Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proroctwo Nostradamusa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

#1

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

"Niebiosa będą się piec przy czterdziestu pięciu stopniach,
Ogień zbliża się do wielkiego nowego miasta,
Ogromny płomień wzbije się w górę,
Kiedy chcą otrzymać dowód od Normanów"

"Metalowe ptaki rozdzielą na zawsze dwóch braci"

Autorem tych słów jest Nostradamus

Uwaga o 45° rozumiana jest przez wielu komentatorów w sensie geograficznym jako odniesienie do długości i szerokości geograficznej. Odwoływanie się do innych pozycji np. Słońca, ciał niebieskich, czy znaków zodiaku spowodowało by , że inne wersy straciłyby sens. To niesamowite!!! Weź mapę świata do ręki i spójrz jak przebiega równoleżnik 45°. Przebiega on dokładnie przez terytorium Stanów Zjednoczonych z Nową Anglią i Nowym Jorkiem ale także przez roponośne obszary Bliskiego Wschodu. Wspomnienie o "wielkim nowym mieście" kieruje swoją uwagę przede wszystkim w stronę Nowego Jorku. Wszystko więc wskazuje na to, że mamy tu doczynienia z przepowiednią dotyczącą ataku terrorystycznego. Możliwe jest także, że podobne uderzenie spadnie na Bliski Wschód. Być może któreś z państw na Bliskim Wschodzie (Iran)? zainicjuje wojnę atomową skierowując swoje rakiety na Nowy Jork, zaś systemy obrony USA w odpowiedzi na atak wyślą swoje rakiety w rejon inicjatora i wówczas rzeczywiście oba miejsca zostaną zniszczone.
  • 0



#2

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

USA zaatakuje Iran już niedługo.

[ Dodano: 2006-02-15, 18:53 ]
Wątpie żeby była wojna atomowa.
  • 0

#3

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I świat jaki znamy się skończy... Wojna atomowa jest całkiem prawdopodobna :P
  • 0



#4

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak właśnie będzie. Tutaj pewnie o Iran chodzi...i wszystko by się zgadzało. Podobno 44prezydent USA ma być jakiś szczególne (teraz jest 43), to by się również pokrywało z paipeżem...Może jutro założę nowy temat o tym
  • 0



#5

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

fuck.. mialam gdzies ksiazke o przepowiedniach nostradamusa... tam wlasnie byl poruszony ten temat chyba.... Szczerze mowiac, zdziwila mnie trafnosc tych przepowiedni i zafascynowalo mnie to, ze pisal je szyfrem. Hehee, ale niestety po francusku... ;/
  • 0



#6

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja sobie zamówiłem przepowiednie Nostradamusa na lata 2006 - 2025 i ciekawy jetem co one zawierają :P Jak przeczytam to opowiem...
  • 0



#7

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No właśnie...to jest tak opisane, że raczej zbieg okoliczności to nie jest.
  • 0



#8

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaraz po 11 września w internecie ktoś wymyślił słowa ktore miały ponoć pochodzic od Nastradamusa i miały dotyczyć zamachów....podaj źródło
  • 0

#9

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zaraz po 11 września w internecie ktoś wymyślił słowa ktore miały ponoć pochodzic od Nastradamusa i miały dotyczyć zamachów....podaj źródło

No i o czym to ma swiadczyc?? Sugerujesz cos??
  • 0

#10

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A mi się wydaje, że on po prostu przepowiedział przyszłość...
  • 0



#11

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

[ Dodano: 2006-02-17, 13:31 ]

Zaraz po 11 września w internecie ktoś wymyślił słowa ktore miały ponoć pochodzic od Nastradamusa i miały dotyczyć zamachów....podaj źródło


Słyszałem ta przepowiednie w NIE DO WIARY na to zrodlo sie powolujesz??hehe
a poza tym nie stwierdzono tam czxy to chodzilo dokladnie o to zdarzenie. poniewaz Nostradamus opisał ta przepowiednie po swojemu.Po swojemu?? czyli mało zrozumiale.A dlaczego?? a dla tego ze nie potrafil nazywac pewnych rzeczy po imieniu typu Dwa drapacze, samoloty itd. i wykonał taka interpretacje ze porownal 2 wieze do dwoch braci i wiele innych paradoksalnych porownan. To jest dokladnie na tej samej zasadzie co biblia czy kultura dalekiego wschodu ktora ma wiele wspolnego z UFO tylko tworcy textow nie potrafili odpowiednio okreslac tego co widza itd. A dlaczego?? bo wiedzieli za malo o swiecie i wiele innych kwesti im sie nie miescilo w pale... tak jak ty bys mial zrozumiec kwestie np. załamania
czasu
A to czy Te słowa nostradamusa byly prawdziwe czy wymyslone to inna sprawa
  • 0

#12

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak Nostradamus widział dwa budynki i nie mogl napisac "dwie ogromne wieże" tylko musial napisac dwaj bracia.....ale jak juz mowilem pamietam ze 5 lat temu zaraz po zamachach ten cytat ktos walnał a potem znawcy komentowali ze to sciema ze tego nie ma u Nostardamusa! Miałem wtedy 15 lat wiec pamietam to

[ Dodano: 2006-02-17, 14:24 ]
O proszę :

Cinq quarante degres ciel bruSlera,
Feu approcher de la grand cite neufue,
InStant grand flamme eSparlse Sautera,
Quand on voudra des Normans faire preuve.
ImageMichel de Nostradame
Centuria VI.97

Czterdzieści pięć stopni niebo zapłonie,
Ogień zbliża się do wielkiego nowego miasta,
Wielki płomień nagle wybucha i rozszerza się,
Gdy od Normanów zażądają potwierdzenia.

Nie ma mowy o dwóch braciach

[ Dodano: 2006-02-17, 14:26 ]
W roku 1999 i w siódmym miesiącu,
zstąpi z nieba straszny król,
opanuje kraj terrorem,
i będzie panował szczęśliwie przed i po wojnie.

Centuria X,72

[ Dodano: 2006-02-17, 14:29 ]
A teraz wkejam cos odnosnie słow z X Centurii. Tekst pochodzi z 2000 roku

Drugą przesłanką jest to, że tak naprawdę, to rok 1999 jest dopiero t e r a z !!! Dlaczego? A dlatego, że kalendarzowa rachuba czasu nie uwzględnia tzw. "roku zerowego", wszak liczy się wszystko od zera, a nie od jedynki! Punktem zerowym kalendarza chrześcijańskiego jest data narodzin Jezusa Chrystusa i aby uniknąć czegoś takiego jak "rok zerowy przed Chrystusem" i "rok zerowy po Chrystusie" przeskoczono od razu do roku 1 p. Chr. i roku 1 A.D., a zatem rok 2000 jest f a k t y c z n i e rokiem 1999! Nostradamus wiedział o tym i dlatego w swych Centauriach podał tylko d w i e daty: rok 1727 i 1999. Pozostałe daty można ustalić na podstawie wskazówek astronomicznych, które Nostradamus także podaje w swych Centauriach.



I co nic się nie wydarzyło, a kolejna próba interpretacji okazał się bezsensowna


http://ufo.internauc...ule=news&id=157

[ Dodano: 2006-02-17, 15:07 ]
No i jakieś komentarze?

[ Dodano: 2006-02-17, 15:16 ]
Czyżby koniec wątku?
  • 0

#13

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja sie opierałem na NIE DO WIARY a ten program nie cieszy sie raczej moim zaufaniem.
  • 0

#14

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kurcze no powiedzcie mi jaki jest wasz stosunek do tego co wam pokazalem. Jasno powiedziana data 1999- nic sie nie dzieje- a wiec tzreba znalesc jakis powod aby date tą mozna bylo interpretowac inaczej -znajduje sie- nowa data rok 2000- nic sie nie dzieje.....i tak jest w wiekszosci proroctw
  • 0

#15

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No tak, ale jak to oglądoałem w programie dok. o Nostradamusie, jego proroctwa dają się odczytać dopiero po odszyfrowaniu, ale problem jest taki że nikt nie wie jaki to jest szyfr... Więc ilośc interpretacji jest spora
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych