Skocz do zawartości


Zdjęcie

Projekt Shelley Yates


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#46

AriGroundZero.
  • Postów: 109
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

i po medytacjach
  • 0

#47

Nickolas.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czekamy na efekty:)
  • 0

#48 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

już jest efekt: super wysoka temperatura xD
  • 0

#49

AriGroundZero.
  • Postów: 109
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

powiem Wam szczerze ze nawet jak sie nic nie stalo to i tak jestem zadowolony ze moglem wraz z wieloma innymi ludzmi na swiecie medytowac w tej samej sprawie w tym samym czasie :) i teraz jak tak sobie mysle to wlasnie chyba nic sie nie stanie a cala ta medytacja miala na celu pokazanie ze ludzie potrafia sie zjednoczyc i wspolnie dazyc do jednego celu i ze chca odnowic swoja planete i mysle ze mialo to pokazac tym wyzszym istotom ze jednak ludzie chca zyc w milosci itd i ze warto jednak nam pomoc. Ludzie mimo wszystko potrzebuja namacalnych dowodow ale chyba nie o to chodzi prawda? Jezeli cos ma sluzyc milosci i dobru to tak czy inaczej w to wierzymy i chcemy temu pomoc, przynajmniej ja tak mysle
  • 0

#50

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja efekt miałem od razu - zrelaksowałem się i odprężyłem w środku upału a modlitwa dała mi siłę na dalszą część dnia :) Propagowanie modlitwy i medytacji jest bardzo dobre bo one sprzyjają zdrowiu psychicznemu, rozładowują negatywne emocje i agresję i pozwalają lepiej poznać siebie. Codziennie pół godziny i chce sie żyć! :) :) :)
  • 0

#51

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja w czasie medytacji czułem przypływ energii jak jeszcze nigdy przedtem :] no i samopoczucie mi sie poprawiło :D
  • 0

#52 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Zjednoczenie ludzi dobrej woli we wspólnej modlitwie, to zsumowanie pozytywnej energii w jednym czasie.
Czy to coś dało, czas pokaże.
  • 0

#53

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

13.11 ?? Ja zacząłem o 12.11 i poczułem jak energia ze mnie wypływa. Fajne uczucie miałem jak podczas medytacji otworzyłem oczy, wszystko zrobiło się niebieskie, a mój piesek tak jakby jaśniejszy się zrobił. Czyżby trzecie oko mi się otworzyło ?? ;p
  • 0



#54

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cholera :/ :/ :/ Byłem nad wodą ze znajomymi i całkowicie zapomniałem o medytacji :/ :/ :wall:

No ale teraz już nie wiem. Skoro Macha medytował o 12.11 i czuł to co inni o 13.11, to albo połowa medytujących robiła to o 12 a druga połowa o 13, albo też to po prostu kwestia silnej wiary, że to coś da, że robią to też inni, że to dobry krok w kierunku lepszego jutra. Wydaje mi się, że jeśli ktoś zaczął by medytować o 20.11 i byłby święcie przekonany, że to właściwa godzina, to odczuł by to co inni 7 godzin wcześniej :)

Pozdrawiam
Olek.
  • 0

#55

AriGroundZero.
  • Postów: 109
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jednak najlepsze jest to ze ludzie potrafia sie jeszcze zjednoczyc :) dalej posiadamy czlowieczenstwo :) i chcec niesienia dobra :)
  • 0

#56

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dalej to posiadamy... ale to jest zbyt głęboko ukryte i na co dzień tego nie pokazujemy.
A szkoda, może wtedy świat byłby lepszym..

Mnie się wydaje, że to nie była kwestia tylko godziny kiedy mieliśmy medytować, oczywiście wtedy skupienie i energia była najsilniej zgrupowana i przez to silniej to mogło zadziałać. Wydaje mi się jednak, że chodziło po prostu o ten dzień, tego dnia po prostu każdy dawał energię, żeby odbudować psychosferę, tylko że taka jedna jednostka zostawiała tam tę energię na odbudowę, i w miarę im więcej zostawiało tym więcej to dawało.
  • 0



#57 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Poczekajmy też na opinię samej pomysłodawczyni, co ona na to?
Czy będzie miała jakieś uwagi, czy też nabierze wody w usta.
Jestem ciekaw jak to podsumuje.
  • 0

#58

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Na stronie angielskiej jest juz aktualizacja. Napisala ze dostala od "swietlistych istot" jakies informacje i szykuje sie kolejny projekt
  • 0

#59

AriGroundZero.
  • Postów: 109
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

podaj linka to przetlumacze :) i zamieszcze na forum
  • 0

#60

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

[url="http://www.firethegrid.com/eng/updates.htm#July17"]http://www.firethegrid.com/eng/updates.htm#July17[/url]


Jakby sie nie wlaczalo to odswiezaj pare razy , serwer jest mocno przeciazony.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych