55 6,00 7,44 9,00  16,00 16,16 17,17 17,33 17,44 17,55 18,11 19,55 20,11 20,20 20,22 20,33 20,55 21,11 21,12 21,22

 

 

Spoglądałeś na zegarek prawie co minutę i się pytasz o co w tym chodzi? Nie ma tu żadnej filozofii anie tajemnicy, gdybyś nie miał zegarka w zasięgu wzroku to byś tej nie mógł spojrzeć jaka jet w danej chwili godzina.


  • 0



#17

1515tesla.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Spoglądałeś na zegarek prawie co minutę i się pytasz o co w tym chodzi? Nie ma tu żadnej filozofii anie tajemnicy, gdybyś nie miał zegarka w zasięgu wzroku to byś tej nie mógł spojrzeć jaka jet w danej chwili godzina.

 

 

 

Ale nie jest to jeden zegar, poza tym nie wszystkie "chodza" tak samo- roznica miedzy nimi nawet kilka minut.

 

Skasowałem ten jeden cytat.

Wszystko


Użytkownik Wszystko edytował ten post 12.08.2018 - 20:22

  • 0

#18

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A jakie to ma znaczenie? bardzo często spoglądałeś na zegary i zapamiętałeś a potem zapisywałeś te godziny. Trochę przesadziłem, że co minutę, ale wiele nie brakowało. Nie nakręcaj się tak, bo twoje problemy nie są rzeczywiste tylko wymyślone. Chyba że masz nerwicę natręctw, to co innego.


  • 0



#19

abnormal.
  • Postów: 129
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hardware to nie software


  • 0

#20

1515tesla.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jakie to ma znaczenie? bardzo często spoglądałeś na zegary i zapamiętałeś a potem zapisywałeś te godziny. Trochę przesadziłem, że co minutę, ale wiele nie brakowało. Nie nakręcaj się tak, bo twoje problemy nie są rzeczywiste tylko wymyślone. Chyba że masz nerwicę natręctw, to co innego.

ok diagnozę postawiłeś już, więc nic konstruktywnego nie spodziewam się byś wniósł w tym temacie.

Po co jest ten portal, forum?  Wkłada się komuś nie jego słowa tu typu jakieś cyt "tajemnica..." itp Więc powtarzam, wierzę w naukę i wcześniej czy później wyjaśni ona wiele. 

Moderatorze ja ci gwiazdki nie dodam ani nie ujmę, natomista życzę byś się rozwijał bez względu na trudności i nie odbieraj tego w sposób negatywny, bo sobie życzę tego samego.

Może kiedyś ktoś, coś tu (niekoniecznie tu) napisze


  • 1

#21

Bulleczek.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, odświeżę temat. Najprawdopodobniej chodzi o nerwicę natręctw. Tylko w łagodniejszym wydaniu ;)

Też miałem "schizę" na liczenie przedmiotów niepoliczalnych, trochę to trwało, ale z czasem samo przeszło.

Link do ciekawego źródła odnośnie nerwicy:

http://nerwica-natrectw.pl/


  • 1

#22

Gość23.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kochani jeśli zainteresuje Was temat czytania w kronikach akaszy i będziecie chcieli skorzystać z tego rodzaju usług to sprawdzajcie opinie o osobach, które je świadczą. Jakiś czas temu trafiłam do Katarzyny Czajkowskiej. Narobiła mi dziewczyna strasznego bałaganu w głowie, nie skończyła całego procesu podczas jednej sesji (bo przekładała ją najpierw o pół godziny, później o następne 20 min). Kolejną odwołała w ostatniej chwili i zniknęła z pieniędzmi. To zwykła oszustka. 

 



  • 0

#23

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszyscy ludzie oferujący tego typu usługi to oszuści.
  • 0



#24

BPW.
  • Postów: 51
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlatego nikomu nic nie oferuję @Wszystko.
@Mentoris wierzę w Kroniki Kaszy, a na ten post czekałem kilka miesięcy. Dziękuję że podzieliłeś się swoją wiedzą.

@Wszystko, skoro pokładasz wiarę w naukę, to czy pokładasz wiarę w pewnego starca w niebie nazywanym Bogiem? Czy uważasz że wszystko da się wytłumaczyć? Uważasz że Akasza jest wytłumaczalna?

Użytkownik BPW edytował ten post 22.06.2021 - 16:24

  • 0



#25

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale wiara w naukę i wiara w boga to inny rodzaj wiary. Ta pierwsza jest zaufaniem i oparciem na faktach, że nauka wyjaśnia rzeczywistość poprzez badania i obserwacje. A ta druga wiara opiera się na odczuciu że coś jest ponad światem fizycznym, czyli np bóg.

Sama akasza to jakieś pole, taka siatka, coś w rodzaju eteru wypełniający cały świat. Ten eter ma niby przechowywać historię zdarzeń i ludzkie myśli. Podobno można uzyskać dostęp do tej wiedzy np przez medytacje. To są dla mnie banialuki new age, głównie rozpowszechniane i sprzedawane naiwniakom, żeby zarobić. Nie ma czegoś takiego jak akasza.
  • 0



#26

BPW.
  • Postów: 51
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podobno Baba Wanga korzystała z Akaszy. Jak można wytłumaczyć jej trafne przepowiednie?
  • 0



#27

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nauka opiera sie na założeniach bardzo często błędnych jesli nie sowicie wcześniej opłaconych, powstają teorie następnie weryfikowane idt. To sa własnie fakty.


  • 0



#28

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Problem z tą babą wangą jest taki, że większość z tego co można o niej znaleźć to tylko artykuły w popularnych portalach, do tego biografia na wikipedii. Nie wiadomo, które przepowiednie są prawdziwe, a które fałszywe. Trudno to sprawdzić, bo brakuje starych źródeł. Mamy jedynie ogólniki. Np tutaj są wypisane takie przepowiednie

Przykładowo portal Antyradio twierdził, że według Baby Wangi w 2020 roku: Donald Trump nagle zachoruje, przestanie słyszeć i będzie miał trudności z poruszaniem się. Stanie się to w ciągu jednej nocy. Lekarze nie będą w stanie zdiagnozować choroby, a tym samym podjąć skutecznego leczenia przywódcy. Władimira Putina czeka zamach, którego dokona ktoś z jego osobistej ochrony. W Rosji nastąpi upadek meteorytu, który wywoła gigantyczne tsunami w Azji. W Azji będzie miało miejsce trzęsienie ziemi o dokładnej sile 7,5 stopnia w skali Richtera. Wielka powódź spotka Alaskę, Chiny, Japonię i Pakistan. W końcu nastąpi długo zapowiadany Brexit, który skutkować będzie „strasznym kryzysem” w Wielkiej Brytanii.

Czytaj więcej na: https://demagog.org....i-koronawirusa/

Trump nie przestał słyszeć, nie było zamachu na putina, nie było upadku meteorytu w Rosji.
W angielskiej wikipedii jest o niej długi artykuł i opisane mity i nietrafne przepowiednie.
https://en.m.wikiped...wiki/Baba_Vanga
Część przepowiedni się może spełniać, bo to wynika z prawdopodobieństwa.
  • 0



#29

BPW.
  • Postów: 51
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro uważacie że problem jest w interpretacji to jak byście zinterpretowali mój tekst?

"Czarnym niebem otoczony w płomieniach złocistych budynkach"

Tutaj próbuję określić pożar budynków.
W cytacie wspomniałem o płomieniach oraz nocy (czyli w pewnym czasie).

Baba Wanga nie wypowiedziała słów:

"Blaszane świnie latające zniszczą domki z kart"

Aby określić zamach na World Trade Center powiedziała dosyć zrozumiałe:

"Amerykańscy bracia padną po ataku dwóch stalowych ptaków"

Dosyć przepowiedziała trafnie przyszłość. Aby to zrobić musiała mieć albo niepojęty dar lub musiała być szefem zamachu.

Jak to wytłumaczycie?

Nie przyjmuję odpowiedzi typu "To był istny przypadek" bo w naszym świecie nie ma przypadków.
  • 0



#30

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Up@

Najpierw podaj wiarygodne źródło tych tłumaczeń, bo Wanga polskim językiem się nie posługiwała. To od tego zacznijmy.

Dalej, jest ważne to, o czym wspomniał Wszystko, czyli:

- czy tłumaczenia powstały na podstawie oryginalnych zapisów słów Wangi, czy to jest jakaś luźna interpretacja.

Potem się zobaczy dalej...






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych