Skocz do zawartości


Dyskusja nad przeszłością VRP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

dla obiboków;)
  • 0

#32

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ok, jesli ktos ma jeszcze cos ciekawego do dodania to prosze bardzo. Jesli nie, to temat zamykam.
  • 0



#33

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja! Ja! Wrzucę swoje trzy gorsze :mrgreen:

Mnie co prawa na forum poprzednim nie było, ale zarejestrowałam się prawie na początku istnienia nowego. Wtedy też udzielałam się dość często i czytałam wszystkoooo, co było tu zamieszczane. Teraz nie ejstem już tak częstym gościem, bo gubię się w tym wszystkim, widzę tematy zakładane na ten sam temat po raz setny, no i te nieszczęsne posty typu 'Widziałem cień! Boże, a jeśli on mnie zje?!'... To już nie-e, to samo, taka prawda... Kiedyś, to jeszcze ogarniałam w miarę wsyztskich userów :mrgreen: Teraz nie znam i nie kojarzę 3/4... Ale to normlane skoro serwis się rozrósł ;]
  • 0



#34

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja też coś może powiem zanim zamkniecie temat :)
Prawdą jest, że kiedyś forum to miało niepowtarzalną i dobrą atmosferę. Wynikało to z tego, że było to małe forum, nie znane szerszej widowni, na które trafiały tylko osoby które się tematem zjawisk paranormalnym interesowały i jakoś do tego forum dokopały. Mało osób, zaznajomionych z tematem i w miarę ładnie zachowujących się.
Niestety, forum się rozsławiło (pojawiło się np. w czasopismach, na innych forach i stronach etc) i wpadło tutaj sporo ludzi. Niestety, jak to bywa, wśród tej masy znalazło się mnóstwo dzieci neo. A to jedni chcieli wyśmiać takich dziwaków jak my, a to inni mieli za dużo wolnego czasu i pisali durne tematy tym swoim pseudo-pokemonowym-językiem etc. Oczywiście nadal było tu dużo starej-ekipy i nowej-ekipy-ale-w-miarę-normalnej. No i atmosfera się popsuła, nie ma tego co było i rzeczywiście ciężko się teraz tutaj pisze i czyta (kiedy pomiędzy dwoma wartościowymi postami znajdzie się 10 pisanych przez dwunastolatków szukających ciągle sensu swojej egzystencji szlak człowieka trafia, albo dziecko nie przeczyta tematu bo 4 strony to za dużo i nic nie wnosi ciekawego tylko powtarza wątki). Smutne, lecz taki los czeka wszelkie fora. Dobrze, że nie ma u nas sytuacji takiej jak np. na forum.tibia.pl (tak, tak, kiedyś się w Tibię grało...), gdzie 2/3 tematów to bzdury pisane przez dziesięciolatków i 1/3 wirusy.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych