Skocz do zawartości


Dyskusja nad przeszłością VRP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

co Wy wiecie ....to forum nie jest już jak kiedyś...wolałem to z innego serwera, kiedy nie było jeszcze porąbanych układów , kółek wzajemnych adoracji i kiedy była jeszcze równość, sprawiedliwość i kiedy był obiektywizm.(nie chodzi o forum i dyskusje) Wielu fajnych ludzi już tu nie wchodzi, jak Nholokaust, czy PTR...wchodzą bardzo sporadycznie.

Wy tego nie pamiętacie...ja niestety tak.
  • 0

#2

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale chyba nie czujesz się lepszy od nas? :hmm: Bo trochę mi tu arogancją zajechało.
  • 0

#3 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Wiesz czym jest arogancja?
Arogant to zarozumialec, człowiek pewny siebie, hardy, który lekceważy innych. Czy w tym poście jestem zarozumiały? Nie.
Proszę by najpierw zaglądnąć do słownika wyrazów obcych a później używać danego określenia.

Mój post wyraźnie wskazuje na to, że tęsknie za czasami, w których na www.paranormalne.pl nie było podziału na lepszych i gorszych, w których nie było układów...

zresztą co ja będę opowiadał...


Bywajcie...raczej już się nie udzielę w tym miejscu.
  • 0

#4

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

muhad, nie powinno się żywić urazy, myślę że lepiej żyć w zgodzie i zrozumieniu, wiesz forum tworzą ludzie i od tego jacy są zależy poziom rozmowy.
Dzięki temu forum poznałam wielu ciekawych ludzi, no może nie osobiście, ale świadomość że są jest dobra.
Też miewałam chwile zwątpienia, ale to forum ma coś, co przyciąga.
Pozdrawiam
  • 0



#5 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

jako świeżaczek masz niewątpliwe niewielkie pojęcie o tym jakie to forum było kiedyś...

Urazy?? Lepiej już nic nie mów..nie pisz.

Dzięki temu forum poznałam wielu ciekawych ludzi, no może nie osobiście, ale świadomość że są jest dobra.


Wolne żarty...już nie skomentuję tego... :wall:

Małe przypomnienie:
STOP!
Zanim wpiszesz się do Złotej Księgi musisz wiedzieć że:
Wpisać tutaj możesz się tylko raz, dlatego zanim zamieścisz swój wpis powinieneś lub powinnaś najpierw dobrze poznać vortal rzeczy paranormalnych. Wpisy w tym temacie nie są moderowane, jednak złota księga nie przyjmuje żadnych wulgaryzmów.

Przypominam moderatorom, ze jak zedytowalismy jakiegos posta to nalezy sie podpisac, coby user wiedzial, kto ingerowal w tresci przez niego wyslane - Ivellios
  • 0

#6

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wybaczcie, ze wam przerwe pogawedke, ale...

Wpisać tutaj możesz się tylko raz, dlatego zanim zamieœcisz swój wpis powinieneœ lub powinnaœ najpierw dobrze poznać vortal rzeczy paranormalnych.

Niedlugo wasze posty wydziele.
  • 0



#7 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

a gdzie ten "wulgaryzm" ??

warna mi dajcie bo wpisałem się poraz kolejny....heh...

żenujące..
  • 0

#8

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Narazie udzielam ci, muhad, tylko slownego upomnienia. Nastepnym razem bedzie warn.
Jest napisane w Zlotej Ksiedze, ze ma byc tylko jeden wpis... i ma byc tylko jeden wpis.
  • 0



#9 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

To Panie Ivellios OBIEKTYWY - jeśli już zwracasz uwagę za kilkakrotny wpisa, to zwracaj też innym...
Oczywiście mnie się uczepiłeś...

aż brak mi słów...


możesz mi nawet dać 5 warnów...nie robi to na mnie wrażenia...już przyzwyczaiłem się, że dostaje warny za coś co nie powinienem(w tym przypadku słuszny by był), przyzwyczaiłem się nawet do gróźb na PW od SUPERmoda ,że dostanę bana jeśli dalej będę pisał prawdę.....

śmiechu warte....


Aha...gdzie mój wulgraryzm nikczemny co??
  • 0

#10

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Taaa, jasne.
Mam sie czepiac wszystkich za to, ze dali sie wciagnac w rozpoczeta przez ciebie dyskusje w Zlotej Ksiedze.
Zapewne mam wszystkim wstawic po warnie, bo zlamali zalecenie podane przez Eurycide.
Tak, wiem.

Ehhh...

EOT

@up
Prosze cie muhad, z laski swojej, nie wymyslaj juz... wymyslanie bzdur nie jest twoja mocna strona.
Jednemu pasowalo stare VRP, komu innemu pasuje obecne. Jak sie cos nie podoba, to wara stad.
  • 0



#11 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

O stosujesz Pisowską cenzurę?? Od kiedy swojej własnej opini nie można wyrazić??

Chyba władza niektórym już kompletnie wypaczyła własne ja...
nie wnikam...


jeszcze jedno...

ja chyba lepiej wiem o czym rozmawiam na PW z pewnymi osobnikami, chyba że jesteś jasnowidzem....

nic nie wymyślam...to Ty nie masz pojęcia o czym ja z Tobą rozmawiam, bo są to sprawy prywatne i nie racz kometnować moich "WYMYŚLEŃ" jeśli nie w temacie jesteś!!!

.
Mam sie czepiac wszystkich za to, ze dali sie wciagnac w rozpoczeta przez ciebie dyskusje w Zlotej Ksiedze.


jak równość to równość...
  • 0

#12

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Właśnie po to posty zostały wydzielone, żeby nikt warnów nie musiał dostawać. Muhad trochę przesadzasz na swoim punkcie, wszędzie widzisz ataki na ciebie, nawet tam, gdzie ich nie ma.
  • 0



#13 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie wszędzie...poprostu zaczyna mnie co nie co drażnić...
Wy przynajmniej nie grozicie mi banem na PW i otwarcie za coś czego nie zrobiłem..

Wspominam raz drugi...nie w temacie jesteście oboje...
  • 0

#14

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mnie przeszkadzają dwie rzeczy jakie od pewnego czasu zdają się być widoczne.

1. Masa wątków antychrześcijańskich. Niektóre są o tyle wartościowe, bo przedstawiają wątpliwości w miarę bez emocji. Niektóre, a właściwie większość, jest nastawiona agresywnie. Ale trudno. Równość równością, ale rozumiem, że jestem tu w mniejszości i jakoś muszę to zaakceptować. Najwyżej czasem pospieram się w takim wątku i mi ciśnienie podskoczy.

2. Masa dzieci neo co widziały ducha albo ufo. Niesamowite ile to niezwykłości wkoło nas się dzieje! Każdy hałas, jakieś światełko czy głos, to od razu zjawisko paranormalne! I jeszcze to nastawienie, "Widziałem ducha, nie wiem czy to był duch, ale powiedzcie, że był, bo nie mogło to być nic innego, lol".. Ech..

Ale to nie oznacza, że się obrażam czy coś. Bo po co? Drobne różnice w ocenie jakiś spraw to za mały powód. Jakoś znakomita większość forumowiczów też nie ma problemu z regulaminem, nie narzeka na modów czy support (a miałem przykład, że support się naprawdę stara).

Muhad, jeśli chcesz rozmów bardziej jednoznacznych tematycznie, gdzie mógłbyś prezentować tą swoją prawdę bez przeszkód, jest sporo for internetowych bez sceptyków czy strasznych modów.. A w ramach równości, toż przecież Tobie warny i tak rzadko wklejano, przeważnie słowne upomnienia żeś dostawał. Więc o co chodzi?
  • 0

#15

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Muhad, ty mi cos na PW piszesz o jakichs przekretach. Jesli mozesz, to z laski swojej te przekrety ujawnij, nic nie stoi na przeszkodzie.
Najwyzej cie Eury zbanuje :P
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych