Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szokująca obserwacja UFO nad WTC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#46 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Tiamat, tylko że te kamery były bardzo oddalone a Nole zostały wyłapane przypadkowo.Napewno myśliwiec nie osiąga takich prędkości jak te obiekty ,które zostały sfilmowane. No dajże spokój.
  • 0

#47

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tyle tylko, ze kamery byly daleko, ale tylko od wiez WTC, a obiekty przelatywaly w polowie drogi miedzy kamera a wiezami, a nawet blizej kamery, a nie jak wszyscy sugeruja przelatywaly zaraz obok wiez WTC. Oczywiscie ten fakt kazdy przemilczal. Wy poprostu wszedzie chcecie widziec UFO, na sile, nawet nie starajac sie wyjasnic w racjonalny i logiczny sposob, z gory szukacie tajemniczego wyjasnienia. Pamietam tez demony ukazujace sie w dymie z pozaru WTC. Chyba juz dzialo sie tam wszystko, co tylko ludzka wyobraznia potrafi wyprodukowac.
  • 0

#48

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie no, nawet jeśli ten filmik jest sfałszowany to naprawdę nieźle zrobiony, a to co oni zobaczyli to n pewno nie był myśliwiec. Widział ktoś kiedyś samolot który leci powoli i w ciągu sekund rozpędza się do tak dużej prędkości? Bo ja jakoś nigdy...
  • 0



#49

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A jaki bylby sens robic mysliwiec w takim filmiku ? Przeciez tu wlasnie chodzilo o to zeby to bylo UFO, inaczej nie bylby ciekawy.
  • 0

#50 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Tiamat, Nie no jak Ty demony porównujesz do doszukiwania się ufo to jest coś nie tak.


a jaki sens mają w tym media?? Pokazują dorobione UFo tak?? :lol :
  • 0

#51

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A jaki bylby sens robic mysliwiec w takim filmiku ? Przeciez tu wlasnie chodzilo o to zeby to bylo UFO, inaczej nie bylby ciekawy.

OMG jak to przeczytałem to padłem :-D
No i widzisz Tiamat, to nie był myśliwiec :lol :
  • 0

#52

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak mysliwiec stoi w miejscu i startuje z predkoscia ze ciezko wychwycic kamerą ... :-|
i mysliwiec ma 50cm długosci i uderzajac w helikopter nie wyrządza żadnych szkód tylko sie odbija ? :lol :
  • 0

#53

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No i widzisz Tiamat, to nie był myśliwiec


Mi chodzilo o mysliwiec w tym filmiku z helikoptera co jest w temacie, bo z muhadem to gadalismy o prawdziwych, nagraniach przy zamachach na WTC.

Widze ze wszyscy sie nawzajem zrozumieli w temacie :rotfl:

[ Dodano: 2006-10-27, 19:42 ]
A jesli chodzi o film z tematu to chyba sprawa juz jest jasna. To jest UfO, ale komputerowe :-D
  • 0

#54

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Ja ten film już widziałem pod koniec 2001 roku :) Według mnie to nie jest fake...
  • 0

#55

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dla wszystkich, którzy myślą iż to UFO było real... kilka linków :

One

Two

Więcej mi się nie chce szukać... :P
  • 0



#56

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

=]kilka linków :

I to chyba na zawsze kończy tą sprawę :)

A teraz czas na refleksję dla wszystkich tych, którzy tak żarliwie obstawali za tym, że to naprawdę było UFO.
  • 0



#57

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I to chyba na zawsze kończy tą sprawę...


Oj... nie wiem :D Jak już ktoś podpisał się na tak (czyt. real) to chyba zdania nie zmieni. Niech już każdy z tych "co wierzył" ... monologicznie sobie nad tym pomyśli ... raz jeszcze ;)
  • 0



#58

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dla mnie wystarczajacym dowodem jest to, ze w helikopterze byla aktorka, ktora grala np. w filmie "Margarita Happy Hour" z 2001 r. i ktora sama sie przyznala ze to CGI :) Ale wiadmomo ze zgodnie z zasada brzytwy Ockhama znajda sie tacy, co beda snuc teorie, ze pewnie stalo sie to przypadkowo podczas krecenia jakiegos filmu i dlatego byla tam aktorka itd. :D a filmik byl utajniony, zrobil sie przeciek i teraz aktorka i ekipa filmowa sciemnia.
  • 0

#59

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tiamat, no co ty ;-)
Przeciez MiB'y przyszly, zastraszyly ja, i teraz biedna aktoreczka musi mowic ze to jest fake :lol :

A na powaznie- mimo ze to moj ulubiony filmik z ufo, to juz nie mam zadnych watpliwosci co do okolicznosci jego powstania ;(
  • 0

#60

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Filmik ten jest jednym z lepszych fake'ów... Jest ciemną stroną ufologii, ponieważ wielu dało by sobie rękę za niego obciąć a tymczasem 'rozebrany' na drobne kawałki pokazuje wiele niedoskonałości. Poczytać można na Rense.com i paru innych serwisach.
Nie jest niestety jedynym tak dobrym fake'iem w historii ufologii. Są filmy równie dobre i uznawane przez wielu za autentyczne. Dopiero DOCHODZENIA wykazały oszustwa i machloje. Rzuca to bardzo negatywny obraz na całe zjawisko, badaczy i całą dziedzinę. Nie ma co się dziwić - skoro powstają takie filmy jak ten albo przeloty kul nad polami, które publikuje m.in. fundacja NAUTILUS, wiedząc, że to oszustwo(!!!) to co mają myśleć sceptycy tacy jak Tiamat, Mariush czy Aquila?? Wcale się im nie dziwię, bo dowodów nie ma żadnych oprócz wrzasków i awantur. Prawda jest brutalna - dobrych filmów po prostu nie ma, a te co są mogą być smiało zrobione na domowym PC'cie.
Można mieć przekonanie, że UFO istnieje - tylko samo przekonanie niczego nie rozwiązuje... i nikogo w niczym nie jest w stanie utwiedzić ani uświadomić.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych