Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO nad Southampton 25.06.2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

Rysiek_INFRA.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

UFO nad Southampton

Czy były to balony, dopracowana mistyfikacja czy też przybysze z innego świata?

Dziwnie zachowujące się światła na niebie nad Southampton zostały sfilmowane przez czytelnika Daily Echo. Film pokazuje aktywność UFO, światła poruszające się najwyraźniej parami nad posiadłością Thornhill.
Kevin Prince, lat 34, autor filmu, opowiada, że dzieci bawiące się na podwórku zauważyły dziwne światła ok. godz. 21:30.
„Światła poruszały się bardzo płynnie ustawione dokładnie w linii” – opowiada – „Jestem dość sceptyczny jeśli chodzi o UFO, ale to co widziałem było bardzo dziwne, bardzo niesamowite”.

Źródło: www.ufocasebook.com

Film, który znalazłem na youtube dotyczący najwyraźniej tego zdarzenia:



dj_cinex : Rysio... zbytnio się pośpieszyłeś pisząc link do źródła (poprawiłem) - wyszło ci "ufocasecook" - czyli chyba stronka gdzie głównym wątkiem byłoby "Gotuj z Alienami/UFO" :) P.S. Na NPN sam już musisz sobie to poprawić.
  • 0

#2

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ciekawa manifestacja ;)

(...)
"ufocasecook" [...] Gotuj z Alienami
(...)

:lol
  • 0



#3

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Obiekty poruszają się zgodnie z wiatrem, więc być może i pod wpływem wiatru... A to by wskazywało np. na balony. :P
  • 0

#4

Rysiek_INFRA.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"ufocasecook" - czyli chyba stronka gdzie głównym wątkiem byłoby "Gotuj z Alienami/UFO"


:D Swoja drogą ciekawy temat na stronkę, sorry za literówkę :]
  • 0

#5

Richardus.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie takie coś sfotografowałem i dałem na forum ale dziadowskiej jakości!!!! Na początku obserwacji było nawet większe tylko mi uciekło dalej zanim udało się zrobić fotke. To jest na 99% to samo.
  • 0

#6

Fallriv.
  • Postów: 21
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zastanawia mnie, czym sa te NOLe. Bo na zblizeniu nic poza latajaca lampka nie widac...

Gdzie jest niby pojazd;p?

dj_cinex : Lepszego pytania nie dało się postawić... :|
  • 0

#7

lucpl.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wątpię by to był jakiś statek obcych, coś podobnego zobaczyłem z bratem parę miesięcy temu.

Dnia 16.04.2007 r. o godzinie 10.52 wraz z bratem zobaczyłem podobny obiekt. Przemieszczał się na dużej wysokości nad jednostką wojskową na Bukówce, w Kielcach. Był to rodzaj kuli, najpierw mającej kolor pomarańczowy, po jakimś czasie zmienił się w srebrny metalik. Wiatru tego dnia praktycznie nie było, obiekt cały czas zmieniał trajektorię lotu, zatrzymywał się co jakiś czas. Obserwacja trwała około 4 minut, po czym obiekt powoli się oddalił, zniknął z horyzontu.
Został nakręcony trzyminutowy film telefonem SPV C500, lecz obiekt nie został dokładnie wyłapany przez telefon; widoczny jest jedynie na paru klatkach; poza tym wypowiedzi trzeba byłoby ocenzurować ;]
Mógł być to balon meteorologiczny lub jakiś wojskowy latający obiekt służacy do "szpiegowania", ewentualnie latająca .... torba na zakupy porwana przez wiatr (tylko że wtedy nie było tak mocnego wiatru) .
:)
  • 0

#8

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

cos w angli ostatnio czesto fufo widac :D

a tu kolejne ...

wg mnie to jest kilka obiektow :D

a moja hipoteza jest taka .. ludziom trzeba pokazac co ich czeka wiec te 3 obiekty to zbizajacy sie do ziemi statek statki .. a ten jeden punkt to ziemia ... to ze on po jakims czasie sie pojawil moze oznaczac jedno oni sa niedalego ziemi .. w pollu widzenia .. mam nadzieje ze nie razenia :D
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych