Skocz do zawartości


Informacje o artykule

  • Dodany: 29.12.2013 - 13:54
  • Aktualizacja: 01.01.2014 - 20:50
  • Wyświetleń: 4131
  • Odnośnik do tematu na forum:
    http://www.paranormalne.pl/topic/1957-trzecia-wojna-swiatowa/

    Podyskutuj o tym artykule na forum
 


* * * * *
1 Ocen

Trzecia Wojna Światowa

Napisane przez NHolokaust dnia 29.12.2013 - 13:54

Trzecia Wojna Światowa

"Ludzie z dawnych czasów zostawili po sobie świadectwa spokoju ducha, jasności, błogosławieństwa i piękna, a narody przyszłości będą szły śladami jedynie plag i śmierci. Każde nowe pokolenie czyni broń zniszczenia straszliwszą niż poprzednie. Tego procesu nie można już powstrzymać, bo ludzie stali się niewolnikami własnego strachu."

Dołączona grafika


I. Oblicze III wojny światowej

Po drugiej wielkiej walce pomiędzy narodami nadejdzie trzecia wszechświatowa pożoga, która o wszystkim zadecyduje. Będzie całkowicie nowa broń. Jednego dnia wyginie więcej ludzi niż we wszystkich uprzednich wojnach razem wziętych. W bitwach używane będą sztuczne strzelby. Wydarzą się gigantyczne katastrofy. Mając oczy szeroko otwarte, narody Ziemi zstąpią prosto w otchłań katastrofy. Nie będą oni świadomi tego, co się dzieje, a ci co będą wiedzieć i podzielą się wiedzą, zostaną uciszeni. Wszystko będzie inny niż przedtem i w wielu miejscach na Ziemi powstaną wielkie cmentarze. W trzeciej wielkiej wojnie koniec spotka wiele narodów.
Stormberger (XVIII wiek)

Jedynie wojna pozostaje na koniec, by ocalić ludzkość. Dopiero gdy świat nasyci się krwią, zniszczeniem i przemocą, obudzi się z obecnego koszmaru szaleńca - w ten sposób zatem nadchodząca "wojna wojen" mieści się w ustalonym porządku rzeczy.
Cheiro (1925), CWP

Wszystek postęp poczyniony przez człowieka będzie skazany na zagładę.
Rękopis z Montrealu, Kanada (1888)

Rosja obmyśla stworzenie systemu elektronicznego, który będzie w stanie unieruchomić amerykańską łączność za jednym naciśnięciem guzika. Połączenie z satelitami na orbicie byłoby wtedy przerwane, przez co USA zostałyby pozbawione szybkiego dopływu informacji i w rezultacie byłyby bezbronne, gdyby w tym samym czasie został przeprowadzony niespodziewany atak.
Duchowi przewodnicy Ruth Montgomery (1985), ALNS

II. Blok północny i blok południowy

Pokój pomiędzy ludźmi, który ustali się po wielkiej pladze, będzie jedynie pozornym pokojem. W tym okresie Ziemia będzie się trząść w wielorakich wstrząsach i drgawkach. Ludzkość będzie gnębiona ciągłymi wojnami, które w końcu doprowadzą do ostatniej wielkiej wojny.
Proroctwo z La Salette (1846)

Biali ludzie będą walczyli przeciwko innym ludziom w innych krainach - z tymi, którzy pierwsi posiedli światło mądrości. Straszne będą tego skutki.
Białe Pióro (1958), z klanu Niedźwiedzia Hopi, spisane przez wielebnego Davida Younga

Wojna będzie trwała bez ustanku...Korony królów spadną...Pomiędzy ludami Ziemi rozgorzeje straszna wojna...
Przepowiednie Arghati

Gdy rozpocznie się wojna na Wschodzie, wiedzcie, że koniec jest bliski.
Joanna Southcott (ok. 1815)

III. Przewidywane etapy

Spokojnych ogarnie nagła troska. Świat w kłopotach za sprawą trzech braci. Głód, pożoga, potob, plagi, całe zło w dwójnasób...
Nostradamus (1557), C8, Q17

Etap I: Państwa osi Środkowego wschodu.

W tym okresie wybuchną zamieszki. Uważajcie na nie niedaleko Cieśniny Davisa - życiodajne połączenie z lądem musi być otwarte. Uważajcie na nie w Libii i Egipcie, w Ankarze (Turcja) i w Syrii, poprzez cieśniny wśród tych lądów nad Australią; na Oceanie Indyjskim i w Zatoce Perskiej...
Edgar Cayce (1941), nr 3976, 26

Etap II: Najeźdźca z Północy.

Tak jak przewidział Ezechiel w rozdziale 38, wielka bitwa Armageddonu rozegra się na równinach Palestyny. Widać jak na dłoni, że konflikt ten będzie walką na śmierć i życie dla zwalczających się w Palestynie armii. Ezechiel opisuje, jak ludzie Północy, do których zaliczona jest także Rosja....spadną na ten kraj "ze sprzymierzeńcami z Persji (Iranu), Etiopii, Libii i z wieloma ludźmi.
Cheiro (1926), CWP

Etap III: Armageddon po chińsku.

Stany Zjednoczone będą walczyły z Chinami. Rosja zaś sprzymierzy się z USA. Także Europa nie uniknie wojny, kilka państw zawiąże sojusz ze Stanami Zjednoczonymi i z Rosją. Chiny zdominują cały Wschód, a na Środkowym Wschodzie rozegrają się ważne bitwy.
Hans Holzer (1971), "Badania nad przyszłością"

Mabus [imię często interpretowane jako imię trzeciego i ostatniego antychrysta. To on ma zainicjowa wielką wojnę. Mabus nie musi być istotą żywą, może oznaczać np. pocisk strategiczny - dop. NHolokaust] wkrótce zginie, a wtedy nastąpi straszliwa zagłada ludzi i zwierząt.
Nostradamus (1555), C2, Q62

Jakież opresje spadną na książęta i władców królestw a zwłaszcza na tych, którzy zamieszkują tereny na wschód i blisko morza. Ich język wymieszany ze wszystkimi nacjami. Język, którym mówią narody łacińskie [płd. Europa] zmieszany z arabskim i północnoafrykańskim [może chodzić o Tunezję, gdzie mieści się kwatera głóna Organizacji Wyzwolenia Palestyny - dop. NHolokaust] sposobem porozumiewania się.

Wszyscy królowie Wschodu będą przegnani, pobici i unicestwieni nie tylko z powodu siły północnych Królów tuż przed Nową Erą, ale też dzięki trzem sekretnie zjednoczonym, w zasadzkach szukających swej śmierci nawzajem. Odnowienie Triumwiratu trwać będzie siedem lat.

IV. Armageddon

Mars, Merkury i Księżyc w koniunkcji. W stronę Południa [blok południowy?], będzie wielka susza...Korynt i Efez w kłopotliwym położeniu.
Nostradamus (1555), C3, Q3

W roku, w którym Saturn i Mars będą równie płomienne, powietrze będzie bardzo suche, wydłużony meteor. Z powodu ukrytych ogni wielka przestrzeń płonie w gorączce. Mało deszczu, gorące wiatry, wojny i najazdy.
Nostradamus (1555), C4, Q67

Bitwy przeszłości to jedynie drobne potyczki w porównaniu z bitwami, które się odbędą.... Głód i zraza będą towarzyszyć wojnie.
Św. Odylia (720 n.e.)

Po wielkich niedolach, jakie spotkały rodzaj ludzki, nadejdą jeszcze większe, gdy odnowi się wielki cykl stuleci [XXIw.]. Krew będzie padać niczym deszcz...głód, wojna...
Nostradamus (1555), C2, Q46

Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu.
Jeszua / Jezus (30-33n.e.), MAT. 24,7

W ciągu trzech lat Rosja będzie miała nowych przywódców: zadeklarują oni odprężenie w stosunkach ze światem zachodnim, poluzują żelazny uścisk, w którym trzymają kraje-satelity i wręczą Chinom gałązkę oliwną. Przywódcy ci będą chętnie prowadzili negocjacje ze Stanami Zjednoczonymi w nadziei zatrzymania Chin "po drugiej stroni drzwi", lecz trzeba uważnei patrzeć im na ręce: są to nacjonaliści, którzy w tajemnicy doskonalić będą rosyjskie głowice bojowe i rakiety.
Duchowi przewodnicy Ruth Montgomery (1976), WBF

Będzie nie kończąca się wojna... Będzie straszliwa wojna pomiędzy ludami Ziemi.
Przepowiednia Arghati

Nadejdzie Syn Człowieczy, dziką bestię niosąc w rękach, którego królestwo położone jest w Krainie Księżyca [aluzja do muzułmańskiego półksiężyca? - dop. NHolokaust], i któy cały świat napełnia przerażeniem.
Matka Shipton (ok. 1561)

Na południowych Bałkanach i w całej Grecji bardzo wielki głód i plaga fałszywego pyłu [może chodzić o opad radioaktywny bądź coś naturalnego pochodzenia - dop. NHolokaust]. Będzie trwać dziewięć miesięcy na całym półwyspie, jak też na Peloponezie.
Nostradamus (1557), C5, Q99

Okropną wojnę przygotowują na Zachodzie. W następnym roku przyjdzie zaraza tak wielka i straszna, że ni młody, ni stary, ni zwierz [nie uniknie jej skutków]. Krew, ogień, Merkury, Mars i Jowisz [koniunkcja tych planet] we Francji.
Nostradamus (1557), C9, Q55

Widzę Żółtych i Czerwonych wojowników walczących razem z resztą świata... Europa będzie całkowicie pokryta żółtą mgłą, która zabije bydło na polach. Narody, któe rozpoczną wojnę...przepadną w straszliwym ogniu. Niech Pan obdarzy łaską wytrwałości moje wnuki w nadchodzących ciężkich czasach.
Francesca De Billiante z Sabaudii (początek XX w.)

I tak dalej...i tym podobne...Jest ich zbyt wiele, aby przytaczać tu wszystkie...

Na długi czas na Środkowym Wschodzie zniknie wszelka harmonia; w końcu Izrael spojrzy w oczy strasznej prawdzie, że nie zawsze ma on rację i że nie zawsze inni się mylą. Określa się ich jako Naród Wybrany, ale czy są oni wybrani w większym stopniu niż ci, którzy sami wybrali Boga? Śmieszne byłoby stwierdzenie, że kryzys środkowo-wschodni minie, gdy serca ludzi napełnią się otuchą. Ogień nie przestanie się tlić, dopóki ludzie sami nie zmienią swej świadomości, przezwyciężą nienawiści i zachłanności...

  • 0